Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

herbie
10. zář 2010

hmmmm to jsem taky slysela o tom ze pri mrse barva moc nechyta.....ale pri tehotenstvi by se nemelo vubec chodit na barvu ty chemikalie ti patlaj na hlavu a jde to do kuze moje kadernice je dobra a rikala mi to ze jak budu tehotna ze mne prvni 4 mes nechce videt 😉

herbie
10. zář 2010

delam kuratko a brambory prave mnam uz mam hlad a uz se nemuzu dockat az mrcha skonci a zacnem opet snazilkovat budu ted davat pokazdy nohy nahoru jako jsem to delala pred tim a vyslo to ...... hmmmm uz fakt nevim co proto udelat snad jen doufat ..... preju vam hezky rano holky 🙂

zzzzuuuuzzzziiii
10. zář 2010

Liptonek (26let, SP12/2009 Femibion) - 8.4.//
petra.vavra (30let, SP 3/2010 Femibion,kys.listová) - 30.4. //
kopretina82 http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f (28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel) - 5.5.//
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan ) - 24.5.//
leheckova http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova (31let, MA 12/2009 kys.listová) - 21.6. //
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan) - 23.6. //
mikkisek( 29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E) - už jsou //
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard) - 28.7.//
helcenka (31 let, kyselina listová, MA 06/2010) - 18.8. //

endie(23let, MA 3/2010).................................................................................................................44DC
lucie.krajcarova (33let,VP 7/2010 kys.listovou,kontryhel,femigard).......................................36DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)............................................34DC
jane 84(26let,SP 8/2009 kontryhel,kys.listová)........................................................................... 31DC
rozum (30let, MA 1/2010 Kontryhel, Femibion 800.....................................................................29DC
pe_t (34let MA 7/2010,kys.listová, kontryhel)...............................................................................26DC
meiki (30let, SP 7/2010, kys.listová )............................................................................................24DC
daniela699 http://www.fertilityfriend.com/home/2f81b4 (34let, MA 5/2010, a mamavit).....24DC
jahudka80 (30let, calibrum babyplan )........................................................................................22DC
yfka30 (30let, SP 7/2010 kys.listová )......................................................................................... 20DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová)..................................................................................................19DC
natula http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a (29let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calib.bp)...19DC
veraakubik (23let,SP 7/2010 kys.listová )...................................................................................14DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan).....................................................13DC
zzzzuuuuzzzziiii (25let, MA 7/2010 kontryhel )...............................................................................9DC
vendulak http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak (22let, MA 4/2010, Letrox50,kys.list.+E)....6DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.)........................................................................ ....................5DC
fram (35let, MA 2/2010,Femibion)................................................................................................3DC

zzzzuuuuzzzziiii
10. zář 2010

Ahoj holky, tak jsem se vcera vecer pustila do generalniho uklidu... potrebuju se nejak zabavit, tak jsem v 7 veer zacala mit okna 😀 . Stihla jsem jedno a balkon 🙂 ale muzu mit dobry pocit a pak jsem do deseti surovala s hadrem. ale aspon kuchyn trochu prokoukla a ted jeste suplicky policky atd. taky jsem vyprala dve pracky, proste se musim zabavit, protoze jinak na to porad myslim a je mi z toho smutno.
Jo, taky mi bouchnul burcak u obliceje, schytala to tvar a vypadam jak po domacim nasili 🙂

jane84
10. zář 2010

Dobré ráno holky 🙂
@zzzzuuuuzzzziiii nevím nevím, ten burčák ti asi nikdy neuvěří 😀
Holky mrcha nikde, občas mě tak silně zabolí břicho, že mě to až v noci vzbudilo. Bolí mě v kříži, mám tu páteř úplně ztuhlou. Čekám, že mrcha dorazí, ale kdy to nevím. mrcha jedna 😀

zzzzuuuuzzzziiii
10. zář 2010

@jane84 jane a testovala jsi? promin, ja jsem nejak nedocitala, takze nevim, jestli jsi to psala...

zzzzuuuuzzzziiii
10. zář 2010

a mimochodem, jo burcak, a to jsem tu flasku jen vzala do ruky, ze ji dam do lednice a ono to normalne bouchlo a ted ten gejzir dostrikl az na strop a vicko primo me do tvare... aspon nejsem bezkoka 😀 takze jsem porad mohla jit uklizet, jelikoz to u nas smrdelo jak v putice...

jane84
10. zář 2010

@zzzzuuuuzzzziiii testovala jsem včera a nic, tak kdyžtak to zkusím zase zítra

meiki
10. zář 2010

@zzzzuuuuzzzziiii jj to burcacek umi takovehle exploze a pak ten burcak jeste dlouho citis 😀 😠

jinak holky zdravim, dobre rano
info ze Znojma: slunicko na obzoru takze vinobrani bude krasne 😀
jo a mrcha stale nikde, testit budu nejdriv zitra a kdyz to vydrzim, tak az v nedeli

jahudka80
10. zář 2010

@zzzzuuuuzzzziiii ahojky to mi připomnělo že mám burčák v lednici a musím upustit vzduch 😀 😀 😀

Jinak přeji všem krásné ráno 😉

pe_t
10. zář 2010

@lucie.krajcarova to je nějaké divné - raději být tebou, bych tu šalvěj nepila...třeba se ti to může ukázat trochu později..

pe_t
10. zář 2010

@jane84 koukám, že je vás tu víc na // 😉
@meiki jsem zvědavá a držím palce 🙂

jahudka80
10. zář 2010

@herbie no obarvené to je 😀 přebervovat to teď nebudu ,ale příště půjdu ke kadeřnici a nechám to honě promelírovat , zbyde jen sem tam zrz a jinak blond a tedy sem tam moje odrostlé vlasy 😀 no já to stejně moc dlouho nevydržím nebo s píž na to nebudu mít peníze, je to smutné,ale je to tak 😒

natulaaa
10. zář 2010

Dobré ránko holky 🙂 🙂 ,tady se už vaří a šuruje 😀 😀 😀 ,já včera taky šurovala,taky jsem si umyla dvě velké okna a vydrhla jsem sprchový kout 😵 ,prostě takové práce co ted dělat nebudu moct 😵 a budu ráda,jak mi trochu pomuže manža 😖 ,i když mnohdy jeho pomoc mi přivodí akorát víc práce 😀 😀 😀 a dneska se pustím do žehlení a zavakuuju si letní věcičky a vytáhnu podzimní ,zimní,mám totiž malinkou šatničku ,tak sezonní věci musím zavakuovat do pytle,jinak se tam nehnem 🙄 ,

meiki
10. zář 2010

holky prodavala jsem kocarek po nasem prckovi v naprosto super stavu. Ozvala se mi pani, ze se ji libi a jestli se mohou prijet podivat, ja ze jo ze urcite a za chvilku mi vola, ze se ji moc libi a ze si ho koupi, ze nevi jak by zvladla cestu z Opavy do Znojma, ma totiz 2 tydny pred porodem a jestli bych ji ho poslala postou. Tak ja souhlasila, vse jsem zaridila, kocarek jsme zabalili a hned druhy den jsem jela na postu - poslala jsem na dobirku. Pani prisel hned druhy den, ale vyzvedla si ho az nasledujici den a ted to zacalo:
Cekala jsem jak moc se ji libi, ze je opravdu bez chybicky atd a misto toho: Moc se omlouvam, moc je mi trapno atd.. a jestli muze kocarek vratit, ze ji se libi, libi moc, ale manzel ze ho nechce. Tak jsem ji volala: kocarek ani udajne nevyndali z krabice, jen otevreli a jeji chlap rekl ne.
Tak jsem zalapala po dechu a v prvnim momentu kivla, ze jo. Volala jsem to memu chlapovi a ten se zacal rozcilovat, ze to je teda jednani, ze jsme kvuli ni odrekli ostatni zajemce (nebyla jedina - ale ze si ho na 100% bere) a ze takove jednani teda ne.
Tak jsem ji teda zavolala, ze teda jestli budou chtit kocarek vratit, tak jen osobni odber - tak mi zase pak poslala sms, ze je to pro ni drahe a kdesi cosi, na coz jsem ji zase ja odpovedela, ze si to mela domluvit s manzelem (byla jsem slusna, zadne skarede sms, to az ted jak se mi to rozlezelo v hlave)
pak zase ze teda prijedou , tak jsem ji to odsouhlasila a od te doby uz se nikdo neozval a uz je to tyden

tak vubec nevim, co si o tom mam myslet

jane84
10. zář 2010

@meiki pokud se už neozvou, tak penízky máš, jinak by si dobírku nemohla převzít. Já osobně bych ho už asi zpátky nebrala. Měli si to rozmyslet. Kdybys na to přeci jen kývla, tak opravdu ať ho přivezou a neposílají poštou, to v žádném případě a rozhodně jim pak neslevuj, že s tím měli náklady, to je jejich problém

jahudka80
10. zář 2010

@meiki no to je něco 😠 už jsem se taky párkrát setkala, prodávala jsem už hodně věcí a někteří lidé - hrůza

holky já mám asi zánět močáku mě už z toho hrábne, nejdřív rýma, pak bolení v krku a pak kašel když už to všechno přešlo den bez problémů (sem tam smrknu nebo zakašlu, ale to už nic není) tak jsem byla teď na malé a pálí to jako čert musela jsem se jít osprchovat ☹ 😢 No to by bylo aby se mi v pátek 10. něco nepodělalo já mám totiž 10.blbej den 😠

meiki
10. zář 2010

@jane84 jsem si rikala, ze uz ho zpet nevezmu, uz je to tyden
bylo mi aji divne, ze pani si porizuje kocarek 2 tydny pred porodem a navic koupi ho aniz by ho ukazala manzelovi ( mel to byt pry prekvapko)

meiki
10. zář 2010

@jahudka80 no a ta pani mi jen posilala smsky a ani mi nezavolala, jsem porad musela volat ja a pak jsem se taky vyprdla
a ani mi teda nedala vedet co teda jako, no nic fakt jsem ted uz jen hodne nazlobena

jane84
10. zář 2010

@meiki kdo ví jak to ve skutečnosti je, lidi si toho navýmýšlejí.

@jahudka80 mně pomáhá zahřát nohy, hooooodně pít, nejlíp urologický čaj a super je pořídít si džus s brusinkama nebo já mám doma tablety Urinal, který je z brusinek a tím se dopuju preventivně a když se něco objeví tak to zvýším a během dne je po zánětu

lucie.krajcarova
10. zář 2010

@natulaaa Raduš, nemyla jsi okna nedávno? 🙂
@meiki no to je teda jednání.. na jednu stranu si říkám, co se do toho chlapi pletou... kolikrát oni s tím kočárem pojedou.. myslím si, že ho překecala a nechají si ho. peníze už máš ne? nechala bych to být.

jahudka80
10. zář 2010

@jane84 jojo Jani dík skočím si do lékárny 😉

lucie.krajcarova
10. zář 2010

@meiki a schválně, jaký to byl kočárek a za kolik? já totiž mám taky kočár už používaný, ale super koupě. druhý koupím taky ojetý. náš kluk v něm už ani moc nejezdí. mám ho složený v autě, a beru ho, když jedem nakupovat. nechce se mi furt nahanět malého. a taky máme golfky, ty beru tady po vesnici.

meiki
10. zář 2010

@lucie.krajcarova v-cross oranzovy - trojkolka a nakonec jsem ho prodala za 4700, trojkombinace, fakt byl moc pekny, ale me nevyhovoval sportak, proto jsme ho nakonec prodavali a ja si ted budu porizovat casual, muj vysneny kocarek, od sousedky

meiki
10. zář 2010

teda az to bude aktualni, sousedka je super, rikala, ze neni problem, ze pocka az to bude aktualni

pe_t
10. zář 2010

@meiki tak to jsi ji ho prodala za super cenu - co blazní? Ale je fakt, že bůhví, jak to je. Zaráží mě výmluva na manžu. Mému jsou tyto věci úplně fuk. Dycky nechává mě vybryt,Hlavně abych já byla spokojená.....to je divný ten její chlap. A je fakt - neřeš to. Když, tak ať si ho prodá ona dál....věděla, do čeho jde a akorát tobě ještě nadělá komplikace.

meiki
10. zář 2010

no uz jsem se z toho vypsala a je to ukonceni, jen me trochu mrzi jak ten kocarek teda zkonci, ale to uz je vyrizene, ted se muzu tesit na ten casual, po kterem moje srdicko touzi
muj manzel jen chtel videt co jsem vybrala a krotil me v penezich, jsem uz tenkrat mela vybrany ten casual, ale to jsem pry spadla z visne - tenkrat novy stal cca 25000 se vsim a ted ho budu mit cca 8000 😀

natulaaa
10. zář 2010

@lucie.krajcarova jj myla,ale zrovna ty velké terasovky mi asi oblizují kočky a pes,jak se rvou domu 😠 😠 a je to vždycky zababrané i pěkně vysoko,ono snad po nich i skáčou 😠 😀 😀 ,jinka já jsem maniak na okna a jak jsou už tochu špinavé,tak je myju 😀 😀 ,ale včea jsem myla jen tyhle všechny néé 😀 😀

meiki
10. zář 2010

@natulaaa tak to by jsi u nas asi zesilela, ze vnitr upatlane od maleho z venku od pesana a navic jsem je ted delsi dobu neumyvala - nemeli jsme jeste travnik na zahrade a hodne se na ne prasilo, kdyz jsem je totiz umyla, tak hned druhy den uz nebylo poznat, ze byly cistene
ale uz je travnicek, takze ja se na okna vrham v pondeli

lucie.krajcarova
10. zář 2010

@meiki a za tu cenu trojkombinaci? po jednom dítěti? to je teda super cena. můj vysněný kočár je peg perego gt3. pod deset se ojetý moc nedá koupit.. chci taky trojkombinaci.
natulaa, tak to se naumýváš 🙂 A co teprve, až bude matlat dítě 🙂 ještě to teda bude chvíli trvat. náš malej patlá kolem balkonovek a hlavně na skleněném stole..