Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

el29
17. dub 2010

Ahoj holky,hlásím,že mrcha nikde,jen špinění. Když je tohle,co u me probíhá,menstruace,tak je hooooooooooodně slabá.
Jinak jsem ješte chtěla napsat,že jsem potratila doma,dr. me nechal.Takže jsme se začali snažit hned po první menstruaci. Teplotu neměřím,na 100% vím kdy mám ovulaci,bolí me břicho,udělám test a jsou tam //. A ten hlen ja nemám,pamatuju si,že za oných dob jsem ho měla ukázkový,tahavý atd.,ale co jsem vysadila prášky tak ho prostě nemám. Ale zadařilo se 🙂 ,i když to nedopadlo dobře ☹ .
U dr. jsem byla na kontrole po šestinedělí.O další návštevě jsme se nejak nebavili,a teď nevím co mám dělat. Přemýšlím,že si dám do léta pauzu (myslím s doktorama) a když se nám do tý doby nezadaří tak ho znovu navštívim.
herbie,tak to je jasné,že musíte na to skočit pes nepes,my tomu z manžou říkáme příme vstřikování 😀 😀 😀 ,jo a zítra to musíte ješte pojistit a pak zas a to asi stačí 😀

herbie
17. dub 2010

el takze dneska vecer a pak zitra rano tak jo zkusim to .. to jsme meli stejny ja jsem taky potratila doma .... v nemocnici mi pak udelali jenom ultrazvuk a prej jsem se vycistila sama jak jsem krvacela bylo to v 7 tt takze hned na zacatku nastesti no mela jsem stesti protoze menstruaci jsem pak dostala hned presne na ten datum a nemela jsem problemi s tim musim teda zaklepat i kdyz ji mam po 28 dnech a ted naposled jsem mela po 30 dnech 🙂 no uz pritel dneska rikal ze pes bude muset se spokojit se svojim pelechem dneska ... 😅

herbie
17. dub 2010

jezis ja pisu jak prase .... el a ty jsi zase v praci na nocni 🙂

el29
17. dub 2010

Jo jsem na noční,poslední 🙂 jinak bych asi doma spinkala. Máme hodně práce,začali jsme dělat i noční i když je ta ekonomická krize.
U me dr. vědel,je to špatné,že dřív nebo později potratím,tak mi dal vaginální mast abych nedostala zánět a pak jsem už jen čekala kdy to příjde.Dostala jsem to taky na 28 den.Byla jsem na kontrole a taky jsem se vyčistila sama. Ono je to na druhou stranu lepší samovolný potrat,než revize. Můžeme se snažit hned. Ale jaksi nám to zase nejde 😠

herbie
17. dub 2010

no jasny to je fakt....ze jak to slo poprve tak rychle tak ted se to nejak tahne uz se tesim az nektera z nas nahlasi ze je tehule a dam nam nadeji 😉 ja jsem si delala jeste jeden test pro jistotu a jsou tam dve ovu // jak vysity....takze dneska a zitra se musime snazit.....uz aby to vyslo!!!! porad jenom cekat na neco 🙂 ach jo

natulaaa
17. dub 2010

dobré ránko 😉 🙂
holky tak já jsem podle teplot udajně 3 dny po ovu,tak mi to vyznačil graf ,ale nějak se mi to nelíbí,na ovu test jsem // nezatihla,tak ted nevím 😒 ,i když prakticky je to jedno,my pojištujeme pravidelně,tak at je to jak chce,no jetě si budu dělat ovu tesy dál,ale nevím nevím,

herbie
17. dub 2010

ahoj natul no ono je fakt ze nejlepsi je nehlidat nic to je pak clovek z toho zblblej a sexickovat hodne to je pojistka co budes dneska delat ja mam 7 hod vecer patek tak jsme doma nikam nejdem uz se pomalu chystame na prilet do californie 😎

natulaaa
17. dub 2010

Herbi to je fakt s tím sledovaním,ale já zvladla obojí 😀 😀,né, tak hlavně že byl sexík,tak uvidíme 😵
Dneska ke mě přijede Lehečková 😵 na návštěvu,ona je z Náchoda a do opavy jedou na nějaké závody se psem,takže se staví,tak se těším 😉 🙂 ,jinak peta dneska bude vyrovnávat podlahu v budoucím dětském pokojíčku,tak jsem ráda,že se to trošku rozkýalo 😝

herbie
17. dub 2010

jeee no to se mas tak milli pozdravuj se uvidite poprve? takze doufam, natul ze se mimi brzy podari at mate do pokojicku co dat hahahahaha ja uz chci taky delat pokojicek mam hodne napadu a planu snad jednou se to vydari vsechno 🙂 takze tu dneska asi moc nebudes vid?

natulaaa
17. dub 2010

Herbi no uvidíme se prvně,ale už si i telefonujume,takže jako takhle o sobě už víme snad všechno 😵 ,
A ještě vubec nevím,kdy ypřijede,nebo na jak dlouho,teprve závolá,vubec neví,jak to tam bude probíhat a tak 😵
Herbi no já nevím s tou ovulkou,to je nějaké divné,tak proč jsem neměla pozitivní ovu test?kukala si na muj graf?,ale teprve včera se mi trošičku zvětšily a začaly bolet prsa,tak já si právě myslím,že to ještě není ovu a že teprve dorazí 😖 ,no uvidíme,ještě pár testu udělám, a budeme sexíkovat dál,tím nic nezkazím 😉
Tak vy se dneska budete taky tulit néééé?

herbie
17. dub 2010

no to doufam, ze se budem tulit snad jo.....natul nekoukala jsem na tvuj graf ja tem grafum vubec nerozumim byla by to pro me asi spanelska vesnice.....ja si taky myslim, ze ti asi tak ovulka teprve dorazi a kort kdyz te zacinaj bolet prsa tak asi jo me zacli bolet vcera vecer malinko a dneska jsem mela test pozitivni tak uvidis 😉

natulaaa
17. dub 2010

Herbi dneska ještě jeden počurám 😵 ,tak dám pak vědet.No nic,jdu něco nachystat pro tu dnešní návštěvu,nevím,kdy dorazí,tak jdu raději chystat ted. 😉

fram
17. dub 2010

teda holky, tady se snažilkuje ostošest 😀 Já už chci taky. Ale ještě musím počkat na tu druhou mrchu. 😒 To bude, až nahlásíte společně // 🙂 Moc vám to přeju.

kopretina82
17. dub 2010

Ahoj holky, nestíhám-jste hrozně ukecaný 😉 😠 😝
Je krásně, tak jsme pořád venku a na pc není čas 😖
U nás to vypadá na ovulku po neděli, tak se těším na snažilkování i na případný výsledek 😉

gambrinuska
17. dub 2010

Ahojky holky, tabulku nikdo nedodal 😉

gambrinuska
17. dub 2010

jane 84(26let,SP 8/2009)................................................................................................................51DC
liptonek (26let, SP12/2009 Femibion)...............................................................................................39DC
mikkisek( 29let,MA 3/2010) kontryhel,kys.listová vit.E...............................................................................37DC
angelina987(27let, MA)..................................................................................................................32 DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)..................................................................32DC
fram(34let, MA 2/2010 listovka).......................................................................................................25DC
petra.vavra(30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová)............................................................................23DC
endie(23let, MA 3/2010)...............................................................................................................19DC
gambrinuska (28let, MA11/2009 calibrum babyplan,methformin,fostimon-injekce ..................................17DC (16.4 IUI)
leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová,vit.E,Duphaston,kontryhel) ...................................................15DC
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
kopretina82(28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel)........................................................................13DC
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.).................................................................................................13DC
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) ...............................................................12DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 kys.listová,kontryhel,železo)..........................................................4DC
El29(31let,MA1/2010,kys.listová)....................................................................................................... 0DC

doufam, že jsem to moc nezkonila 😅

herbie
17. dub 2010

ahoj holky docist vas nebylo tezky jste toho dneska moc nenapsali 🙄 😅 ja jsem akorat vstala vcera sexicek byl rano uz teda ne pritel staval driv nez ja a sel surfovat....prsa porad malinko bolej pozdeji jeste dneska zkusim testnout 😀

jane84
17. dub 2010

ahoj holky, je vidět, že dnes bylo krásně a nikdo neseděl u pc 🙂

gambrinuska
17. dub 2010

to jo, já nemam co číst na noční ☹ 😉

jane84
17. dub 2010

jinak stále čekám na mrchu, včera večer se objevila trochu červená, ale dnes zase jen špinění. Čípek mám krátký a měkký, tak už snad. Chci se zase začít snažilkovat

herbie
17. dub 2010

jeeee gambri ty taky delas nocni....jane to muse bejt des cekani na mrchu.....gambri a jak ti je?

gambrinuska
17. dub 2010

jo už mnohem líp, když jsem se vyspala tak už břuch trochu splasknu 😉 l, furt ho ještě trochu cítím, ale celkově už je líp 😀 , ted ještě aby to mělo nějaký účinek 😅 ted baštím 3x1 utrogestan, tak asi budu jak medvěd v zimě 😅
Jo dělam 2R a 2N dvanáctky a pak mam 4 dny volno, docela fajn systém, aspon nemusim denně vstávat 😀 a ve volnu stihnu hromadu věcí 😉

gambrinuska
17. dub 2010

holky já mamten čípek tak vysoko, že ho nenahmatam ani kdybych chtěla 😀
holky moc se nevyznam v měření BT, ale myslíte že se podle toho dá poznat těhu 😅

jane84
17. dub 2010

dá, ale chce to asi praxi a nějaký měsíc už měřit, abys věděla jak ti ty teploty stoupají a klesají. ale pokud je po ovulce stále zvýšená a neklesne, mělo by to znamenat těhu, jestli se nepletu.

jane84
17. dub 2010

ale to ti líp poradí nat a lehe. čípek máš nahoře asi skrz ty injekce a léky, které měly podpořit ovulku, v těhu by měl být tvrdý, zavřený a dlouhý, cca 4 cm

gambrinuska
17. dub 2010

dík, ale já ho mam hluboko od furt 😀 , myslela jsem že kdybych zkoušela měřit třeba od zítra, tak že budu něco tušit dřív, i když zas abych se moc neupínala 🙄 😔 v měření jsem lajdák a už vidim jak v 5 ráno si něco měřim,když manža na mě chvátá aby jsme už jeli do práce 😀

petra.vavra
17. dub 2010

ahoj holky, dneska tak krasně a já byla zavřená celý den na přednáškách 😠 doufám, že zítra bude taky hezky, abych si to s rodinou aspoň užila....u mě nic nového, ale břicho furt bolí na MS, tak jsem zvědavá...dobrou noc 😉

gambrinuska
17. dub 2010

natu s lehe někde vykecávaj spolu asi u vínka 😉

gambrinuska
17. dub 2010

koukala jsem na tabulku, tam jsou nějaký mega cykly 😕 to znam, otrava ☹ 😠

jane84
17. dub 2010

gamb já taky neměřila, jak jsem měla zpoždění, tak holky řekly ať změřím, měla jsem 37,2 pár dní, vypadalo to, že by to klaplo a nic. chce to vážně měřit pořád