• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

4. května 2017 
@jane84 gratulace k prvnímu dni :slight_smile: a jsem ráda, že píšeš, jak jste na tom se snažením. protože jsem si říkala, že asi budeš chtít mít aspoň rok praxe ne?
@meiki a byli duchové? já na ně fakt nevěřím.. však vidíš, jak jsem dopadla :slight_smile:
13. zář 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie.krajcarova ,@pe_t tedy holkysváma se dnes roztrhl pytel myslím s ms já jí taky čekám každou chvíli :grinning:tedy vidím to asi na zítra, dnes pobolívá břicho :unamused:
No už aby místo mrch začly přibejvat // čárky začíná mě to tady pěkně depkovat, to že nám to nejde :grinning: to není nic neobvyklého u prvního byly problémy s otěh. a tak to ani u druhého nebudu jiné. Ale vy??? :grinning: Já bych chtěla být jako Helča tedy že jim to vyšlo na poprvé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:to už není ani štěstí, ale zázrak :grinning:

@martasl neplakej já to tenhle měsíc prokaučovala a manžela jsem měla doma :frowning2: :angry: bych si namlátila asi to bude muset bejt jako v srpnu šuk.. a šuk.. a š... :grinning: :grinning: :grinning:
@zzzzuuuuzzzziiii ty se dnes u tabulkuješ :grinning: :grinning: :grinning: tady máš kdyžtak graf :grinning: :grinning: http://www.fertilityfriend.com/home/2f814a ale dej ho tam až zítra nebo až mě budeš dávat 1 den ms myslím že to už zítra bude ještě napíši :unamused: :confounded:

Musím říct že jsem byla v poho. tedy byla jsem marod a věděla ža 100% těh.nejsem protože jsme se netrefili, ale zas se vidím další měsíc když se nám povede snažení a já budu celá natěšená, nedočkavá, pozorovat příznaky a pak z toho bude zas prd :frowning2: :unamused: :angry: no rači na to nemyslet. Už na mě jde podzimní depka před barákem nám pomalu žloutne bříza a listy padaj :cry: :cry: :cry: já chcí jaro bééé a teplo a nebo být těhu. to by mě byla zima ukradená :sweat_smile:
13. zář 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie.krajcarova ja vubec nevim, jestli ho vidim nebo jen chci videt, takze spise nic a fakt na to dlabu
13. zář 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jane84 jani neboj rok by měl být tedy podle dr.normál a stou školou má asi pravdu umíš si představit porodit a třeba po 6nedělí jít na státnice (nevyspalá ....ono dá mimi ze začátku zabrat :grinning: :grinning: ) než si navykneš na roli mamči. Já si myslela jak to bude hračka a pak jsem čuměla :grinning: :grinning: ještě že jsem měla ze začátku u sebe manžu jinak nevím nevím :unamused: a neboj výjde to, nám všem i tobě :wink: aspoň jsi ještě mlaďoučká.

Holkýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý já chcí abysme byly do vánoc všechny těhule :cry: :grinning: já jsem zoufalec :angry: nejprv mi je to jedno ,že to jako nebudu hlídat, ale mě to prostě nedá :cry: počítám dny kdy už bude zas ovule a to jsem to ještě ani nedostala :grinning: :grinning: :grinning:
13. zář 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky se citim uplne pod psa, nejen ze strasne unavena, ale aji spatne od zaludku a to jsem dneska nic nejedla, neco na me asi fakt leze
13. zář 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
a to nemluvim o tom, ze me porad pobnolivaji prsa
13. zář 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meiki dyť ty seš podle to ho co píšeš jasnej případ :grinning: :slight_smile:
13. zář 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
meiki-já myslela,že jsi měla jasnějšího ducha než minule.asi v tom tady už mám guláš.

jahudko-tys byla nachlazená,to bych neriskovala ani já.ale mě nic neníííí,jen jsem bez manžela :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. zář 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martasl jednu chvilku to tak vypadalo, ale pak vymizel
@pe_t jenze na testu nic
13. zář 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
neco se veme deje, ale porad se nechce ukazat co to je, fakt to vzdavam a necham to do patku plavat
13. zář 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale spise si myslim, ze to tehu neni, to uz by se preci na tech testikach muselo ukazat
13. zář 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky ted mi psali smsku od doktora že vysledky krve jsou OK mám šílenou radost mame zdravé miminečko :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
13. zář 2010 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leheckova :dizzy_face: :dizzy_face: to je skvěléééé, přeju i dál hoooodně štěstíčka a spokojené bříško :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face:
13. zář 2010 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leheckova to je super, blahopreji
13. zář 2010 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meiki mě překvapuje ten tvuj krátkej cyklus - 21. Kdyby se třeba teď dával dohromady, nebo nějak "normalizoval", tak bys byla v těchto dnech s ms ještě v normalu ne? Neboj, to určo nic nebude. Buď přijde, nebo budou // :dizzy_face: . Podle těch příznaků co popisuješ, bude jedno, nebo druhý. Ale určitě nic vážného :wink:
13. zář 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leheckova Lehe super zprávička :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: držím palce ať je i nadále vše v pořádku
13. zář 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leheckova :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: supééééééééééééééééééééééééééééééééééééééér :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: posíláme pusinu :wink: :zipper_mouth:
13. zář 2010 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky ani nevite jaky kámen mi spadl ze srdce uf hrozne holek ted kolem me meli spatnou krev a museli na neprijemné vysetrení plodové vody uf ....a co tady nového Natulce jsem psala ta zatim čeká a jeste nekdo z vas je v cekaci dobe-že by nekdo mohl v blízké dobe testit????
13. zář 2010 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leheckova teď nás tu spousta měla zpoždění, ale nikdo // neměl, teď snad jen meiki testí, byl dušík, tak se uvidí. Září je Natulky :slight_smile:
13. zář 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pe_t no snad ano, davam tomu tyden a pak kdyz tak dojdu za mudr
13. zář 2010 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jane84 jj zari je natulky :grinning: :wink:
13. zář 2010 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
lehe-tak ten spadenej kámen si dovedu představit-úplná hora.gratulujuuuuuuuuuu :grinning: :grinning: .to by si miminko zasloužilo nějaký dáreček,ne??že se tak snaží :wink:
13. zář 2010 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holkýýýýýýýýýýýýýýý :slight_smile:
zdravím vás všečcky ze zakrámované ordinace, už abychom byly přestěhované, je to blázinec, děs a hrůza
@leheckova moc moc gratuluju, super zprávy
@jahudka80 jo to by bylo super, do Vánoc.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
já jsem teď tady ze situace v práci tak otrávená, že vážně uvažuu o výpovědi, minulé úterý jsem přemýšlela, jestli mám začít okukovat inzeráty anebo volat na gyndu, ať mi nachystají clostil, že žádný čekání do konce roku....chjo, hrozně mě tohle vyčerpává.....
13. zář 2010 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
pet, lucie, vám poslední gratulka k mrchám , příště už budu gratulovat ke // :grinning: :grinning:
@jane84 takže paní učitelka to zvládla :grinning: super.
@leheckova veeelikááánská gratulace, jen tak dál :slight_smile: :slight_smile:
@meiki ty jsi taky záhada :slight_smile: Držím palce, ať jsou v pátek jasný //
@jahudka80 přesně jak já - chci jaro anebo být těhule, aby mi zima byla ukradená. Se obávám, že já do vánoc těhotná nebudu, jestli vůbec ještě někdy budu :frowning2:
@lichtakova ahoj, vlítni na clostíka a na práci se vykašli :wink: :wink:
13. zář 2010 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fram nejlepší je, že každá tady ostatní podporuje a dodává odvahu, ale sama si myslí, že už nikdy nebude těhulka :grinning: Holky negativní myšlenky se tu ZAKAZUJÍ :angry:
13. zář 2010 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jane84 :grinning: :grinning: máš pravdu :grinning:
13. zář 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jane84 jojo, to je přesný:grinning:
13. zář 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leheckova Mooooooooooooooooooooooooc gratuluju, já jdu na tripply zítra :unamused:
13. zář 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leheckova gratulace, to se musí řádně oslavit :slight_smile:))
@angelina987 držím palečky, ať je vše v pořádku!!
13. zář 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak hlásím po delší odmlce zase příchod. Nějaký novinky? Budu vás muset dočíst :slight_smile: . U mě nic závratnýho se nedělo, krom toho, že mi po měsíci dojel muž a celej týden jsme na tom leželi :grinning:.
Tak jdu dočítat, ať jsem v obraze :slight_smile:
13. zář 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek