Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

rozum
17. zář 2010

@a.j.a. no naděje je, teda pokud to do rána ještě nedostanu. těším se, ale zároveň se bojím. Děkuji!

herbie
17. zář 2010

breberuska nadherna fotecka gratuluju 🙂

el29
18. zář 2010

Ahoj holky,hlásím 2 DC. Už druhý měsíc krvácím a špiním od 16 DC,ani ovulku už nemám. Byla jsem u dr. a ten
mi řekl,že neví co se mnou,chtěl mi dát nějaké hormony na srovnání mrchy,ale to jsem odmítla,že počkám jestli
se to nezrovná,tak uvidím. Ani já nevím co se mnou je 😖 Pa.

yfka30
18. zář 2010

Ahojte, hlásím 2DC 😒 . Je to na prd, jsem zjistila podle kalendáře, co mám na womenzone, že na ovulku bude chlap vždycky pryč, takže by se asi musel stát zázrak, aby bylo druhý mimi ☹ . Vím, že jsem říkala, že plodný a neplodný dny nebudu řešit, ale nase*e to 😠 , omlouvám se 😅 .
Jinak, co tady novýho? Nestíhám dočítat 😕 🤐

rozum
18. zář 2010

pšššššššššššššš 🤐 🤐 🤐 🤐

meiki
18. zář 2010

@rozum to je nadhera, ty jsou kraaaaaaaaaaasneeeeeeeeee, mooooooooc blahopreji

leheckova
autor
18. zář 2010

velka gratulace Rozum.....naprskat na holky sup sup sup 😀 😀 😀 😀

breberuska
18. zář 2010

@rozum to je super, moooc gratuluju!!!!

jane84
18. zář 2010

ahoj holky 🙂 tozum to jsou kráááááásné //, blahopřeji. Chci chytit bacil, tak prskej prosííííím 😀

rozum
18. zář 2010

Holky moje, moc děkuji, ale víte, jak to je - jsem na začátku mé trati. Takže prskááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááám na Vás, ať najdete // jak já a až půjdu od doktora a bude to OK, tak Vás , tak poflustám, až to bude nechutné 🙂 . V úterý si vezmu v práci HCG a pak se objednám k dr. To byly nervy na tom WC, úplně se mě třepaly ruce. Věděla jsem to už o půl jedenácté, ale první to samo musel vědět MM který spal po noční, tak jsem to už nemohla vydržet a ve 13 hod jsem to začala budit 😉

rozum
18. zář 2010

Jejda, kam se to až napsalo 😀

meiki
18. zář 2010

taky bych se rada nakazila a byla v rijnu prvni, ktera bude hlasit takove krasne // 😉 😀

a.j.a.
18. zář 2010

@rozum nádhera 😵 to je krásná zpráva při dnešním slunečném dni 😵

a.j.a.
18. zář 2010

@el29 tak to je nepříjemné ☹ a hlavně je teda blbé, že to dr neřeší ☹ co zkusit něco na srovnání cyklu a úpravu ovulky ? Třeba ten Femigard, co holky berou nebo i kapky z Jeřábu ptačího jsou moc dobré.

herbie
18. zář 2010

rozum moooooc gratuluju super
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 jen tak dal holky

pe_t
18. zář 2010

@rozum gratulujuuuuuuuuuu to je krááása. A nastavuju tvář na "bacily", které prskáš!!!!!!!! 🙂 🙂 😵

fram
18. zář 2010

Ahoj holky,
@rozum ty jsou nádherný 🙂 🙂 Zatím potichoučku, ale hrozně moc gratuluju 🙂
@yfka30 manža na ovulku taky nebude. Už jsem to obrečela ☹ ☹ Jsem z toho úplně vyřízená ☹ a nemůžu to rozchodit, že promrháme další měsíc 😢 😢
@el29 to je mi líto , držím palečky, ať se to srovná samo, bez hormonů.

rozum
18. zář 2010

Holky moc děkuji. Jsem taková vybobkovaná a plná strachu. A taky šťastná, že jdeme pomalu dopředu.@fram a je moc daleko, že by jsi na otočku za ním přijela?

yfka30
18. zář 2010

@fram je to hrozný, u nás je to horší v tom, že ten můj prošvihne těch ovulací několik ☹, takže buď ho donutím si vzít oplodnující volno nebo to vidím na další mimčo až bůhví kdy ☹. A to mi mrcha došla o několik dní dřív, jinak by to bylo v klidu 😠

@rozum krásný čárečky, moc gratuluji 🙂

jahudka80
18. zář 2010

@rozum mocinky gratuluji 😉 aděkuji za prskáááníčko bude se teď opravdu moc hodit 🙂 mám za Tebe moc velkou radost 😵 konečně si tu prorazila tu dlouhou šňůru začínajících ms a přinesla jsi krásné // čárečky 😵

@el29 to je mi líto , snad bude vše brzo v pořádku.
@yfka30 také mi je to líto, vím jak to musí být děsné, já mám chlapa furt doma a stejně se kolikrát netrefíme 😠 ☹ a když jsem byla před 2měsíci u dr.a řekla že to budou // že jsem úplně v pořádku a nebyly, tak si říkám tak co se děje

Tenhle týden nás dostalo 7ms 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 no to je pecka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak kéž by byla z nás příští měs.alespoň polovina // 🙂 ooo já jsem optimista, né nejsem, moc bych to přála sobě i vám , ale mám pocit, že tu snad nakonec budu sama 😢

yfka30
18. zář 2010

@jahudka80 no zrovna minulej měsíc jsme se trefili krásně a prd z toho a ještě si mrcha dorazí o několik dní dřív a celej cyklus mi rozhodí 😠 . Neboj sama tu nebudeš.

jahudka80
18. zář 2010

@yfka30 před minulej mesíc no jistě si pamatuješ jak to tu bylo 😀 😠 , no a tenhla jsem věděla že nic, a tak jsem si hezky v pondělí čekala na ms nebo nejpozději v úterý a ona si dorazila až ve čtvrtek 😠 ☹ , ale je to tím že ovu jsem měla až 14den (minule 13den a ms 28) jinak mívám ms po 25 dnech o ovu. 12den - tak se mi to taky rozhodilo, řekla bych že je to těma nervama, ms chodí pravidelně 13,14 den po ovu. ale ovu chodí dýl 😒 a to jsem jí mývala dokonce už 10den cyklu jo musím to hold hlídat jen doufám, že otěhotním dřív než u prvního 😠 kéž bych to stihhla do vánoc už i tak to bude 3/4 roku 😒 a pej jde druhé dítě raz dva - kecy 😠 😠 😠

a.j.a.
18. zář 2010

@jahudka80 Jahud, uvidíš, že nejpozději na Vánoce si nadělíš krásné // 😵 jinak nám se taky párkrát zadařilo, že jsme stihli den před ovu, den ovu a den po ovu aaaa prd z toho 😝 holt to prostě není vždycky jen o tom trefit ovulku 😒 to by člověk, co moc moc touží po miminku, měl asi moc jednoduché 😠

yfka30
18. zář 2010

@jahudka80 jasně vím jak to bylo, všichni jsme ti drželi palečky, protože to vypadalo tak nadějně. Já si žádný šance nedávala, ale v koutku duše doufala, že snad, ještě když se říká, že po potratu je to jako když pohnojíš, takže ta včerejší mrcha mě dost vykolejila. Kdyby došla jak má, tak z toho nebudu tak vyplesklá. Upřimně, já ani nevím kdy mám ovulku, snad to na sobě ani nepoznám 😅 , ale založila jsem si kalendář na womenzone a tam se mi to ukáže. No a kdybych to dostala, tak jak mám, tak další měsíc by nám přítelův příjezd vyšel zase na snažení, ale takhle je to v háji 😠

martasl
18. zář 2010

teda yfko a el29-to je na nic.ach jo.....

rozum-tak to jsou úúúúžasný čárky,o tom není pochyb.aspoň víme,jak to má vypadat a ne to co se nám tady v poslední době na těch testech objevilo 😠 .moooooc gratuluju a hlavně odpočívej.a co manžel,spokojenej?? 😀

dnes jsem se byla podívat na tu mou novou neteřinku.konečně,už má skoro 2 měsíce.ta je tááák sladká.chtěla jsem jim ji ukrást a oni mi to nedovolili. 😅

rozum
18. zář 2010

@martasl no budu odpočívat, sice jsem chtěla umýt okna, ale prdím na to. Manža nadšený, jelikož jsme opravdu na tom pracovali (á 2 dny 😵 ), tak jsme rádi, že to klaplo, jelikož to byl záhul. Občas mě něco v břichu píchne, tak už myslím..., ale snažím se na to nemyslet a říkám si, stejně nic neovlivním - bohužel, tak jen pozitivní myšlení a čas ukáže. Věřím, že jen dobré věci. Ještě jednou děkuji v úterý Vám sdělím, co můj odběr.
@natu - všichni na Tebe myslíme...

mv
19. zář 2010

@rozum no krásné dálnice, tak držím moc palečky, ať je vše v pořádku.
Jsem nakoukla, že dočtu jen poslední stránku a tu takové milé překvapení.... 😵 😵

Jinak já nejsem vůbec naladěná na nic.Kolegyně v práci už musela přiznat své těhu a má termín jen o týden jiný, než jsem měla já.Tak mám zase dost ,přeju to sice každému moc,kéž by chtěla zůstat do porodu doma, ale to se nechystá.Až do těď na ní nebylo nic vidět, což nechápu.A to je za už půlkou. 😕

Ani na dovču se moc netěším, přesně to tam budu mít.Jsem si sice nechala napsat na to oddálení MS ten Noretisteron,či jak se to jmenuje,ale doma jsme se dohodli, že ho brát nebudu.Sama mám už zdravotních komplikací dost, tak nechci riskovat, že si tím rozhodím mrchu pak na další měsíce.Kámoška to pak měla 5 měsíců rozhozené a já při své smůle bych byla ten případ.
Příští měsíc se už nebudeme nijak chránit,tak se uvidí, co dál bude.
Udělala jsem si radost a koupila vstupenky na lord of the dance na březen a volám to manžovi a ten vyšiloval, že už mi to jednou říkal, že teda s břichem do hluku rozhodně chodit nebudu.... 😀 No má to naplánovaný miláček, co??? 😀 😀 😀 😀
Tak se tu mějte krásně a po dovče nakouknu a budu doufat, že tu najdu nějakou další dálnici!!!!!!! 😉 pa

fram
19. zář 2010

@rozum manža jezdí kamionem, takže bych ho těžko honila někde na cestách 😀 😒
@yfka30 my se od porevizního snažení (od května) trefili do ovulky 1x nebo 2x jinak byl pokaždý pryč ☹ Navíc se mi poslední 2 cykly rozhodili a vůbec nevím proč.Kdyby přišla mrcha přesně , mohlo snažení vyjít na víkend 😒 Tak jsme na tom podobně. ☹ ☹
@jahudka80 vůbec se neboj, jestli tady někdo zůstane sám, tak to budu já.

fram
19. zář 2010

Kdoví,jak natul, moc na ni myslím. Asi nemá nervy chodit na koníka. Docela to chápu. Třeba už dnes testila?

mv
19. zář 2010

@fram to je fakt blbý,co?To se ti nedivím, že z toho míváš nenáladu. 😒
Já ho mám sice denně doma, ale zase, co je mi to platné, když mi potřebný vaječník funguje 3x do roka.V tom se pak trefit je nadlidský výkon.Takže taky na prd.
Mě je stejně jasný, že pokud to nebudeme chtít vzdát, tak budeme muset příští rok na IVF.A poslední dobou se mi na to chce čím dál tím méně. ☹