Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

natulaaa
18. dub 2010

😉 ,Dobré ránko holky
tak já mám asi fakt po ovu 😒 ,Kopre skoukni mi to,měla jsem tehdy vše,kromě pozitivního ovu testu,tak fakt nevim 😖 ,ale teploty mluví za vše 😒

herbie
18. dub 2010

ahoj natul jakej byl vcerejsek dorazila milli 🙂

herbie
18. dub 2010

natul ale hlave ze byl sexicek ovu neovu 😉 pojisteny to mate 🙂 ty testy jsou fakt nejaky divny dneska jsem si delala a byla tam jednom jedna carka ta druha uplnej duch tak fakt nevim pritom vcera jsem mela dve //

natulaaa
18. dub 2010

Herbi to jsem psala ještě z postele 😵
Jinak Mili tu byla,dokonce i přespali bylo to super,ted odjeli 😵 ,pokecaly jsme si super 😵

angelina987
18. dub 2010

Ahojík, tak hlásím, že MS neustále nikde. Jsem cca 34 DC a už mě to faakt sere - jsem sprostá, ale jiné slovo pro to nenacházím 😒

natulaaa
18. dub 2010

Angel já dostala za 35 dní a taky jsem byla nervní 🙄 ,neboj dočkáš se ,ale je fakt,že to čekání je na hov...,člověk neví,kdy dorazí,furt se kontrolovat 😠

fram
18. dub 2010

Ahoj holky,
to čekání na mrchu je fakt děsný 😒 angel, mě říkali, že dorazí za 4 až 6 týdnů po revizi, takže teoreticky máš ještě čas, ale je to fakt o nervy 😖

gambrinuska
18. dub 2010

holky jak jste tu psali o tom Rh faktoru, tak to slyšim porvý, že by to mělo vliv takhle na začátku těhu 😕 😕 , zajímá mě to dost jsem O Rh- a manžu nevíme, budu muset něco vyzjistit
jinak soataní holky zdarvim, jo předlouhý cykly znam je to votrava 🙄

jane84
18. dub 2010

ahoj holky, hurááá, dneska dorazila mrcha, takže jsem dnes 1DC. Asi nikdy jsem z toho neměla takovou radost

fram
18. dub 2010

jane, tak gratulka k mrše, a ať další už nedorazí 😉

natulaaa
18. dub 2010

Jane supeer, 😒 já měla taky radost z MS po Laparce,ale to bylo naposledy 😠 .
Já pocituju nějaké pocity,jako by měla dorazit mrcha,nevim co to zase je ☹

jane84
18. dub 2010

holky mě včera ten Rh faktor docela vyplašil, nemůžu nikde vyzjistit, ve kterém týdnu těhu se začíná tvořit aby se musela píchat ta injekce po potratu.

fram
18. dub 2010

jane, napiš si dotaz do poradny na porodnice.cz, jsou skvělí odborníci. Ale snad by tvůj gydr. měl tyhle věci vědět, aby nic nezanedbal 😕 I když, spoléhat se na to nedá. 😒

if.v
18. dub 2010

ahoj holky, jen zareaguju na otázku ohledně Rh faktoru - pokud má žena negativní (-), tak ji gynekolog hlídá a berou o dva odběry krve víc právě na protilátky..potom dostanete po porodu injekci kvůli dalšímu těhotenství..no a pokud jste příště znovu těhotné, tak si vás doktor pohlídá setsakra dobře...a v případě potratu se tato injekce dává pokud se to stane po 8tt...pokud potratíte dřív, nechává se to být..tak snad je v tom jasno. Pěkný den, I.

jane84
18. dub 2010

if díky za odpověď, kdyby to bylo vážně po 8 tt, tak by to mělo být ok, ale stejně na to téma asi hodím řeč s doktorem. Mám pocit, že ani netuší, že jsem Rh negativní 😠

martasl
18. dub 2010

ahoj holkytak ms stále nikde.tak zítra testnu-teda pokud do rána nedorazí,což bych faaaakt nerada.

angel-neboj,ms dorazí,musí.jen někomu později a někomu dřív.já ji dostala 38 den po revizi.pokud se můžu zeptat,kolik chceš nechat projít ms,než se začnete snažit o mimi?nebo tomu necháte volný průběh?co ti doktor doporučil?

tak neteře dopoledne odjely,teda spát s nima v posteli bylo něco.střídavě se budily,odkopávaly a ta mladší mě pořád pleskala rukou nebo kopala.to byla noc.musela jsem to odpoledne dospat.to spaní bodlo.hned bych šla znova 😉

mikkisek
18. dub 2010

Ahoj holky
angel - ani nevíš, jak ti rozumím, taky čekám.....chjo, vložky nakoupený a ono zatím nic, ale marta má pravdu, však dorazí. Jane - moc přeju a tiše závidím 😉 kdo by si kdy pomyslel, že se takhle budu těšit na ms.

Martasl - mne doktor při poslední kontrole řekl, že se můžeme začít snažit 3 měsíce po revizi, víc to neupřesnil, tak nevím jestli to znamená po 3MS, nebo prostě po 3měs po revizi bez ohledu na MS. Já bych se chtěla začít snažit po druhé MS, ale trochu váhám abych nic neuchvátala, na druhou stranu bych tááááááááák strašně moc chtěla vidět // ale to všechny známe.

Onďula je nemocný, to je jak naschvál, minulý víkend pršelo, teď když nemůže ven svítí sluníčko, i když vítr fouká slušně. Zítra jdeme na kontrolu, tak snad to bude dobré.

Hezký večer

fram
18. dub 2010

mikkisek, mě taky dr. řekla za 3 měsíce, ale počkám na 2.mrchu a začnem se snažením. Myslím, že to tady takhle dělá většina holek. Navíc hooodně pochybuju, že se nám hned zadaří. Tak ať je tvýmu broučkovi brzy dobře.

martasl
18. dub 2010

no taky jsme to nevydrželi 3 měsíce.takže po druhé ms jsme to začali zkoušet.no třetí jsem měla hooodně slabou(jestli se tomu dá říkat ms) a na čtvrtou čekám a doufám ráno najdu //.

kopretina82
18. dub 2010

Krásný večer...
Nat, no docela bych FF ohledně ovulky věřila 😉 ale koukala jsem, že jste nezaháleli, tak o nic nejde-ne? 😉 😀 😵
Já mám podezření na rozbitej teploměr-pořád mi to měří 36,4 😲 Zítra zkusím druhej a musím koupit novou baterku (máme digitál)
Co se snažení týká-my to taky po 2MS necháváme koňovi, aler pokud to ještě tenhle cyklus nevyjde, truchlit nebudu, aspoň pak budu mít pocit, že z mý strany jsem pro zdravý těhu udělala všechno 😉 😵 A když to klapne, budu doufat, že ten jeden cyklus to snad tolik neovlivní... 😅 😵
Jdu se najíst umejt a spát (teda spíš zalézt do postýlky 😉 😀 )

natulaaa
18. dub 2010

čaute holky,tak mi odjela další návštěva s dvouletým prckem,takže trošku binec 😕 ,ale prdím to kukám na pojištovnu,však mi ten binec neuteče 🙄 .jinak byl krásný víkend 🙂 .
Kopre no my budeme pojistovat i dál,já už nevěřim fakt ničemu 😝 ,
Tak se mějte zatím a doufám,že přes týden tady bude víc co číst 😵 ,holky musíme se snažit 😵 ,Tak dobrou noc 😉

leheckova
autor
18. dub 2010

ahoj babulky vratili jsme se z výstavy psů z Opavy v kravařích a jeste slava narozenin synovce ted už mam omyté vlasky a vyspršená mě se rozbil teploměr takže neměřím už druhy den Natulka mi sice půjcila ale ten mi ukazal 37,7 a kde máte graf kočky neni tak jdu udělat abychom nezaostavali

leheckova
autor
18. dub 2010

jane 84(26let,SP 8/2009)................................................................................................................52DC
liptonek (26let, SP12/2009 Femibion)...............................................................................................40DC
mikkisek( 29let,MA 3/2010) kontryhel,kys.listová vit.E...............................................................................38DC
angelina987(27let, MA)..................................................................................................................33 DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)..................................................................33DC
fram(34let, MA 2/2010 listovka).......................................................................................................26DC
petra.vavra(30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová)............................................................................24DC
endie(23let, MA 3/2010)...............................................................................................................20DC
gambrinuska (28let, MA11/2009 calibrum babyplan,methformin,fostimon-injekce ..................................18DC (16.4 IUI)
leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová,vit.E,Duphaston,kontryhel) ...................................................16DC
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
kopretina82(28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel)........................................................................14DC
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.).................................................................................................14DC
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) ...............................................................13DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 kys.listová,kontryhel,železo)..........................................................5DC
El29(31let,MA1/2010,kys.listová)....................................................................................................... 0DC

leheckova
autor
18. dub 2010

Gamb koukala jsem že si se ptala na BT pokud víš kolik maš svoje před ovulační teploty je možné že zvýšené teploty že budou znamenat těhu ale musi se držet i přez očekavanou ms a nesmi klesnou na BT ovulační

natulaaa
18. dub 2010

čau Lehe 🙂
Ty já jsem nějaká vyřízená 🙄

natulaaa
18. dub 2010

Jani zapiš si teplotu a jsem zvědavá,co napíšeš do tabulky INSEMINACION 😀 😀 😀 😀 😀 ,To mi poradil Peta 😀 😀

leheckova
autor
18. dub 2010

no nic už tři dny nic nebylo mě sereeeeeeeeeeeeeeee Ja jsem taky mrtva jdu za chvili ležet asi budu rano měřit tim co mam a hned odpolko si koupim teploměr

natulaaa
18. dub 2010

Tak se měj dobrou 😉 🙂 ,
Jinak víš jak jsem to myslela s inseminací nééé? 😵

leheckova
autor
18. dub 2010

dala jsem tam špinění a teploty uvidim jak rano bude měrit teploměr ale spis to vidim až na další den

leheckova
autor
18. dub 2010

nooooooooooooooo tak to nevim tam v tabulce neni sex bez střiku 😀 😀 😀 😀 😀