Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

veraakubik
22. zář 2010

@jahudka80 no ja mam strach-strasnej,mam tucha,ze dorazi mrcha..Budu muset koupit jeste nejaky testiky-jsem si vzala jen jedno baleni a uz nemam..Jen teda uz ne u nas v lekarne-tak uz jsem 3mesice po sobe tam nalitla a odlitla se zasobama testu-az se za to stydim-si o me musi vyslet,ze jsem blazen..

jane84
22. zář 2010

@veraakubik tak úplně stejné pocity z kupování testů mám taky. naštěstí jsou u nás 3 lékárny, tak to můžu střídat a teď když mi začala škola si je budu kupovat v Brně

natulaaa
22. zář 2010

VERO to není ducháček,to už jsou krásné kolejnice,gratulujuuuu 😵 😵 😵

jahudka80
22. zář 2010

@veraakubik no pro to jsem jsem chodila po každé do jiné lékárny, tedy párkrát jsem byla ve stejné 😀 vždyť je to fuk, tak tfuj tfuj ať to není zas planej poplach, já tedy po tom zklamání testuji až 29DC - no prostě až to nedostanu tak testnu 😉 Držím palečky 🤐

veraakubik
22. zář 2010

Kdyz my mame lekarnu ve vedlejsim meste jen jednu-u nas na vesnici dokonce zadnou a taka si zacnu objizdet okoli.. 🙂 HOLKY,dekuju za podporu-dalsi testik udelam asi v sobotu-v patek bych to mela dostat a pokud ne,tak testuju v sobotu a to uz by mohlo byt jasno..Bojim bojim..

veraakubik
22. zář 2010

@natulaaa Natuli myslis?!Ja mam hroznej strach,aby to nedopadlo jak minulej mesic..Tobe drzim palecky..Neco malo jsem docetla,tak snad se usmeje steti-moc ti to preju.

pe_t
22. zář 2010

@veraakubik no tak to by už ty gravi testy byly na nic ne? Dyť tam jsou čárky! No jo, sice ta druhá slabší, ale normálně viditelná - přesně jak píše jahudka. Tak kdyby nebylo těhu, tak jsou ty testy k .....ne? Kruci,co by nám to pak mělo jinýho ukázat, než testy z lékárny. Co to máš? Mamatest?

meiki
22. zář 2010

@veraakubik ja se pridavam k natulce, tohle neni duchacek, tohle jsou proste // a krasne, moooc gratuluji

pe_t
22. zář 2010

@veraakubik a zaaaaavidiiiim 😉 😀

breberuska
22. zář 2010

@veraakubik i já moc gratuluju, vidím krásné silící čárečky 😵 !!!přeju ať se prcek pěkně zabydlí a roste jako z vody!

veraakubik
22. zář 2010

@pe_t Kdyz ja se bojim,ze mi hcg vstoupa pred kazdou ms-pry je to mozny-proto by pak ten test vysel falesne..Ja se zacinam bat..
@meiki Dekuju-radeji ale jeste gratulovat potichoucku..Uvidime,jak to dopadne
Uz jsem to rekla manzovi,jsem hrozna drbna a proste to muselo bejt.Jsem to neudrzela,ale taky zustava pri zemi-radeji..

veraakubik
22. zář 2010

@pe_t Ja bych radeji jeste nezavidela-jeste preci jen nemam vyhrano..Abych si v sobotu neprisla postezovat,ze mrcha opet dorazila..

veraakubik
22. zář 2010

@breberuska Dekuju,ale jak rikam-gratulace potichoucku-jeste tomu moc neverim-jo az budu mit v ruce potvrzeni a ujisteni,ze je vsechno v poradku,tak potom zacku prijimat gratulace a prskat na ostatni cekatelky bacily.. 😉

meiki
22. zář 2010

@veraakubik testla jsi jeste driv nez mela dorazit ms, carecka krasne sili 😵 😵 😵 😵 , ms nedorazi, kdybych mohla, tak Ti zbehnu a koupim a poslu testiky aby jsi videla jak krasne carecka sili 😉 😎

veraakubik
22. zář 2010

@meiki Zvazuju,ze je koupim po netu-je to hodne blbej napad?!

meiki
22. zář 2010

@veraakubik vubec ne, uz jsem taky koukala, ze bych koupila ovu testiky po netu, ale jeste tento mesic na to prdim

pe_t
22. zář 2010

@veraakubik a budeš je mít do dvou dnů doma - po netu je to rychlý.
@meiki kolikátý jsi DC?

veraakubik
22. zář 2010

@meiki a za jak dlouho ti prisly?!Kdybych mela cekat nejak dlouho bych asi nevydrzela.I kdyz si koupim jedno baleni a jeste nejaky objednam..Lakaji me ty digitalni co se na nich ukaze jak dlouho tehu trva,ale nevin co je to za znacku..Jo nevim kdo se me ptal-ted mam mamatest 10..Byla jsem na tom,ze je to 25 a ona je to novinky a 25 uz nevyrabi-jsem nevedela..No nic,ne chvlku vas opustim,musim pro pecivo,nebot jsem jeste nesnidala a posledni pecivo si vzal manza na svacu do prace..Opatrujte se a preju vam hezky den,prijdu se na vas behem dne kouknout..Pa

meiki
22. zář 2010

@pe_t 9 DC, proc se ptas?

meiki
22. zář 2010

@veraakubik ja si je jeste neobjednavala

meiki
22. zář 2010

Těhotenský test Clearblue digitální

meiki
22. zář 2010

ale ten ukaze jen + nebo -

meiki
22. zář 2010

@pe_t ovulka by mela byt cca kolem 11 dne u me, teda pred revizi tak nejak byla

pe_t
22. zář 2010

@meiki no jen tak.....já 10DC. Od pondělka jsme se pustili do snažení. Ale říkali jsme si, že do toho půjdem obden - jak se doporučuje. Ale váhám. Včera jsem četla, že je to optimální (dopor.dr.). Že spermijky jsou pak rychlejší. A když vydrží až 72 hod., tak snad obden nic neprošvihnem 😕 .
ten digi test ti ukáže dělku těhu ???? To slyším poprvé 😨

meiki
22. zář 2010

@pe_t my jsme taky zacali v pondeli, tak to budeme testit spolu 😀

pe_t
22. zář 2010

@meiki jj 😀

zzzzuuuuzzzziiii
22. zář 2010

Liptonek (26let, SP12/2009 Femibion) - 8.4.//
petra.vavra (30let, SP 3/2010 Femibion,kys.listová) - 30.4. //
kopretina82 http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f (28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel) - 5.5.//
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan ) - 24.5.//
leheckova http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova (31let, MA 12/2009 kys.listová) - 21.6. //
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan) - 23.6. //
mikkisek( 29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E) - už jsou //
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard) - 28.7.//
helcenka (31 let, kyselina listová, MA 06/2010) - 18.8. //
rozum (30let, MA 1/2010 Kontryhel, Femibion 800 - 18.9. //

daniela699 http://www.fertilityfriend.com/home/2f81b4 (34let, MA 5/2010, a mamavit).....36DC
natula http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a (29let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calib.bp)...31DC
veraakubik (23let,SP 7/2010 kys.listová )...................................................................................26DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan).....................................................25DC
zzzzuuuuzzzziiii (25let, MA 7/2010 kontryhel ).............................................................................21DC
vendulak http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak (22let, MA 4/2010, Letrox50,kys.list.+E)...18DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)...........................................18DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.)........................................................................ ...................17DC
fram (35let, MA 2/2010,Femibion)...............................................................................................15DC
jane 84(26let,SP 8/2009 kontryhel,kys.listová).........................................................................12DC
endie(23let, MA 3/2010).................................................................................................................11DC
pe_t (34let MA 7/2010,kys.listová, kontryhel).............................................................................10DC
lucie.krajcarova (33let,VP 7/2010 kys.listovou,kontryhel,femigard).......................................10DC
meiki (30let, SP 7/2010, kys.listová )...........................................................................................9DC
jahudka80 (30let, calibrum babyplan ) http://www.fertilityfriend.com/home/2f814a........
el29(31let,MA1/2010,kys.listová)..................................................................................................6DC
yfka30 (30let, SP 7/2010 kys.listová )......................................................................................... 6DC

zzzzuuuuzzzziiii
22. zář 2010

Ahoj holky. koukam tady jste se pekne roztestovali a rozovulkovali a ja z toho mam depreeeesy, kdyz vas ctu, jak se pokousite a co pijete, ze ja zadny hlenik nemela.
A snazili jsme se denne a tak ted vlastne nevim, jestli to neni spatne ☹ a taky kdyz jsem poprve otehotnelo, pichalo a bolelo me v podbrisku a ted nic ☹
Zacinam mit strach, ze to nevyslo a i kdyz ten strach nechci mit a rikam si nemysli na to tak na to myslim... vera ma krasne // a je 26 DC... ja jsem 21 a asi se neodvazim kkoupit ten test driv... ach jo ☹

pe_t
22. zář 2010

@zzzzuuuuzzzziiii ahoj zuzi 🙂 no to je ještě moc brzy - 21DC kupovat test. Vydrž. S hlenem si nedělej starosti. Četla jsem na emiminu, že nemusí být na "nohavičkach", ale je uvnitř. Já sice piju maliník, ale jsem 10DC a žádné mokro ještě není 😅 . Dneska bude zas snaženíčko 😉 , a pak zas obden - to musí vyjíííít. A vám s tím každodenním jakbysmet 😀

meiki
22. zář 2010

@zzzzuuuuzzzziiii neboj bude zase lip, vysvitne slunicko i v tvoji dusicce, ja to mam taky jak nahoupacce, jednou naprosto pohodicka a druhy den me chyta depka, predstav si neco pekneho a bude lip