Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

martasl
22. zář 2010

tak jsme z kina doma.no popravdě tento poslední díl je nejhorší.každej očekává takovou srandu jako v předešlých dílech a nic moc.i holka z toho byla zklamaná.nebylo to špatný,ale moc humoru tam nebylo.nějak se nebylo moc čemu zasmát 😒

a.j.a.
22. zář 2010

@endie děkuji 😵 juu, tak šup do snažení, ať jsme tu za chvilku břucháčci všechny 😵

@martasl fakt to bylo o ničem ? Teda, to jste mě, holky, zklamaly. Jsem na to slyšela chválu a ono nic, jo ?

martasl
22. zář 2010

Ne že by to bylo hnusný.ale tento díl je fakt nejslabší.ale každej může mít jinej názor 🙂

jane84
22. zář 2010

Holky já mám dnes dobrou náladu a jsem úplně super naladěná, i když mě děsně bolí hlava. Tak se asi budeme snažilkovat 😀 😀 jinak jsem začala dnes pít čaj z maliníku a už se dostavil výsledek, zahleněný nosohltan, nic víc 😀 😀 😀 😀

herbie
22. zář 2010

aja moc gratuluju jinak jsem se bavila se svagrovou a ona mela tri potraty pak 3 roky nemohla otehotnet ted ma uz dve deti a rikala ze pokazdy otehotnela hned po mrse ze o ovulce nikdy neotehotnela a ze pomaha menit i polohy pri sexu nejlepe ze zadu 😀 a vypustit tu ovulku a nemyslet na to ze otehotnela kdyz na to prestala myslet .....

fram
22. zář 2010

@jane84 a nešňupala jsi ten maliník, že se ti to vrazilo do nosohltanu 😀 😀 Tak šup, vesele na snažení ,když jsi v dobrém rozmaru, tak se určitě zadaří 😀

a.j.a.
22. zář 2010

@jane84 hele, ale ten hlen má být úplně někde jinde 😀 to je fajn, že máš dobrou náladu. Správně naladěná psychika dokáže zázraky 😵

@herbie děkuji 😵 teda chuděra švagrová ☹ ta teda musela vydržet hodně. Ještě že to nakonec dobře dopadlo. A s polohou zezadu souhlasím. Nám se to teď taky tak povedlo 😅 ale já mám zakloněnou dělohu a radil mi to přímo doktor na gyndě 😅 a pak ještě, že mám zůstat ležet na břiše nebo vkleče se zadkem nahoru 😅 to měl manžel pak vždycky zábavu 😀

fram
22. zář 2010

@herbie když já mám ten problém, že na to nedokážu přestat myslet. ☹ Ale je fakt, že v tom předchozím nevydařeném těhu se zadařilo, když už jsem přestala doufat a smiřovala se s tím,že už miminko mít nebudu. Ale teď po něm toužím ještě víc a nechci to vzdát.

fram
22. zář 2010

@a.j.a. já tyhle prostocviky po sexíku taky dělám 😀 a manža :" ty chceš ještě jednou?" 😀 😀

jahudka80
22. zář 2010

@meiki připadám si bez energie a nálady co koliv dělat a to i děti ☹
@jane84 no ale tělo nepozná jestli jsem ve stresu z práce nebo z toho že nemohu otěhotnět 😀
@a.j.a. ajinečko máš pravdu, jen nevím jak na to, už chodím s kamarádkama ven furt se snažím někam chodit na houby a furt něco abych tu neseděla a nepočítala kolik dní mi ještě zbívá do ovule, ale nejde to 😠 snažím se i užívat jezdím pryč, nebo se aspoň snažím, ale za chvíli bude hnusně a já tu zas budu bezradně sedět a čumět na graf a říkat ci tak co z toho bede, jsem prostě blbá 😢
@jane84 jááááníííí po sexíku umejt co blbneš 😠 😠 😠 😠to nesmíš ležet a ležet aspoň 30minut a nemej se dej si třeba k posteli vlhčené ubrousky když se potřebuješ otřít(jako spodek) a aby to z tebe neteklo tak si podlož zadek a lež 😀
@mv vždyť mám světlé 😀 ono to na každé vypadám jinak no
@fram 😒no právě, nejprve jsem se aspoň těšila na ovu. teď už se ani na ni netěším, jako že si řeknu stejně z toho nic nebude (tedy jen se hezky pomilujem a dost) jako že bych objevila // 😒to ani nedoufám,

Holky moje já vás tady nemít tak jsem snad úplně zoufalá, takhle si popovídám alespoň sváma, dnes jsem si musela zpravit náladu a koupila si kabelku s jahůdkama 😵 snad mi přinese štěstíčko. Kuk

a.j.a.
22. zář 2010

@fram já myslím, že to takhle má skoro každá z nás. Prostě to tam někde v t hlavě je a zůstává a sem tam vystrčí růžky. Ani já jsem na to nedokázala přestat úplně myslet.

Tak to jsem ráda, že takovou akrobacii jsem neprováděla sama 😀

fram
22. zář 2010

@jahudka80 pěkná kabelka. Jahud, a není problém třeba v chlapovi? Psala jsi, že i o malou jste se snažili dlouho. Třeba by stálo za to zajít na spermiogram. Ale nejspíš je v pořádku a někomu prostě trvá delší dobu než otěhotní ☹ Já už bych nejraději přeskočila 14dní, abych už věděla na čem jsem.

a.j.a.
22. zář 2010

@jahudka80 Jahudko, nesmutni 😉 uvidíš, že zase bude fajn. Nedá se nemyslet, to vím, ale dá se mezitím snažit myslet, co nejvíce pozitivně. Nemůžeš si už před ovulkou říkat, že z toho stejně nic nebude. Stačí, že člověk depkaří před MS.

Kabelka vypadá pěkně. Taky bych nějakou takovou hezkou potřebovala.

a.j.a.
22. zář 2010

Utíkám spát, pže sotva vidím na oči.

Dobrou všem 😵

herbie
22. zář 2010

pekna kabelka jahud.......jinak ja jsem ted nechala nohy nahore tak dlouho malem jsem i usla u toho velkej polstar pod zadkem no hruza ani na zachod jsem nesla az rano 😅

jahudka80
23. zář 2010

Dobré ráno, tak jsem nachtěla zapínat pc, ale malá to udělala za mě, jdem se nasnídat a půjeme s kamarádkama a dětma ven (chtěli jsme do herničky, ale když je tak krásně tak asi zůstaneme venku) užijem posledního sluníčka 🙂 Jinak dnes si kontryhel ráno nedám včera jsem ho smíchala s burčákem a když jsem si dnes vybavila tu chuť tak mi je na blití. 😀 😠
@natulaaa jinak jsem si zvpomněla jak jsi psala že tam jsou hezcí smajlíci... když bys měla ICQ to bys teprve koukala co tam je za smajlíčky 😀

jahudka80
23. zář 2010

😀 já jsem dnes první jo 😀 tedy když nebudu počítat herbííí z druhého konce světa 😀

natulaaa
23. zář 2010

holky já jen ychle,za 5minut nám vypnou elektřinu na celý den 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ,já se zbláááznim 😀 😀 😀 😀 a zapnou až v 16hodin,tak páááámjá jen rychle abych to stihla napsat 😀

veraakubik
23. zář 2010

Dobre rano,tak jak jsem se vcera radovala z moc hezkeho testiku,tak dneska uz jsem presvedcena o tom,ze je zase zalesnej..Dole kazdou chvilku vlhko a na cele mi vyrazily pupinky-coz tak bylo i minulej mesic a pak prisla mrcha..Ach jo..Proc to musi bejt?!Ani nevim,jestli chci jeste testovat..Uz jsem zacinala tajne verit a kdyz to tak vidim,tak tu nadeji ztracim.. ☹

jahudka80
23. zář 2010

@veraakubik ještě počkej a uvidíš a když by přeci jen mrcha dorazila tak příště netestuj ať nejsi zklamaná, já vím že to láká, ale to zklamaní je pak větší , mě to předminulej měsíc stačilo, a zařekla jsem se a testit nebudu prostě né nadarmo na těch testech píší odedne vynechané ms takže když to dostávám nejpozději 28 tak budu testit až 29DC 😉 . A hlavně se tím netrap máš doma dva prďolky koukni na natulku je jí 29 a ještě nemá mimi a co musela už podstoupit, a jiné danielka.....no holčiny přez 30 a bez dětí 😉

jahudka80
23. zář 2010

kdé máme tabulku 😀 😀 😀

veraakubik
23. zář 2010

@jahudka80 Ja testila ne ze bych byla nedockava,ale kvuli tomu,zeminulej esic mi vysel testik pozitivne,pak dosla mrcha,ale ta byla jina nez jsem zvykla a ted mam teda okno s kym jsem si to psala a prave mi psala,ze testi i po ms,kdyby nahodou,tak abych nebyla po zadu tak jsem to taky zkusila..Ja vim,ze je spousta holek,co nemaji ani jedno miminko a maji za sebou mnohem vic nez ja a asi prave proto stojim nohama na zemi i kdyz mala dusicka ve me je,ale rikam si-nevyslo to,vyjde to jindy,ale ted ty testiky vypadaly opravdu nadjene.. ☹

jane84
23. zář 2010

Dobré ráno holky 🙂

@jahudka80 já neblbnu, ubrousky mám vždycky po ruce a po té půlhodině se chodím osprchnout, ale občas se stane po večerním snažení, že během té půlhodiny usnu 😀

jinak včerejší snaženíčko neproběhlo. dobrá nálada je fuč, jsem naštvaná, než jsem vylezla ze sprchy, už chrápal v posteli 😠 😠 dneska a zítra jde po práci na vedlejší kšeft a bůhví kdy se vrátí, dneska jsem 13DC, tak super no

jahudka80
23. zář 2010

@jane84 😀 😀 já usnu tak do 10ti minut 😀 😀 😀 a sprchovat se už tedy nejdu, dříve jsem také lítala ale těď se jen utřu a spim a někdy jsem si brala kalhotky a intimku abych neměla vše mokréé 😀
@veraakubik no když bys byla těhu tak po ms (pokud bys měla při těhu ms) tak už by ty čárky byly obě hodně silné a žádné dušíky ani slabší. Já jsem se zařekla a je to a jestli bych chtěla testit dřív tak mě holky vynadejte 😀 😀 😀

pe_t
23. zář 2010

dobre ranko 🙂

jane84
23. zář 2010

@jahudka80
@veraakubik Jahud testovat po MS jsem radila já, protože Vera říkala, že měla slabší MS, plus ty dušíky, mně se těhu ukázalo na testu až týden po slabší MS. Ale možná jsme tak odhalili těhu z dalšího cyklu 😉

pe_t
23. zář 2010

taky po sexiku se už nechodím sprchovat. Mám ubrousky u sebe. Akorát dnes ráno jsem musela vstát, tak jsem ale aspoň po tom 35min.ležela 🙂 Jsem 11DC a tak uvidíme. Nesexujem každý den, ale obden. To by mělo snad stačit,pokud by tělo bylo už na těhu nachystané. Každý den by nás to nebaviloa otrávila bych tím mojeho muže.Aspoň jsou obden rychlejší 😅

jane84
23. zář 2010

@pe_t obden to bohatě stačí, někteří dr dokonce říkají jednou za 3 dny. Každý den to taky není dobré, protože ty spermijky nestačí dozrát

pe_t
23. zář 2010

@veraakubik sice je pravda, že máš dvě, ale chápu, když žena touží po dítěti, je trošku jedno, že je první, druhé, nebo třetí. Ta touha je stejně velká a dovnitř druhého, co prožívá, nikdo nevidí. Další děti nezmírní tu touhu po mimi, ta je pořád stejně velká. Spíš jsou ale útěchou, že jsou.... 🙂 Já si taky říkám, naštěstí už mám jedno krásné zdravé dítě . A samozřejmě mám snažení o další mimi pořád v hlavě.
Taky bych se přikláněla k testování i po ms-jak píše jahud a jane 🙂

pe_t
23. zář 2010

@jane84 jeeee tos mi udělala radost 😵 . Musím říct, že včera jsem měla trošku obavy, jestli to stačí, jestli nemůžem nic prošvihnout 😕