• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

13. ledna 2017 
@lichtakova no ale tak 7DPO ještě není pomale ani uhnízděné, natož aby byl propojeny krevní oběhy, takže klid :slight_smile:
25. zář 2010 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jane84 já vím :wink: :slight_smile: . Ale musím říct, že co se tak snažíme o mrňouse, tak jsem se celkem dost odchemizovala, ale zas to nezatracuju, že jako práška jsou úplný svinstvo, to ne.
A co ty vlastně děláš?
25. zář 2010 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lichtakova já teď začínám poslední ročník učitelství biologie, chemie, předtím jsem byla 3 roky na medině než jsem zjistila, že to nechci. A teď píšu diplomku o imunitě v těhotenství, hlavně imunologické příčiny neplodnosti.
25. zář 2010 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holkyy, jen ted pozdravim
veri: mam fakt obrouvskou radost, ze to vypada, jak to vypada :dizzy_face: :dizzy_face: :sunglasses: :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , tedy mooooc dobre, moooc drzim palecky
fakt mam obrovskou radost
25. zář 2010 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jane84 tak jste to snažení vzali opravdu poctivě, to by v tom byl čert, aby to nevyšlo :grinning:
@lichtakova Já jsem taky nachcípaná, pořád mě šimrá v nose a bolí mě od rýmy hlava. Nejbezpečnější lék je paralen, ale já si ho taky nechci brát. Zkus rakytník. Nejúčinnější je 100% rakytníková šťáva, můžeš přisladit medem,je hodně kyselá. Ale jde ho koupit i v jiné podobě - čaj, marmeláda.....
25. zář 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fram děkuji, já to tak udělám, jsem už rozhodla i manža mě to potvrdil. Nervy mám jen jedny :slight_smile:
@a.j.a. no já totiž nečekala, že mě tak brzo objedná! Jak jsem napsala Fram, to vydržím, házím se do klidu a občas řeknu do břicha, ať roste a tluče :dizzy_face:
@endie a nemůže to být močák?
25. zář 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: myslím, že mám nachozeno sto jarních kilometrů na příští rok :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: připadá mi, že mám nohy ohoblované až k zadku. Dnešní pouť byla naprosto super. Malá si ji užila a my taky. Mě teda ke štěstí stačila cukrová vata :grinning: zvládla jsem dvě :sweat_smile: měli i spoustu vykrajovátek na Vánoce, tak jsem si nějaké nakoupila na perníčky a na linecké. Tak už se těším, až budeme s mamkou a malou péct :dizzy_face: malá chtěla furt na trampolínu, tak je vyskákaná do aleluja, pak tancovala dlouho na Hopsalína, takže za chvilku padne za vlast. A já jsem ráda, že sedím a nehýbám se. Těším se na Harryho Pottera :sweat_smile:
25. zář 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jane84 hezky jste se zasnažili :dizzy_face: zezadu, orgasmus a vystrčený zadek to fakt vypadá nadějně :wink: :dizzy_face: úplně přesně tak se to povedlo i nám :dizzy_face: držím pěsti :dizzy_face:
25. zář 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veraakubik Veruš, tož druhá čárka tam je, tak uvidíme, až budeš testit v pondělí, jestli hezky sílí. Minule jsi měla druhou čárku i na té 25 ?? Nebo jen na 10 ?
25. zář 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie.krajcarova Luci, jo jo, taky jsem zastánce testů nejdříve v den očekávané MS. Dříve jsem to radši nikdy nezkoušela. Myslím, že to pak musí být víc bolestivé, když najdeš // a pak stejně dojde MS než když je na testu bílo a dojde MS :confounded:
25. zář 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky jane84 tak to je jasny mimisek bude brzy ..... moji mamce se zdalo, ze vozila moje miminko na kole a prej to byl kluk a ja za par tydnu na to jsem otehotnela hahahahahaha takze asi na tom treba neco bude .... jinak mne uz asi 4 dny boli prsa a bradavky mrchu mam dostat za tyden tak uvidime nechci si myslet ze jsem tehotna treba ... protoze to uz tady bylo ze me prsa boleli a pak prisla mrcha no uvidime jestli z toho neco bude taky me boli porad vlevo dole a bricho mam jak balon hruza kazdopadne snazeni bylo po mrse jednou a pak 2 v ovulce tak uvidime jinak vam preju hezkou dobrou noc :grinning:
25. zář 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdyz jsem poprve otehotnela tak jsem testovala asi 10 dni pred mrchou a byl tam duch.....ja jsem musela otehotnet hned po mrse neee v ovulce kdyz jsem to pak pocitala ... rozhodne ted budu testovat v den mrchi mam doma 3 testy juuucchhhhuuuuu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. zář 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
jsem pěkně přejedená, na pouti jsme byli dopoledne, Kubík se tam trochu vyblbnul a pak jsme měli u mamky řízečky a salát a koláče. Ještě jsme vyfásli nadílku domů, tak jsem si teď dala, ale ani jsem neměla hlad. Tak snad to strávím...

VĚRKO, to vypadá dobře. Já si dělala test jen s citlivostí 25 a záleželo, kdy jsem měla ovulku, dokonce se mi při Kubíkovi v den očekávané MS neukázalo nic a asi až 4 dny po očekávané MS jsem měla //.
Takže to vypadá, že v září opět dvě. Lepší něco než nic. :grinning:

AJO, taky jste si to užili. Já si letos nedala ani vatu, to bych už nezvládla... A to si ji každý rok dám, někdy i víckrát.
Pojď ke mně do tabulky, napísej Zuzce, kdy ti tam má napsat //, mně je tam v srpnu samotné smutno.
25. zář 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helcenka Heli, tak super, že jste si to taky užili :dizzy_face: já taky čuměla, že jsem do sebe nacpala dvě ty vaty. Byla jsem přecpaná oběd, ale měla jsem na ni už od včerejška takovou chuť :sweat_smile: a pak jsem na ni ještě v Labužníkovi hodila šunkový chlebíček a džus :slight_smile: ňam ňam, sice je mi teď lehce blivno, ale jdu nacpat ještě večeři :sweat_smile:

Už jsem Zuzce psala, ať v tom srpnu teda můžeme být spolu :dizzy_face: tak by to mělo být zítra opraveno.

Až budeš mít chvilku, tak se přidej k nám s Breberuskou do Dubna :wink:
25. zář 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@a.j.a. jééé něco mi uniklo???
25. zář 2010 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie.krajcarova co myslíš, Luci :sweat_smile: :dizzy_face: ?
25. zář 2010 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jane84 to jsi dobrá, že jsi to po třech letech vzdala, i když to jsou zrovna ty nejblbější, že sis neříkala, že už to doklepeš a teď byla otrávená....Ty brďo diplomku na takové téma, to by mě asi zabilo, hlavně to psaní, to jediný jsem vždycky brala jako jediný plus u nás ve škole, že se toho zas tak moc nenapíše... :wink:

Jak to tak čtu, tady bude mimin............ :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. zář 2010 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@a.j.a. Zuzka něco naznačovala, ale pořád jsem to nenašla. takže jsi našla //?
25. zář 2010 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie.krajcarova jo jo, Luci, práskla jsem se tady holkám myslím ve st po kontrole :sweat_smile: :dizzy_face: sice jsem chtěla počkat do toho 12tt, ale už jsem to nemohla vydržet :sweat_smile:
25. zář 2010 ve 23:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Utíkám do postele, jsem úplně ko.

Dobrou všem :dizzy_face:
26. zář 2010 v 00:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@a.j.a. teda tak to veliká gratulace a jsi dobrá, tže jsi to tak dlouho tajila :slight_smile:))
jsem nějaká divná, nějak nemůžu usnout. stalo se mi to hodněkrát před dovčou a i po.. furt se mi hlavou honí myšlenky. tak jdu na chvíli na pc a pak usnu v poho..
26. zář 2010 v 01:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Liptonek (26let, SP12/2009 Femibion) - 8.4.//
petra.vavra (30let, SP 3/2010 Femibion,kys.listová) - 30.4. //
kopretina82 http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f (28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel) - 5.5.//
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan ) - 24.5.//
leheckova http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova (31let, MA 12/2009 kys.listová) - 21.6. //
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan) - 23.6. //
mikkisek( 29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E) - už jsou //
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard) - 28.7.//
helcenka (31 let, kyselina listová, MA 06/2010) - 18.8. //
rozum (30let, MA 1/2010 Kontryhel, Femibion 800 - 18.9. //

daniela699 http://www.fertilityfriend.com/home/2f81b4 (34let, MA 5/2010, a mamavit).....40DC
natula http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a (29let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calib.bp)...35DC
veraakubik (23let,SP 7/2010 kys.listová )...................................................................................30DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan).....................................................29DC
zzzzuuuuzzzziiii (25let, MA 7/2010 kontryhel ).............................................................................26DC
vendulak http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak (22let, MA 4/2010, Letrox50,kys.list.+E)...22DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)...........................................22DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.)........................................................................ ...................21DC
fram (35let, MA 2/2010,Femibion)...............................................................................................19DC
jane 84(26let,SP 8/2009 kontryhel,kys.listová).........................................................................16DC
endie(23let, MA 3/2010).................................................................................................................15DC
pe_t (34let MA 7/2010,kys.listová, kontryhel).............................................................................14DC
lucie.krajcarova (33let,VP 7/2010 kys.listovou,kontryhel,femigard).......................................14DC
meiki (30let, SP 7/2010, kys.listová )...........................................................................................13DC
jahudka80 (30let, calibrum babyplan ) http://www.fertilityfriend.com/home/2f814a............11DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová)..................................................................................................10DC
yfka30 (30let, SP 7/2010 kys.listová )......................................................................................... 10DC

26. zář 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
koukám, že včerejší pouť byla přežírací :grinning: Přidávám se do klubu, sotva jsem se kulila. K obědu husička, pak buchty, jednohubky ...No , byla jsem jak čuňátko :grinning:
26. zář 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, to je zas den.. včera tu skoro celý den pršelo, celou noc taky, ani jsem nemohla spát...
holky, co daniela, ještě je na dovče????
26. zář 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, dobre rano vsem, tady taky prsi uz celou noc
Very: tak co sili carecka, je to na dobre ceste?
26. zář 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie.krajcarova já jsem včera taky vůbec nemohla usnout a vůbec se mi mi nechtělo spát, ani po půlnoci
Taky jsem si říkala, jestli už Danča dorazila
26. zář 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:
včera jsem byla na tom třídním srazu a to jsem myslela,že ani nepůjdu nebo že maximálně na 2 hodinky.ježíš,mě bylo zle.nakonec jsem jela a pak už mi bylo dobře.sraz SUPER!!jsem se vyřádila,jen jsem nemohla pít,protože kámoška nejela a tak jsem řídila.Ale všichni jsme si to užili,jen teď nemůžu moc mluvit a pobolívá mě v krku.teda mě je zase zle,asi budu muset zavolat do práce,že nedojdu.mistrová mě rozcupuje.

lichtakova-když jsem byla nachlazená v těhu,tak jsem měla strach si něco vzít.takže jsem to léčila čajem s citronem.v lékárně mi taky neporadili.pak mi doktor (ale až později)řekl,že paralen se může.bohužel jsem to nevěděla.

veru-ty čárky jsou krásný,hezky se na to kouká,tak držím všechny prsty i na nohách,ať krásně sílí.a nic nedělej!!! :grinning:

taky myslím na danielku,už by měla být doma,ne??

26. zář 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@a.j.a. Ahojky,nevim poradne jak to myslis,ale pokud myslis ted tento mesic ,tak i na 25 jsem mela hodne slabou carecku a s porovneni s tim co jsem davala jsem je silnejsi..Jinak ms nedorazila a zitra naposledy testuju-mam tady jeste jeden 25 a jeden ten digitalni,tak udelam a koncim..Ted mam teda strach,protoze vcera vecer me chytla silena zimnice,bylo me zle,porad jsem jen lezela a spala a dneska v tom pokracuju,tak snad to mimco nejak neohrozi.
26. zář 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky myslím na daniel, doufám, že se vrátí s //
26. zář 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ,
mám fofr, tak vás ani nestíhám, hodně práce :grinning: ale i zábavy. Těm co mi psali k bytečku moc děkuji. Dnes v 18h příjdou na prohlídku tak jsem dopo. s manžou uklízeli. Včera jsme byli na pouti , malá na nic nechce sama tak jsem musela s ní na labutě a na auta s ní šel manža, já už tedy byla den před tím s mojí mamkou.... :grinning:
Jinak snažilkování bylo zatím 2x , čípek ke furt tvrdej ale otevřenej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: akorád mám problém, že po více snažení začnu vždy mít výtok (trocu svědí a spíž joko pálí :cry: ) no vím je to blbé ale já mám pocit (už jsem o tom slyšela) jestli nemám alergii na spermijky :angry: :frowning2: - to je co?? Páč nesnesu kondom, tak jsme se když jsem ještě nechtěla mimi chránili jen přerušovaným stykem a problémy jsem neměla a od té doby co se snažíme tak mi ty problémy začly. No zítra jdu k dr. tak jí to asi řeknu když je to takové blbé :unamused: vám to sem napíši ale jak to řeknu dr. :grinning:
@veraakubik držím palečky ať už mršule nedorazí :slight_smile:
Na Danielku se taky těším a snad bude mít pro nás dobré zprávičky :dizzy_face:
@zzzzuuuuzzzziiii ten můj odkaz na tabulku :grinning: :grinning: :grinning: to je něco proč ti to tam nejde :grinning: :grinning: :grinning: jahudka80 (30let, calibrum babyplan ) http://www.fertilityfriend.com/home/2f814a .............................................11DC
26. zář 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek