Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

fram
26. zář 2010

@veraakubik ježkovy voči, veru, ten je jasnej 😕 😕 😀 😀

martasl
26. zář 2010

veru-čárka je stejná jako kontrolní,super 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

veraakubik
26. zář 2010

ted jeste vyhrano neni-jeste porad se bojim.Hlavne vcera a dnes je mi dost zle-zimnice,vycerpanost,bolest kloubu.svalu v krku,tak mam strach aby to nejak mimi-pokud je neohrozilo..

martasl
26. zář 2010

veru-paralen se může.já to temkrát nevěděla,bohužel.tak jsem nic nebrala.a určitě čaj s citronem a medem.tím nic nepokazíš.

lichtakova
26. zář 2010

@veraakubik neboj, moje kámoška byla každý těhu nemocná, i prý to je pomalu jeden z průvodních znaků, že se ti oslabí organismus 🙂

lucie.krajcarova
26. zář 2010

@veraakubik tak to vypadá nadějně!!! a chtěla jsem se zeptat, jestli jsi Věra nebo veronika?

veraakubik
26. zář 2010

holky dekuju moc za vase radkyDoufam,ze tady ale jeste muzu zustat..Radeji se nebudu radovat-az to budu mit potvrzeny,tak pak bouchnem sampano.. 😉

veraakubik
26. zář 2010

@lucie.krajcarova jsem Věra..Po mamince.. 😉

lichtakova
26. zář 2010

ty jsi taková mladá.... 🙂
to aby tohle byla taky Věruška 😉

martasl
26. zář 2010

veru-proč bys tady nemohla zůstat??to je mi teda otázka 😨 .nepočítáme že bys nám foukla jinam,teda já určitě ne.hlavně že se už čárky objevily a taky aby bylo všechno ok!!

jééé,nám se to tady s těma // konečně začalo rozjíždět.to je super. 😀 😀 😀 😀 😀 😉 😉 😉 😉 😉 😉

lichtakova
26. zář 2010

@veraakubik jo přesně, kampak bys utíkala? 🙂

lichtakova
26. zář 2010

za to já jsem trochu v depce, protože jsem tady dneska nadnesla, že jdu ve čtvrtek na gyndu se poradit a manžel teda nebyl vůbec pro, abych eventuálně začla brát Clostil....tak nevím

a.j.a.
26. zář 2010

@veraakubik Veruš, tak to je paráda 😵 tak kdy se vám vlastně zadařilo ? Kolikátý DPO tak můžeš být ?

a.j.a.
26. zář 2010

@lichtakova Clostil je na co ? Na podporu ovu nebo tak něco ? A jak jsi vlastně jménem, ať vím, jak tě můžu oslovovat 🙂

fram
26. zář 2010

@lichtakova proč tvůj mm nechce, abys brala clostík? 😕 😕

a.j.a.
26. zář 2010

S těmi bacily je to teď na podzim na pytel. Taky se jich bojim jak čert kříže 😝 ještě pomáhá zázvorový čaj, ale nevím přesně jak se dělá. Mamka mi to jednou posílala mailem, tak zkusím najít.

veraakubik
26. zář 2010

@a.j.a. uprimne receno vubec netusim-tento mesic jsem nehlidala plodne dny,nic jsem nepocitala a proste jsem na to prestala myslet a ted tady cucim na ty testy..Minulej mesic kdy se to nepovedlo jsem na to porad myslela,pija grepak a ted nic..Holky-asi na tom neco bude-neupivat se na to..Asi me se to jinak rika,ale opravdu to chce..

lichtakova
26. zář 2010

@fram no já jsem se ho zeptala, co si o tom myslí, že bych nečekala až do konce roku, jestli se nezadaří spontánně, ale poradila se s gynekologem, jestli je to moc velký lámání přes koleno, a on mi na to řek, že by ještě počkal (on je taky doktor) 😒 ☹
tak nevím, blbý na tom je, že já na to teďka strašně moc myslím, protže to v práci stojí za houby, takže mě napadají takový věci, jakože jsem teďka mohla být v 6.měsíci a už se chystat domů a zatím nic, však jsem to tady tuhle psala...

lichtakova
26. zář 2010

@a.j.a. zaleješ kousek zázvoru horkou vodou, citrom a med 🙂

lichtakova
26. zář 2010

@veraakubik no to je právě to, co mně jde čím dál blbějc.... 😢 😢 😢 😢 😢

lichtakova
26. zář 2010

@a.j.a. na podporu ovulaace, já trvale beru proveru na podporu žl.tělíska, aby mi rostla sliznice
Dita 🙂

veraakubik
26. zář 2010

@lichtakova tak jsem jeste docetla co jsi psala nez jsi napsala me..Mit manzu doktora-tak to taky musi byt zajimavy..No co,poradit se preci muzes,ne?Za ti hlavu snad nutrhne..Hlavu vzhuru-snaz se myslet pozitivne a pokud se citis,tak proste s mudrou hod rek a je to!!!

lichtakova
26. zář 2010

@veraakubik my jsme naštěstí každý jiný obor 😉 , ale státnici z gyndy má jen on... 🙂
ale děkuju, taky si říkám, že za poradu nic nedám, třeba mě stejně umluví, že vyčkáme...já mám teda hrozně fajn doktora

lichtakova
26. zář 2010

jako gynekologa 😉
i když muže celkem taky 😀

lichtakova
26. zář 2010

@jane84 bych tě tady taky potřebovala na poradu s lékama 😉 a ty se někde touláš

veraakubik
26. zář 2010

@lichtakova no vidis,vubec nevahej a sup na poradu..Treba i tentvuj pochopi,ze neni na co cekat a pukud porada dobre dopadne,tak treba zmekne.. 😉 Ve ctvrtek jdes?Budu na tebe myslet a drzet palce!!!!

fram
26. zář 2010

@lichtakova jůů, ty máš doma gyndaře, pozvi ho někdy na diskuzi, my ho vyzpovídáme 😀 😀 😀 Jestli půjdeš ve čtvrtek na gyndu, tak se můžeš poradit, za to nic nedáš. A třeba budeš víc v klidu. Já teď zase pořád myslím na to, že jsem za pár dní měla rodit ☹ ☹

lichtakova
26. zář 2010

@fram néééé, kardiologa, leda bys chtěl anějaký srdeční problémy 😀
no to je hrozný, to je ještě horší než u mě, počkej, až dojde leden a mimino pořád nikde, to asi začnu chlastat... 🙄

jahudka80
26. zář 2010

@fram jé díky, no zeptám se na to dr. a to co používáš nevadí (kvůli oplodnění)

Jinak holky já makám na pc ,...tak ani nemám čas si vás přečíst, zítra dám určo vědět jak jsem u dr. dopadla a jinak paní s pánem nám dají během příštího týdne vědět jak se rozhodli. Tak vám také písnu ju . 😉
@veraakubik jéééé já myslím že je to jasné 😵 😵 😵 😵 testíky jsou krásné jsi těhu 😵 😵 😵 😵 moc držím palečky a ty mi prosím také drž ať to zítra u dr. také dobře dopadne 🙂

jahudka80
26. zář 2010

@a.j.a. asi je to jak psala farm 😉 no prostě je ta dole citlivka 😀 😀 😀 😀 jůů už bude 22 no já se jdu osprchnout a jdem na to , nějak to přežiju 😀 😀 😀 😀 pro mimííí vše 😀 😀