Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

natulaaa
19. dub 2010

čaute holky,tak jsem tady,ale nic moc popsáno 😝 😝 😝 ,
ted jsme přišli z venku,dneska bylo fakt nádherně,doufejme,že to vydrží,.
Lehe už máš nový teploměr? 😀 😀

herbie
19. dub 2010

ahoj holky tak pisu jeste z postele mam teprve osum rano a venku je mooc hezky konecne ted tu porad prselo a bylo zatazeno mi vcera sexickovali a mrcha ma dorazit stejna jak u natul takze asi za devet dni prsa malinko bolej trochu i spodek no uvidime mikkisku uz se tesite ven vid doma je to otrava 😉 martasi neboj priste to urcite vyjde 😉

leheckova
autor
19. dub 2010

mě taky bolí spodek ale jen tak jako slabě a prsa dnes lepší no a my 4den a nic ja se z toho poseru on šel proste spat ja už na to seru fakt takhle se to neda dělat

natulaaa
19. dub 2010

Herbi dobré ránko,u nás bylo dneska taky krásně heč 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Lehe jakto zase?zase práce a hokej?,ale si už po ovu,tak na to kašli a jestli to ted nevyjde ,tak ho nech pořádně vydusit bez sexu ,myslím jako od ted během MS a počkej jak pak bude nadržený 😒 😒 😒

leheckova
autor
19. dub 2010

práce ja taky makam a varim uklizim doma zahrada a tak a on je utahanej jen jak se mu chce 😠

leheckova
autor
19. dub 2010

jo teploměr jsem zapoměla koupit to jsem trdlo cooooo?rano změřim tím digi a uvidime to zase budou teploty trapný

natulaaa
19. dub 2010

no divej přesně teplotu vědet nebudeš,která by ti seděla s těma předovulačníma,ale jestli prostě budeš mít teplotu vyšší tak je to jedno,to je duležité a je jedno,že bys ji měla jinou třeba o jednu desetinku 😉 😉 😉

leheckova
autor
19. dub 2010

jj ja už na to ted kašlu zitra si ho koupim a pak uvidim taky zitra v 13:40 na kontrolu a takyyyyyyyyyyyyy dostala jsem telefonni číslo na nového pana doktora je sice kousek od nás asi 15km nebo tak mozná vic opočno to se risi musim zeptat kde to je....ale uvidim jak zitra dopadne kontrola

natulaaa
19. dub 2010

No jestli si o něm slyšela,že je dobrý,tak běž k němu,já taky přešla,nějak sem se tam necítila a ted nemužu říct na toho nového ani slovo 😉 🙂 .A hlavně je to frajer 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ,a Peta žárlí 😀 😀 😀 😀 😀

leheckova
autor
19. dub 2010

joooooooooooooooooooooooooo tak to ja mam starýho paprdu 😠

natulaaa
19. dub 2010

No to si musíš umět vybrat víííš 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leheckova
autor
19. dub 2010

😀 😀 😀 😀 ja cu takyyyyyyyyyyyyyyyyy

leheckova
autor
19. dub 2010

tak zitra na mě myslete holčičky fnu fnu ja se tam pokaždé bojim to je hruza

petra.vavra
19. dub 2010

ahoj holky, mě furt bolí břicho jako na MS, tak jsem docela skeptik, ale to jsem celoživotní ☹ , tak si velké šance nedávám...jinak já mám doktora taky fešáka, typ Bruce Willis....takže já se tam pokaždé skoro těším, až je mi líto, že je se mnou tak rychle pokaždé hotov 😀 😀 😀

petra.vavra
19. dub 2010

lehe, bude to všechno v pořádku uvidíš 😉

herbie
19. dub 2010

jj milli bude to v pohode hned pak nahlas jak jsi dopadla....no ja jsem byla vcera prekvapena ze byl sexicek protoze noc pred tim byl taky tak jsem moc nepocitala ze tak za sebou, ale milacek prekvapil ( protoze pred tydnem jsem mu rekla ze musime vic sexovat mela jsem nejakou naladu na prd ) no a asi to pomohlo vzal si to k srdci ja byla nastvana chudak ten na me koukal....no jo leze to mimi obcas na mozek jeste kdyz se nedari ach jo.......a jako ovulku stejnak nemam no tak nevim no...jinak ty prsa me bolej uz par dni coz nevim proc protoze me normal bolej tak 4-5 dni pred ms ale ted uz takovou dobu a porad me boli vlevo dole ( tak doufam, ze to nemam cystu nebo neco ) 🙂 😎

leheckova
autor
20. dub 2010

Pěkné ranko děvčata ja dnes jdu ale vubec se mi nechce jdu jak na popravu uf ja se vždy bojim prohlídky mě to totiž vzdycky boli je to dost nepřijemný

natulaaa
20. dub 2010

Dobré ránko holky,já ho měla zase dobré dneska, 😵 😵 😵 ,nevím co se děje ,ale muj manža je tento cyklus velice snaživý,ale dneska musel počkat až po teploměru 😵 ,já mám Herbi totiž taky podezření,že ovulka nebyla,nevim proč,tak dneska musel být nejdřív teploměr,ale vzal to v klidu 😵
Pavi já se tam taky svým zpusobem těším 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Lehe fakt tě to tak bolí jo,tak já necítím skoro nic,jen tlak břiše .Lehe toje tím,že je starý,nemá takový cit 😀 😀 😀 😀 😀

natulaaa
20. dub 2010

Dobré ránko holky,já ho měla zase dobré dneska, 😵 😵 😵 ,nevím co se děje ,ale muj manža je tento cyklus velice snaživý,ale dneska musel počkat až po teploměru 😵 ,já mám Herbi totiž taky podezření,že ovulka nebyla,nevim proč,tak dneska musel být nejdřív teploměr,ale vzal to v klidu 😵
Pavi já se tam taky svým zpusobem těším 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Lehe fakt tě to tak bolí jo,tak já necítím skoro nic,jen tlak břiše .Lehe toje tím,že je starý,nemá takový cit 😀 😀 😀 😀 😀

natulaaa
20. dub 2010

omlouvám se,já nevím co zmačknu,že mi to tam skočí někdy 2x 😕 😕 😕 😕

herbie
20. dub 2010

no mi jsme se snazili hodne minulej mesic a nic tak jsem byla nastvana nechapu jak si nekdo jednou vrzne a je v tom ach jo 🙂

herbie
20. dub 2010

jinak vam preju dobre ranko 😉 a krasnej den

natulaaa
20. dub 2010

No však Herbi,i když jsem jen pár dni po ovu, a sexíkovali jsme hodně,tak si myslím,že z toho stejně nic nebude 😠 ,nějak to cítím,že se ve mě nic neděje 😖

herbie
20. dub 2010

no jasny moc dobre vim co myslis... 😠 ja to mam taky tak 🙄 nejhorsi je kdyz mas priznkay prsa bolej a v podbrisku boli uz si davas nadeje a pak sup a prijde mrcha 🙄 tak to jsem nastvana pokazdy.....si rikam ze se na to vykaslu snazit se obden a pak budem sexickovat 1 za tyden a treba do toho vlitnu jako vsechny moje kamosky co mimco neplanujou vrznou si a jsou hned v tom a ja co to mam vydreny tak nic akorat mrcha maximalne, ale nevzdavam to porad doufam.....pockam jeste chvili tak dalsi 2 mes a jak v tom nebudu coz uz bude skoro 7 mesicu tak zajdu k doktorce at me radsi prohlidnou jinak uz fakt nevim proc to nejde 🙂

natulaaa
20. dub 2010

taky jsem si všimla,že jsou těhotné ty,co to až tak moc nechtějí,moje suseda otěhotněla s přerušovaného sexu,ještě k tomu v lese ,ten její tam maká a ona tam jezdila někdy s ním,chápeš to,žádný podložený zadek,nic,tam ji ohl někde přes pařez,pak makali a hotovo 😠 😠 😠 ,Ona je rozvedená a ted má jednoho,co rodinu moc neplánoval víš,tak si myslel,že když to bude přerušovaně,tak se nic nestane a podívej na nás,,to je k vzteku 😠

el29
20. dub 2010

Dobre ranko holky.
Natulaaa ty pocity znám,vím,že jsem měla ovu,že jsme sexovali a že tehu nebudu ☹
leheckova,ja taky když chci po manžovi sex a on mi řekne,že ho bolí hlava,že je unavený,tak v tú chvíli myslím,že me trefí,chytnu nervy,pohádame se,pak brečím a nakonec chytnu depku,která trvá i pár dní. Nikdy jsem nevěřila,že i chlap odmítne sex,protože ho bolí hlava a je unavený,myslela jsem,že to říkají jen ženské 😀

natulaaa
20. dub 2010

Eli taky jsem to zažila,že nechtěl,ale bylo to spíš v době,kdy jsem moc mluvila o ovulce a že musíme a to byl problém víš.Od té doby skoro nic neříkám,a po okoupání si obleču něco tak napul sexi,k tomu nějaké tangina,co vím,že se mu líbí ,no a dělat,že jako nic 😀 😀 😀 😀 😀 ,sem tam se pěkně povytočit na gauči a je to doma 😀 😀 😀 😀 ,aspon u nás to tak funguje 😝

fram
20. dub 2010

Dobré ráno,
lehe, tak ať to máš dnes brzy za sebou a hlavně, ať to nebolí 😕
já hlásím dnes 2.porevizní mrchu 🙂 🙂 🙂 takže jsem opět snažilka 🙂 a budu doufat, že se zadaří aspoň do konce roku.

herbie
20. dub 2010

natul ja jsem se nasmala u toho co jsi psala 😀 to je jak ta sestrenka moje co ma tech 5 deti a je ji jak nam ma za pritele nemce nejakyho staryho uchylnyho a kdyz prijede na navstevu jednou za uherak k ni se podivat na deti tak si vrznou a ona je v tom 🙂 jinak el29 jj chlapy se dokazou vymluvit na sex ten muj to teda jeste jako neudelal jako ze ne ustne, ale tak otoci se zady a chce skrabat na zadech pak usne 😅 nebo to zalomi na gauci ale je fakt ze cim vic o tom sexu mluvim jako ze ho chci tak on vi ze je to kvuli mimcu tak to neni tak pravidelny jako kdyz jsme 1 snazili to byl sex porad a mluvil o mimcu a tak .... vim ze ho chce hrozne moc ale asi po tom jak jsem potratila tak uz o tom tak nemluvi nekdy me to stve ale dobry je ze opravdu jsem si jista ze miminko chce 🙂

herbie
20. dub 2010

fram gratuluju 😉

el29
20. dub 2010

Musím se taky naučit o tom nemluvit,já vím,že byl unavený,protože stavíme dům,ale v tú chvíli je to pro mě tak strašně důležité a on mi řekne,že ho bolí hlava! No a problém je na světe. Taky vím,že to mimčo chce,ale taky přestal o tom mluvit.