Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

lichtakova
28. zář 2010

@jahudka80 neboj 😉

angelina987
28. zář 2010

Ahojík holky, ani jsem vás nedočetla, protože mě od včerejška bolí hlava, dokonce jsem si šla včera lehnout o pů osmé, dnes to nevypadá nijak jinak, je to určitě tím počasím - hnus fialový - u nás od včerejška prší, ale mě tady plápolá ohýnek v krbu a popíjím čajík, tak je mi dobře.
Gratuluju Vera k // ono to půjde postupně holky, nebojte.
Zítra mám volat navýsledky tripplů, tak na mě myslelte.

@fram děkuju za pochvalu toky - taky je cca rok stará a před několika kg navíc :D i když je pravda, že teď vůbec nepřibírám

fram
28. zář 2010

@angelina987 zítra na tebe myslím, dej nám vědět, jak jste dopadli, ale myslím, že pokud byl NT v pořádku, tak triply už ti těžkou hlavu dělat nemusí.

lichtakova
28. zář 2010

@angelina987 to víš, že jo, držímeee, neboj, úplně dobrý to bude 😉

angelina987
28. zář 2010

@fram Já vím, ale určitě budu mít při telefonátu scvaklou prdelku 😀 jak se tobě daří?

angelina987
28. zář 2010

@lichtakova Děkujíííí
Holky teď začaly rodit holky s mým termínem - je to smutné, ale říkám si takový je prostě život a pořád můe být i hůř 😔

fram
28. zář 2010

@angelina987 nojo, říjnovky začaly rodit ☹ ☹ Já měla TP 13.10., tak mi je z toho docela smutno. Jinak čekám na mrchu, jestli dorazí a jsou to zas nervy ☹

lichtakova
28. zář 2010

@fram a třeba nedorazí a bude to

fram
28. zář 2010

@lichtakova už mě začíná bolet břicho jako vždycky týden před mrchou. A jak ty? Nějak jsi se rozhodla s tím clostíkem, jestli do toho půjdeš?

angelina987
28. zář 2010

@fram nedorazí, uvidíš - jo vždyť ty moc dobře víš, o čem mlivím. Včera porodila známá Natálii Ellu - dádá vždy dvě jména a manža říkal, že aby byla zajímavá 😀

lichtakova
28. zář 2010

@fram jsi hodná, že na mě tak myslíš, já jdu ve čtvrtek na gyndu, tak se poradím s doktorem, to asi víš, že manžel je proti....

fram
28. zář 2010

@lichtakova ty chlapi, viď? 😒 Řekni mu, že prostě otěhotnět chceš a chceš a chceš a on ustoupí, než aby tohle musel poslouchat 😀 😀 Má nějakej závažnej důvod, proč je proti? Třeba jako lékař, který ví, že každej lék má nějaké vedlejší účinky nebo tak něco...

fram
28. zář 2010

@angelina987 a jak budou holčičce říkat? Natálko nebo Elly? 🙂

lichtakova
28. zář 2010

@fram přesně, říkal, že by teda ještě počkal...ale že je to moje zdraví...no to mi fakt pomáhá, takový řeči.
Já uvidím, co mi řekne ten gynekolog, třeba se domluvíme aspoň na utz před ovulací, abych to nějak líp odchytla

fram
28. zář 2010

@lichtakova to bude asi nejrozumnější než do sebe začít bezhlavě cpát hormony. Gynekolog to posoudí líp. I když já bych žrala třeba pavouky, kdybych věděla, že mi to pomůže otěhotnět 😀 😀

lichtakova
28. zář 2010

@fram 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
ty seš fakt vtipná, těch se teda strašně bojím, ale když to tak říkáš, čoveče, asi bych do toho taky šla 😀 😀 😀 😀 😀

lichtakova
28. zář 2010

i když musím říct, že jsme se tentokrát celkem i snažili

fram
28. zář 2010

@lichtakova já mám arachnofobii, ale co bych neudělala pro mimi 😀 😀 Nám to snažení tak úplně časově nevyšlo, ale v den D manža dorazil (s pytlem plným holek, jak říkal) , zasexíkovali jsme a odfrčel, Takže teď jen jestli to vyšlo na ten jeden pokus.

a.j.a.
28. zář 2010

Tak jsme přesunuté zpátky doma 😀 malá chrní, já chvilku spočnu, pže mě pobolívá dneska podbřišek a pak musím jít dovybalit věci a uvařit na zítra. Na 13hod. odcházíme do herny, budeme mít poprvé bazárek, tak jsem zvědavá. Snad budou maminky solidní a budou nosit pěkné věci. I bych si nějakou hned odkoupila, kdyby mi padla do oka, když jsem přímo u zdroje 😅

@daniela699 věřím, že v Tunisu jste měli podobné obžerství jako my v Egyptě 🙂 a ty palačinky tam byly prostě nezapomenutelné 😵

@fram mi je furt šoufl od žaludku, takže musím pořád něco jíst a pak se mi večer na tom nafouklém břiše blbě leží. Ale prostě jak něco nejím, tak je mi blbě. S takovou se za chvilku neunesu na nohách 😝 to s Klárkou vůbec nepamatuju. Sem tam mě pobolívá podbřišek jak se to tam všechno roztahuje a stále mě bolí prsa. A jinak bříško už mi taky vyskočilo, takže od oběda už je mi těsno v kalhotách. A taky jsem furt unavená. Přijde mi, že už se unavená probudím 😖

@helcenka Heli, já si myslím, že to je krev na NT testy. Akorát teda ty jsou většinou placené. Ale někdo je měl i zdarma. Tak třeba budeš zrovna ty ten případ 😉 nebo pak mě napadá ještě, že se dělají odběry na RH faktor, toxoplazmozu, HIV, žloutenku apod. Tak jestli to není to ?

@jahudka80 Jahud, tak to čtvrté patro bez výtahu vůbec nezávidím. Já nejdříve taky bydlela ve čtvrtém patře bez výtahu, ale pak se uvolnil v tom stejném vchodě byt v prvním patře, tak jsem rychle šupajdila do něho 😀 to byla hned pohodička. Si nedovedu představit, jak teď tahám ty nákupy a tašku s věcmi pro malou, jak bych lozila až nahoru 😝 a ještě s miminkem, no to by mě kleplo 😝

lichtakova
28. zář 2010

@fram no já nevím, kdy byl den D, ale tak doufám, že by se to pokrylo 😉

a.j.a.
28. zář 2010

@fram to mě mrzí ☹ my vlastně mohly být spolu v říjnovkách a už pomalu odstříhávat metr do porodu ☹ pro mě je aspoň velkou útěchou to, že už mám druhé mimi v bříšku. Pro tebe to určitě je teď mnohem težší ☹ tak moc moc přeji, aby tenhle cyklus už byl poslední a MS nedorazila.

a.j.a.
28. zář 2010

@angelina987 když byly v pořádku NT, tak triply vyjdou ok určitě taky 😉 ale věřím, že i tak se bojíš. Já budu taky stresovat u těchto testů, aby byly ok.

fram
28. zář 2010

@lichtakova já zase doufám, že den D bylo opravdu den D, ale myslím, že jo. Vždycky mě uprostřed cyklu cca 2 dny bolí prsa, tak předpokládám, že je to ovule.
@a.j.a. děkuju za povzbuzení, cákala jsem se v hypermanganu jako ty, tak to třeba vyjde.

jahudka80
28. zář 2010

@angelina987 🙂 opravdu ti to sluší 🙂 na nové foto 😉

a.j.a.
28. zář 2010

@fram moc bych ti to přála 😵 vím, jak je to na pytel s tím, když je chlap celé dny respekt. týdny pryč a člověk je pak zoufalý z toho, že zase projel další cyklus a mimi stále v nedohlednu ☹ tak pevně doufám, že úsilí manžy, když přijel na otočku, se opravdu vyplatilo 😵

fram
28. zář 2010

@a.j.a. děkuju 🙂

a.j.a.
28. zář 2010

Kurňa, jsem si sežrala celé Toffifee za jeden den. Teď budu sušit hubu 😅 i když mě teď napadlo, že mám ještě v záloze Piknik mléko 😀 tak to budu za chvíli fakt jako buřt 😕

helcenka
28. zář 2010

@a.j.a. - sestra prohodila, že jsou to první testy na genetiku, tripply se dělají až později. Já jsem v 11. týdnu. A to ostatní se dělá taky později, alespoň co si pamatuju u Kubíka. A tripply se berou jen jednou a ne dvakrát. Já jsem byla totiž tak ráda, že mimi je v pořádku, roste jako drak, Dr. mi i barevně ukázal krevní oběh, tak jsem se ani na nic víc nezeptala. A pak u sestry, když jsem domlouvala termín, tak měla nějaký frmol a stály tam další dvě ženský, tak jsem se prostě neptala, došlo mi to až doma, že ani nevím, co to bude. A o placení mi nikdo nic neříkal, tak holt budu muset vydržet do pátku.
Jinak já testovala poprvé 16DPO, a to datum 18.8. je z 18DPO, alespoň si to myslím, protože nevím přesně, kdy se to povedlo.

@angelina987 - určitě bude všechno v pořádku, držím palce.

@lichtakova - já myslím, že je to hlavně na tom, jak se cítíš. Ale manža by měl taky chtít. Až se poradíš, tak budeš moudřejší.

fram
28. zář 2010

@helcenka myslím, ža aja měla na mysli testy na prvotrimestrální screening (NT), ne triply. Ty jsou až později. Ale ten NT nehradí pojišťovna a musíš si o něj říct, tak si spíš myslím, že ta krev bude opravdu na krevní skupinu a některé nemoci, jako HIV, žloutenka nebo tak.

rozum
28. zář 2010

@daniela699 Mooooooooooc gratuluji, ať to roste hezky tak, jak má! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵