• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

9. června 2017 
@helcenka Heli, tak v tom případě je to NT screening. Já jdu na krev příští týden, takže by to odpovídalo.
28. zář 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fram jo jo, fram, přesně ten jsem měla na mysli. Triply se berou až po 15tt.
28. zář 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak ty NT testy mi dr nabídnul automaticky, prostě řekl, že za 14dní nabereme krev na NT a tím to haslo :sweat_smile: nijak jsem se teda nebránila, pže jsem je tak jako tak chtěla. Tak třeba to i Helči dr bere automaticky ??

U Klárky mi krev na RH faktor, žloutenku, HIV a pod. brali docela brzy, někdy touhle dobou a pak ještě 2x opakovali, pže jsem RH -
28. zář 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
daniela699 moooooooc ti gratuluju to je super musis bejt v sedmim nebi :grinning:
28. zář 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky, prodloužený víkend skončil :angry: tak dnes opět do víru velkoměsta. Aspoň, že už neprší a svítí sluníčko. snad to vydrží celý den
Holky jsem dnes 19DC, ovulka byla 14/15DC nevím úplně přesně a dnes jsem začala trošičku špinit. Říkám si, jestli by to nemohlo být uhnízďování mimíska, ale není to brzo?
29. zář 2010 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
@jane84 není to brzy, mimísek se může zahnizďovat už 5. den po oplodnění :dizzy_face: :dizzy_face: Moc držím palce, ať je to ONO.
Fuj, u nás je zima :unamused: Vůbec se mi nechce do práce.
29. zář 2010 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno všem,
tak jsem malýho odvedla do školky, vypiju si čajík, mám nějakou rýmu, tak budu čajovat celý den. Zítra jdeme taky a pak zase pauza. Těch 5 dní v měsíci je fakt děsný, ale když už si školku platíme a malej si alespoň zvykne na dětičky a pí učitelky.

Fram, AJI, já vím, že tripply se dělají až déle, proto mě to zarazilo, že se mě ani nikdo neptal, jestli teda ten NT chci, prostě Dr. řekl, že nabereme první genetiku a hotovo. Jinak ten RH faktor, žloutenku, HIV.... mi brali u Kubíka docela dlouho, protože mi za celé těhu brali krev jen 2x - jednou to byli tripply a potom někdy to výše. Já mám RH pozitivní, takže v pohodě. Už o tom přemýšlet nebudu, v pátek se zeptám, jestli teda budu schopná, protože tahle sestřička je sice fajn, ale to braní krve..., že mi to normálně nevadí, ale minule se mi tam udělalo blbě a ještě mě pak dva dny bolela ruka a nemohla jsem ji vůbec narovnat. A to jsem ani nebyla těhu.

DANČO, šup s datumem // do tabulky. Pěkně se nám to rozrůstá, a holky nasadily laťku vysoko - od září se to prolomilo a v říjnu musíte být minimálně 3, které najdete //. A tabulka se nám začíná taky pěkně lámat... Mám z toho radost. :grinning:
@jane84 - to je na uhnizďování akorát. :wink:
29. zář 2010 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helcenka
@fram kéž by to tak bylo :slight_smile: normálně nešpiním. Ale jednou jsem četla, že by se vlastně ani během zahnizďování špinit nemělo, že to signalizuje nízké hladiny hormonů. Ale tak snad to je to co má :grinning: :grinning: :grinning: . Akorát bych si nejraději dnes hodila nohy nahoru, v noci jsem skoro nespala a musím lítat celý den po Brně :unamused:

Heli neboj, v říjnu nás bude až až. Fram, já, Jahudka, pet, meiki, že jo holky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. zář 2010 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, :slight_smile:u nás je tedy zas hnusně zima a prší :frowning2: zítra jsme měla jít s malou do herničky za dětma,ale začlo mě bolet v krku :frowning2: furt mi je zima a to topím :angry: to se zas po novém roce nedoplatíme každej rok doplácíme tak 5tis. :cry:a to topím v obýváku a v dětském pokoji. V kuchyni a v ložnici ne v ložnici máme jak v hladomorně :grinning:

@jane84 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jasně :wink: - kéž by :sweat_smile: mě od včera pobolívá břicho, ale asi to bude ten segedín :grinning:
@helcenka kéž by se nám tabulenka do vánoc nahoře zaplnila :wink: bylo by to hezké :slight_smile: jen mě trochu mrzí ,že sem přestala chodit natula :frowning2: vždycky poradila s grafíkama a ták, no teď už chodí jen na emimino, nevím proč :unamused:

29. zář 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Liptonek (26let, SP12/2009 Femibion) - 8.4.//
petra.vavra (30let, SP 3/2010 Femibion,kys.listová) - 30.4. //
kopretina82 http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f (28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel) - 5.5.//
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan ) - 24.5.//
leheckova http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova (31let, MA 12/2009 kys.listová) - 21.6. //
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan) - 23.6. //
mikkisek( 29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E) - už jsou //
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard) - 28.7.//
a.j.a. (33let, MA 4/2010, jeřáb ptačí, teď Femibion) - 17/8 //
helcenka (31 let, kyselina listová, MA 06/2010) - 18.8. //
rozum (30let, MA 1/2010 Kontryhel, Femibion 800 - 18.9. //
veraakubik (23let,SP 7/2010 kys.listová) - 26.9. //
daniela699 http://www.fertilityfriend.com/home/2f81b4 (34let, MA 5/2010, a mamavit) - //

martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan).....................................................32DC
zzzzuuuuzzzziiii (25let, MA 7/2010 kontryhel ).............................................................................28DC
vendulak http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak (22let, MA 4/2010, Letrox50,kys.list.+E)...25DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)...........................................25DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.)........................................................................ ...................24DC
fram (35let, MA 2/2010,Femibion)...............................................................................................22DC
jane 84(26let,SP 8/2009 kontryhel,kys.listová).........................................................................19DC
endie(23let, MA 3/2010).................................................................................................................18DC
pe_t (34let MA 7/2010,kys.listová, kontryhel).............................................................................17DC
lucie.krajcarova (33let,VP 7/2010 kys.listovou,kontryhel,femigard).......................................17DC
meiki (30let, SP 7/2010, kys.listová )...........................................................................................16DC
jahudka80 (30let, calibrum babyplan ) http://www.fertilityfriend.com/home/2f814a ....... ..14DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová)..................................................................................................13DC
yfka30 (30let, SP 7/2010 kys.listová )......................................................................................... 13DC
natula http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a (29let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calib.bp)... 9DC
29. zář 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
dani moc ti to preju... opravdu moc.
jinak co se tyce tabulky, tak jeste by to chtelo 2 holciny a bude vyrovnano...

Co se tyce me bojim se testovat... dneska bych to mela dostat, zatim nic... mam z toho zase nervy v kyblu a porad se kontroluju...
29. zář 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko :slight_smile:
@jane84 juuuu to by bylo bezva :dizzy_face: . A jak píše Fram - už 5.den se může mimi zahnizďovat.
Holky, teď jsem dostala sms od kamarádky, že porodili.. :frowning2: kdyby byl člověk už aspoň těhu, tak se ho to tak nedotkne :confounded: .Ale štěstí,že jsou zdravé a v pořídku, to mocinky přeju.

@zzzzuuuuzzzziiii a kdy jsi to dostávala - já třeba nad ránem - proto se ptám, jestli máš nějakou pravidelnou dobu....
Neboj - už ji nedostaneš :wink:
29. zář 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zzzzuuuuzzzziiii nenervuj se, já vím mě se to říká. Já minulej měsíc věděla že z toho 100% nic nebude a furt sem se kontrolovala zda už příjde mrcha :grinning: od 25dne jsem lítala na wc a kontrolovala čípek :grinning: počkej a když zítra nic tak bych v pátek testla :wink: A víš aspoň kdy byla OVU.tedy zda si měříš teplotu a nebo to poznáš sama??
29. zář 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já občas cítím bříško - ale jen tak zlehka, žádné bolesti. jakoby "zdálky"ms..... :unamused:
29. zář 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zzzzuuuuzzzziiii jojo jsem s jahud za jedno - testla bych až v pátek :wink:
29. zář 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pe_t chápu tě jak ti je mě minule bylo taky fajn, když mi kamarádka psala že už má fotečku a že má 10cm a že se hezky kroutil :unamused: no když vím, že my už jsme se snažili a ona s přítelem ani ještě nevěděli zda budou chtít druhé, a najednou je ve 3měsíci-tedy už skoro 4 a já furt nic :frowning2: tak mě to docela zamrzelo
29. zář 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
pet pred revizi jsem to mela presne na den a poznala jsem to, ale minuly mesic, jsem mela den zpozdeni, tak nevim... no.
jahudko ovulku jsem zkousela poznat podle testu a ty jsem mela od 11 DC defakto pozitivni a od 11 do 16 DC jsme se snazili rano vecer porad... taky nas to od ty doby nebavi :slight_smile: teda manza uz by si dal rict, ale me to fakt nebavi, nevim, nemam na to absolutne chut.
mam proad chut jit na to wc a zkusit to, jeden testik mam, ale co kdyz tam nic nebude... vsak tyto pocity znate samy... :slight_smile:
jo a pet ja citim brisko od 18 DC denne, takove mirne tlaky - a nejedla jsem segedin :slight_smile:
29. zář 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak v patek :slight_smile:
29. zář 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
a nebo ve ctvrtek? :slight_smile:
29. zář 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pe_t no já to mám to samé od včera jakoby nafouklá a pobolívá jako když má přijít ms, ale říkám si že to bude ten včerejší segedín :grinning: :grinning: :grinning:
29. zář 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jahudka80 ale prd :wink: přece cítíš, jestli je to břicho jako žaludek z jídla, nebo podbřišek jako ms....zeby? :slight_smile:

Holky to by bylo, kdyby nám to fakt teď naráz většině vyšlo :sweat_smile:
29. zář 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zzzzuuuuzzzziiii :grinning: :grinning: a nakonec z toho bude dnešek odp. - :grinning: ale to by nemělo smysl, bez ranní....
tak to já nevím, odkdy přesně - ty sy pamatuješ i od kterýho DC? Ale zhruba 5 dní to bude....jen si říkám, jestli to není prostě po té době jen z častého sexu :unamused: no musím vydržet
29. zář 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano holky, nebo spis dopoledne. :grinning: Teda reknu vam, po dlouhe dobe v praci, to je teda pecka, ted jsem prosla vsechny ty maily, a ceka me kupa prace. Mame zase zaverku, takze jsem do toho akorat vpadla. No bude to zajimavy. :angry:

Meiki, rozum, Herbie a Zuziii mockrat vam dekuju za mi drzite palce. :slight_smile: Je to uplne jiny takhle nez minule, kdyz to vedel akorat pritel na zacatku, a ted to uz vubec nechci okoli rikat, ale vam muzu a tohle je tak hezky. :grinning: Tak dekuju kazdemu jmenovite. :grinning: A samozrejme Helci a Ditus, co jste mi psaly. Urcite odepisu, ale zrejme se k tomu dostanu az vecer po praci.

Zuzi, a co zkusit zmerit teplotu, jak vypada. Ja jsem podle toho poznala kdy ma prijit ms. A kdyz ted neklesala tak ms neprisla. :slight_smile: Myslim na tebe, aby to vyslo. :grinning:
A taky na Jane, protoze to urcite vypada moc nadejne s tim spinenim. A Fram, jsem se moc nasmala jak jsi psala o pytli plnem holek a tech pavoucich. :grinning: Ja myslim ze to vyjde. :grinning: Moc vam to preju.

Zuzi, jinak dekuju za presun v tabulce, je to zvlastni pocit a snad to bude dobry. Testila jsem 20.9. jestli to tam chces klidne az zitra doplnit. Dekuju. :grinning:

A ted jdu holky teda poradne makat, doufam, ze to tady nezavarim. :grinning: Hezky den preju. :grinning: :grinning: :grinning:

29. zář 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.teda,včera jsem se sem nekoukla a tady taková důležitá novinka a kráááásnááááá.danielko-hrozně moc gratuluju,tak jasný čárky jsme tady dlouho neměli.hlavně ať je všechno v pořádku a zdárně to dopadne :wink:
moje ležení a sebekurýrování nezabralo,je mi hůř,takže mažu dnes k doktorce pro neschopenku a léky.v práci jsem byla 3týdny a zase neschopenka.mě to už tááák sere.přemýšlela jsem,že bych si na dnešek a zítřek vzala dovču a vyležela to,ale asi to bude na dýl a manžel zavelel k doktorce,že na prachy se má vykašlat.

zzzzuuuuzzzziiii-prosím o opravu v tabulce,dnes 3DC.takžjsem docela ráda,že se mimi nazadařilo,protože bych panikařila jak prase,jedna chřipka v těhu stačila.doufám,že se mi tu chřipajznu nebo co to je podáří pořádně vyléčit a s klidným svědomím můžem pokračovat ve snažení.zzzzuuuuzzzziiii-a máš nějaké příznaky na ms nebo těhu??nějak se v tom tady už ztrácím.

koukám,že tady bude velký testování.tak ať všem testujícím holkám vyjdou //!! :wink: :wink: pěkně se nám ty dvě skupinky snažilek a těhulek začínají vyrovnávat,to je super.jen teda abych v té snažilkovské skupině nezůstala sama,to by se mi už neblíbilo :sweat_smile:
29. zář 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já teda doufám a věřím, že do vánoc tu všechny založíme nové těhu téma.
Zase mám zvláštní pocity v podbřišku.....chvilkové....hm hm :unamused:
29. zář 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Liptonek (26let, SP12/2009 Femibion) - 8.4.//
petra.vavra (30let, SP 3/2010 Femibion,kys.listová) - 30.4. //
kopretina82 http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f (28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel) - 5.5.//
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan ) - 24.5.//
leheckova http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova (31let, MA 12/2009 kys.listová) - 21.6. //
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan) - 23.6. //
mikkisek( 29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E) - už jsou //
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard) - 28.7.//
a.j.a. (33let, MA 4/2010, jeřáb ptačí, teď Femibion) - 17/8 //
helcenka (31 let, kyselina listová, MA 06/2010) - 18.8. //
rozum (30let, MA 1/2010 Kontryhel, Femibion 800 - 18.9. //
veraakubik (23let,SP 7/2010 kys.listová) - 26.9. //
daniela699 http://www.fertilityfriend.com/home/2f81b4 (34let, MA 5/2010, a mamavit) - 20.9. //

zzzzuuuuzzzziiii (25let, MA 7/2010 kontryhel ).............................................................................28DC
vendulak http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak (22let, MA 4/2010, Letrox50,kys.list.+E)...25DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)...........................................25DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.)........................................................................ ...................24DC
fram (35let, MA 2/2010,Femibion)...............................................................................................22DC
jane 84(26let,SP 8/2009 kontryhel,kys.listová).........................................................................19DC
endie(23let, MA 3/2010).................................................................................................................18DC
pe_t (34let MA 7/2010,kys.listová, kontryhel).............................................................................17DC
lucie.krajcarova (33let,VP 7/2010 kys.listovou,kontryhel,femigard).......................................17DC
meiki (30let, SP 7/2010, kys.listová )...........................................................................................16DC
jahudka80 (30let, calibrum babyplan ) http://www.fertilityfriend.com/home/2f814a ....... ..14DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová)..................................................................................................13DC
yfka30 (30let, SP 7/2010 kys.listová )......................................................................................... 13DC
natula http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a (29let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calib.bp)... 9DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan).....................................................3DC

29. zář 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
pe_t-kéž bys měla pravdu. :wink: to by byly vánoce s pořádným velkým ,,V" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. zář 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
daniel tak z teploty ja asi nepoznam nic, nemerim se.
jinak jsem se zkusila zmerit ted a mam 35,9 stupnu, to jsem jeste nejaka podchlazena :grinning:
29. zář 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
presne, mit tak do vanoc mimi v brisku...
cloveku staci malo a pritom to nejvic...
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek