Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

meiki
29. zář 2010

@pe_t ja ty divne pocity mela snad 4 dny a ten 3 den to bylo fakt jako prichazejici ms, fakt jsem si rikala, co to zase jako je. Ale bolel jen ten podbrisek, tak si rikam, ze to asi byl priznak ovulky - zacalo to 12 dc, a kdyz me bolel podbrisek a ne vajecniky, tak asi ovu byla 11, coz by tak nejak jako odpovidalo(nekde jsem se docetla, ze ovu je cca v polovine cyklu) a vzhledem k mym 22 denim by to taky odpovidalo, ale protoze si nic nemerim, nic nesleduju, jen to dc,tak muzu jen hadat 😀

veraakubik
29. zář 2010

Ahoj holky,jsem se k vam prisla vypsat-tak zdovolenim..Jsem taaaak na@rana na Asko..Uz jednou jsem tam narazila (kupovali jsme tam skriv a ac jsme se asi 3x ptali jestli je to vsechno,ze je to nejak malo,tak prej jo-nechapu,proc jsme se tedy musely vracet a vyrizovat dohledani jeste jednoho baliku,kterej nam zapomeli dat) a neponaucila jsem se..Meli tam krasny stul do kuchyne se 6ti zidlema-cena krasna,muj soucasny nabytek stoji uz za starou backoru a tak jsme tam zacetkem zari nechaly zalohu s tim,ze behem 39.tydnu nabytek dojde a my si muzeme dojet..Uz vcera jsem volala na dve linky do Plzne-asi 2x,dneska zase-nikdo to tam nebral a tak jsem uz mirne vytocena volala do Prahy-na druhy strane sedela nejaka slevenka neprijemna a pry ze jasne mame na smlouve napsanej 45-47 tyden dodania tak nevim o co ji jde,tak ji povidam,ze ta slecna co jsme s ni smouvu sepisovaly,ze rekla,ze se teda muze stat,ze to vubec nedojde,ale ze pokud ano,ze behem 39.tydne-jeste tomu mymu rikam fajn-prijde akorat vyplata a bude na zaplaceni a ona mi ted rekne tohle..Jako uprimne se mi cekat uz tak dlouho cekat nechce,hlavne uz jsem s tim dost pocitala a ona rekla,ze musime pockat..Tak jsem rekla,ze holt budeme muset odstoupit od smlouvy a ona ze to mozne je,ale ze za to pocitaji stornovacni poplatek-coz je vetsinou CELA zaloha-je to sice 1000kc-pro nekoho jen,ale me v rodinnym rozpoctu dela docela dost a hlavne se mi nechce nechat jen tak pro nic za nic 1000kc jen za to,ze nam rekli spatnej datum dodani..Jako jo,kdyby rekla,ze to bude trvat tak dlouho,tak bud koupim neco jinyho,nebo se seberu a jdu,ale takhle...Fakt jsem tak nasrana a jen co manza prijde z prace tak tam jedu osobne,ale to co ja jim tam povim si za ramecek nedaji..Ja vim ,nemam se rozcilovat,ale nejde to.Mam takovej vzetk..
Dekuju,trosku jsem to tady zaplnila,ale musela jsem se vypsat a kupodivu koukam i bez sprostych slov..Je mi o malicko lip,ale zacina to ve me varit zas..
Jinak koukam,ze je dalsi tehulka-koukala jsem do tabulky..Tak velika gratulace!!!!!!!!!

jahudka80
29. zář 2010

@zzzzuuuuzzzziiii to se změř ráno a musíš dole 😀

jahudka80
29. zář 2010

@daniela699 tak se na práci vyprdni a zůstaň doma, budu Ti držet moc moc palečky aby bylo vše tak jak má 🙂

Já chcííííííííííííííííííííííí taky na horůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pe_t
29. zář 2010

@meiki no já jsem taky z toho nějaká zádumčivá 😅 teď se mi k tomu přidal ještě kříž. Já ( jen odhaduju) měla asi ovu v PO. Protože v pondělí k večeru jsem měla ostrou bolest v pravém vaječníku ( což odpovídá, minule byl levý). Trvala několik hod. Tak jsme se hned v UT odpo zatulili - pro jistotu 😅 teď až zítra 😉 . I kdyby bylo po ovu, ať jsem v pohodě, kdyby to nevyšlo, že jsme nic neflákali 😀

meiki
29. zář 2010

@pe_t my se taky poctive snazili, no, tak to by asi potvrzovalo moji teorii, ze podbrisek poboliva po ovu a pri ovu to jsou vajecniky, asi hmmmm 😕
no a jeste radeji budem 😀

jahudka80
29. zář 2010

tak jsem si projela asi 100 grafů co končej těhu no nevím co se na tom snažím vykoukat 😒 vždy koukám jestli tam není nějakej podobnej a není 😠 . Kéž by se alespoň zlepšilo počasí jinak mě tu brzo trefí 😖 To ještě přišel manža naštvanej na oběd,...jako že to po novým roce bude stát za h..., a že by s dítětem ještě počkal 😠 ☹ 😢
Měla jsem tu kamarádku s dovojčátky 3letými jsou to úžasné holčičky 😵 😵 a tak jsme si povídala je s nima sama ten její se na ní vyp.... já bych ho nakopala 😠 a povídala o nějaké kamarádce vím že byla na umělém, šílela cca 2roky že nemůže otěhotnět strašně moc chtěla dítě no mají holku a budou jí v únoru 3roky a když se jí ptala co druhé (ví že si přála 2 děti) tak prohlasila že jí to první stálo už tolik penět ze druhé nechce 😅 no chápete to???????????? To je kr....
Tak to bych tedy nikdy neřekla. Holky mě bolí podbřišek jako na ms 😠 ale říkám si že to může být segeďák dnes jsme ho dojedli a už ho nechci tak půl roku vidět, a nebo to můžou být i nervy že čekám, zda se ozvou kvůli tomu bytu ☹ no to že by to bylo z těhu.to si ani rači neříkám když nevím co bude. 😖

meiki
29. zář 2010

tak ja uz teda dneska zatopila, zima jak na sibiri.
jahud: uz jsem to tu psala, ja to mela takto v po, ze fakt teda bolel jak kdyby mela prijit ms, ale uplne stejne bolestive, ut uz jen male pobolivani a dneska uz jen velmi malo jen obcas, jen kdyz se jako pozoruju 😀 😀 , ale co to znamena vubec netusim, myslim si ze to je z ovulky, na tehu si myslim, ze u me asi brzo, ovu jsem mela asi 11dc

meiki
29. zář 2010

tak jsme si vcera zvelebili obyvacek, trochu jsme tapetovali

meiki
29. zář 2010
meiki
29. zář 2010

mame obyvak a kuchyn ladenou do cervene, bile a stribrne

meiki
29. zář 2010

holky kde jste dneska?

meiki
29. zář 2010

tady fakt dneska nikdo neni ☹

fram
29. zář 2010

@meiki to je super obývák 😕 😕 Fakt nádhera.
@veraakubik to se nedivím, že jsi nasr... bych je nakopala někam 😠

fram
29. zář 2010

@zzzzuuuuzzzziiii zkus vydržet do pátku, ať je to sichr 😉
@martasl mrzí mě, že ti dorazila, ale jak píšeš, když máš bacila, je lepší, že těhotná nejsi. Příští měsíc to vyjde, to už budeš jak rybička 🙂
@jane84 kéž bys měla pravdu a říjen byl náš 🙂
@jahudka80 já myslím, že natul sem nechodí, protože potřebuje pokecat s holkama, který procházej tím samým, co ona. My tady žádná na IVF nejdeme,tak ji docela chápu. Navíc to bylo tak nadějný a pak to nevyšlo. Myslím, že ji i musí bolet, když někdo najde // (tím nemyslím,že by to holkám nepřála), ale prostě to pro ni není jednoduchý.

martasl
29. zář 2010

meiki-hezoučkej obývák.ta tapeta je super.když jsme bydleli v paneláku,tak holky měly v pokojíčku modro-bílej proužek(chtěla jsem taky červenej,ale už se nedělala).teď má Simona retro a katla černou s šedejma kytkama a červený zdi.jestli najdu foto,přihodím.na těch dveřích máte folii nebo co to je?

veru-tak to bych taky byla pěkně vytočená.a teď máte v kuchyni co??tak se hlavně uklidni,ať neublížíš miminku a dej si čokoládu na nervíky.

martasl
29. zář 2010

už jsem našla i Simonin pokoj

martasl
29. zář 2010

ale juknout by sem natul mohla a třeba nás i pozdravit.

fram
29. zář 2010

@martasl tééda, pěkný pokojíčky 🙂

angelina987
29. zář 2010

Holky ani nemám čas dočítat, ráno jsem volala na výsledky tripplů a opět nebyly. Sestřička říkala, že je to už divné, ale slíbila, že zavolá do laboratoře a do zítřka mi to zjistí, takže ráno budu volat znovu. Mám nervy jak na špagátě - uf 😒

Gratuluju k dalším //

angelina987
29. zář 2010

@martasl a kde je? co s ní je?

fram
29. zář 2010

@angelina987 to teda naštve, ale klid, NT byl v pořádku. Natul už tady hodně dlouho nebyla, nevyšlo jí to IVF, tak to asi nemá jednoduchý ☹

angelina987
29. zář 2010

@fram to já vím, ale mi by jsme jí tady pomohly. Fram taky tomu věřím, že když to bude ok, bude i tohle, ale vadí mi to čekání a nervy...

martasl
29. zář 2010

angelino-myslím,že kdyby něco bylo špatně,tak se dávno ozvali.takže to bude v pořádku,neboj 😉 .ale je jasný,že to už chceš vědět.

fram-ten nábytek je provizorní,jen něco na oblečení za pár korun.už aby bylo na novej nábytek.a postele ještě nemaj,každá má zdravotní matraci na zemi 😅

angelina987
29. zář 2010

@martasl taky to tak beru - nějak to dopadne a určitě dobře, věřím těm prvním testům, chtěla jsem tripply odmítnout ale dr říkala, že je ráda, když je všechno ok

lucie.krajcarova
29. zář 2010

@meiki moc hezký, jako z katalogu.
Dani, a jak se cítíš? žádné bolesti?

jane84
29. zář 2010

@pe_t
@meiki holky mě po od ovu bolel taky podbřišek jako na ms a v kříži jsem to měla zatuhlé. Dnes to už docela přešlo, ale přišlo to slabounké špinění, kromě toho občas v podbřišku píchne. Nechci si nic namlouvat, ale snad ..... 😵 😵

a.j.a.
29. zář 2010

Ahoj holky 🙂 sotva po dnešním bazárku lezu. Jsem úplně ko, ale bylo to fajn, pže mezi prací s vyplňováním seznamů s maminkami a oceňováním zboží, jsem se stihla těmi věcmi i prohrabat, takže mám pro malou hezký zimní kabátek, rifle a oteplené šusťáky za pár kaček 😀 byly tam i úžasné věci pro prďolky včetně krásných capaček, ale když člověk prd ví, co čeká, tak to nemělo smysl brát. Přece pak kluka nenacpu do růžového, že 😕 tak doufám v bazárek ještě na jaře 🙂

@pe_t to jsou pozitivní příznaky 😵 já taky doufám, že do Vánoc to tu zavřeme a uděláme společná těhu pokec 😀 😵

@jahudka80 Jahud, to bude určo segedinem 😉 já měla u našich v pondělí kupu zelňačky a druhý den jsem byla nafouklá jak balón 😅 jsem myslela, že prasknu 😅 ale byla dobrá 😀 i když zelí moc nesmí, tak jsem si řádně pochutnala 😅

@zzzzuuuuzzzziiii tak to zkus třeba zítra ráno, když MS ještě nepřijde. To už by se mělo přece něco ukázat, když jsi ji ne/čekala dneska 😉

pe_t
29. zář 2010

@a.j.a. jojo bazarky jsou supr. Já tak nakupuju malé - půl na půl - nové a z bazárku. Mám u nás jeden oblíbený. Žádné hadry. Paní si vybírá pěkně kus po kusu, jsou to krásné značkové zánovní věcičky. A ˇuplně za super ceny. To mám dycky radost, jako bych nakoupila sobě 😀

@jane84 no v tom je to pro mě novinka 😅 mě v životě břicho jak na ms po ovu nebolelo. Ani minulej měsíc, ani předminulý po revizi.Prostě toto jsem měla vždycky spojené jen s ms.Ani nevím, že to tak bývá - že po ovu může bříško být cítit jak u ms... 😕

meiki
29. zář 2010

@pe_t no ja si toho taky nikdy nevsimla, ze bych to tak mela, ale spis to pricitam tomu, ze se ted vic sleduju, co mi telo dela a nebo je to tou revizi, cert vi
ted se mi zase zda, ze me trochu poboliva prso, ale ten podbrisek, ten me bolel, to se mi nezdalo, ach jo, kdyby tak clovek mohl do sveho tela videt a vedet, co se tam deje 😠 😀 😀
ale zas by to bylo mooooc jednoduche a nebylo by to pak tak krasne zjisteni 😎