Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

meiki
1. říj 2010

@fram tak to su rada 😀 😀

fram
1. říj 2010

@lichtakova ne, je to na seznamu v sekci Pro ženy. Je tam článek o ovulaci. Ale nic novýho pro nás zkušený snažilky tam nepíšou, jen tohle o těch spermiích mě zaujalo. 😀

fram
1. říj 2010

@meiki já taky, protože když je mm doma, tak jedem do roztrhání těla 😀 😀

jahudka80
1. říj 2010

@fram tak to nesmí vidět můj muž nebo mě strhá 😀 😀 😀

Holky já se pro dnešek loučím 😉 přeji krásnou noc . A škoda že ta Zuzííí nepřišla jsem zapínala PC jen kvůli ní a ona tu ani nebyla ☹

fram
1. říj 2010

@jahudka80 😀 😀 taky tak 😀

jahudka80
1. říj 2010

http://aktualne.centrum.cz/finance/rodina/clane...

Holky tady máte zas nějaký článeček k rodičovskému příspěvku ,ale vážně jsem vás nechtěla před spaním naštvat 😅

Dobrou noc.

jane84
1. říj 2010

@jahudka80 než na poště dostaneš stejnokroj, tak chodíš ve svým a to mě právě uklidňovalo, že mě lidi nepoznají hned jako pošťačku. a je limit na peníze, které smíš u sebe nést, zbytek ti buď doveze balíkář nebo se pro ně vrátíš na poštu

jane84
1. říj 2010

holky jak se díváte na sex v těhotenství?

jahudka80
1. říj 2010

@jane84 pokud jsi ok tak v poho 😀 😀 my si ho užívali ve 3 docela krásně (tedy první 3měs.jsem neměla chuť ) pak už ano musela jsem trochu dávat pozor páč mi od 17týdne začlo tvrdnout bříško ale sexík jsme měli , nebyl jiný problém ve 34týdnu mi dr. řekla že se otvírám a že hrozí předčasný porod tak to už jsme sexík neměli. Za 2týdny jsem porodila. A jen můj názor sexík by měl být pokud opravdu nehrozí nějaké riziko není důvod proč si ho neužít, znám jednu co vůbec nesexíkovala a přenášela a při porodu se vůbec neotvírala- nevím jestli to může mít souvislost ale myslím že sex na to má vliv jako otvírání a ták- píší to i v chytrých knihách 😀

meiki
1. říj 2010

@jahudka80 mam naprosto stejny nazor a s tim sexem a porodem to souvisi, muzovo sperma muze ovlivnit otvirani cipku - takze pokud se prenasi je to jedna z metod

meiki
1. říj 2010

tak jsem se dneska cely den tesila, ze zase pribide dalsi tehulka a zatim zadna zprava

meiki
1. říj 2010

tak uz se tu nikdo neozyva, tak holky dobrou

lucie.krajcarova
1. říj 2010

Jane, ano ano souhlasím se sexem v těhu, zvlášť pokud má žena chuť 🙂 na to je super druhý trimestr 🙂

herbie
1. říj 2010

ahoj holky byla fuska vas docist nejak ted nestiham tak se omlouvam pokazdy jsem jenom nakouknu helcenko moc gratuluju ke kontrole jahudko preju hodne nervu s tim bytem hahahaha a stehovanim jestli jsem to pochopila jinak jsem dneska 1DC tak prosim zapsat do tabulky dekuju ...... mame tu ted porad vedra se neda dneska jdu s holkama ven jdem do klubu tak se tesim po dlouhe dobe damska jizda pritel je jeste ve francii ma se vratit az 12 rijna tak mam pohodu doma preju vam krasnou noc 🙂

meiki
2. říj 2010

dobre ranko

jane84
2. říj 2010

Dobré ráno holky, u nás sice jen 4°C, ale svítí slluníčko. až se ztratí mlha, tak bude krásně 🙂 🙂

helcenka
2. říj 2010

Ahoj holky,
tak nakukuju kvůli Zuzce, a ona nikde. 😕

Marti, Breber - dr. mi říkal, že hematomy se dělají kvůli tomu, že v děloze jsou spirálovité cévky, které se natahují společně s dělohou, jak roste. A občas se prostě stane, že jak se natahují, tak prasknou. Asi je to fakt, protože mně zrovna tenhle týden vyskočilo bříško a pěkně povyrostlo. A že to má spousta žen v těhu, třeba o tom ani neví, protože se hematom udělá a do kontroly se vstřebá. Já ho mám údajně malý, teda mě na tom monitoru přišel velký (je skoro stejně velký jako mimi), a měl by se prý vstřebat bez problému. Nekrvácím ani nešpiním. Takže se uvidí na příští kontrole za 3 týdny, jen kdybych začala špinit nebe krvácet tak musím hned k dr. A nespím nic nosit, zvedat, běhat nebo rychle chodit a ani daleko. A je teda fakt, že mě asi ve středu odpoledne začalo na jednom místě bolet břicho, tak jsem si říkala, co to je, bolelo mě a tlačilo, trvalo to celé odpoledne a druhý den už dobrý. No a to místo přesně odpovídá tomu hematomu... 😝
@lucie.krajcarova - začínám 12. týden. Určo si změním pas, ale až po příští kontrole. To bych měla mít i průkazku, tak už to bude veselejší, no a už to budu muset asi říct pár lidem, se kterýma se často vídám. Už je to na mně docela znát, sice mám ještě o dvě kila míň, ale o to hůř, protože už to neschovám. A moc volných věcí nemám... A lhát určitě nebudu. 😀

Všem přeji hezký víkend a čekatelkám samé úspěchy. Však v září je zvýšené skóre na tři // měsíčně, tak šup šup, už je říjen...

meiki
2. říj 2010

taky nakukuji kvuli Zuzi, ale ta myslim psala, ze o vikendu se na pc nedostava ☹

zzzzuuuuzzzziiii
2. říj 2010

Liptonek (26let, SP12/2009 Femibion) - 8.4.//
petra.vavra (30let, SP 3/2010 Femibion,kys.listová) - 30.4. //
kopretina82 http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f (28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel) - 5.5.//
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan ) - 24.5.//
leheckova http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova (31let, MA 12/2009 kys.listová) - 21.6. //
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan) - 23.6. //
mikkisek( 29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E) - už jsou //
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard) - 28.7.//
a.j.a. (33let, MA 4/2010, jeřáb ptačí, teď Femibion) - 17/8 //
helcenka (31 let, kyselina listová, MA 06/2010) - 18.8. //
rozum (30let, MA 1/2010 Kontryhel, Femibion 800 - 18.9. //
daniela699 http://www.fertilityfriend.com/home/2f81b4 (34let, MA 5/2010, a mamavit) - 20.9. //
veraakubik (23let,SP 7/2010 kys.listová) - 26.9. //

zzzzuuuuzzzziiii (25let, MA 7/2010 kontryhel ).............................................................................31DC
vendulak http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak (22let, MA 4/2010, Letrox50,kys.list.+E)...28DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)...........................................28DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.)........................................................................ ...................27DC
fram (35let, MA 2/2010,Femibion)...............................................................................................25DC
jane 84(26let,SP 8/2009 kontryhel,kys.listová).........................................................................22DC
endie(23let, MA 3/2010).................................................................................................................20DC
pe_t (34let MA 7/2010,kys.listová, kontryhel).............................................................................20DC
lucie.krajcarova (33let,VP 7/2010 kys.listovou,kontryhel,femigard).......................................20DC
meiki (30let, SP 7/2010, kys.listová )...........................................................................................19DC
jahudka80 (30let, calibrum babyplan ) http://www.fertilityfriend.com/home/2f814a ....... ..17DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová)..................................................................................................16DC
yfka30 (30let, SP 7/2010 kys.listová )......................................................................................... 16DC
natula http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a (29let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calib.bp)... 12DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan).....................................................6DC

zzzzuuuuzzzziiii
2. říj 2010

Ahoj holky, jste zlate, ze na me tak myslite...
omlouvam se, ze jsem se vcera neozvala, ale nemela jsem cas...
A taky ani nebyl duvod ☹ Rano jsem si udelala test a bilo... testovala jsem 27.9. a 1.10. a nic ☹
Porad jsem to ale nedostala... myvam to pravidelny, i kdyz po revizi to bylo o den dyl a minuly mesic taky den zpozdeni, ale i tak, ted uz je to 3 den, to uz je moc... a tak jsem spatna nejen z toho, ze je bilo, ale i z toho, ze nevim, proc mam zpozdeni ☹ je mi hrozne smutno.
Test jsem mela jen jeden, takze jsem nemohla ani zkusit znovu a uz ani nechci, stejne by to bylo jen dalsi zklamani...
takze tak

zzzzuuuuzzzziiii
2. říj 2010

Jo a teplota tam dole 37,1, ale stejne z toho nic nepoznam ☹

zzzzuuuuzzzziiii
2. říj 2010

nejhorsi na tom je, ze bricho me poboliva uz skoro dva tydny, obcas jen takove pichnuti, ale ne jako pred mesickama... proste jsem z toho hrozne smutna a nejen ja... manzel ani nemluvi ☹

lucie.krajcarova
2. říj 2010

@zzzzuuuuzzzziiii ahojky Zuzi, nebuď smutná. ono to brzy přijde! jedno nebo druhé. taky vím, co to je hnusná nejistota, zvlášť před dovolenou. přeji Ti, aby se to rozluštilo dřív než u mně, když to přišlo, byla jsem 38DC.
Jinak všem přeju, aby brzy objevily //. já jsem opět vtakovém rozpoložení, že doufám, že tam nebudou... mně to totiž už doma nebaví, nemám z toho žádnou radost. navíc naše dítě je strašně živé, pořád ho musím hlídat, aby něco nevyvedl, aby si neublížil, nenechá mi ani chvíli pro sebe. nějak už toho mám plný brejle.... navíc se mi pokazil noťas i počítač, manža pojede na 3 dny pryč a další týden zase, tak jsem z toho úplně vyřízená. včera jsem asi hodinu brečela. prostě depka jak sviňa 😒

breberuska
2. říj 2010

@lucie.krajcarova nenabízeli mi ty klky, asi je to u každého onemocnění jinak, u nás se to prý pozná z podrobného genetického UTZ, což chápu, že u DS být nemusí...ale stejně u vás se už nic takového opakovat nebude, klky neklky 😉

@zzzzuuuuzzzziiii to je nejblbější situace, na testu bílo a červená nikde. mrzí mně to.... 😔

silvidee
2. říj 2010

Ahojky všem 🙂
hlásím 1DC.

lucie.krajcarova
2. říj 2010

@silvidee ahojky, ty sem moc nepíšeš, viď?

meiki
2. říj 2010

@zzzzuuuuzzzziiii ahojky zuzi, ja mela tu treti po revizni taky nejakou zpozdenou testila jsem kazdy den, test bilej, taky jsem z toho byla spatna, bala jsem se, nakonec jsem byla stastna ze ms dorazila sice o 5 dni pozdeji

meiki
2. říj 2010

myslim si, ze to udelala ta revize, moje verze je, ze prvni porevzni je 6ti nedelka, druha je jeste bez ovu a treti se upravuje ovu, ale ja si to jen myslim

helcenka
2. říj 2010

@zzzzuuuuzzzziiii - je těžké na to nemyslet, ale vydrž. Ještě nedělej žádné závěry. Každá jsme jiná a máme to jinak. On stačí třeba větší stres a MS se posune nebo i ovule se může posunout a všechno se rozhodí. Uvidíš, jedno z toho určitě přijde, třeba to bude ještě překvápko. 😉

@meiki - u každého je to jinak. Po revizi se zkrátka tělo rozhodí, někdo se dá dohromady dřív a někdo déle. Dokonce jsem tady někde ze začátku četla příspěvky dvou holek, které otěhotněly a ani nepočkaly na první MS po revizi. Nebo někdo naopak nemůže otěhotnět delší dobu, i když předtím se to povedlo skoro hned. Na tohle není žádný metr.
Já jsem taky otěhotněla po první porevizní MS a to navíc při ovulce "nic nebylo". Takže jsem s tím zas tak nepočítala, jen červík hlodal, co kdyby. Proto jsem taky vydržela netestovat zbytečně brzo, abych nebyla zklamaná. Kdybych ale věděla, že jsme se fakt zasnažili, tak to bych se od holek asi na testování nechala ukecat dřív... 😀

meiki
2. říj 2010

@helcenka to jo, to mas pravdu, ale aspon jsem si teka nejak zduvodnila moje zpozdeni 😀 😀