• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

9. června 2017 
@pe_t děkuju :pensive:
2. říj 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím holky
jsem doma byla jsme v Praze :slight_smile:

jinak ted dva dny krvácení a nevím jestli to byla mrcha a nebo ne :zipper_mouth:
2. říj 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@endie ahoj :slight_smile:
2. říj 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@endie ahoj, co zkusit testík?
2. říj 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@endie dva dny? :confused: hmmm to je nějak sakra málo - a jaké krvácení?
2. říj 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pe_t nenene koukej to vydržet :grinning: já budu s tebou jo já to mám dostat taky buď v neděli nebo ve středu :grinning: :grinning: :grinning: tedy pokud to bude po 25 v neděli nebo po 28 ve středu , počkej do neděle testnem spolu jo :grinning:
2. říj 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@endie ted jsem koukala, že jsme stejně 20DC - nemůže to být uhnizďování? :sweat_smile:
2. říj 2010 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fram no testit můžu zkusit ale nevidím to na //

@pe_t bylo bolelo mě břicho a jelikož sem byla už v pyžemu manža ležel já stala u stolu a uklízela bumbala :grinning: manža na mě kouká nějak divně a já na něho co je ? a on koukni dolů normálně, to teklo po noze, fůůj :stuck_out_tongue_closed_eyes: se mi ještě nestalo toto a pak na druhý den k večeru špinění a ráno zas nic tak já nevím co se zase děje :angry:
2. říj 2010 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fram jojo je jen k tomuhle bytu :dizzy_face: :grinning: můžeme tam pořádat terasovou párty :grinning: :grinning: :grinning: holky ještě to není vůbec zařízené jestli tam budem bydlet ale já jen že by se mi to líbilo :wink:
2. říj 2010 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@endie 2dny?? to je nějaké divné ne? :unamused: A jak se jinak cítíš?
2. říj 2010 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jahudka80 ty jsi z Jablonce? a já myslela, že z Moravy..
2. říj 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@endie :confounded: tak to nedokážu poradit, nebo něco chytrýho napsat....netuším, co to může být.
@jahudka80 o.k. snad to vydržím - teda zatím si myslím že v pohodě jo :grinning:
popravdě divně, furt se motám, bezdůvodně brečím ale podle mě těhu být nemůžu jelikož manža tady v plodných dnech nebyl, no zítra testnu a uvidím i on sám říkal jestli nejsme těhu a svití mu oči u toho radostí :slight_smile: ale spíš počítám že zas hormony blbnou :rolling_eyes:
holky ještě že vás tady mám aspon se můžu vykecat a vy mě uklidníte že to nic není :grinning: já už se vidím nekde v kremátoriu :grinning: :grinning: :grinning:
2. říj 2010 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@endie :grinning: :grinning: :grinning: no to snad ne :grinning: :grinning:
2. říj 2010 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
No koukám holky tady je to takové napínavé :grinning: :grinning: :grinning: příští týden tedy bude vůbec napínavý :grinning: :grinning: :grinning: No já jdu vlastně 6.10. na krev bych málem zapomněla :sweat_smile: zrovna pujdu i na ten stěr :grinning: ať tam necourám 2x sestra to veme jedním vrzem nejdřív spodek a pak pustí žilou :grinning: :grinning:
No nic manža kouká na Heriho poseru - to nic pro mě tak se jdu sprchnout a jdu spinkat :wink:
2. říj 2010 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie.krajcarova :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no jasně z Jablonca přeci, z Moravy pochází (pocházel můj dědeček) tak tam máme také nějaké kořeny :grinning: :grinning:
2. říj 2010 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@endie teda já se tady taky vždycky vykecám, jak s nikým. Ani osobně, ani jinde na netu.....už se tu známe :sunglasses:
a s mým chlapem o tom kecat nemůžu. Prej tomu nerozumí at...když jsem zdravá, o víc se nestará.. :wink:
2. říj 2010 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem zvědavá na Zuzi - myslím si, že ji to stejně vyjde....jen se to ještě neukázalo.
2. říj 2010 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@endie Ale neblbníííí :slight_smile: uvidíš bude to dobré . Hold ty naše těla si pěkně vymejšlej :angry: a někdy si s náma hrajou :frowning2: , ale věřím že to bude dobré pro jistotu bych zašla k dr.zeptat se co to může být, nebo zkusila i testík jestli tam náhodou něco nebude....člověk nikdy neví :slight_smile:
2. říj 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu hodit sprchu a do pelechu, zavírají se miv víka. Holky dobrou,pro snažilky šťastnou noc :slight_smile: :slight_smile:
2. říj 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jdu spát, dobrou noc pusinečky :grinning: :dizzy_face:
2. říj 2010 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holčenky já se sváma loučím, už mě chytá krční páteř :sweat_smile: no dnes jsem začla mít výtok :angry: :frowning2: počítám že je to ze sladkého, ale už bych se toho měla zbavit páč jsem se dnes naštvala a začla držet dietu, tedy jen s omezením rohlíků, večer pouze zelenina, prostě musím zhubnout do ničeho se nevejdu a peníze na novej šatník nemám :grinning: :grinning: :grinning: a hlavně se sobě nelíbím :angry: :grinning: Tak dobrou noc a sladké sny
2. říj 2010 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@endie vím, že před týdnem nebo dvěma jsme tu řešili, žes měla nějaké problémy a neměl ti kdo hlídat malou a dr děti v ordinaci nechce. Už si teda nepamatuju, co to bylo, nemohlo by to krvácení souviset s tím?
2. říj 2010 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fram dekuju snad to vyjde pristi mesic nic jineho nezbyva nez doufat :slight_smile:
3. říj 2010 ve 02:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko
endie: drzim palecky, to bude ok, myslis si ze budes hodne prekvapena. A krvaceni prislo na ms?
3. říj 2010 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, to jsem ted nasla na fotoblogu:
Po 14 dnech ms mi kamarádky řekly: Ale můžeš být těhotná i když máš ms. A já si udělala test jenom tak ze zvědavosti a kupodivu jsou už tři pozitivní. V pondělí fičím na gyndu a uvidíme, ale ta ms mi na přesvědčení o těhotenství nepřidává
3. říj 2010 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
opravdu se muze stat cokoli a kdykoli
a je pravda, ze moje kamaradka nevedela o tehu az do 3 mesice, mimi nebylo planovane, ms dostavala, takze nemela potrebu testit
3. říj 2010 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meiki Hlavu vzhuru-pokud ti mudra nerekne,ze v brisku nice neni tak to nevzdavej-nadeje umira posledni!Nektere zeny dostavaji ms prvidelne a jsou tehu..Drz se-drzim palecky..
3. říj 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veraakubik no uvidime, rada bych testla az ve ctvrtek, pokud ms nedorazi, ale nevim zda to vydrzim, ani nevim kdy by ms mela jako dorazit, minule se mi opozdila
a navic si stejne myslim, ze nic, i kdyz jsme se poctive snazili :unamused: :grinning:
3. říj 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek