Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

veraakubik
3. říj 2010

@meiki Nevzdavej to!Uvidis-treba uz ani mrcha nedorazi a najdes dve carky..Co se testovani tyce-ja teda testovala moc brzo,takze to ti moc neporadim kdy by to bylo nejlepsi,ale ja to taky nedostavala pravidelne a prvni oficialni test jsem manzovi ukazala 28dc-o tech pred tim jsem mu nerekla.. 🤐

pe_t
3. říj 2010

dobré ráno 🙂
@meiki a teoret.bys to měla dostat dnes že? Vydrž až v týdnu, bude překvápko 🙂
já byla zas tak jistá, že to stopro klaplo - takovej ten vnitřní pocit a jak se blíží ms, tak už tak jistá 🙂 nejsem 😒 .
Zatím opravdu nemáme v ničem jasno, musíme doufat 🙂 🙂
moc myslím na zuzi - myslím si, že pokud to dneska nedos 🙂 tane, tak ji to vyšlo.....test to ukáže později.Taky bych ji to moc přála..

meiki
3. říj 2010

ja jsem mivala kratke 22 dnu, no uvidime 😎

pe_t
3. říj 2010

jo ahaaa teď mě došlo - jsi DC po mě, takže v ÚT že?

pe_t
3. říj 2010

@veraakubik jak se veruš cítíš ty? 🙂

meiki
3. říj 2010

@pe_t po nebo ut by se mela ukazat

pe_t
3. říj 2010

@meiki neukáže!! 😉

fram
3. říj 2010

ahoj holky,
koukám, že nadcházející týden bude testovací mánie,lékárny by si měly nadělat zásoby testíků 😀 😀 A to by bylo, aby to aspoň dvoum nevyšlo 🙂

rozum
3. říj 2010

@jahudka - ten byt je luxus a ta terasa, tak to je nářez a musím Ti říct, že ta cena je dost nízko!!!
Vidím, že příští týden to budou nervy, kéž by byl baby boom 😵 😵 😵 😵 😵 .
Holky prosím Vás, chodím pořád na malou. Vím, že se v těhotenství chodí častěji, ale to je přece, až ve vysokém stupni, kdy plod tlačí na močák, ale mě tam ještě nemá, co tlačit! Nikde jsem to nevyčetla, zda je to už možné. Tak nevím, jestli si nemám vzít v práci močku a vyšetřit, zda nejde o nějaký zánět, i když se dole cítím v poho. Hezkou neděli všem!

meiki
3. říj 2010

@rozum i na zacatku, je to i jeden z priznaku ranneho tehu 😀 😀

meiki
3. říj 2010

@pe_t no spise asi dojde, ale kdyby nedosla tak by to bylo nadherne

meiki
3. říj 2010

tak ovu testiky objednane

fram
3. říj 2010

@rozum je to normální i na začátku 🙂 , takže jen tak dál.

pe_t
3. říj 2010

@rozum ahoj jojo já to měla stejné - od 1měs - strašně často na WC na malou....neboj, to je normální. A hlavně ( zkušenost se zánětem močáku mám) bys měla dole svědění, případně pálení....takže bys to poznala.

pe_t
3. říj 2010

@fram ahoj
no to máš pravdu 🙂 ,já budu testit až přespříští. Přesně za týden bych to měla dostat - no spíš v PO (posledně jsem měla 29).A ty že kdy??

pe_t
3. říj 2010

@meiki bereš přes net?

jane84
3. říj 2010

Dobré ráno holky 🙂 u nás to vypadá každou chvíli na déšť, mě nějak překvapila alergie, ale nevím na co, oči mám nateklé a kýchám a kýchám a kýchám..... 😒 odpoledne jdeme přát přítelově babičce k narozeninám, ježiš, já zas budu přejezená.

@meiki ty už objednáváš ovu testy? to si seš tak jistá, že to nevyšlo? abys pak nebyla překvapená

holky mě dneska začaly bolet prsa, ale tak divně, ne na dotyk, ale chvilkama mě začne třeba určitá oblast bolet, jako by byla naražená a pak to zase přestane

meiki
3. říj 2010

@jane84 takhle me ty prsa boli uz asi 3 den, ne na dotek, ale takovy jako tlak nebo jak pises jako po narazeni
objednavam, fakt tomu neverim
jj pres net 7+1 tehu za 150 + 18 postovne

meiki
3. říj 2010

ted uz tak neboli, ted uz jen obcas a malinko, ale myslim ze v patek ta bolest fakt byla velka

rozum
3. říj 2010

Jéééééééé, tak to je paráda! Tak jen ať čurám, jak koroptev! Děkuji jste zlatíčka 🙂
@jane84 s těma prsa to známmmmmmmm 😵 😵 😵

meiki
3. říj 2010

holkyje mi dneska z toho smutno, ta moje pozitivni nalada je uplne pryc, proste uz neverim to ze to vyslo
prsa i podbrisek me bolel i minule, je teda pravda, ze ted me poboliva oboje vic, ach jo
musim jen ted pockat na ms a pak do dalsiho boje

jane84
3. říj 2010

@rozum četla jsem, že časté močení v raném těhu je normální, protože pánev je víc prokrvená a tím pádem je větší odvod vody. ke konci těhu pak tím tlakem na močový měchýř

meiki
3. říj 2010

☹ ☹ ☹ ☹ ☹

jane84
3. říj 2010

@meiki nebuď smutná, když to nevyjde tento cyklus, vyjde to příští. tento jsi zase o něco líp poznala svoje tělo a příští už to bude na 100% 🙂 A HLAVNĚ - ještě jsi to nedostala!

jahudka80
3. říj 2010

Ahoj Holky moje 🙂 tak celou noc se mi zdály sny i jak se stěhuji a táák jsem z toho bytu úplně hotová 😀 😀 😀 Včera jsem zahájila dietku a ráno jsem vážila o 0,5kg méně 😀 😀 😀 😀 No jinak mě bolej prsa jako prase 😠 ale to mívám před ms, ale mám divně nafouklé břicho a to po ránu mívám většinou malé - jaké ne tak vyboulené 😀 No když jsem viděla graf a na emiminu má jedna těhotná podobnej tak manžu málem kleplo 😀 😀 😀

pe_t
3. říj 2010

@meiki přesně tak - ještě jsi to nedostala!!
Mě teda prsa ani ťuk - nevím, jestli je to dobře, nebo špatně.... 😒
@jane84 kdy budeš ty testit?

jahudka80
3. říj 2010

@rozum To je normální i v prvních měsícich já chodila v 5týdnu čůrat i 17x denně je to tím jak se ti zvětšuje děloha a tlačí na močák pak už to tolik není páč se ta děloha dostane víš do dutiny břišní a 2trimestru se tak často nechodí čůrat. No a až je zase mimi větší a kope tak zas lítáš čůrat třeba i 3x v noci 😀 😀

jane84
3. říj 2010

@jahudka80 a do třetice všeho dobrého 🙂 vůbec bych se nedivila, kdyby vám to vyšlo teď, když se to zas až tak nehodí
@pe_t teoreticky bych mohla zítra, dá se testit už 10DPO, ale nemám test. Pokusím se vydržet do soboty, ale asi to nevydržím 😀 možná to zkusím ve středu

jahudka80
3. říj 2010

teď jsem vylévala nočník a málem jsem se poblila 😀 a to mě tyhle věci normálně nevaděj, no a v pátek jsem byla ve městě šla jsem takovým schodištěm - chodí tam chcát -(prardon) bezdomovci a vzpomínám si že mě asi 3x natáhlo jako nazvracení musela jsem to rychle rozdejchat aby to neviděla prababička aby si zas něco nemyslela 😀 😀 😀

jane84
3. říj 2010

@jahudka80 a my si to myslet můžeme? 😀