Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

jane84
3. říj 2010

@pe_t jen čípek nebo je to celé zúžené? Mně se to občas taky zdá když není delší dobu sexík

jahudka80
3. říj 2010

@pe_t čípek při těhu by měl být dole a tvrdý a zavřený - vypadá to dobře za to ten můj je nahoře měkkej a ještě se mi zdá že je stále trošičku pootevřenej 😠 😀 😀 😀 já vám to říkám furt že těhotná nejsem 😀 😀 😀

pe_t
3. říj 2010

já totiž měla pocit, že ani nedokážu nějak nahmatat "vchod" v tom čípku...no cítím kromě číku(je to takový kopeček že?)ještě jako ne kost, ale tuhé jako kost...holky já jsem blbá- sorry. Já si v životě čípek nezkoušela, tak jsem mimoň...

pe_t
3. říj 2010

@jane84 jinak sexík včera byl....

pe_t
3. říj 2010

ale je to prostě jakoby sestouplé celé fňuk ☹

jane84
3. říj 2010

někdy ten čípek může být trochu skloněný a vchod je přiložený ke stěně pochvy, takže se nedaří ho nahmatat. Holky já nevím jak vám připadá čípek, někdo ho má prostě od přírody kratíš, někdo delší. Pro mě je to útvar dlouhý několik centimetrů, vždycky si říkám, že mi mimčo podává prstík naproti 🙂 😀

jane84
3. říj 2010

@pe_t ono je to na palici viď,mi teď přijde, že se čípek začíná otvírat a zkracovat, hleník mizí. Nevím, asi z toho nic nebude

pe_t
3. říj 2010

@jane84 nojo, chce to asi praxi 😒

pe_t
3. říj 2010

@jane84 koukám, že už blbnem všechny ach jo

jane84
3. říj 2010

@pe_t přiznám se, že mi je momentálně mizerně, do pláče, moc bych si mimčo přála. už se snažíme strašně dlouho, moc dlouho. Teď mám dobré příznaky, ale taky špatné. Moje dobrá nálada a optimismus je v p..eli

pe_t
3. říj 2010

jdu se na to vyspat.....tak dobrou holky

pe_t
3. říj 2010

@jane84 nene taky přece fakt ještě nic nevíš.....nevzdávej to 😉

pe_t
3. říj 2010

@jane84 ale chápu tě, já měla ted ty pocity taky. Ale pořád ještě fakt nevíme!!!!!

jahudka80
3. říj 2010

@pe_t
@jane84

Holky jdu se sprchnout a spát, tedy udělám kontrolu 😀 ať nejsem pozadu dobrou noc a krásné sny 😉

jahudka80
3. říj 2010

jo a zíta se jdu mrknout s manžou v 16:30 na ten byteček 😵 😵 😵 😵

lucie.krajcarova
3. říj 2010

@lichtakova u nás v rodině je to taky tak,potratila mamka spontánně, ségra zamlklé, no a já šla na potrat 😔

veraakubik
4. říj 2010

@jahudka80 No ted jsem kupovala pro malou jeste golfky na rychly presuny-je to jeji tusim ze 15 kocarek a 3 byly novy a stejne nevydrzely a sly do sveta jako ty bazarovy..Jsem malinko mainak na kocarky a to v pripade dvojcet by asi u manzela neproslo..
Holky,jdu volat mudre a objednat se na vysetreni a tu krev..

fram
4. říj 2010

@jane84 nevzdávej to, hleník nesleduj, já ani při jednom těhu žádný hleník neměla. A i to střídání nálad by mohlo být dobré znamení. Sakra, to je psycho 😠 Kdyby tak měl člověk jistotu už pát dní po ovulaci. Strašně ti držím palce, protože už by sis to fakt zasloužila.
@pe_t já si taky chtěla zkusit čípek , a protože jsem zjistila, že jsem nic nezjistila 😀 tak už na to kašlu. Asi to fakt chce praxi a sledovat se nejméně 2 měsíce, abys vyhmatala, jak funguje. A to se mi nechce, už takhle jsem posedlá sledováním příznáků 😒 😅

pe_t
4. říj 2010

dobre ráno 🙂

fram
4. říj 2010

@pe_t dobré ráno, a já už letím do práce 😒

pe_t
4. říj 2010

@fram já vím - taky nemám praxi v tom, ale zas mi to nedalo a ted vyzkoušela. Mám ho nějak strašně dole - teda pokud to byl čípek ( ani si nejsem jista, ale nevím , co jiného by se cpalo tak dolu). Je to jakysi staršně něco tuhého a uuuplně dole. Ale hodně. 😒
Holky promiňte za ten popis....já to nemám komu říct 😕

pe_t
4. říj 2010

@fram tak ať to dneska utíká 🙂

meiki
4. říj 2010

dobre ranko
@pe_t jahudka psala, ze je to dobre znameni, ze pri tehu je cipek hodne dole a tvrdy

no ja to nakonec vcera obrecela a pak jsem byla dve hodinky prisosla v manzelove naruci a chudacka jsem ani nenechala poradne vyspat (vstava docela brzo 5:30), vubec jsem vcera nemohla usnout, no proste depka ze vsim
vsudy.
dneska uz je mi o trochu lip

meiki
4. říj 2010

@veraakubik no ja jsem taky ulitla na kocarky, Vikouskuv puvodni kocarek - trojkombinace v-cross jsem uz konecne prodala a mam shovany u sousedky casualplay - muj vysneny kocarek, budu ho od sousedky kupovat - je tak strasne hodna, ze ho zatim ma u sebe a az se nam zadari, tak si ho koupim, jinka pro Vikulu mam ted golfky espiro city

pe_t
4. říj 2010

@meiki ☹ to mi je líto meiky, ale nic není ztraceno! Nebo - tys dostala mrchu?? Dokud nepřišla, ještě fakt nic nevíš. Nebud smutná 😨 Za pár dnů můžeš být třeba mooooc šťastná - nezoufej!
Kromě toho - proč si myslíš, že to nevyšlo??
Já mám ještě týden do ms, tak ten čípek asi nemá ještě smysl kontrolovat. Je brzo. Jen mě to včera tak nějak poděsilo - hmatala jsem asi potřetí, takže si stejně nejsem jista. A prsa vůbec nebolí....tak nevím 😒

meiki
4. říj 2010

@pe_t ms jeste nedorazila, ale ty bolesti v podbrisku a tech prsou jsem takhle mela i minule, teda ted mne to prislo trochu vic, takze proto. Proste na me padl takovej velkej splin, ale dneska uz je zase lip 😉

pe_t
4. říj 2010

@meiki ty máš zítra 22 že? No popravdě si už pořádně nepamatuju, jestli jsem to tak v těhu cítila. Prsa teda bolely šíleně - to jo. Ale nevím, jestli v termínu ms, nebo trochu později...jsem na nás strašně zvědavá. Taky na Jane i Fram. No a jahudku. Sakriš někomu to přece musí vyjít!

meiki
4. říj 2010

@pe_t jako minule pred ms, tedy minuly cyklus
jj zitra 22

veraakubik
4. říj 2010

@meiki a kteryho Case?!Ten jsem mela,ale uz jen jako sportacek,ale na nasi dlouhanku byl uz v roce sportacek kratkej-ma docela kratkou zadovou operku..Nad golfkama od espira jsem premyslela,ale nikdo mi nerekl jake jsou,tak jsem vzala od chicca-ty uz jsem mela a vim do ceho jdu..Ja jsem si kupovala asi pred pul rokem X-landera xa 2009,ale uz jsem si ho moc neuzila a taky to byl duvod proc me manza nemusel moc ke tretimu miminku moc premlouvat..A korbicku jsem si vyuakcila v tom cervnu nez jsem potratila za malo penez a je stejna kolekce jak kocarek a za maly penizky,tak ted aby to s mimcem dobre dopadlo..Jen teda doufam,ze tam opravdu nebudou dve-to bych se ho musel s tezkym srdcem vzdat a to bych nerada,ale kdyz by tam ybly dve,tak by se nedalo nic delat a mela bych je obe stejne rada-to je jasny,jen doufam,ze uz ta manie vyprchala a zutanu verna jednomu kocarku..

veraakubik
4. říj 2010

Jinak holky co je s Natulkou?!