Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

leheckova
autor
20. dub 2010

nikdo tu neni všichni koukaji na ružovku ja taky ale je reklama kde jste ja mam depku povidejte si nekdo

natulaaa
20. dub 2010

Jakto že máš depku?Už máš nějaké těhu příznaky?já už joo 😀 😀 😀 😀 😀 😀

fram
20. dub 2010

lehe, proč depka? Hormony? 🙂 Já ji měla včera, depku zapráskanou. Dnes mám mrchu a je líp 😀

natulaaa
20. dub 2010

Fram ta depka s mrchou zmizi že?to se člověk těší na další snažení,ale nejhorší je,než dojde 😠

leheckova
autor
20. dub 2010

joooooooooooooooooooo a jakééééééééé ja zatim ne jen mě bolí bricho dole a pak taky prsa ale nemam je nateklý a doktor nic nerikal on by to asi nepoznal ja viiiiiiiiiiiiiiiim ale alespon by něco řekl ne a dělal mi i utz a taky nic nerekl

leheckova
autor
20. dub 2010

jo na ten faktor jsem se neptala byla jsem tak vyjukana že mi napsal leky které mi nedělají dobře a divil se že se snažime přitom mi rekl že můžeme lehecku pripustit a ted mi rikal pul roku 😠 😠 😠 😠

fram
20. dub 2010

natul, fakt jsem byla ráda, protože dorazila přesně po 28, jenže - ještě před chvílí jsem se těšila na to snažení, ale najednou mi docvaklo, jaký to zas budou nervy s tím čekáním a doufáním, že už nedorazí a je po nadšení 😕 😅

leheckova
autor
20. dub 2010

jdu ležet mamfakt depku jako hrom ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

fram
20. dub 2010

lehe, ten tvůj MUDr. je nějakej divnej 😨 a když ti nechal ten Duphaston, po kterým ti je blbě, tak by nejspíš ani neuměl poradit s tím faktorem. Připustit lehečku 😀 😀 😀 , to jsem se fakt nasmála 😀

natulaaa
20. dub 2010

😀 Jani já si dělala prdel s těma příznakama,víš jak ,prsa břicho,no to co každý měsíc,takže nic 😀

natulaaa
20. dub 2010

Lehe dobrou 🙂 🙂

petra.vavra
20. dub 2010

Holky, díky za podporu. Já jsem se teď vrátila od kámošky, tak jsem si zase ulevila a je mi líp. JInak já jsem taky psala, že můj doktor je fešák a velikej 😀 😀 , já bych k němu chodila furt 😀 😀 . No nevím, jestli to není sugesce, ale je mi každý večer zle jak na zvracení, ale to má snad být ráno ne, tak co to u mě chce večer 😀 😀 😀 . No nic necháme to koňovi.
Lehe já být tebou ,tak měním doktora okamžitě, když sám neví co říkal posledně, tak je něco špatně, šup k nějakému hezounovi a půjde to samo 😉 😀 😀
natu- ty budeš příští týden v situaci, že budeš čekat // a budou (moc ti to přeju) třeba // 😉

natulaaa
21. dub 2010

Dobré ránko 🙂
Kde je Herbi dneska,nestěhuje se náhodoudneska do te Minesoty?myslím,že něco psala tehdy.
Peto nevěřím tomu,že budou //,nevím proč,ale tak to cítím 😨 ,

natulaaa
21. dub 2010

Lehe,jak je dneska?už je ti líp? 😉

kopretina82
21. dub 2010

Krásné ráno...
Lehe 😲 😲 😲 Se doktůrek zasekl v šedesátejch, ne? 😖 😲 😀 😀 Děláš dobře, že jdeš jinam, teď to půjde jako po másle... 😵
Já mám radost, FF mi dnes potvrdil, dodneška pouze domnělou ovulku na neděli. 😵Teploty se teda drží na můj vkus až nezvykle nízko, ale co, hlavně, že je vzestup 😉 Asi musím koupit novou baterku do teploměru 😀 😀
Nat, primář je fakt sympaťák 😵 😵 Ten můj je taky fajn, sice ne až tak úplně můj typ, ale taky sympaťák-když mi oznámil MA, dokonce se ptal jestli mi má kdo hlídat malýho, když budu ve špitále... 😉 Kdoví, jestli by mi i nabídl hlídaní, kdybych řekla, že ne... 😲 😀 😀 😀 😀
Lehe, snad už je líp 😉 😵
Pádím uklidit-v 10 mi přijde pojišťovák 😖 😖 😖

leheckova
autor
21. dub 2010

ahoj jsem tu jdu udělat tabulečku dnes to jde ale nic moc to teda není stale premýšlímale už jsem na 11.5 objednana na další kontrolu u Mrkáčka v Oppočně

leheckova
autor
21. dub 2010

liptonek (26let, SP12/2009 Femibion)..............................................................................8.4.//

mikkisek( 29let,MA 3/2010) kontryhel,kys.listová vit.E...............................................................................41DC
angelina987(27let, MA)..................................................................................................................36DC
petra.vavra(30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová)............................................................................27DC
endie(23let, MA 3/2010)...............................................................................................................23DC
gambrinuska (28let, MA11/2009 calibrum babyplan,methformin,fostimon-injekce ..................................21DC (16.4 IUI)
leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová,vit.E,Duphaston,kontryhel) ...................................................19DC
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
kopretina82(28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel)........................................................................17DC
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.).................................................................................................17DC
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) ...............................................................16DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 kys.listová,kontryhel,železo)..........................................................8DC
El29(31let,MA1/2010,kys.listová)....................................................................................................... 4DC
jane 84(26let,SP 8/2009)................................................................................................................4DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)..................................................................3DC
fram(34let, MA 2/2010 listovka).......................................................................................................2DC

leheckova
autor
21. dub 2010

včera mi dělal utz ale nic nerikal jen že pravy vaječník spí odpočíva nebo co a ten levý že je už v druhé polovině cyklu ale jestli je po ovulaci nebo ne nerekl pak jsem koukla na obrazovku a bylo tam asi par takových černých kolecek tak nevim zda to byli vajička ale jedno bylo veliky hodně veliky ale nic nerekl a kdyby se něco dělo byla jsem 18 den tak to by nic neviděl že jo???ta tzv.tečka je vidět až zhruba týden dva po vynechaní ms že???no nebudu si dělat naděje teploty jsem podělala tím teploměrem takže dnes si opravdu už opravdu koupim ten teploměr 😀 😀

leheckova
autor
21. dub 2010

No nechapu to revizi mi dělali 11.12 jsem v poradku výsledky mam dobré krev všechno tak na co čekat pul roku někde do června chapete to???

natulaaa
21. dub 2010

No Lehe ser na to,prostě zkoušejte dál,mi řekli 3 měsice a šup je to už pul roku a nic,tak na co čekat.,jinak se divím,že ti k tomu UZ nic neřekl,mi to komentuje všechno ,no vyměnit a zavčasu.

petra.vavra
21. dub 2010

Ahoj holky. Tak u nás to vypadá na další hezký den. Tak ani z ranní moči na testu ani ťuk (věřím, že zítra tam tu čárku už uvidím, protože to mám tak vsugerované, že bych ji tam viděla i z pánské močí).
Lehe, taky nechápu proč půl roku?? Já revizi neměla a doktor mi řekl, že 2-3 měsíce, spíš nechat odpočinout tělo, ani není to povinné, že se to spíše doporučuje po revizi, kvůli děloze. Půl roku mi přijde až dost??? Fakt si myslím, že nejlepší rozhodnutí je jít někam jinam. 😉
Jinak přeji všem krásný den bez mráčků 🙂

natulaaa
21. dub 2010

Peto a ty si odkud?
V Opavě teda pršíííííí 😠

petra.vavra
21. dub 2010

z MB, bydlím od ní 15 km 😉

natulaaa
21. dub 2010

A vy máte krásně joooo,tak to je ale nespravedlivééé 😀 😝

leheckova
autor
21. dub 2010

no neřekl pokyvoval hlavou a říkal ehm ehm vypada to dobře a to je vše a že jeden spi a druhy ehm ehm a pak řekl že je to dobrý a že lehečku budeme moct připustit

jane84
21. dub 2010

Ahoj holky, u nás zatím svítí sluníčko, ale je za oparem a fouká studený vítr, tak uvidíme, co se na nás dneska chystá 🙂
Nat posílám trošku sluníčka i k vám do Opavy, zítra tam jedeme na exkurzi, tak ať je tam hezky 😉

jane84
21. dub 2010

Peťo držím palce, aby se už zítra objevily //, věřím tomu a doufám, že se tu pak s // roztrhne pytel 🙂 🙂 🙂

petra.vavra
21. dub 2010

jane- díky, já tomu nevěřím, což je můj celoživotní problém, jsem v tomhle strašná, ale číst takové pozitivní řádky strašně povzbudí 😉
lehe- ehm, ehm....takhle se pmluvilo v pravěku ne?? 😀 , mě můj doktor povídá naprosto všechno (no já se hlavně na něco pořád ptám-chudák)
tady se začal taky dělat opar, tak jsem zvědavá co se z toho vyvrbí...čekám tu na písek, tak jsem zvědavá kdy kojedou, koupili jsme Terce včera pískoviště. Jo a dneska ji přišel poštou dětský počítač, tak mi asi praskne hlava, protože už hodinu tu ječí jakési písničky v rádoby angličtině....ušila jsem si bič sama na sebe 😀 😀

kopretina82
21. dub 2010

Peti, taky budu držet pěstičky 😵 Mohla bys to tu prolomit 😉 😵
Jaký jste kupovali Terezce počítač? Hoď mi sem prosím odkaz a pak napiš jak se líbil-malej má v červnu narozky, tak třeba by to byl dobrý dárek(furt mi leze k mému PC, tak třeba by to pomohlo.. 😉 😎 )
Lehe, vem nohy na ramena 😀 Mě Dr. taky všechno popisuje-beru to jako standard, aby mi řejl, co vidí, když já tomu nerozumím 😉

el29
21. dub 2010

Ahoj holky 🙂
leheckova,ja si taky myslím,že půl roku čekat nemusíš,doporučují 2-3 měsíce kvůli čištění,já čekala na prví a hned jsme na to šli a podívej už 4x jsem mela mrchu a nic ,tak na co čekat?
jane84 me se taky všechno rozházelo,spíš zkrátilo: cyklus,délka krvácení i ovulace,teď to musím sakra pohlídat.
petro a odkuď jsi od MB?