Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

meiki
5. říj 2010

@pe_t zatim nic, zadne spineni, cisto
ale fakt vubec nevimdivny pocit v podbrisku, uz to nejsou bolesti a prsa boli dal, jenze takhle to bylo i minulej mesic, teda co si pamatuju

meiki
5. říj 2010

on byl puvodne holka, a zenske pohlavni organy si nechal, ale je to hodne divne

veraakubik
5. říj 2010

@martasl Ahojky-POZOR-volala jsem k mudre,ale nikdo to tam nebere-jsou tam asi od 10..Manzel?!Tomu to asi jeste ani nedoslo-tolik dukaznych testu a on zatim vubec nic.. ☹ Ani se nepta jak mi je,jestli uz jsem tam volala-nic..Asi se boji si to pripustit kdyby nahodou to zase nevyslo-aby nebyl sklamanej,nebo ja nevim,ale je mi z toho pekne smutno..

zzzzuuuuzzzziiii
5. říj 2010

@meiki meiky nech to byt a netestuj... uvidis... ja taky porad chodila pro testy a jak to dopadlo... ono to urcite dobre dopadne, prsa maji bolet!!!

zzzzuuuuzzzziiii
5. říj 2010

premyslim o tom zavolat do SANUSU, ale vlastne ani nevim, co jim tam mam rict...

pe_t
5. říj 2010

@zzzzuuuuzzzziiii tak mě napadlo, jestli by ti dr.dal doporučení....jsi přeci jen třetí m.po revizi a poprvé ted jste se zacali snažit...myslím, že možná by k tomu neviděl důvod. Přeci jen když jsou holčiny, co se snaží rok a více a nic...tak to chápu. Ale u tebe teprve začínáte. Neboj zuzi, vyjde to!! Jak psala Helča - asi nebylo tento měsíc ještě tělo připravené. Ale listopad může bát tvůj 😉 🙂

pe_t
5. říj 2010

@meiki držím palce, ať nedorazí. mě vůbec nebolí prsa, ale od ovu cítím lehce s přestávkama podbřišek. Třeba předvčerem ne, včera jako bych to měla v noci dostat a ted zas - lehce.....takže vím, že nic nevím 😀

pe_t
5. říj 2010

aaaa dneska má 28 fram že? Držím palce i u nohou, ať ji ms nedorazí 😉

rozum
5. říj 2010

@zuziiiiiiii přesně tak, souhlasím s pet. Pokud doktor od začátku nevidí u Tebe nějakou překážku při pravidelných kontrolách a ví, že jste jednou otěhotněly přirozeně, tak necítí potřebu Tě někam odesílat. Říká se, že až po roku snažení by se mělo začít něco pomalu dělat. Chápu Tě chceš, aby se něco začalo dít, ale tohle my neuspíšíme, ani Ty, ani doktor. Zuzi, jsi ještě krásně mlaďučká a máš tolik času před sebou. Tak prosím Tě neztrácej nervy. Rozumíme tomu! Všechny by jsme chtěly mít už toho drobka. Ale mysli na to, že máš ještě dost času a máš ten luxus, že můžeš vydržet klidně čekat rok a pak se může něco začít dít. Mě je 30 (je mě jasné, že se na mě obrátí holky, které jsou staršší 😠 ), taky vím, že ještě mám čas, ale mám manžela, který už má nějaký věk a chtěl by mimi, aby si ho ještě užil. Prostě každou z nás něco tlačí, aby to mimi už konečně měla. Takže hlavu vzhůru 🙂

pe_t
5. říj 2010

@rozum tak já se ve svých 34 letech na tebe obracím 😀 😀 😉 😀

rozum
5. říj 2010

@pe_t taky na ni myslím, ale mám dojem, že minule u ní MS dorazila DC 34, co Fram? Takže ještě musíme vydržet!

rozum
5. říj 2010

@pe_t 😀 😀 😀 a máme tu prvníííííííííííííííííííííí 😎 😎 😎 😎

pe_t
5. říj 2010

@rozum 😝 😀 s věkem holt nic nenadělám 😀

pe_t
5. říj 2010

do prkvančic - taky jsem jak na jehlách. Zase lehké pobolívání podbřišku - ale je ještě brzo 😠

rozum
5. říj 2010

@pe_t bohužel PET to nikdo 😒 Jsi ještě málo DC, je to na hovno, kdyby to šlo tak, že když se to v ty správné dny nepodaří, tak ať se hned dostane MS! Jednak by člověk se tak nokontroloval a věděl by na čem je a mohl se další cyklus už zase snažit!

barbarik
5. říj 2010

Ahoj holky, tak jsem tu po delší době. Jak se vám daří? Mně přesně po měsíci od potratu přišla mrcha, tak je to hned takové trošku veselejší. 😉 Doktorka v nemocnici říkala, že máme pro jistotu nechat proběhnout cyklus 3x, druhá doktorka, že máme počkat půl roku do dalšího snažení. Jak jste to vyřešily vy? 🙂

rozum
5. říj 2010

@barbarik Už po několikáté píšu a odpovídám na tuto otázku, že já jsem ten exot 😉 , co dodržel 5 ti měsíční pauzu 😕

pe_t
5. říj 2010

@rozum každý den se vleče jak sv..... 😠 Vydržáť pianěry 😀 )nic jiného nezbývá... 😉

meiki
5. říj 2010

@barbarik my dodrzeli 2x

pe_t
5. říj 2010

@barbarik my jsme třetí měsíc. Proběhly 2 MS a začali jsme se snažit. Ted doufám, že třetí už nepřijde.... 😅

zzzzuuuuzzzziiii
5. říj 2010

holky ja vim... vim, ze je na tom nekdo hur, ale ja v 25 letech chtela uz aspon jedno miminko mit... neprijde mi, ze jsem nejak extra mladounka.
vim, treba pet je 34, ale uz ma krasnou holcicku... atd...
zase bych to brala jinak, mit jednoho prcka...

pet ja bych aspon chtela nejakou kontulaci, aby nam rekli, jestli je tohle normalni, rok snazeni uz to bude... mezitim jeden potrat... to neni zadnej velkej uspech a my proto delame vse a nic... proste bych chtela aspon slyset doktorsky nazor jeste od nehoho jinyho.
a jeste u toho chci mit i manzela, aby taky vedel...

rozum
5. říj 2010

@zzzzuuuuzzzziiii Zuzi, ale od potratu se to počítá znovu, jako od nuly. Podívej, mě je 30 a nemám ještě prcka! Takže z Tvého pohledu bych byla úplně klidná! 😎

endie
5. říj 2010

zdravím holky 🙂

endie
5. říj 2010

holky mě je 24 😀 toj jsem tady nejmladší kuře jo ? 😀

endie
5. říj 2010

tak tak dr.začnou něco dělat až po roce snažení někteří až po 2 letech bez úspěchu 😠

zzzzuuuuzzzziiii
5. říj 2010

a to je prave to... ja nechci dalsi promarneny a ubreceny rok... nedokazu byt v klidu, aby to samo prislo a manzel uz vubec ne... jsme z toho spatni oba... proste nedokazeme cekat dalsi rok...

endie
5. říj 2010

@zzzzuuuuzzzziiii vím jak se cítíš, já to měla stejně, byla jsem naštvaná na celej svět proč to nejde,proč doktoři čekaj a nic nedělají. zkus si dupnout u dr aby ti vzal krev a manžu taky vyšetřil, Já změnila dr. šla do gyncentra a najednou šlo všechno během měsíce všechny testy. Nikdo na nic nečekal na nic se neptal a rovnou řekl testy

zzzzuuuuzzzziiii
5. říj 2010

@endie dekuju endie za podporu... presne, kdyz uz ne nic jineho, chci to proste s nekym zkonzultovat... muj gyndar je skvely doktor, verim mu, ale potrebuju nazor jeste nekoho jineho... chci neco delat. nechci uz jen proste cekat to se neda...

martasl
5. říj 2010

ahoj 😉
meiki-tak ten těhu chlap je teda hnus.fajn,touha po dítěti,ale tak měl/a zůstat ženou,porodit a pak se třeba předělat. 😅 😨

holky,prostě ta naše touha po miminku je hoooodně silná a je jedno,jestli nám je 18,25,30,40-dál už snad ne-i když....,prostě nám to nikdo nevymluví.a my musíme bohužel pořád jen čekat a trápit se.

endie-myslím že verakubik je ještě mladší,nebo stejně s tebou.no hlavně,že tady nemáme 50tnici,která by chtěla otěhotnět.to bych asi nevydejchala 😅 🙄

holky,na revizi nám silvidee hodila bezva odkaz.hrozně se mi ty stránky líbí a už je študuju 😀

http://www.futurebaby.estranky.cz/stranka/vse-o...

pe_t
5. říj 2010

@zzzzuuuuzzzziiii jestlit o cítíš takto,tak na druhou stranu se netrap a jdi teda do toho...objednejte se a spoň budeš mít pocit,že se něco bude dít.Zkliní tě to. Takto byste se asi akorát stresovali,když nechcete čekat....
spíš je otázka, aby vás neodmítli, že nejste jako "jejich případ".