Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

helcenka
5. říj 2010

@fram - je mi to líto, držím palce dál.

Dobrou, zítra mám plno práce, ve čtvrtek přijede ta babí, ale nechci se moc přepínat, tak hold bude muset přežít nějaký to smítko. Ale bábovku upeču, už se těším.

martasl
5. říj 2010

helcenko-já si myslím a doufám,že to holkám nepříjemné není,mě určitě ne.samozřejmě něco jiného by bylo,kdybys zabíhala hooodně do detailů.ale od toho jsou už jiné diskuze 😉

jahud-a ještě máte nějakej byt v merku??teď když potřebujete něco sehnat,zak jak na potvoru toho asi moc není,že?

jahudka80
5. říj 2010

@a.j.a. děkuji 😉

jahudka80
5. říj 2010

@helcenka jojo to tak bývá hezká cena hnusnej byt a nebo naopak... ☹

jahudka80
5. říj 2010

@helcenka jo a neomlouvej se to je v poho vždyť si píšem vše a třeba se ostatním zkušenosti z těhu budou jednou hodit

jahudka80
5. říj 2010

@martasl no z 6bytů 3padly hned no tyhle 2taky nic moc a zítra jdem na další ještě jsem dnes volala v 19h na další a jeden to nebral a u dalšího mám volat v pátek páč mi paní říkala že je v cizině 😀 No dokud se nestěhuji je mi hej ale bude hůůůř 😠

jahudka80
5. říj 2010

Hm tak jsem si zas pokecala a můžu jít 😀 😀 😀

Holky dobrou noc krásné sny 😉

herbie
5. říj 2010

ahoj holky jeste jsem vas poradne nedocetla tak to udelam az dopisu jane84 to jsme na tom uplne stejne ja potratila 13 srpna necistili me nic, ale zacli jsme se snazit az koncem listopadu takze ja budu mit pristi mesic rok 🙄 jinak zzzuuuuzzzzi jeste pockej nesnazite se moc dlouho pockala bych tak rok a pak az nekam zasla k nejakymu odbornikovi, holky uz dva dny tu prsi vcera jsem mela v kuchyni 4 mali zabky tak jsem je musela vyhodit ven fuj jsme myslela ze mi jebne bleeee a dneska tu chodim po spickach hahahahaha mame jich tu hodne pred barakem .... mrcha mi uz pomalu konci jupi a pritel se snad vrati brzy 😀 tak a jdu vas docist

fram
6. říj 2010

Dobré ráno,
@helcenka mě vůbec nevadí, když si píšete o těhu, naopak, zajímá mě,jak pokračujete a jak vám je. A kdybyste si založily těhu téma, abyste mohly psát opravdu každou podrobnost, tak bych ráda občas nakoukla.
@jahudka80 držím palce, ať u dr. dobře dopadneš.
Jinak všem děkuju za podporu, mrcha se ještě nerozjela naplno, ale to přijde během dne. Už jsem celkem smířená a plánuju manžovi dovču na další snažení. Akorát o tom ještě neví 😀

fram
6. říj 2010

@martasl maliník by se měl pít do ovulace. Já teď plánuju ten jeřáb ptačí, jak o něm psala aja. A maliník už jsem dnes začala.

jahudka80
6. říj 2010

Ahoj holky tak jsem od dr. doma, jsme úplně v pr... jela sanita a mě normálně vyhrkly slzy do očí, u dr. samo jak jinak samá těhule ☹ 😢 . Jen já nic. A když mi šla nabrat krev tak najednou koukám že tam leží moje kamarádka (které kdysi řekla dr. že nemůže mít děti) no a doma má asi o 5měs.starší holku než já mám a jelikož tam ležela na pásech tak bude tak do měsíce rodit druhé 😢 , nevím co to semnou je, jsem z toho všeho zdeptaná a chce se mi brečet 😖 Moc se omlouvám,...za blbou náladu kterou sem nesu, ale potřebovala jsem to někomu říct 😢 . Výsledky krve budou zítra po 9h. a stěr až v pondělí příští týden.
@fram děkuji jsi hodná 😉 mě je dnes mizerně furt si mi chce bulit.
@herbie držím palečky 🙂 ať to už tentokrát výjde 😉

fram
6. říj 2010

@jahudka80 tak ti ten den pěkně začal ☹ ☹ Já mám taky nerva. Nejhorší bylo, když mi včera v práci začalo špinění. Pak jsem šla na oběd a venku jsem slyšela, jak si nějaká káča stěžuje, že má rodit až v únoru a jak už ji to těhotenství nebaví 😠

meiki
6. říj 2010

dobre ranko holky

pe_t
6. říj 2010

Dobré ráno 🙂

meiki
6. říj 2010

@jahudka80 taky to znam, co si nevic prejes a nemuzes to zatim mit, tak o tom nejvic pisou, nejcasteji to potkavas ba vidis kolem sebe.
moc me to mrzi, ja si myslim, ze k tem naladam prispiva i to dusickove pocasi, teda alespon u nas je uplne dusickovo
@fram moc me to mrzi

zzzzuuuuzzzziiii
6. říj 2010

Liptonek (26let, SP12/2009 Femibion) - 8.4.//
petra.vavra (30let, SP 3/2010 Femibion,kys.listová) - 30.4. //
kopretina82 http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f (28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel) - 5.5.//
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan ) - 24.5.//
leheckova http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova (31let, MA 12/2009 kys.listová) - 21.6. //
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan) - 23.6. //
mikkisek( 29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E) - už jsou //
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard) - 28.7.//
a.j.a. (33let, MA 4/2010, jeřáb ptačí, teď Femibion) - 17/8 //
helcenka (31 let, kyselina listová, MA 06/2010) - 18.8. //
rozum (30let, MA 1/2010 Kontryhel, Femibion 800 - 18.9. //
daniela699 http://www.fertilityfriend.com/home/2f81b4 (34let, MA 5/2010, a mamavit) - 20.9. //
veraakubik (23let,SP 7/2010 kys.listová) - 26.9. //

fram (35let, MA 2/2010,Femibion)...............................................................................................29DC
jane 84(26let,SP 8/2009 kontryhel,kys.listová).........................................................................26DC
endie(23let, MA 3/2010).................................................................................................................24DC
pe_t (34let MA 7/2010,kys.listová, kontryhel).............................................................................24DC
lucie.krajcarova (33let,VP 7/2010 kys.listovou,kontryhel,femigard).......................................24DC
meiki (30let, SP 7/2010, kys.listová )...........................................................................................23DC
jahudka80 (30let, calibrum babyplan ) http://www.fertilityfriend.com/home/2f814a ....... ..21DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová)..................................................................................................20DC
yfka30 (30let, SP 7/2010 kys.listová )......................................................................................... 20DC
natula http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a (29let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calib.bp)... 16DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan).....................................................10DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.)........................................................................ ...................6DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)...........................................5DC
zzzzuuuuzzzziiii (25let, MA 7/2010 kontryhel ).............................................................................5DC
vendulak http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak (22let, MA 4/2010, Letrox50,kys.list.+E)...5DC

pe_t
6. říj 2010

@jahudka80 vybreč se klidně - potřebuje to ven, když ti tak je dneska mizerně. To znám a pomáhá to...snad se udělá dneska líp. Mě zase kamoška dala fotky svého miminka na facebook a druhá mi psala na zeď, kdy se má na toho drobečka připravit ( chudák, omlouvala se, že je kr....,že to nevěvděla, že jsem uklidňovala já ji...) ☹
@fram možná je to opravdu jen špinění 😉 no uvidíš, dnešek rozhodne. A jinak listopad s jeřábem klapne 😉
@meiki jak jsi na tom ty?

pe_t
6. říj 2010

@zzzzuuuuzzzziiii ahoj zuzi - jak je dneska, je líp?

meiki
6. říj 2010

jinak holky u me se nalada trosicku zlepsila,
musim s barvou ven, jsem vcera testila a dusik a dneska uz je tam slaba carecka,ale krasne viditelna - od vcera to zesililo, podbrisek stale poboliva a prsa taky.
jeste dneska koupim jedno baleni testu a ctvrtek patek ukaze

meiki
6. říj 2010

@zzzzuuuuzzzziiii prosim Te mohla by si mi opravit vek v tabulce, uz je mi 31 😒

zzzzuuuuzzzziiii
6. říj 2010

@pe_t ahoj pet... je to tak nejak porad stejne... ja o tom porad premyslim, jen jsem vcera nemela moc casu nad tim zpytovat a dneska zatim taky ne...
koupila jsem si caje - malinik a kontryhel, na to zatim nejvic dam, tak budu pit a uvidim... na vysetreni jsem preobjednana na pristi ctvrtek, do te doby nema cenu nic podnikat, nejdriv musim podstoupit tohle...

angelina987
6. říj 2010

@meiki ahoj, tak to moc gratuluju, hezky je tady holky pořádně oprskej, ať se horní tabilka rozšíří

ivasa
6. říj 2010

Ahoj holky. Omlouvám se, že vám sem lezu, ale mám nějaký splín ☹ Mám roční holčičku a před ní jsem měla 2 aborty - první v 9tt a druhý v 7tt - byly rané, ale i tak bolestivé 😒 V červnu jsme se dohodli, že si nebudeme dávat pozor a necháme to osudu a hned jsem otěhotněla,ale opět v 7tt abort a další cyklus se opakovalo to samé v tom samém týdnu 😒 teď jsem 6tt a začínám špinit 😠 Já už vůbec nevím, jak bych se nastartovala, kdybych opět o miminko přišla 😒 Vím, že do 12tt je tohle normální, ale stejně to prostě bolí ☹

meiki
6. říj 2010

@angelina987 jeste prosim ne,jeste zadne gratulace

zatim prosim 🤐 🤐 🤐 🤐 psss, kdyz tak to o vikendu oslavime

herbie
6. říj 2010

jahudko dekuju to si rikam kazdej mesic hahahaha ivasa jezis tolikrat uz jsi potratila to mi je lito a co na to doktor? 😕

meiki
6. říj 2010

@ivasa to uz by doktor snad mel nejak resit? ne?

meiki
6. říj 2010

@ivasa nemusi to nic znamenat

ivasa
6. říj 2010

@herbie no zatím nic, pokud se teď miminko opět neudrží, tak mě čekají asi nějaká vyšetření, taky se jí to nelíbí 😒 Je to zápřah na psychiku, hlavně u dalších nových //, člověk si říká, že nesmí myslet na to, co se stalo, ale ono tak snadno nejde 😒 Ale Elinka mi hodně pomáhá zapomenout na to smutné 😉 Když jsem jí čekala, tak to taky nebylo snadné těhu, do 23tt jsem měla problémy s krvácením, tvrdnutí břicha jsem měla od 17tt a předčasný porod mi hrozil od 28tt, ale kočička vydržela až do 38tt 🙂 Snad se dočkáme i druhého 🙂

ivasa
6. říj 2010

@meiki jj, já vím, že to nemusí nic znamenat, ale člověk si ty pochybnosti z hlavy nedostane 😒

pe_t
6. říj 2010

@meiki 😵 😵 😵 😵 🤐 🤐 🤐 🤐 ( tak teda zatím psssssst) juuuuuuuu ja mám za tebe radoooost 😵 😵