Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

ivasa
6. říj 2010

Ahoj holky. Malá zase usla, tak mám chvilku čas. Děkuju za povzbuzení 🙂 Jela jsem dopoledne nakonec s mamkou a malou na výlet a pěkně si provětrala hlavu a je mi hned líp 😉 špinění se mi zdá menší, tak snad to bude dobrý... Kdyby se zase ještě vrátilo a silnější, tak si zajedu na gyndu na kontrolu a popř. pro ascorutin a utrogestan jak v prvním těhu.

Každopádně vám všem čekatelkám na // držím pěsti a všem s počínajícími // tuplovaně, aby vám pořádně sílily 🙂 holky to by bylo, aby jsme do Vánoc nebyly 2v1 😉

jahudka80
6. říj 2010

@leheckova Moc gratuluji ke kontrole 😉

Holky tak za hodku jdem na další byt 😀 já už jsem obrňěná a připravena na vše, jinak tento nám schován na pátek 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 je sice dražší ale taky lépe vypadá http://www.reality.cz/cgi/detail?ord=D97-N00324

@jane84 já dnes koupím test a zítra testíííím , myslím že měla se mnou ty a ještě Ajá?? No nic při nejhorším tam bude prd. Ale u tebe podle toho co píšeš párky a ták tak bych řekla že to vypadá nadějně 😵 😵 😵

mv
6. říj 2010

@jahudka80 fržím palce s bytečkem, vypadá dobře. 😉

@daniela699 úplně mi utekly ty tvoje dálnice, tak dodatečná gratulace. 😵 A už jsi byla u mudry?

@meiki to vypdá nadějně, držím moc palečky!!! 🙂

My zítra jdeme na vyšetření té buněčné imunity, tak snad do měsíce budou výsledky.Manžel se strašně podivoval, že po něm budou chtít plavce na odběr... 😀 A to jsem mu to říkala už několikrát.Nevím, co mají ti chlapi tak důležitého v hlavě, že tam tohle neudrží. 😒

veraakubik
6. říj 2010

@meiki Neboj-urcite to u tebe dobre dopadne-uvidis!!!!Preci nemuzes mit stejnou smula jak ja-to by bylo spatny..Carecka urcite bude silit a pockej,jak nam za par dni bdes oznamovat dalnice..A k ty hrozny chuti a zvraceni-ja mam po ranu vzdycky tak divno-cisteni zubu neprichazi k uvaho,protoze jak am stracim kartacek s pastou tak bliju,takze zuby cistim kolem 10 az se trosku srovnam..Rano jsem davala nadobi do mycky a sla jsem znovu-kdyz ja taaaaaak nerada blinkam..A ty to zacinas taky delat,takze tehulka urcite jsi!!!!!Verim tomu..Drzim palecky!

veraakubik
6. říj 2010

@jahudka80 drzim palce k zitrejsimu testovani a pak urcite dej vedet a zadne napinani..Holky,ze vy nas zariovky chcete trunfnout v poctu?! 😉 Ale vsal ano-moc vam to preju!!!!!

fram
6. říj 2010

Ahoj holky,
@ivasa ☹ ☹ tolik zamlklých těhu není normální i když jsou to "jen" prvotrimestrální potraty. MUDr. by to mě řešit nejpozdějí po třetím MA. Nechápu, že ti neudělali žádný vyšetření a musela jsi zažít tolik bolesti. Ale to špatný už máš vybraný a tentokrát to dopadne. Držím palce, ať špinění přestane, i když je normální, ale je to záběr na nervy.
@jahudka80 zítra držím palce na testování

fram
6. říj 2010

@leheckova blahopřeju k chlapečkovi, úplně mě to dojalo 😉
@breberuska tak myslíš, že u tebe to taky vypadá na kluka jak buka ?🙂 🙂
@meiki potichoučku, opatrně gratuluju 🙂
@jane84 tobě budu držet palce, až mi budou modrat, jestli stihneš, dej hned ráno vědět, jak to dopadlo. Strašně moc ti to přeju.
Mě se mrcha pořádně rozjíždí až teď, takže 1DC nahlásím do tabulky až zítra ☹ ☹

martasl
6. říj 2010

takže zítra bude testovat jane a jahud??tak to jsem napnutá.a meiki,ty tyky ještě pro kontrolu testneš??

meiki
6. říj 2010

@martasl ja taky, abych potvrdila silici carecku, takze nez odjedeme do plavacku jsem jeste hodim snad fotecku z dneska a zitrka, snad, snad nedorazi ms, prosim, moc prosim, uz ms ne

martasl
6. říj 2010

jahud-ten byt je moc hezkej.ale ta cena-no nevím.takže 8 500,-/měsíc + kauce a provize RA.to si asi moc nepolepšíte,ne??myslím v tom placení.ale jinak je hrozně hezkej.

martasl
6. říj 2010

meiki-tak ať čárka je zase o fous silnější 😉 na ty fota jsem zvědavá.zítra tady bude s testíkama rušno. 😀

fram
6. říj 2010

@jane84 ještě k tomu tvému rannímu párku 🙂 - když jsem byla těhu,ale ještě jsem to netušila, musela jsem si koupit hotovou sekanou a doslova jsem ji žrala rovnou z papíru a chrochtala si při tom - pro vysvětlení: jsem taková "zdravá výživa" a něco takovýho bych normálně do huby nevzala 😀 ale mimi si prostě poručilo 😀

jahudka80
6. říj 2010

holkýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý hurááááááááááááááááááááá tak máme podnájem 😀 😀 😀 v pátek jdem složit rezervační poplatek 😀 😀 😀

Fotečky nemám ale pokud některá koukáte na ulici a znáte podkrovní byt paní ředitelky Lenky Drápalové tak jo to podobné 😵 , větší 😵 , s krásnou koupelnou s vanou 😵 , nádhernou kuchyní 😵 . Tak jen aby klapl ten prodej bytu a máme hotovu uf. Oddechnu si až tam budem bydlet. Jinak všem co drželi palečky moc moc děkuji. Testíky zatím nemám , a tak budu čekat 😉

fram
6. říj 2010

@jahudka80 tak supéér, jedna starost z krku 😉

jahudka80
6. říj 2010

@martasl máme hezčí a jen za 7tis. 😉

meiki
6. říj 2010

@jahudka80 suuuupeeeeeeer

mv
6. říj 2010

@jahudka80 tak to je super,tak teď ještě ten testík a třeba.... 😉

breberuska
6. říj 2010

@fram, já jsem přesvědčená, že to bude holka jako lusk 😀
@jahudka80 to je super, že to konečně vyšlo! takže už tomu miminku nic nebrání, uvidíš, jak se zadaří, ono čekalo jen na ten nový byteček😉

martasl
6. říj 2010

jahud-tak to je bezva.to aby jste to oslavili 😉 .ani nemáš odkaz na realitku?nebo to není z realitky?tak potom fotečky,jo?takže když nemáš test,tak kdy budeš testit?

jane84
6. říj 2010

@jahudka80 moc gratuluji k bytečku, super zpráva, my jedeme zítra omrknout dům, plus obě testujeme 🙂

fram
6. říj 2010

@breberuska 😀 😀 takže princeznička 🙂

jane84
6. říj 2010

@fram to mě mrzí, že se ti MS rozjela, já pořád spolíhám, že budeme těhulky spolu

fram
6. říj 2010

@jane84 na mě rozhodně nečekej a koukej zítra hlásit // . Pak teprve budu na řadě já. 😉

a.j.a.
6. říj 2010

Ahoj holky 🙂 zdravím po náročném dni, únavou padám na hubu, i malá už toho měla za tento týden dost a od půl páté kňourala a plakala kvůli každé blbosti. Pak zase řvala, že nechce z herny, no ještě teď mě z toho všeho hučí v hlavě 😝 ale chápu ji, každé ráno ji musím budit do školky a pak celý den máme aktivity, takže je toho na ni moc. Ještěže příští týden se konečně obě dospíme 😵

@meiki ty ale umíš po ránu potěšit 😵 přidávám tichounkou gratulaci 😵 a hoď foto testu 😉

@jahudka80 gratuluji k podnájmu 😉 super, že se vám tak rychle podařilo najít hezký byteček a za solidní cenu. Dle popisu vypadá dobře. Teď už chybí jen ty // na testu 🙂 takže zítra 🙂

@jane84 tobě taky moc držím pěsti na zítřek 😵

Mě čeká zítra odběr krve na NT testy a pak za 14dní utz na NT, takže se ještě 14dní budu třepat co a jak 😖

jane84
6. říj 2010

víte o čem jsem dnes přemýšlela, za toho půl roku co běží tahle diskuzní skupina se tu už objevilo spousta // a všechna těhotenství se udržela, žedná se už nevrátila zpět do této diskuze. To mě nějak uklidňuje, že když zvládneme otěhotnět a přežijeme první MS, tak už to bude dobré, strach teda bude, ale dává mi to naději

fram
6. říj 2010

@a.j.a. tak už zítra krev na NT 😕 to to utíká, budu držet palce
@jane84 a víš, že mě už párkrát napadlo to samé 😕

meiki
6. říj 2010

holky dobrou noc krasne sny a jahudce, jance preji rano //
krasne sny

jahudka80
6. říj 2010

@fram budu klidně spát 😉 no klidně asi ne ale líp 😀
@meiki 😀 mám radooost 😀
@breberuska no nevim nevim jestli teď nejsem tok to nebudem pokoušet 😀 zas 3patro bez výtahu 😀 a sklepa -kam mohu dát kočárek není moc ideální 😀 ale pro nás s Maruškou to jde a mimi může být až bude základová deska 😀 pak už je to raz dva 😀 myslím ten dům do měsíce stojí , zda budu já těhule tak rychle to nevím 😉 Ale i ták jsem tu s váma ráda byla a ráda vás poznala 😉
@jane84 jé tak ať se vám také líbí 😉 jé já zapomněla koupit test. 😀 s té radosti z bytem , no já se ráno vyčůrám a pojedu pro testík a do 9h podám výsledky 😀 😀 😀
@a.j.a. Ajííí ráno pojedu pro testík , ale schovám si ranní moč 😀 😀 😀 jen nevim jestli jí můžu nechat jen tak ve sklence to asi ty 3h vydrží 😀 😀 😀 stejně tam bude prdlajs ale když už jsm vám to slíbila 😵 😵 😵 😵

martasl
6. říj 2010

holky,to já jsem si to vůbec neuvědomila.ale máte právdu,holka,která tady otěhotněla je díky bohu těhotná pořád 🙂 .počkejte,až se ty miminka začnout hlásit na svět.to bude paráda.

jane-takže nám zítra nezapomeň hodit info ohledně testu.to platí i pro ostatní testující holky.

manžel mi dnes volala,že dojede v neděli večer a doma bude do středy.takže doufám,že budu mít zrovna plodné dny 😉

fram
6. říj 2010

@martasl tak hurá, to na nás nebudeš mít od nedělie do středy čas, jak budete snažilkovat 😀 Držím všechny palce,ať je to úspěšný.