• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

16. března 2017 
no já myslím,že chlapi to spíš dusej v sobě.můj manžel o tom nikdy nemluvil a už vůbec ne s někým.
9. říj 2010 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jane84 to jo, ale v této akutní situaci to neprobírá, potom, až ten horor odezní, tak pak určitě. Ale myslím si, že by bylo dobré, aby i oni si mohli o tom promluvit. Vím, že když jsem měla po potratu, tak se mě o tom nechtělo vůbec mluvit, ale cítila jsem, že MM tu potřebu má, a jelikož jsem věděla , že jsem jediná osoba se kterou teď může mluvit, tak jsem se vzmužila a mluvili jsme a mluvili.
9. říj 2010 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak manžel už dorazil.tak zatím ahoj a večer ještě nakouknu. :wink:
9. říj 2010 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martasl hurá, hurá, tak se hezky věnuj manžílkovi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. říj 2010 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jane84 no, já dnes malinko líp,je hezky, zítra jedem na výlet, tak se těším. Ale mm zase neví, jestli dostane dovolenou. Když ne, bude další měsíc promrhaná ovulka. A to fakt nevím,jak zvládnu. Svatby mě taky vždycky rozhoděj, protože si myslím, že každá nevěstinka určitě hned otěhotní, pokud už těhulka není.
Můj chlap se mnou o potratu vůbec nemluvil, vyslechl mě, ale myslím, že moc nepochopil, proč mě to tak bere. Pro něho to byl počůranej papírek s //, nevyšlo to, tak to vyjde příště. Ale snažil se mě podržet, to zas jo.
@martasl a ty už se tady nezdržuj a utíkej znásilňovat :grinning:
@rozum snaž se být v klidu, teď to stejně neovlivníš a to hcg vyskočilo krásně. Myslím, že tě dr. úplně zbytečně vyplašil.
9. říj 2010 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásnou sobotu holky! jak jsem to tady četla, doufám, že vám nevadí, že vám se pořád lezu... :pensive:
@martasl já bych volila tu střední školu farmacii - já jsem anorganický chemik z PřFMU a co jsem se setkala v práci s našima labortkama, tak všechny "obecné chemie" říkali, že měli problém sehnat práci, narozdíl od holek, co studovali farmacii...prý se s tím lépe shání místo i pokud se rozhodneš nestudovat dál.
@anavirez TP je blbé období, taky mi v ten den nebylo nejveseleji...ale ty do té doby určitě už bude těhule!
9. říj 2010 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky je to jeste duch nebo uz carecka, dostala jsem nejaky strach, ze se ms rozjede a rozjela jsem se pro test a jeste ted vecer testla
prosim, co si o tom myslite?
mam strach
vrchni, vcera rano, dole z tedka
dekuji
9. říj 2010 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@breberuska ahoj těhulko, jak ti roste bříško? :slight_smile: Já myslím, že všechny chceme,abys sem "lezla", protože nás zajímá, jak se s miminkem máte. Nakukuju ti do fotoblogu, abych věděla, jak pokračuješ, tak tady s náma buď dál a podávej zprávičky :wink:
9. říj 2010 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meiki to je náádherná čárka, obzvlášť večer. Co bych za to dala :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink:
9. říj 2010 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meiki já myslím, že je to jasná čárečka - na večer kráááááásnáááá :grinning: držím palce!
9. říj 2010 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fram bříško trochu zpomalilo růst, ale já jsem úchylná....což mi říká manžel :grinning: , protože ho pořád pozoruju, jestli je OK a nezmenšuje se nebo tak něco...nemůžu dočkat páteční kontroly, začínám být nervózní jak pes...ten měsíc je tsrááášněěě dloooouhýýýý :frowning2:
9. říj 2010 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@breberuska bude to v pořádku, uvidíš, budu držet palce. Nemůžeš chtít po mimískovi, aby rostl raketovou rychlostí, všechno hezky popořádku. Neboj, v 39tt už to bříško bude mega a ještě budeš vzpomínat,jaká to byla nádhera v15tt. :grinning:
9. říj 2010 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fram já vím, že máš pravdu...jen jsem prostě někdy střelená a hysterčím, už se těším, až mně ta kontrola uklidní a doufám, že i po ní ten kontrolní screening dopadne dobře :wink: na minulé kontrole ani tom screeningu jsem tolik nervní nebyla, tak nějak jsem si říkala, že je 50na50, ale pak když řekli, že to vypadá dobře, tak jsem se začala s mimčem konečně zžívat a teď se bojím... :frowning2: jsem posera :confounded:
9. říj 2010 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meiki to vypadá velice nadějně.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. říj 2010 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky zda se mi ze zacinam spinit, proc :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
9. říj 2010 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
je mi uplne na nic, ja nevim co mam delat, strasne se klepu a brecim
9. říj 2010 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meiki hlavně KLIIIIIIIIID!!! špinění v době MS je úúúplně normální, já jsem to měla pár dnů po pozitivním testíků taky (angelina taky) a doktor mi vysvětlil, že je to běžné ještě okolo "další" MS. Dokud to není jasná krev - a třeba kousky sliznice je to stále OK. Ale nejvíc tě uklidní asi, když si zajdeš na pohotovost, vezmou ti když tak kerv a dají ti ascorutin a utrouš, ale neboj a neházej mimčo do žita!!!
9. říj 2010 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Můj manžel je v mluvení horší než ženská, takže i o tom MA chtěl pořád mluvit.já jsem pravej opak a vydržela bych mlčet půl dne, a už vůbec se mi o tom mluvit nechtělo.Ale nějak jsme to zkorigovali.
Kupodivu i se mnou po tom včerejšku mluví a dokonce mi dneska kopil dopoledne nový hodinky.Prostě zlato je to, i přes to věčný mluvení... :grinning:
9. říj 2010 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@breberuska to uz by i carecka zeslabla, ze? a ne zesilila, ultrogestan, ten mam doma zminula
9. říj 2010 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meiki hlavně nepanikař, hodně holek na začátku špiní....

Já se loučím, jdeme ke známým a pak snad klapne ten "pěkný" večer. :wink: mějte se
9. říj 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meiki já myslím, že ano, teď na začátku by asi slábla, pokud by klesalo HCG a mimi se pouštělo, hlavně se zkus uklidnit, to pomůže prďolovi nejvíce :wink:
9. říj 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozum no ms ještě nedorazila :confounded: a zítra ráno testííííím :grinning: manža už má strach a já taky 3dny už mu tvrdím, zítra to dostanu, títra to dostanu ,....páč jsem malinko špinila ale teď 2dny už nic a hlavně když šáhnu na čípek tak je tvrdej a mám hleník :unamused: a ten tedy před ms nemývám :unamused: no jsem zmatená a nevím co si o tom myslet ještě před 3dněma jsem byla přesvědčená že příjde ms a teď si tas tak jistá nejsem. Ach jo když to člověk chce snaží se tady přez půl roku roku jak pako a nic, a když řekne no necháme to stejně se budem stěhovat budem mít jiné starosti tak to výjde :angry: u nás je to jako naschvál :grinning: Ale dokud nejsou koleje :grinning: a potvrzeno od dr. tak žádné závěry dělat nebudem
9. říj 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meiki já když posledně našla //, tak druhý den po sexíku jsem prudce krvácela. Myslela jsem, že je konec. A nebyl. Zamlklé bylo až za dva týdny, po tom krvácení jsem byla v pořádku. A přešlo mě do druhého dne. Špinění je fakt normální, i když je jasný, že to nervuje. Zajdi zítra k dr. a poraď se o tom utrogestanu. Klid, ať nestresuješ bobíška.
9. říj 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jahudka80 :grinning: :grinning: tak ani nevím, jestli mám zítra držet palce, aby tam ty kolejnice byly :grinning: Ale myslím, že pokud budou, tak budeš šťastná :wink:
9. říj 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@breberuska nevadí jsme rádi :wink: :slight_smile: však já se od tut také nemohu odtrhnout :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. říj 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meiki je určo tmavší :wink: jde to vidět, zítra dám svuj testík :grinning: :grinning: :grinning: tak můžem porovnávat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. říj 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fram je to těžké, už jsem si řekla ovu.propásli a pak mi to graf vyznačil přesně, no a já si řekla to už jsme měli několikrát a nic z toho.... a najednou volal ten pán , že ty lidé chtějí koupit ten byt a já super, řešili jsme to z manžou že bychom si druhé stějně v tomhle bytě nemohli pořídit sice je tu dost místa ,ale náklady ...a druhého drobečka bychom neutáhli tak muříkám, super nejdem podnájem a když budem mít o polovic menší náklady tak zvládnem mimi...a najednou se to obrátilo a manža říká ne myslím, že vy bylo lepši abysis našla práci abychom mohli co nejdřív začít stavět, a mimi si pořídíme do domečku, ano. A já i když smutná říkám jo máš pravdu miláčku, už mě 5dní bolí břicho jako před ms a tak furt manžoj říkám zítra to příjde,.... no a ono zatím nic. No asi bych radost měla :wink: kecala bych když bych řekla že ne, ale jestli tam budou // tak to bude vše o něco těžší :frowning2:
9. říj 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jahudka80 no nalajnovaly jste si 3 měsíčně, tak to teď musí někdo plnit :slight_smile: já ani nevím, co ti napsat. Ať už to dopadne jakkoliv, radost bude, ale kdyby nebyly //, byla by asi větší. Třeba je to jen stres s tím bytem a stěhováním
9. říj 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jane84 Jani to se nedá takhle říct já jsem ženská která po tom miminku toužila a tak budu ze // šťastná i když nám to přinese trochu komplikace ale budu moc štastná, když nebudou / tak zas nebudu smutnit jako předminule ale trochu zklamaná budu přiznávám :slight_smile: :wink: :frowning2:
9. říj 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,tak dnes asi nic nebude.manžel od té doby co přijel,tak leží a je mu zle od žaludku.doufám,že ho to do rána přejde. :fearful:

meiki-podle mě je to taky jasná čárka.a to bez debat.a s tím špiněním to píšou holky dobře,je to normální,hlavně v době,kdy měla dorazit ms-to mám taky od doktora.tak se neboj ahlavně nestresuj.

breberusko-já jsem taky ráda,že sem pořád chodíš.mám radost z tvé radosti :grinning: :grinning: :wink:

jahud-tak teda to jsem fááákt zvědavá čím nás překvapíš.hlavně sem ten test zítra nezapoměň dát.
9. říj 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek