Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

jahudka80
9. říj 2010

@martasl nebooooj 😀 😀 😀

Holky jdu spinkat jsem unavená bolí mě za krkem a oči ... 😀 ono by se toho našlo co měbolí 😀 😀 😀 😀
zítra sem dám testík 😀 třeba tam bude pro změnu sněhobílo 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dobou noc 🙂 🙂 🙂 🙂

herbie
9. říj 2010

ahoj holky meiki jeste nesmutni dokavad nebude mrcha poradna tak neni nic ztraceny 🙂 martasl jeeee to je mi lito to znam tohle kdyz mam ovulku a pritel usne unavou nebo neni sex tak me to mrzi hodne 😅 fram jj jsem adelka 😀 😀 holky jsem zvedava kdo dalsi bude tehulka breberuska a kdy se dovite co to bude? ja jsem se dneska dozvedela ze kamaradka ceka chlapecka tak ji to preju i je mi to lito 😵 ja chci taky // 😠 😠 😠 😠

mv
10. říj 2010

Tak místo abych se o víkendu prospala ráno, tak straším oba dny už od 5.hod. 😠 😠 😠 😠 😠
Ten příští měsíc nás čeká stěhování, tak toho mám plnou hlavu, co a jak tam i jen tím nejnutnějším zařídit a proto pak nemůžu spát. ☹ 😒 😠
Jak jsem se pořád nemohla rozhoupat, zda zajít na tu folikulometrii, tak se to vyřešilo samo tím, že ovu byla tenhle měsíc už někdy kolem 11.DC a to byl už pátek.Jsem si pořád říkala, když mě bolely vaječníky jak prase už 9.-10.DC, že to ještě nemůže být ono a ono jo.Dneska jsem přesně v půli cyklu, a po bolestech už 5 dní ani památka.
Tak alespoň mám tenhle měsíc jasno, že z toho nemůže nic být a nebudu zklamaná, až to dostanu.
tím, že jsme šli na to vyšetření, tak jsme museli mít 4-5 dní pauzu a přesně to vyšlo do ovule.
Co mě ale štve, že mi ovule chodila fakt pravidelně v půli cyklu,pokud teda vůbec dorazila a teď zase tohle.3 dny sem,3 dny tam... 😠 😠

@jahudka80 to jsem teda zvědavá, to je napínavé... 😉

jahudka80
10. říj 2010

ahoj holky tak jsem tu , no ms ještě nikde, teplota se drží a test??? jste napnuté že 😀 😀 😀 😀 a v noci mě bolelo břicho, že jsem si byla jistá že to do rána příjde a nic no. Ale ty testy mě příjdou také nic moc tak se neraduji, jsou slaboučké... hold musím počkat

no já tomu dávám 70% - do středy se rozhodne 😉
foto jedna je ve 4h ráno ještě mokrý test
foto 2 porovnání 2 testů oba suché

endie
10. říj 2010

zdravím holky

včera oslava Adélka měla 1 rok ,mooooc rychle to uteklo ☹ 🙂

@jahudka80 čárečka sílí, není to dušík 😵

jahudka80
10. říj 2010

@endie jééé Adélce přejeme dodatečně všechno nejlepší 🙂 hlavně hodně zdravíčka štěstíčka a lásky 🙂

no uvidíme uvidíme, 😉

jahudka80
10. říj 2010

@endie koukala jsem na fotečky krásňoučká 🙂 a toooolik hraček dostala ať vám krásně roste 😉

endie
10. říj 2010

@jahudka80 děkujem, no jo hold první a zatím jediná vnučka a pravnučka takže toho dostala dost a na vánoce dostane už jen lízátko 😀

jahudka80
10. říj 2010

@endie 😀 😀 😀 😀 to snad nééé 😀 😀 😀 Já musím vymyslet co té naší cácorce koupíme 😉 . Přeji krásnou neděli 😉

breberuska
10. říj 2010

@jahudka80 ať koukám jak koukám, čárečka je silnější!!to je mooooc dobré znamení...držím všechno co mám, aby to tak bylo i dál 😉

rozum
10. říj 2010

@meiki + @jahudka - holky to vypadá dobřeeeeeeeeeee 😵 😵 😵 😵

fram
10. říj 2010

ahoj holky,
@endie Adélce všechno nejlepší, je fakt rozkošná 🙂
@jahudka80 ta čárka sílí 😕 😕 😉 😉

fram
10. říj 2010

@martasl sakra, ty chlapi. Tak to bude muset překonat, ať je mu blbě sebevíc 😀 Přeci to zase nepropásnete. Držím pacle, ať je mu brzo dobře.

rozum
10. říj 2010

@martasl - přesně tak, jak píše Fram! Musí podstoupit nějakou oběť! Však iniciativu převezmeš Ty a on se u toho nemusí ani pohnout 😀

breberuska
10. říj 2010

@herbie já nevím, určitě se zeptám ta týden na tom kontrolním screeningu, pokud dopadne dobře...mají lepší UTZ, tak třeba něco uhlédnou...nicméně já si stojím za holčičkou a manža už se s ní začíná taky smiřovat 😀

fram
10. říj 2010

@breberuska tak jsem zvědavá,jestli tě instinkt neklame a bude to princezna 🙂

jahudka80
10. říj 2010

@breberuska 😀 😀 jojo dnes asi naběhnu pro testy 😀 jak jsem začla tak teď už musím každý den 😀 😀 😀 a pokud to do středy nepříjde řekla bych že je to jasné 😀 😀 😀
@rozum 😉 vypadá tak zatím pssssssssssss 🤐 ať to nezakřiknem 😀
@fram jojo dnes musím koupit testíky abych to viděla každý den už nemohu přestat testovat jak jsem začla tak už musím 😀 😀 😀 😀

mv
10. říj 2010

@jahudka80 to, že čárka sílí je jasně vidět.Tak ať jí to vydrží!!! 😉 😵

rozum
10. říj 2010

@jahudka80 🤐 🤐 🤐

jane84
10. říj 2010

Ahoj holky.
@jahudka80 ten testík vypadá moc hezky 🙂 čárečka je určitě silnější

holky mě se teda MS pěkně rozjela, dnes v 6 ráno mě vzbudily šílené bolesti břicha, to už se nedalo vydržet a musela si vzít ibalgin, ale vůbec to nepomohlo. Nakonec jsem skončila ve sprše pod horkou vodou, až ze mě vypadl obrovský kus sliznice jako ještě asi nikdy, tak bolest ustala. Byla to obrovská úleva, ale nevím, co si o tom myslet. Žeby to bylo tím, že jsem zkusila pít kontryhel od ovu do MS?

jahudka80
10. říj 2010

@mv děkuji, zatím se neradujeme, už jsem také měla hezké testíky a nic z toho 😉
@jane84 Jani je to možné, já měla hodně silné bolesti při ms, a říkají že většinou po porodu vymizí - no né že by mě nebolelo břicho před ms ale pro ti tomu co bylo před porodem to je parádička, ani ibalgin nepotřebuji , a pokud hodně krvácíš a jdou kusy tak je alespoň vidět že byla krásně narostlá sliznice 😵 a to je dobře. 😉 Jojo čárka sílí 😅 no když to člověk už ani nečeká a ani moc nechce tak se ..... no uvidíme 😀

angelina987
10. říj 2010

@jahudka80 Potichoučku gratuluju, já jsem dneska vytáhla mé testy, ten první, co mám v galerce je fakt o ničem, jsem teď na něj hleděla, kde jsem tu čárku viděla a vidíš, příští týden jdeme na velký UTZ a půlka bude za náma, takže hlavu vzhůru 😉

martasl
10. říj 2010

jahud-taky vidím,že sárka sílí.tak to by byl gól 😀 😀 😀 ..ale hlavně,aby pokud to vyjde,bylo všechnoo ok a ono se to s financema nějak zmákne. 😉

jane-tak to je na prd.ještě jsem doufala,že ta ms nedorazí.a ještě takhle silná ☹ ☹ ☹ 😠

angelino-teda,to letí.už jsi v půlce.to je krása 🙂 🙂

jahudka80
10. říj 2010

@angelina987 děkuji a víš jak to se mnou je nejprve půl roku snažení a teď když prodáváme byt a chcem stavět tak už jsme říkali že mimi odložíme 😀 a ejhle ono už asi je 😀 no tak se to hold zvládne i sním 🙂

jahudka80
10. říj 2010

@martasl máš pravdu jestli tam je. tak paní dr.bude pěkně čumět když mi říkala tak jsme to tenhle měsíc netrefily, no přijď si příští cyklus 10dc na folikumetrii atť zkontroluji ovária 😀 😀 😀 tak si říkám jestli mám vydržet a jít tam až za 10dní 😀 😀 😀 😀

angelina987
10. říj 2010

@jahudka80 Vše bude ok, sama vidíš, že když to nejmíň chceš a nejmíň s tím počítáš, tak to přijde, tak jako u mě i u ostatních, je to nejlepší návod na otěhotnění, ono lehce se to říká a hůř dělí, ale nejlepší je na to prostě přestat myslet 😀

angelina987
10. říj 2010

@martasl přesně tak, strašně to letííííí 😉

meiki
10. říj 2010

hokly jste zlaticka, moc dekuji za povzbuzeni, dneska uz to vypada lip, zatim zadne spineni, tak snad to zvladnem
dneska jsem netestila, az zitra rano a budu doufat,, ze zase bude silneji
@jahudka80 koukam ze carecka taky sili, super a s tim testovanim, jsem taky testila kazdy den, az tam byla krasne carecka videt, to me uklidnilo a ted testnu az zitra

zatim papa

meiki
10. říj 2010

@jahudka80 no ja mam v planu volat mudr podle testiku zitra a objednat se az na dasli tyden, aby slo uz neco krasne videt

lichtakova
10. říj 2010

@jahudka80
@meiki holky moc moc držím pěsti 🙂