Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

meiki
11. říj 2010

@jane84 no a zkusila jsi testnout?

jane84
11. říj 2010

@meiki včer ráno jsem si říkala, že je to zbytečné, dneska už si to nemyslím,ale nemám testík. Takže zítra

pe_t
11. říj 2010

@lichtakova 😀 😀 no to jooo
@jane84 určitě jo. Někde na netu z diskuze -určitě....
zkus ještě testnout

pe_t
11. říj 2010

@jane84 aha tak už jsi odpovědšla - jsem šnek 😀

meiki
11. říj 2010

tak dneska dorazili ovu testy 😀 😀 😀
tak je dostane sestra, taky se zacnou snazit o mimi

meiki
11. říj 2010

@jane84 je to fakt zvlastni

meiki
11. říj 2010

holky my tady mame taaak nadherne, teda jako za oknem, venku je zima, ale to slunicko, fakt den jak malovany

pe_t
11. říj 2010

Holky tak si to tak zkoušímtu mou ms nechtěnou obrátit v trochu pozitivní. Říkám si, že možná i dobře, že to teď nevyšlo ( i když jse samozřejmě moc chtěla). Máme oficiálně povoleno od mudry vlastně až teď, po té třetí. Tak bych možná byla hodně nervozní, aby se něco nepo....že jsem třeba byla hrrr a podcenila to kvůli jedné ms,vyčítala bych si to, ...no moje tělo to holt ještě potřebuje. Aspon se tou třetí teď ještě nějak víc očistím a zregeneruju....musím si to tak obrátit, páč bych z toho smutku jinak zblbla 😉

jane84
11. říj 2010

u nás je taky krásně, na sluníčko je teplo, ale četla jsem, že koncem října příjde déšť a nebude hezky. To nemám ráda takové to sychravé vlezlé vlhko. Ideální na nemoc

meiki
11. říj 2010

@pe_t nam se to vlastne taky povedlo az po te treti, i kdyz jsme se snazili po 2 a taky jsem vlastne byla rada ze ta 3 dorazila, jednak jsem byla nemocna a taky bych byla takova daleko vic vystrasena, no i kdyz to jsem i ted, s mm jsme se domluvili, ze si dame ted 2 mesice pauzu v sexiku, ja mam fakt hroznej strach i kdyz vim, ze by to nemelo vubec vadit, otazka je, jestli to vydrzime 😀

meiki
11. říj 2010

@jane84 to ja taky nemusim, takove to dusickove pocasi

meiki
11. říj 2010

se porad kontroluji a maleho moc nechci nosit, fakt mam hrozny strach aby se to neopakola

jane84
11. říj 2010

@meiki stejně mi přijde, že ty ranní mrazíky jsou letos nějak brzo

meiki
11. říj 2010

@jane84 a pry ma byt letos velka zima, ze nejtledovejsi za posledni 1000 let, ze bychom se meli dockat i -30, diky te katastrofe s ropou, ze neni ten golfky proud tak silny

lichtakova
11. říj 2010

@meiki ale náš klimatolog psal, že ten polskej kecá, že to prý nebude tak hrozný

meiki
11. říj 2010

@lichtakova to by bylo fajn, staci klasicka zima 😎

lichtakova
11. říj 2010

@meiki právě 😖

jane84
11. říj 2010

@meiki chápu, budu stejně opatrná, člověka ale stejně zpětně vždycky něco napadne, co neměl dělat, že to může být tím, i kdybys jen ležela, tak si řekneš, neměla jsem jíst to a to. Zas tak citlivé to mimi taky nemůže být. jinak by ho spousta ženských neměla. Nebo mají teda obrovský štěstí

pe_t
11. říj 2010

Miluju zimu v tom přdvánočním a vánočním obd. Takovou tu ladovskou 🙂 . Ale 2.ledna by mohlo být už jaro. Pak ji ten unor už nesnáším...
@meiki to je jasný, i když toprý vůbec nesouisí, že další těhu je něco jiného,v člověku to zůstává....

meiki
11. říj 2010

@jane84 to nemuze, jenze fakt ma clovek, kdyz se mu to jednou stalo a vi to, strach a snazi se byt opatrnejsi.
v dnesi dobe vime dost brzo, ze jsme tehotne a tak vime i tom casnem potratu, rikala mi sestra, ze az 70 % zen potrati v prvni trimestru, ze je to dost casto
tak si rikam, ze proste ten prvni trimestr fakt budu hodne na sebe davat pozor, on ten mimisek je ted asi hodne ohrozeny

meiki
11. říj 2010

@pe_t jj taky mam rada ladovskou zimu a lyzovani, no to asi bude letos pro me tabu 😎 ale i tak bychom radi nekam na hory

daniela699
11. říj 2010

Krasne dopoledne holky, venku je nadherne, skoda ze musim pracovat. Ale vikend se taky povedl, byli jsme oba dva dny na vyletech, bylo fakt krasne. Takze jsem ani jeste nestihla vse docist.

Jane, to jsou teda veci co se dejou. Prala bych ti at uz je jasno, nejlepe dvema carkama. 🙂

Meiki, ja myslim, ze jasnejsi to uz byt ani nemuze. 😀 Gratulace velika. Kdy se chystas k doktorovi? Jsi ted zhruba v 5. tydnu? Taky jsem byla nervozni aby to bylo na spravnem miste. Ale bude to dobre uvidis. 🙂

Jinak ja jsem dneska rano byla u mudry, no klepala jsem se jak osika. Celych tech 14 dni bylo celkem v pohode, snazila jsem se myslet na jiny veci, ale jak se to blizilo, a dneska rano uz jsem byla teda na infarkt. Navic zacpa ve meste, takze nez jsme dojeli, tak jsem i prisla pozde. Ale nastesti, tuk tuk, mame srdicko, odpovidame velikostne mame 13.2 mm a jsem dneska 7+5 a na UTZ vyslo 7+4, takze jsem si zhluboka oddechla. Prozatim. Ted prijdou ty tydny, kdy se asi budu bat vic, ohledne toho minuleho, ale tak snad to bude dobre.

daniela699
11. říj 2010

Holky s tim pocasim, taky jsem si vcera zrovna rikala, jak by se mi libilo kdyby takhle bylo i v listopadu, pak prosinec a leden snih a pak uz zase jaro. 😀 Jeeee, to by se mi taaaak libilo. 😀

pe_t
11. říj 2010

@daniela699 danulko držím pěsti štěstí 🙂

meiki
11. říj 2010

@daniela699 objednala jsem se na 19, aby uz na utz bylo neco videt a ten den budu mit svatek, tak bych si dala nejkrasnejsi darecek, teoreticky bych ted mela zacinat 5

daniela699
11. říj 2010

Jahudko, to me mrzi, kdyz koukam na graf. Ale verim tomu, ze kdyz tomu ted nechate volny prubeh, budes zase stehovat nabytek 😀 a myslet na uplne jiny veci a ono to najednou prijde. Urcite bych tu HA taky nebrala. At ti srovnaji ten prolaktin a dobre to dopadne. Manza to hezky shrnul, ze se s tim kdyz tak poperete. 🙂 Takze ted budu drzet pesti at vyjde ten prodej bytu a muzete co nejdriv zacit stavet. 🙂

meiki
11. říj 2010

@daniela699 super zpravicka, drzim pesticky do dalsich tydnu

daniela699
11. říj 2010

Peti, dekuju moc. 🙂 Je mi lito, ze to ted nevyslo, ale jak rikas, mozna bylo jeste brzo, a stejne by sis mozna rikala, ze treba jestli jste to neuspechali a telo to tak asi taky chapalo. My jsme se taky snazili po druhe ms, ale bylo to tesne po tom, kdyz mi rekli, ze nemusim na laparku, takze jsem asi celkove byla s nervama v kybliku. A k tomu jeste ta nizka sliznice, takze se tenkrat nepovedlo. Az ted po te treti. 🙂 Takze budu taky drzet pesti aby se to stesticko na vas ted po te treti uz usmalo. 🙂

daniela699
11. říj 2010

Meiki, dekuju. 🙂 Ja myslim, ze v tom sestem uz urcite uvidi tu kulicku v balonku. 🙂 Tak drzim pesti, at je to tam kde ma a hlavne at to cekani co nejrychleji utece. 🙂

Ja jsem dneska zustala pracovat z domu, jak mi byva tak nejak soufl, tak doma je to lepsi. A vedle me tady chrape pes, no jak nejakej starej dedek. 🙂

Peti, ty jsi se me tusim jednou ptala, co mame za psa. Nasli jsme ho v Recku, je to krizenec, asi nejspis nejakeho ohare, tomu je nejvic podobny. Je cely cerny, dlouhy nohy, usi. 🙂 Casto se lidi ptaji co je to za rasu, ze je moc hezkej, takze se celkem povedl. 🙂 Jak rikame po mamince a tatinkovi (coz rozumejte jsme my dva, co jsme si ho nasli, hehe) 😀 😀

lucie.krajcarova
11. říj 2010

@meiki vypadá to moc pěkně 🙂) kdy se objednáváš na gyndu???