Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

jahudka80
11. říj 2010

@helcenka Děkuji, byla jsem večer smutná, už jsem se těšila až mi poroste bříško, já tomu ták věřila 😀 No nic no tak hold si Mája na brášku nebo ségru ještě počká

Holky jinak mi poslali nájemní smlouvu a představte si pokoj s kuchyňským koutem má 16m2 a ten druhej pokoj 26m2 😀 😀 😀 tak to je super 😀 😀 😀 sice tam není skoro žádná předsíň ale to neva na tu chvíli (jo chvíli 1-2-3roky 😀 ) Až budu mít foto tak je vám sem dám 😵 vždy jsem chtěla podkrovní byteček 😵 a nebo dům s podkrovým

pe_t
11. říj 2010

@zzzzuuuuzzzziiii tak si ho vem od jahuuuud 🙂 a kdyby nahodou jsi nic z tohonepoznala,může tě těšit,žes aspoň neutratila tolik 😉
jinak - kdo říká,že na to nemyslí,kecá 😉 myslíme n to všechny, které chceme mimi - jinak bysme nebli ani na této diskuzi!!! Mámeto tu v hlavě všechny, takže buď v klidu 😀

meiki
11. říj 2010

@pe_t jj, na to se neda nemyslet, to mas naprostou pravdu
ale da se na to neupinat, ale je pravda, ze jsem si taky objednala ovu testiky, kdyby to ted nevyslo, abych vedela, jestli je nebo neni ovu
spis to chce uklidnit a rict si, ze kdyz to nevyjde, tak se taky nic nedeje
byla jsem za svoji obodackou je to tak 14 dni, jestli kdyby to bylo nutne mi naspala neschopenku - rodicak mi konci na zacatku prosince a kdybych musela do prace, chtela jsem az od pololeti- takze jsem ji poprosila, jestli by mi eventuelne napsala neschopenku na prosinec a leden, pak jsem se jela zeptat do jesli, no proste jsem resila situaci, co kdyby ne.
Vse klaplo na jednicku, neschopenku by mi napsala a v jeslich by prcka by taky vzali a to me uklidnilo, takze jsem se na otehu tolik neupinala - jako ze musime a jinak to nejde, takze celych 18 dni cyklu jsem byla v klidu a hodne pozitivne naladena a vipadato, ze se nam to podarilo 😕 😕 🤐 🤐 🤐

lucie.krajcarova
11. říj 2010

@mv tak je to opravdu na dlouhé lokte. ale vy to zvládnete!! nakonec budete rádi, že je to po vánocích, že si maličko oddechnete 🙂)))

lucie.krajcarova
11. říj 2010

@meiki to jsem nevěděla, že máš taky jen dlvouletou rodičovskou. máš zjištěno, kolik by stály jesle na celý měsíc? u nás tak 6-10 tis...

meiki
11. říj 2010

@lucie.krajcarova to jsem se neptala, ale jsou to statni a Viki by tam byl jenom dopoledne, tak si myslim, ze to nebude moc, tak si myslim 2 tis max

pe_t
11. říj 2010

tak mě napadlo, co je s Yfkou, dlouho se tu neukázala 😕

fram
11. říj 2010

@daniela699 veliká gratulace k srdíčku 🙂 🙂 a piš nám častěji, ať víme, jak se s mimískem máte 🙂
@pe_t četla jsem, že i když se plodný pár trefí do ovulace v průměru dojde k otěhotnění až na šestý pokus, takže nesmutni, relativně máte dost času, i když ty potřebuješ otěhu kvůli práci, viď.
@lichtakova s tou prací to je na budku, ale možná kdybys nezkusila něco jiného, tak bys pak litovala. Já jsem měnila práci před 2-ma lety, přesně v době, kdy jsme se začali snažit. 😀 Taky mi to trošku vrtalo hlavou,jestli je to dobrý nápad, ale na původním místě jsem měla jenom nervy.
@jane84 ta tvoje ms je fakt divná, možná by to po skončení chtělo radši kontrolu u dr. 😠

fram
11. říj 2010

Holky, manža má příští týden dovolenou na plození 😀 😀 Jupíí. To budu sedřená jak kůň 😀 Ale jsem tak praštěná, že už teď si lámu hlavu, co když si ji bere zbytečně a zase to nevyjde. Co potom ☹

fram
11. říj 2010

@jahudka80 nevím, co napsat, že to nevyšlo ☹ Ale budeš mít teď jiný starosti a miminko si pořídíš až do baráčku a ve větším klidu. Hlavně neber tu antiko, mě se po vysazení rovnal cyklus víc než půl roku.

daniela699
11. říj 2010

Fram, jaky potom? 😠 😀 Mej dobry pocit z toho, ze nic nepropasnete a hezky si to uzijte. 😀
Jinak ja se snazim docitat a psat, ale posledni dobou to moc nejde, v praci furt nekdo chodi, takze se to moc neda. A vecer jsem vetsinou uz tak utahana, ze se mi komopl uz ani nechce zapinat. Kolikrat si rikam, ze bych sla spat a ono je treba ctvrt na deset. A to ja jsem driv jak o pulnoci nechodila. 🙂 Ale prirostly jste mi k srdci, jako bych vas nektere znala snad i osobne, takze casto na vas myslim, ze jak se mate a co delate. 😀
A moc dekuju. Jako bych tomu dneska vic uverila. 🙂 Ale dokud nebudu mit za sebou ty dalsi 4 tydny, tak se zatim radujeme jen opatrne.

pe_t
11. říj 2010

@daniela699 ale radujete...to je teď hlavní a všichni ti to taky přejeme... 🙂
ach jo, padl na mě nějakej splín....nejraději bych měla tak měsíc už za sebou a hlavně koukat na kolejničky. ☹

fram
11. říj 2010

@mv to tě teda čeká dlouhý čekání, vůbec ti to nezávidím ☹

anavirez
11. říj 2010

ahojky, dnes jsem tu byla uz dvakrat, skoro nestiham cist a odpovidat uz vubec, raduju se s vama i je mi lito kdyz to nevyjde. sama se citim jak na houpacce, nekdy to docela jde a pak me prepadne splin, pocitala jsem kdy ubehnou ty silene tri mesice a jestli jsem dobre pocitala tak okolo vanoc.to je tak daleko.jsem uz na teto diskuzi vlastne na vasi spolecnosti doslova zavisla, s vama si o tom muzu porad povidat a nebo jen cist a nechat se vest, nechat se unaset🙂
sbiram zkusenosti ohledne ovu, manzel stale rika, ze s otehotnenim nemame potize 🙂 toz uvidime. jak jste mi uz psaly, snad se mi vice ulevi az se dostavi MS. uz aby to kruci bylo. 😠 ☹ nikdy drive jsem se na ni tak netesila 🙂

jahudka80
11. říj 2010

@fram 😒 No jo to se nedá nic dělat druhé hold bude později ☹ a to jsem chtěla první ve 25 a druhé ve 29. A teď mám první 28 a druhé tak ve ...ani to nechci psát 😖

a.j.a.
11. říj 2010

Ahoj holky 🙂 zdravím po náročném víkendu i dnešku. Sotva lezu. Dneska od 12hod. jsme s Klárkou hlídaly děti v herničce, pže maminky byly vedle v relaxačce na semináři. Tož nezdálo se to, ale bylo to náročné. Pak ještě angličtina a jsem fakt ko. A to chci jít ještě vytřít. No nevím, jestli se zvednu ze sedačky 😝

@jahudka80 Jahud, teda ty mi dáváš. Jak jsem dočítala, tak jsem myslela, že budu blahopřát k tlusticím a ono prd 😒 ale tak je fakt, že to tak asi mělo být a mimi si k vám zase cestu najde, až budete zase připraveni. Hlavně, ať dáte dokupy co teď potřebujete a ty ten prolaktin.

@daniela699 gratuluji k úspěšné kontrole 😵 mi to po těch 14dnech taky vždycky sletělo a pak den kontroly byl na infarkt. Teď jdu za více jak 14dní na NT utz, tak se třepu už dopředu 😕 ještěže ty dny tak letí a všechno je teď tak nějak hektické, že na to mám čas myslet akorát večer. Ale pevně věřím, že jsme si svoje s miminkem vybojovali a všechno bude v pořádku.

U nás je teď taky krásně, svítí slunko, ale je dost chladno. Jinak ale dušičkové počasí taky moc nemusím. Navíc to vypadá, že lidi začínají magořit. Jedn manžel od známé jim oznámil, že má jinou a odchází k ní, druhý manžel od známe začal chlastat a napadnul ji, starší dcery ji bránily, tak jedné zlomil prst 😝 ona s dvěma mladšíma utekla z domu k mamince. Fakt paráda, co se teď kolem děje.

a.j.a.
11. říj 2010

@jahudka80 Jahud, to bude tím, že člověk míní a život mění 😖 ale tak vyřešíte bydlení a zase se vrhnete na snažení 😉

a.j.a.
11. říj 2010

@fram juu, tak to je super, že bude mít volno 😵 budu držet pěsti 😵 určitě to vyjde 😉

rozum
11. říj 2010

@jahud a @pet - mrzí mě to s MS, ale nejdůležitější je, že mě příjde, že to berete dobře, tak to je už půl příštího úspěchu
@dančo - obrovitánská gratulace a upřimná závist. Ty nervy před, chápu. Už teď se začínám pomalu klepat na čtvrtek
@meiki - krásné // 🙂
@fram - na nic špatného nemyslete, je super, že je plodící dovča a žádné černé myšlenky
Krásný večer, půjdu do sprchy a na kutě. Jsem unavená.

fram
11. říj 2010

@a.j.a. mám připraven hypermangan a jeřáb ptačí je objednanej, bude zítra. Už asi nestihne účinkovat, ale aspoň ten pocit, že dělám maximum. 🙂

a.j.a.
11. říj 2010

@fram no jo, vlastně, ten by se měl brát od 1DC. Ale tak aspoň nějaké dny stihneš, tak třeba to bude úplně stačit 😵

fram
11. říj 2010

@a.j.a. hlavně, aby stačil manža 😀

fram
11. říj 2010

Marti se tady dnes ani neukázala. No jo, má jinou práci 😀 😀 😀 😀 Tak ji musíme držet palce, ať to vyjde.

a.j.a.
11. říj 2010

@fram co by nestačil 😉 vždyť je furt pryč, tak si teď aspoň pořádně užije 😀 😀 😀 ať pak můžete vůbec chodit 😅

jahudka80
11. říj 2010

@a.j.a.
@rozum
Jojo holky to je život. Vzala jsem to sportovně i když jsem tedy sklamaná byla ☹ . Koukám na to z té lepší stránky, najdu práci , bude víc peněz , a dřív náš domeček a tak pokojíček jak pro Májinku tak naše mimí 😵 😵 😵 Holky jestli to klapne tak se v listopadu stěhujééééém. Tak bud chvíli bez netu. 😠 Ale jen co ho budu mít napíšu a dám vám sem fotečky z podnájmu 😀

herbie
12. říj 2010

ahoj holky jeeeee jahudko to je mi lito 🙄 meiki tobe gratuluju carka sili a sili ja jsem vcera sla na wc a mela jsem peknej hlen takze ovulka je tady a pritel je ve francii ja se poseru hahahahahahaha ale co tak to ma asi bejt nevadi ono to prijde ..... chodim jsem ted jenom na skok nejak ted nemam cas porad nekde litam a neco delam ale docitam vas mejte se moc krasne 😀

mv
12. říj 2010

Dobrá ránko,
teda dneska jsme měli -3°C a mlha celou cestu do práce, jak blázen.To už to začíná.... 😒
jsem docela ráda, že nás čeká příští měsíc to stěhování, člověk nebude mít čas přemýšlet.Dneska musíme vyrazit se kouknout a spočítat linku do IKEA, tak to mám radost.To mě dorazí, každá druhá tam bude břichatá.

Budu vás tu průběžně sledovat a držím moc palečky na další dálnice, ale asi moc psát nebudu.Nebude co z naší strany až do ledna.
Leda, že bych si založila vlastní téma pro podobné případy. 😒 Tak se zatím mějte.... 🙂

yfka30
12. říj 2010

Bré ránko holky,

tak jsem po dlouhé době zase tady, snad si mě ještě trošku pamatujete 😕 😅 . Já co není chlap doma, tak jsme s malým u maminy a tam se na net moc nedostanu 😒 a když je doma chlap, tak zase není na počítač čas 😀 . Ted budem s prckem doma, tak se semka dostanu častěji.
Holky přiznám se, že nedočítám, to nemám šanci dočíst, ale projíždím stránku po stránce a hledám testíky 😅 , takže bych dodatečně chtěla MOOOC POGRATULOVAT @daniela699, @verkaakubik a samozřejmě potichounku i @meiky, ale to už je taky jasný 😵 . Pokud jsem na někoho zapoměla, tak gratuluji taky 😵 😵 😵 .
U nás se mimi nebude konat až do vánoc, to bude jedinej měsíc, kdy se chlap trefí do ovulky, tak snad se zadaří 😕 😅
Mám chvilku času, tak zkusím dočíst posledních pár stránek, at jsem trošku v obraze, co jste probíraly 😉

zzzzuuuuzzzziiii
12. říj 2010

Liptonek (26let, SP12/2009 Femibion) - 8.4.//
petra.vavra (30let, SP 3/2010 Femibion,kys.listová) - 30.4. //
kopretina82 http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f (28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel) - 5.5.//
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan ) - 24.5.//
leheckova http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova (31let, MA 12/2009 kys.listová) - 21.6. //
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan) - 23.6. //
mikkisek( 29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E) - už jsou //
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard) - 28.7.//
a.j.a. (33let, MA 4/2010, jeřáb ptačí, teď Femibion) - 17/8 //
helcenka (31 let, kyselina listová, MA 06/2010) - 18.8. //
rozum (30let, MA 1/2010 Kontryhel, Femibion 800 - 18.9. //
daniela699 http://www.fertilityfriend.com/home/2f81b4 (34let, MA 5/2010, a mamavit) - 20.9. //
veraakubik (23let,SP 7/2010 kys.listová) - 26.9. //

lucie.krajcarova (33let,VP 7/2010 kys.listovou,kontryhel,femigard).......................................30DC
meiki (31let, SP 7/2010, kys.listová )...........................................................................................29DC
yfka30 (30let, SP 7/2010 kys.listová )......................................................................................... 26DC
natula http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a (29let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calib.bp)... 22DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan).....................................................16DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.)........................................................................ ...................12DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)...........................................11DC
zzzzuuuuzzzziiii (25let, MA 7/2010 kontryhel ).............................................................................11DC
vendulak http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak (22let, MA 4/2010, Letrox50,kys.list.+E)...11DC
fram (35let, MA 2/2010,Femibion)...............................................................................................6DC
endie(23let, MA 3/2010).................................................................................................................6DC
jane 84(26let,SP 8/2009 kontryhel,kys.listová).........................................................................5DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová)..................................................................................................2DC
pe_t (34let MA 7/2010,kys.listová, kontryhel)..............................................................................2DC
jahudka80 (30let, calibrum babyplan ) http://www.fertilityfriend.com/home/2f814a ....... ..2DC

zzzzuuuuzzzziiii
12. říj 2010

ahoj holky... tak u nas situace porad stejna, dneska mam 11 DC, tak premyslim, jestli by uz mohla pomalu se blizit ovulka... ted jsem mela 32 DC kdyz prisla MT...
tak aspon hezky den vam vsem...