Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

pe_t
13. říj 2010

Tak jsem teď jen nahlídla na e mimino - tam to teda frčí 😀

meiki
13. říj 2010

my tady dneska mame zase dusickove pocasi, slunicko nikde 😒 😒
@jane84 ja nevim, jestli jsem to dobre pochopila, tak babicka by bydlela s vami primo v byte? No me by asi az tak nevadilo to bydlenis tim jejim synem, prece jen bydli ve svem byte, ale asi by me vadilo spolecne bydleni s babickou, ted to bude asi trochu skarede, ale babicka tady jeste muze byt dlouho a pokud by mela bydle s vami tak asi ne.
Znam souziti v rodine v blizkem okoli a nevidim problem, kazdy maji svuj byt , kdyz chteji soukromi, maji ho, to uz je potom o lidech a domluve, ale do toho uplne spolecneho bydleni nene

pe_t
13. říj 2010

u nás to stejné. A na tepolměru 3 st. 😖
Nálada mi koresponduje s počasím.

jahudka80
13. říj 2010

Ahoj Holky,
@fram Mě stačí, že mám zvýšenej prolaktin 😠 Jsem zvědavá co mi dr. řekne když jí zdělím, že teď otěhotnět nechci.... až tak za rok ,dva 😅 ale ať počítám jak počítám teď by se to nezvládlo a když by tak bychom si zbytečně přidělali další starosti ☹
Venku je krásně, ale já jsem bez energie a nálady ☹ nic mě nebaví, nic se mi nechce, ani nevím proč...Hledala jsem práci, čím dřív nastoupím tím dřív by to vše bylo a já tam mohla mít druhé mimi, ale 😠 kdo bude hlídat Máju - chtěla jsem se zeptat mamky,ale ještě jsem se neodhodlala. Sakra proč tohle člověk musí řešit 😢 a hlavně si ani nejsem jistá co bude a co mám dělat a to mě štve nejvíc 😠
Holčenky moc se vám omlouvám za svou náladu, ale vy jste jediné kdo mě chápe 😉

zzzzuuuuzzzziiii
13. říj 2010

Liptonek (26let, SP12/2009 Femibion) - 8.4.//
petra.vavra (30let, SP 3/2010 Femibion,kys.listová) - 30.4. //
kopretina82 http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f (28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel) - 5.5.//
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan ) - 24.5.//
leheckova http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova (31let, MA 12/2009 kys.listová) - 21.6. //
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan) - 23.6. //
mikkisek( 29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E) - už jsou //
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard) - 28.7.//
a.j.a. (33let, MA 4/2010, jeřáb ptačí, teď Femibion) - 17/8 //
helcenka (31 let, kyselina listová, MA 06/2010) - 18.8. //
rozum (30let, MA 1/2010 Kontryhel, Femibion 800 - 18.9. //
daniela699 http://www.fertilityfriend.com/home/2f81b4 (34let, MA 5/2010, a mamavit) - 20.9. //
veraakubik (23let,SP 7/2010 kys.listová) - 26.9. //

lucie.krajcarova (33let,VP 7/2010 kys.listovou,kontryhel,femigard).......................................31DC
meiki (31let, SP 7/2010, kys.listová )...........................................................................................30DC
yfka30 (30let, SP 7/2010 kys.listová )......................................................................................... 27DC
natula http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a (29let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calib.bp)... 23DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan).....................................................17DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.)........................................................................ ...................13DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)...........................................12DC
zzzzuuuuzzzziiii (25let, MA 7/2010 kontryhel ).............................................................................12DC
vendulak http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak (22let, MA 4/2010, Letrox50,kys.list.+E)...12DC
fram (35let, MA 2/2010,Femibion)...............................................................................................7DC
endie(23let, MA 3/2010).................................................................................................................7DC
jane 84(26let,SP 8/2009 kontryhel,kys.listová).........................................................................6DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová)..................................................................................................3DC
pe_t (34let MA 7/2010,kys.listová, kontryhel)..............................................................................3DC
jahudka80 (30let, calibrum babyplan ) http://www.fertilityfriend.com/home/2f814a ....... ..3DC

zzzzuuuuzzzziiii
13. říj 2010

ahoj holky, tak vkladam tabulku pro dnesek...

vcera probehlo snazeni cislo jedna v 11 DC... ale tentorkate netlacim na pilu...
a stejne jsme porad rozhadani ☹

pe_t
13. říj 2010

@zzzzuuuuzzzziiii ☹ jakto? Proč rozhadani zuzi? To pořád ještě z toho, že to teď nevyšlo? 😕

zzzzuuuuzzzziiii
13. říj 2010

@pe_t je to takove napeti pet... vsechno na nas asi totalne pada, pohadali jsme se v patek a od ty doby je to takove divne, i kdyz uz trochu lepsi...
nemame cas se ted moc videt, protoze kdyz je v praci on jsem ja sama doma a naopak... a nemuzu mu vycist, ze si me nevsima, protoze treba vcera makal 20 hodin v kuse a vecer padne mrtvej, ani se mu nedivim... ale mrzi me to, ze jsem pak porad sama a ani me nebavi cokoli delat... je to jen o tom, ze prijdu domu, zajistim mu jidlo a to je cele...
taky mam posledni dobou zase strasaka v hlave... pamatujes, jak jsem ti psala, ze byl s jinou? a jak ty si me uklidnila, vzdycky vzpomenu na tvoje slova... ale ty pochybnosti mam porad. vim, ze pracuje, ale v hlave se mi honi, co kdyz mysli na ni...
a z toho jsem uz totalne vystresovana a unavena a nemam si o tom s kym promluvit.
vim, ze ho hrozne miluju a chci byt s nim a nemenila bych nas zivot, i kdyz je to palicak palicatej a kolikrat umi byt pekne protivnej, ale zadnej chlap neni dokonalej a tohle je moje zivotni laska a ze uz jsem jich par poznala...
proste vim, ze z toho vseho stresu a jeste k tomu stres okolo nedareni se s mimi jsem akorat mimo... a pak se ma darit...

rozum
13. říj 2010

Čau holky,
u nás začíná svítit sluníčko, takže bude hezký den. Včera, jak jsem od Vás utekla na telku, tak to byla blbina! Zatím jsem psychicky v poho ze zítřejší kontroly, ale už jsem se ráno budila.
@zuzi, je mě líto, že Tě napadají zase takové myšlenky ohledně Tvého muže
@martasl - děkuji a to víš, že dám vědět.
@jahu, jen si postěžuj! Ale jde vidět, že to máš v hlavě srovnané s Vaší budoucností.

pe_t
13. říj 2010

@zzzzuuuuzzzziiii to pusť z hlavy. Bude to to první, co tě napadne, když to trochu ve vztahu zaskřípe, ale je to hloupost. Tvůj muž by zdaleka nedělal to, co dělá, kdyby tě nemiloval. To my ženský to takhle řešíme - že když je nějaká krize, máme tendenci to "zachraňovat"dítětem a hlavně o tom přesvědčujeme i chlapy, že to vztahu pomůže. Chlapi to tak nemají! Ti by se dítěti bránili, kdyby cítili, že je to táhne jinam. To je u vás blbost - pusť to z hlavy. Prostě jste stopro počítali, že na poprvé budeš těhu, nevyšlo to a vás to dostalo. Vidíš, že i tvého muže - tak stojí o to mít s tebou mimi. A to je přece pro tebe strašně moc pozitivní a povzbuzující 😉 . Hele, už jste zase ve snažení, takže už můžeš kterýkoliv den přijít do jiného stavu . Zkus spíš než na mimi, myslet při milování na vás.... 😵 Užij si blízkosti člověka, o kterého stojíš a kterého miluješ a on tebe. Nečekej nic - a uvidíš, že to přijde 😉

pe_t
13. říj 2010

@rozum budu mooooc držet palečky 😵

daniela699
13. říj 2010

Ahoj holciny, tak jsem dneska zase zustala pracovat z domu. Vcera jeden den v praci a boli me hlava jeste dneska z toho. 😠

Rozum, zitra budu drzet pesti vsi silou co mam, aby to dobre dopadlo. Dovedu si predstavit ty nervy, ale ja myslim, ze doktor zbytecne plasil, bylo to jeste brzo. A zitra uz bude bit. 🙂

daniela699
13. říj 2010

Peti, moc hezky jsi to Zuzi napsala. 😀 Taky bych to tak videla. 😀

lucie.krajcarova
13. říj 2010

@meiki taky bych se bydlení s babi trochu bránila. já se svojí bydlela rok,tak vím, o čemmluvím... a to byla o dost starší. mojí babičce je už 88 a je hodně zdravá 🙂)))
@zzzzuuuuzzzziiii tak to je blbý, že se hádáte. co kdybyste jeden večer někam šli, na večeři, na návštěvu.člověk přijde na jiné myšlenky. já tu teď měla tři holky s dětma a to bylo povídání. a žádné starosti 🙂))
Meiki, ty jsi pořád v tabulce za mnou, to mě děsí.. a tipuju, že Yfka mě předběhne a buď bude vědět něco nového dřív než já, nebo dostane ms. u mně jsou ty dlouhý cykly... no a furt se nic nechystá..

pe_t
13. říj 2010

@daniela699 dani jak je tobě? Co mimisek? 😵

pe_t
13. říj 2010

@lucie.krajcarova budem gratulovat? 😉 😅

daniela699
13. říj 2010

@pe_t Peti, no snazim se moc nepozorovat , protoze minule kdyz me neco bolelo tak jsem byla nervozni jestli to neni spatne a pak kdyz nebolelo tak zase jestli to taky neni spatne. Tak ted se snazim brat to jak to je a radsi to moc nezkoumat. Na kontrolu jdu za 14 dni a to mozna i dostanu infarkt v ty cekarne 🙂, je to ted to obdobi jak bylo minule, tak ale snad to ted uz zvladnem. Ono se stejne neda nic moc delat jinyho, nez cekat, tak pritel uz vymyslel ze budem o vikendu zvelebovat, protoze pry nema byt moc hezky, tak snad jako Pat a Mat zase budu myslet na jiny veci. 😀

zzzzuuuuzzzziiii
13. říj 2010

@pe_t peti no, tak ted tu bulim jako ta krava 🙂...
ja jsem asi uz fakt psycho a vsechno me hrozne dostane... ja jsem to nemohla nikomu rict, mam spoustu kamaradek, ale zadna nevi, co se nam stalo s miminkem a jake mame problemy a neproblemy... jen tady vite vsechno a asi i proto musim vypadat jako totalni psychopat.
mas pravdu, ted kdyz jsme spolu tolik dni nemluvili - 4 dny bez totalni komunikace mi tak hrozne chybi, ze jsem se pristihla pri tom, ze mi bylo jedno, jeslti otehotnim nebo ne, ze jsem proste chtela byt s nim a uzit si jeho milosti a neznosti... jenze on je unavenej a vzdycky mrtve usne u televize a ja nemam srdce ho budit, kdyz ted maka jak mourovatej a jen ho prikreju a necham spat, takze zase sama...
vim, ze miminko hrozne chce, ale taky me uz napadali veci, jako, co kdyz me ma jen jako mamu pro dite, co kdyz me uz nechce, co kdyz tamta je hezci... fakt je to na budku... ja nevim, jak si tyhle myslenky vymlatit z hlavy. a tohle nemuzu nikomu rict, by me meli lidi za blazna a jak rikam, nikdo o tom nevi, a kdyz to dusim v sobe, je to jeste horsi.

pe_t
13. říj 2010

@zzzzuuuuzzzziiii ale ne zuzi, nejsi žádná psycho....nebo jestli jo, je nás tu víc takových 😅 .Akorát to co už kombinuješ - jako tebe jen jako mámu a druhou...to je blbost. Žádná není!! Ty seš pro něj ta nej, kterou si vybral pro život!!!

martasl
13. říj 2010

ahoj holky,normálně jsem zapoměla heslo na koníka,musela jsem si ho změnit.prostě okno jak prase a to jsem ho použila naposledy včera.no chápete to?? 😠 😠 😠 😅

pe_t-krásně si to zzzzuuuuzzzziiii napsala.teda ty nás tady vždycky dokážeš tak povzbudit a potěšit,tys měla studovat psychologii 😉

luci-kdy plánuješ testovat??ani žádné bolesti a jiné příznaky ms nemáš??...že by?? 😅 😅 😅 😅 😀 😉

dani-jojo,hlavně se nepřepínej a s prací to nepřeháněj,nestojí to za ty problémy,které by z toho mohli být.

zzzzuuuuzzzziiii-na mě to smutnění taky pořád padá,když vidím,že se už tak dlouho nedaří.ale neboj,bude zase líp.tak si o tom tvém strachu a pocitech s manželem promluv.určitě vidí,že nejsi ve své kůži a třeba by tu rozmluvu taky potřeboval 😉

jahud-a co školka,není u vás místo??a mamka je už v důchodu?určitě nebude nic namítat,nevím teda jaké máte vztahy..a manžel dělá na směny nebo ne?a jakou práci bys tak chtěla,už nevím,jestli jsi psala,jaké je tvé povolání.s tou prací to bude asi teď trochu problém.ale uvidíš,chce to prostě všechno oběhnout a hlavně se nenechat odbýt.

pe_t
13. říj 2010

@zzzzuuuuzzzziiii a máš pravdu - já si taky vylívám srdíčko jen tu. A mám pocit, že tady je mi to teď nejbližší. Pořád myslím na mimi, z hlavy my to nejde, akorát taky o tom nemám s kým pokecat, kdo by mě pochopil a neřekl jen - nemysli na to. To mi taky uplně nejde. S mým mužem o tom vůůůůbec nemůžu mluvit. Bere to prostě jak to jde - včera mi říkal, prostě to chceme oba, budeme se snažit a necháme to přírodě. Jasně, já to tak taky beru . Ale k tomu mám tu tendenci to nějak rozebírat dokola. Dala bych cokoliv za to, aby to tento měsíc vyšlo - a to taky nemám komu říct...takže i když si říkám, že to musím pustit z hlavy a nic už nebudu řešit, tak přeci jenom zkoušík každý den donnu na sliny ( je to blbost, já vím, ale když je tolik případů posunuté ovu, a otěhu v nepravděpod.dnech,.... a ve sprše zkouším čípek, ať ho poznám a vím, kdy se ovu bude blížit). Pořád přemýšlím, jak jít tomu štěstí trochu naproti.

pe_t
13. říj 2010

@martasl jo ale mě samotné je mi to kolikrát k ......ale jsem ráda, že třeba někomu můj náhled zvenčí pomůže 🙂

martasl
13. říj 2010

zzzzuuuuzzzziiii-pokud už jsi na tom psychicky až takhle,tak bys asi měla vyhledat psychologa.já jsem nad ním uvažovala už dříve,ještě v mládí,ale nikdy jsem se k tomu nedokopala.ale asi jsem měla,protože to trauma se semnou veze pořád a pak se k tomu přidal ještě potrat.podle mě psycholog je to nejlepší řešení,když už je člověku hodně zle a rozhodně návštěva u něho není žádná ostuda,jak si někdo myslí.

mircisek
13. říj 2010

Ahoj holky, tak jsem asi skutečně těhotná. Ale zase se mi to zkomplikovalo. Našli mi v břiše nádor, který musí okamžitě ven. Já se strašně bojím, že o toho drobečka zase přijdu. Proč pořád já!!!!!?????

pe_t
13. říj 2010

@mircisek ahoj neboj, budou určitě postupovat s ohledem na mimi-držím palce,ať to všechno dobře dopadne!

yfka30
13. říj 2010

@lucie.krajcarova neboj, já tě určitě předbíhat nebudu, teplota klesá, takže svině červená tu bude co nevidět 😠 . Co bych měla vědět dřív? 😕 Já nic nevím 😨 😀

helcenka
13. říj 2010

Ahoj holky,
já mám dneska nějakou depku. A přitom venku je tak krásně. A ještě mě všichni otravují, co chci k narozkám, mám je za pár dní a to mě deptá ještě víc, protože jsem zase o rok starší a dneska si teda připadám minimálně o dvacet let starší. ☹

Tak jsem to alespoň napsala a dál si stěžovat nebudu, už tady beztak panuje dneska nějaká blbá nálada.

jahudka80
13. říj 2010

@martasl právě že meka v důchodu není, jen je doma a hledá práci ...no dnes tam jedu tak se zeptám na rovinu jí řeknu i jak to je jako že jsme chtěli druhé ale bohužel...
@helcenka dne sje blbej den taky depkařím vše mě sere...

zzzzuuuuzzzziiii
13. říj 2010

@pe_t pet nebo peti, to je tve jmeno? 🙂 tak ja to mam jednoduche, ale u nekoho se to tezko hada a kdyz uz si tady spolu tak zijeme, bylo by hezke se oslovovat jmeny 🙂 i kdyz koukam, ze vetsinou to je lehky.
jsi hrozne hodna, ty jsi totalni psycholog, protoze fakt ty me vzdycky tak uklidnis...
tohle jsem potrebovala slyset, ja nevim, opravdu me napadaji hrozny myslenky. clovek nevi, co ma, kdyz neco ma a nevazi si toho. nikdy by se nemelo brat neco jako 100%... zivot je nenapravitelny a hodne rychle umi cloveku rict, ne ne, to si jen myslis, ze jsi stastna a ze mas vsechno...
porad premyslim, kdy uz bude lip... protoze od cervence to stoji fakt za prd.
vis, co mam v ruce? zrovna? minimikroskop donna 🙂 akorat nevim, jak se do neho dostanu. tak aspon necim jsem si spravila naladu.
zitra me ceka ten doktor, to bude zase neco. myslela jsem, ze by mohl jit manzel se mnou, ale bude v praci a nemuze se trhnout, takze tam zase pujdu sama a budu poslouchat svuj ortel nad dalsim zivotem taky sama ☹
fakt bych nikdy neverila, co vsechno vydrzim!

lucie.krajcarova
13. říj 2010

@martasl teda Marti, to pěkně zapomínáš 🙂 nebo jsi jen vypnula, to se stává.
Pet, hezky mi to chystáš. tak já bych testla, ale nevím kdy, když ještě nemám ustálenej cyklus. aby to nebylo moc brzo. jo a chápu, že si o tom nemáš s kým popovídat. chlapi na to nejsou. a aby sis dobře pokecala se ženskou, tak by musela vědět všechno.. zrovna jsem přemýšlela, jestli to říct té nové sousedce, co se nám stalo.. ale zatím asi ne, uvidíme.. jestli si budeme dost blízké..
@mircisek holka, to máš ale smůlu, je mi to moc líto!!! budu držet palečky, aby to dobře dopadlo...
@yfka30 právě jsem to myslela tak, že máš asi kratší cyklus, tak budeš dřív vědět, jak jsi na tom..
@zzzzuuuuzzzziiii dkyž tak bych toho psychologa zkusila. mně pomohl tak, že se o tom dovedu bavit, co se nám stalo. a nemám výčitky ani otazníky..

lucie.krajcarova
13. říj 2010

@jahudka80 jj to by bylo prima, kdyby vám to takhle vyšlo s mámou.