Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

fram
21. dub 2010

Ahoj gynekoložky 😀
já raději čípek nezkoumám, měla bych z toho určitě pořádnej hokej a ještě větší snažilkovský nervy než teď 😉
A s tím čápem - manža jednoho potkal minulý týden, když se vracel domů a hned mi to hlásil jako dobrý znamení 🙂 , takže cejtím, že se v tomhle tématu bude hoodně plodit 😀 😀

mikkisek
21. dub 2010

Ahoj holky,
tak moje MS se stále někde toulá, ze srandy jsem manžovi vyčetla, že se ho MS při sexíku lekla a nechce ven 😉

FRAM - zníš strašně optimisticky a to je super, to potřebujeme jako sůl. Jen tak dál!!!

Jinak u nás za barákem taky chodí čáp, přemejšlím jestli mu nepůjdu najít pár žížal aby se u nás přimluvil a přiletěl do správného okna 😉

Lehe - "alespon nějakej ptak dá vědět jak to dopadlo" - jsem vyprskla smíchy, fakt dobrý 😀 😀

Hezký večer

petra.vavra
21. dub 2010

tak jsem uvařila večeři a snad už je doma spokojenost 😉
fram- opravdu optimismus od tebe přímo stříká, jen tak dál, všechny to tu potřebujeme 😉

jane84
21. dub 2010

u nás nelítá ani vrána, jenom blbej datel tluče celý dny do stromu 😠

petra.vavra
21. dub 2010

jane, tak třeba u vás nosí datel 😀

jane84
21. dub 2010

to by mě ale zajímalo co?

leheckova
autor
21. dub 2010

no mimiska přeci

jane84
21. dub 2010

aby ještě tak dvojčata

petra.vavra
21. dub 2010

no vidíš, tak jsi nám to tu konečně osvětlila...vrána nosí holky, čáp kluky a datel dvojčata 😀

jane84
21. dub 2010

nám už ale pěkně hrabe 🙂

leheckova
autor
21. dub 2010

no pane jo

jane84
21. dub 2010

jdu na kutě, zítra vstávám o půl 4, tak jdu zavčas spinkat. Doufám, že si počtu až se vrátím domů, Peťo čekám nahlášené // 🙂

silvidee
21. dub 2010

ahojky všem, dlouho jsem tu nebyla, první porevizní mrcha je za mnou, ale měla jsem pořád bolesti, tak jsem šla dneska k doktorovi a ráno jdu do nemocnice, revize byla udělaná špatně, malý kousíček tam zbyl, tak zítra znovu na zákrok, odpoledne jdu domů☹

petra.vavra
21. dub 2010

sil ježiš to je hrozný....držím palce, at je to co nejrychleji za tebou 😉

silvidee
21. dub 2010

petra: jj je to hrozný, já mám na doktory štěstí 😝

silvidee
21. dub 2010

jo a mám antibiotika, no prostě super 😠

petra.vavra
21. dub 2010

koči hlavně že jsi šla, že jsi nečekala a neříkala si, že to je třeba ještě k tomu a neléčila to brufenama apod., ještě že se to chytilo takhle brzo,. ty následky pozdější by byly katastrofické...je mi to líto, že musíš znovu, protože mám pocit, že to je jako daň....ale za co??jen za to, že jsi chtěla miminko, osud ti připravil takové neštěstí a teď se k tomu vrátíš znovu.....fakt to nějak nechápu...

silvidee
21. dub 2010

petra: to by se ani brufenama nedalo, jsou to takový divní bolesti, vystřeluje mi to až ke koleni, no paráda, bylo mi to divní, tak jsem doktorovi zašla, naštěstí, snad to někomu pomůže, že to tady takhle napíšu

natulaaa
21. dub 2010

Silvi no to nad néé,takže to jako zadrbali doktoři?nebo se to prostě stává,co ti k tomu řekli 😒 ?držím ti palce 😉

silvidee
21. dub 2010

nat: asi doktoři, protože ten doktor co dělal ten ultrazvuk řekl, že to nebylo úplně vyčištěný při revizi!!! Mám sice otočenou dělohu dozadu, hůř se prý ta revize dělá, ale tahle byla udělaná špatně 😝 No mám radost 😠 , ale uklidnil mě, že o další miminko nemusím mít strach. No chtělo se mi něco nahlas zařvat, protože tady ta naše Varská nemocnice je vyhlášená průserama, že budu mít strach se na tu budovu nemocnice se jenom podívat 😠

herbie
21. dub 2010

ahoj holky tak jeste pisu nez pojedem na letiste jsem vas docetla jste toho nakecali 😉 silvi tak to je hruza ty doktori jsou fakt paka to by se tady asi nestalo ja porad slysim od jakykoliv kamaradky co rodila v cr tak jenom sami problemi hruza 🙄 tady holky asi capa neuvidim takze nevim no 😠 dneska tu prsi ble pritel porad jeste bali jo a mame jet za hodku hmmmmm

petra.vavra
21. dub 2010

herbie dobrý let 😉

natulaaa
21. dub 2010

Herbi a jak dlouho poletíte ?,pak teda napiš až budeš mit chvilku, 😉

natulaaa
21. dub 2010

Herbi a jak dlouho poletíte ?,pak teda napiš až budeš mit chvilku, 😉

mikkisek
21. dub 2010

Ahoj,
Silvee - držím moc palce ať máš brzo za sebou a co nejdřív jsi v pořádku. Je to fakt síla. A m ožná bych promyslela jít příště do jiné nemocnice. To snad byl další smysl, co ti napovídal jít na gyn.

herbie - šťastný a klidný let.

Dobrou

natulaaa
21. dub 2010

Silvi a ty budeš mít zase šestinedělku? to bude asi mírnější zákrok než předtím,tak to asi ne né?

herbie
21. dub 2010

juuu holky dekuju moc let by mel trvat 5 a pul hodiny napisu az doletime to u vas bude rano ..... tak dobrou noc vam vsem 😉 🙂

silvidee
21. dub 2010

nat: já nevím ,ale můžu jít za 3 hodiny domů, prej je to malej zákrok oproti revizi, no nevím, já už jim nějak nevěřím ☹

silvidee
21. dub 2010

miki: tady si nevybereš s nemocnicema bud Krajská K. Vary, Sokolov , Ostrov.
Hele, aspon se začnem potom snažit spolu🙂

silvidee
21. dub 2010

herbíe: klidný a pohodový let a hladké přistání 🙂

silvidee
21. dub 2010

miki: to krajská mělo být kravská 😀