Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

jahudka80
13. říj 2010

Holky jdu vás jen pozdravit 😉 koukám že probíráte kosmetiku 😀 😀 😀
@lucie.krajcarova já nikdy na kosmetice nebyla, ale jen co budu bydlet v podnájmu budu ji mít přímo v domě tak hned pujdu , a co vlastně na takové kosmetice dělaj 😀 😀 😀 no taky se chystám cvičit, hubnout jsem už začla tak ještě zformovat tělíčko a bude to 😵

rozum
13. říj 2010

Holky, tak já jdu spát. Tak prosím na mě zítra myslete. Možná sem ještě nakouknu než půjdu...asi nebudu dlouho vyspávat. Dobrou a děkuji.

a.j.a.
13. říj 2010

@lucie.krajcarova juu, Chinaski 😵 závidím 😵 na těch jsem byla naposled v Praze, kdy jako předskokana měli Pehu, a to bylo něco úžasného 😵 hm, a čokoška a vermut taky nezní špatně 😉 já si minulý víkend na té svatbě dvakrát cucla cinzana, a tak jak ho nemusím, tak by ho v tu chvíli vycucla celý 😀 no jo, holt zakázané ovoce chutná nejlépe 😕 ale odolala jsem 😀

lucie.krajcarova
13. říj 2010

@jahudka80 tak nejdřív ti pleť vyčistí, namasírují, dají masku, masáž očního okolí, peeling, taky třeba trhají obočí, barví řasy, nakonec ošetří nějakou příjemnou kosmetikou. trvá to tak hodinu a je to docela příjemné. relax, že člověk vypadne z baráku a někdo se o něj stará 😀
@rozum držím palce!!!!

a.j.a.
13. říj 2010

@rozum budu na tebe myslet. Pisni hned, jak budeš zpátky na příjmu. Jsem nervózní i za tebe 😕 určitě bude všechno dobré.

lucie.krajcarova
13. říj 2010

@a.j.a. jj to bude světlý okamžik dne, s manžou na koncert jako zamlada 🙂 no a čokoška vydržela, snědla jsem jen 8 čtverečků. moc na čokošky nejsem. jen nevím, kolik zůstane toho vermutu 😀

a.j.a.
13. říj 2010

Taky jsem si vždycky na kosmetice užila 😵 ale už jsem dlouho nebyla ☹ jen mě bylo vždycky nepříjemné to čištění, to se na mě pokaždé vyřádila 😝

a.j.a.
13. říj 2010

@lucie.krajcarova aby ses nakonec vermutu nepodívala až na dno 😀

lucie.krajcarova
13. říj 2010

@a.j.a. myslíš to mačkání beďárů a vyrážek? jj je to blbé, ale jde jí to líp než mě 🙂)) prostě ty černé tečky pod jejíma rukama mizí. tak si dávám zatím první sklenku a jdu na ddruhou.

jahudka80
13. říj 2010

@lucie.krajcarova juuu no to musím jít 😵 obočí ať mi vytrhá a ještě knírek 😀 😀 😀
@a.j.a. však neboj na mě se taky vyřádí je mi 30 a na kosmetice jsem nikdy nebyla 😀 😀 😀

lucie.krajcarova
13. říj 2010

@jahudka80 si děláš srandu, ale u mně by to možná trochu fakt šlo 🙂 holt jsem tmavovláska 😲 prostě tam jen tak ležíš, posloucháš hezkou hudbu třeba z rádia a necháš se hýčkat. už se na to těšíím.

jahudka80
13. říj 2010

@lucie.krajcarova no nedělám doma to trhám pinzetou a kurevsky to bolí 😀 😀 moc to vidět není ale já to vidím a nechci ho 😠

Holky dobrou noc 😉

a.j.a.
13. říj 2010

@lucie.krajcarova jo jo, přesně to mačkání mám na mysli 🙂 z toho tam vždycky umírám, pak jsem celá tečkovaně červená 😅 než to do druhého dne zmizí 😝 obočí mám taky ráda, když mi upraví a nabarví. Jen je pak pro mě vždycky šok, jak je najednou viditelné 🙂 budu si muset zase skočit, minimálně na to obočí.

@jahudka80 jee, Jahud, ty jsi ještě nebyla u kosmetičky ? Tak to si tam pak určitě zajdi 😉

a.j.a.
13. říj 2010

Taky už pofičím. Natlačila jsem tři bramboráky a je mi taaaak krásně 😀 ale asi se mi bude na tom přecpaném břiše blbě spát 😝

Dobrou všem 😵

veraakubik
13. říj 2010

Prichazim opet pozde,ale driv jsem se sem opravdu nedostala...Vam vsem tady dekuju za gratulace,drzeni palecku a mysleni na me..Co se zubu tyce-vyvrtl mi t a dal provizorni plombu a zitra mi to zubarka dodela a snad me prejde i ta hrozna bolest..Prasek jsem si vzala Panadol-pry se i v tehu smi-kdybych si ho nevzala tak hrozne trpim v bolestech a byla bych nepouzivatelna..Snad na me zitra bude zubarka hodna kdyz jsem tehotna,ale......pracuje tam mje kamaradka ajko sestra a dost se vida i se zbytkem moji rodiny a ted nevim-jeste jsme nikomu nerekli,ze to mimco cekame-preci jen jeste nemam dukaz oo bijicim srdicku a tak mam strach rict pred ni ze jsem tehotna-aby se pak treba nahodou nechtene neprorekla pred nekym z rodiny,ale zase si rikam,ze by bylo lepsi ji to rict,kdyby se nahodou rozhodla pro neco co by plod mohlo ohrozit-co myslite vy?!
Jdu na kute,rano nez pujdu k ty zubarce tak jeste nakouknu..Dobrou noc a holky-prskaaaaaaaaam tehu bacily-prssssk prsk prsk prsk prsk..Je kdyby to opravdu alespon pomohlo-drzim am vsem palecky!!

lucie.krajcarova
13. říj 2010

@veraakubik Veru, panadol je dobrý, hlavně že pomohl. a radši bych v ordinaci řekla, že jsi těhu, aby tě pak něco neohrozilo, co by ti dávali. tak ať to přežiješ ve zdraví!!!

mv
14. říj 2010

Dobré ránko,
@veraakubik určitě bych to řekla, kamarádka takktně určitě pomlčí, když jí požádáš.

@lucie.krajcarova já bych o nervozitě a blbé náladě mohla psát teď román.Člověk si věci naplánuje a nic pak tak nejde.Snad to brzy přejde,držím palce...Zkuste si s manžou naplánovat nějakej pěknej večer s kinem či divadlem, romantickou večeří,nebo co víkend pro dva?Psala jsi o práci, jako, že by jsi šla do práce a mimčo posunuli na později?

@rozum držím palečky!!! 🙂

Já byla na kosmetice 2x v životě a tím to skončilo.Mám sice blbou pleť, že bych potřebovala naopak chodit často, ale nesnáším, když na mě někdo takto šahá na obličej.Po celou dobu jsem měla husí kůži, br. 😝 I kadeřník je pro mne za trest. ☹ 😠 Jedině si užívám mytí hlavy, ale jinak trpím.... 😀

Přes noc jsem se rozmyslela, že se zajdu dnes zeptat, jaké dávají termíny na vstupní pohovor v tom CARU a nejraději bych se už na ten únor objednala.Déle čekat nebudu.Zatím je manžel tomu nakloněn, tak aby si to pak ještě za dalšího půl roku nerozmyslel.
Ještě, že se tady člověk může vykecat, jsem ráda. 🙂

mv
14. říj 2010

@angelina987 moc gratuluju k holčičce.. 😵
@mircisek tobě taky moc budu držet palce dnes,ať se dozvíš dobré zprávy.
@helcenka jsi byla tedy pěkně "akční", a chápu, že už chceš se trošku zase zapojit.Myslím, že i s dvouma dětma se to dá, jen si to člověk asi musí umět dobře zorganizovat.Na tom bych pohořela.... 😀

@jane84 asi by to chtělo nejdříve v klidu dokončit školu a pak se zajímat o ta vyšetření,pokud by se ještě do té doby nezadařilo.Sama si teda v době, kdy jsem toto obíhala neumím představit se na něco tak důležitého plně soustředit.

Tak a už jdu pracovat, mějte se a večer nakouknu.
Chceme jet odpoledne do KIKA, mají tym slevy 20%, tak kdybychom něco vybrali do bytu, tak by to už cenově bylo znát.

pe_t
14. říj 2010

Dobré ráno holky

lucie.krajcarova
14. říj 2010

@mv ahoj holky, jj to bych udělala, večer jen pro nás dva, ještě hledám nějaký relaxační víkend. věřím, že by mi to pomohlo, že by mě to pozitivně nabilo. vidím, že s energií a nějakou blbou náladou jsme na tom stejně... u mně to už trvá ale přes dva týdny, tak to nebude nějaký náhlý stav, prostě mě to doma fakt už neba. pomohla by mi nějaká práce.. ale jak to skloubit, když hlídání je tak drahé. to se pomalu nevyplatí nějakou práci mít, ach jo...

fram
14. říj 2010

Ahoj holky,
já byla na kosmetice zrovna včera. Chodím každých 4-5 týdnů ke své kamarádce. A je to paráda, ten relax. A moc mi pohohla, když se mi udělali pigmentové skvrny pod očima. Měla jsem je 2 roky a až kosmetička mi pomohla se jich zbavit.
Jinak všem přeju hezký den a utíkám do práce.
@rozum držím palce!

meiki
14. říj 2010

dobre ranko holky
tak tady to krasne napsali a hlave ten konec 😉
http://deti.centrum.cz/skolaci/2010/10/10/clank...

rozum
14. říj 2010

Dobré ráno, všem děkuji za podporu. Noc jsem přežila, nemohla jsem usnout, ale pak jsem nějak vytuhla. Budila jsem se od 4 hodin, ale jde to. Budu vyrážet tak kolem 10.30, mám tam být 11-11.30hod. Jdu Vás teď dočíst.

jane84
14. říj 2010

Dobré ráno holky, u nás dnes bylo pod nulou 😒

@rozum budu moc držet palce a těšit se na dobré zprávy

pe_t
14. říj 2010

@rozum to dejpak hned (určitě dobrou zprávu 😉 )vědět.Budeme tu na tebe myslet a držet pěsti 🙂

pe_t
14. říj 2010

hoky já jsemdneska jakási marná, Jak bývám jindy celkem pozitivní, odvčera se nco ve mě děje blbýho. Chce se mi brečet, a přesto, že ms pomalu končí a v podstatě od víkendu může být dalšísnažení, tak jakobych tomu nevěřila. No jo,jakasi depka dohnala i mě...mámpocit, že je to snažení stejně k .....tak moc bych stála o tentoměsíc, aby se to povedlo, že už teď obulívám, že to stejně nedopadne... ☹

pe_t
14. říj 2010

omlouvám se, že jsem z rána začala tak mrzutě...nemám to komu říct.

rozum
14. říj 2010

Já jsem na kosmetice nebyla, ale chystám se, chodím na obočko, protože to mě nebaví si trhat sama a je mě to moc příjemné. A s tím, že pak to mám moc tmavé a vypadám jak k...a, tak mám fintu - buď mám sluneční brýle, nebo klobouk do deště nebo kšiltovku.
@verakubik - gratuluji ke kontrole, já tehdy říkala, že nemůžu zaručit, že jsem těhotná a klaplo to u zubáka vždycky.
@sarykbrok - ráda Tě poznávám
@angelina - holčička, to je hezké, tak taky veliká gratulace

rozum
14. říj 2010

@pe_t a to počasí moc na náladě nepřidá, že. Co by Ti tak zvedlo náladu? Film, zmrzlina?

lichtakova
14. říj 2010

Ahoj a krásné ráno všem
všem kontrolkám držím pěsti
veru, gratulace a doufám, že zoubík už moc nebolí