Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

zzzzuuuuzzzziiii
14. říj 2010

Liptonek (26let, SP12/2009 Femibion) - 8.4.//
petra.vavra (30let, SP 3/2010 Femibion,kys.listová) - 30.4. //
kopretina82 http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f (28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel) - 5.5.//
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan ) - 24.5.//
leheckova http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova (31let, MA 12/2009 kys.listová) - 21.6. //
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan) - 23.6. //
mikkisek( 29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E) - už jsou //
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard) - 28.7.//
a.j.a. (33let, MA 4/2010, jeřáb ptačí, teď Femibion) - 17/8 //
helcenka (31 let, kyselina listová, MA 06/2010) - 18.8. //
rozum (30let, MA 1/2010 Kontryhel, Femibion 800 - 18.9. //
daniela699 http://www.fertilityfriend.com/home/2f81b4 (34let, MA 5/2010, a mamavit) - 20.9. //
veraakubik (23let,SP 7/2010 kys.listová) - 26.9. //

lucie.krajcarova (33let,VP 7/2010 kys.listovou,kontryhel,femigard).......................................32DC
meiki (31let, SP 7/2010, kys.listová )...........................................................................................31DC
natula http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a (29let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calib.b)... 24DC
sarykbrok (VP 6/2010, Femibion, kontryhel)..............................................................................20 DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan).....................................................18DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.)........................................................................ ...................14DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)...........................................13DC
zzzzuuuuzzzziiii (25let, MA 7/2010 kontryhel ).............................................................................13DC
vendulak http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak (22let, MA 4/2010, Letrox50,kys.list.+E)...13DC
fram (35let, MA 2/2010,Femibion)...............................................................................................8DC
endie(23let, MA 3/2010).................................................................................................................8DC
jane 84(26let,SP 8/2009 kontryhel,kys.listová).........................................................................4DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová)..................................................................................................4DC
pe_t (34let MA 7/2010,kys.listová, kontryhel)..............................................................................4DC
jahudka80 (30let, calibrum babyplan ) http://www.fertilityfriend.com/home/2f814a ....... ..4DC
yfka30 (30let, SP 7/2010 kys.listová )......................................................................................... 1DC

zzzzuuuuzzzziiii
14. říj 2010

@pe_t to to teda asi reklamuju, protoze to svetylko proste nesviti, vidim v tom jen tmu a muzu to mackat jak chci... ☹
takze ovulku zase nestihnu... ale co dnesni hlenik... to znamena, ze uz je, bude nebo byla? 😲

zzzzuuuuzzzziiii
14. říj 2010

za hodinku uz budu u doktora ☹

helcenka
14. říj 2010

@zzzzuuuuzzzziiii - u mě hleník znamená vždycky, že do dvou dnů ovu přijde. Takže určo není pozdě. 😉

meiki
14. říj 2010

ahoj holky, ted jsme se vratili z plavacku
rozum: moc na Tebe taky myslim, snad nam sem pisnes jenom dobre zpravy, moc v to verim

meiki
14. říj 2010

holky ja jsem tak napnuta, jak dopadla kontrola rozum, ze se nemuzu od pc ani odlepit a to premyslim, jestli pujdu na zachod nebo ne, uz se mi zase zveda zaludek, no jo, jsem se najedla
u nas bude kontrola az v utery a zacinam byt nervozni, ale snad to rychle utece
my tady mame zase krasne pocasicko, jak vymalovano, ale ty rana uz jsou mlhava

meiki
14. říj 2010

projizdim fotoblogy a koukam,co by mohlo byt v utery na utz videt

rozum
14. říj 2010

Takže jo holky, jsem zde a než napíšu ten román a to celé konziliární vyšetření, které dnes probíhalo, tak to dám do jednoho slova - NA HOVNO!

anavirez
14. říj 2010

diky, vim, ze to tak je. mam ale cerny myslenky. bojim se vysledku, ale asi jako kazdy.

anavirez
14. říj 2010

@rozum ach jo, dnesek stoji za prd

jane84
14. říj 2010

@zzzzuuuuzzzziiii nějak jsem teď moc nekoukala na tabulku, ale dnes zrovna jo, zuzi jsem dnes 7DC, ale nemusíš to opravovat, stačí když dáš zítra 8DC

rozum
14. říj 2010

Opět můj dr. byl potichu, přes rameno se mu dívala i sestřička, která odešla, tak to mě bylo jasné, že tam opět není nic vidět. Řekl, že mě pošle na většší UZ. Tam se na mě dívala ta dr. a říkala, že tam jakoby mihotání srdce je, ale že když zkouší dopler - to je takové vyšetření, které barevně zobrazí krev, tak nic nevidí a už vůbec neslyší. Tak si zavolala jednu asistentku, tak řekla to samé, ale že by rozhodně ještě těhotenství neukončovala, ale spíš ať se připravím na nejhorší, že optimisticky to nevidí. Tak jsem se vrátila zpět k mému a ten, že mám žloudkový váček narostlý tak, že něco by už tam být muselo vidět že se mu to nezdá, tak jsem mu řekla, že třeba je to malé jen pomalé a chce to víc času. na to neodpověděl a řekl, že mě pošle na OSKARA, takže tam na mě čučala jedna dr, která si k tomu pozvala jednu dr, která je přes genetiku a ta, že tam bohužel nic nevidí, a že by mě ráda viděla ve středu. Ta mladšší dr, na tom Oskarovi, říkala, že jsem tak 6+4, takže by se to mohlo ještě ukázat. Suma sumárum, ve středu Oskar a ve čtvrtek můj dr a možná, pokud bude chtít tak ještě ten UZ, který chtěly vidět ty dvě doktorky hned po něm. Neztratily jste se v těch mých doktorech a UZ 🙂
Takže už jsem si to ořvala, sice míň než minule, ale ořvala, už nepočítám s tím, že by se něco objevilo, ale jsem ráda, za další čas. A taky , že mě vidělo tolik doktorů!
Když se to sere, tak se to sere. Nejvíc, že si musím přehodit v práci směny, aby holky nic nepznaly!

anavirez
14. říj 2010

@lichtakova
@mv muzete mi prosim vysvetlit neco, kdyz jsem byla na genetice v 1trim. tak mi delalali UTZ a brali krev, vysledky E.syndrom, nadiskuzich jsem nachazela triple testy, ale dr. mi rikala, ze mi spatne vysel OSCAR, je to totez nebo neco jineho?

jane84
14. říj 2010

@rozum to je mi líto, takové běhání po doktorech, ale dobré, že tě kontroluje tolik doktorů. Ještě to úplně nevzdávej

rozum
14. říj 2010

@jane84 dobře tak 10% a to nevím, zda to nepřeháním

breberuska
14. říj 2010

@rozum je mi líto, že tak napínají, ale pokud jsi 6plus něco, tak má Dr pravdu, že je ještě lepší počkat.
pořád dřžím palce.
@anavirez ES je onemocnění, které ti zjistili při NT screeningu na konci toho 1.trimestru, OSKAR je název UTZ, kterým se to dělá. Existují i jiné typy UTZ a různá pracoviště. trippl testy se dělají později, až v 16tt.

meiki
14. říj 2010

@rozum moc to nechapu, jestli jsi teprve 6+4, tak prece na srdicko je jeste dost casu, ne?

meiki
14. říj 2010

@rozum at listuju kalendarem, jak listuju kalendarem, tak mas jeste min tyden cas na srdicko, rikaji do 8tt ne? No a narostli jste zase o kousek?

meiki
14. říj 2010

ach jo, rozum nevzdavej to, bude to dobry, urcite

rozum
14. říj 2010

@meiki oni mají měřítka a podle nich se vidí, zda je to zamlké nebo ne. Řekl, že ten váček narostl, a že je to až abnormální, patologické a že tam nic není k tomu nepřidá. Ten prcek nevyrostl. Semnou nikdo do 8mého týdne čekat nebude. Buď příští týden něco bude nebo v pátek revize, teda pokud tam budou mít volno, to je jasné!

meiki
14. říj 2010

@breberuska @helcenka holky prosim , kdy vas prestali bolet prsa a podbrisek? Dekuji

jane84
14. říj 2010

@rozum k tomu tě nemůžou nutit, jen doporučit, když budeš chtít týden počkat, tak musí počkat

breberuska
14. říj 2010

@meiki prsa mně začaly bolet tak kol 9tt a polevilo to po 12tt...a teď spíš večer zabolí, ale to přisuzují podprdě, už musím na nákupy...podbříšek mně jako na MS bolel tak do 7tt a pak to vystřídalo takové to zapíchání, zabolení, zatlačení každou chvíli někde jinde.Ale co mně nejvíce pobolívá jsou vazy, které jsou u kyčlí a asi drží dělohu, a to hlavně večer a nebo když dlouho sedím a pak si stoupnu.
@rozum od kud vlastně jsi? neházej flintu do žita...vím, je to těžké a zabíračka na nervy, ale zkus ještě neztrácet naději, ať i ten prcek vidí, že bojuješ s ním🙂 myslím na vás...

rozum
14. říj 2010

@breberuska pěkne jsi to napsala. Tak jo, ať teda není sám, tak se budu snažit bojovat s ním! No kousek od Tebe - Zlín.

breberuska
14. říj 2010

@rozum já jsem si to myselala, takže jsi byla v nemocnici na tom Oskarovi, že?

rozum
14. říj 2010

@breberuska jo, já tam chodím i ke svému gyndaři

yfka30
14. říj 2010

@rozum moc mě mrzí, co máš za trápení, to čekání musí být šílený ☹ . Takže pokud dobře rozumím, tak máš jenom váček a nic v něm? 😕 . To je šílený, ale je fajn, že vám dávaj ještě čas, budu moc moc držet pěsti 😔

daniela699
14. říj 2010

Rozum, sakra, to me fakt mrzi. Je mi z toho uprimne uplne nanic. Jako by nestacilo uz to predtim. Takovyhle nervy. Ale nevzdavej to, doktori maji sice tabulky, ale obcas jsou proste vyjimky a treba k nim budes patrit. Moc ti to preju.

daniela699
14. říj 2010

Rozum navic jeste kdyz ta dr. rikala, ze jsi 6+4, tak to by byl jeste cas, na to aby se ukazalo. Treba byla proste ovulace pozdeji a tak je miminko malinkaty jeste. Jezisi ja tak hrozne chci verit ze to dobre dopadne.

pe_t
14. říj 2010

@rozum sakra proč straší tím srdíčkem, vždyť na to je ještě čas. 😕 Neboj, je to na h.....to běhání to mudrech, ale dopadne to dobře.

pe_t
14. říj 2010

@zzzzuuuuzzzziiii to tam hoď na reklamačku - určitě! Mělo by to normálně krásně svítit a ne to, co ti to dělá.....