Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

yfka30
15. říj 2010
martasl
15. říj 2010

jo holky,podzim bude na deprese mazec.před chvilkou jsem přijela z minisrazu.sešly jsme se pár holek na kafe a dokonce dorazil i jeden spolužák.bezvadně jsme si pokecali,prostě paráda.a to jsme se viděli před 14 dnama.

holky,nikdo se teď nechystá testovat??

breberuska
16. říj 2010

Holky moje milované, moc děkuju 😵 . Strašně vám všem přeju, abyste brzo našly //, protože si je zasloužíte jako málokdo a pořád vám držím palíky!!

@leheckova lehe, ty ledviny nám kontrolují skrze to minulé těhu, kdy zcela chyběly.Ale taky jsme díky tomu neměly skoro žádnou plodovku a teď jí je dost, takže to snad bude dobré. Tobě to všechno kontrolovali v 20tt, že jo? to nám pak budou ještě taky, toto je jen jedno vyš.navíc zaměřené na to močové ústrojí.

fram
16. říj 2010

Ahoj snažilky a těhulky,
hnusnej podzim je tady ☹ ale ráno jsem se vrhla na úklid a odpoledne plánuju povalování s knížkou, tak to nebude tak špatný. A večer dorazí mm a pak ho budu mít celý týden doma, nejsme na to zvyklý, tak snad to zvládnem 😕 😀 a nedopadnem jak v tom článku , co sem dala yfka 😀 😀
@martasl to je dobře, že sis to včera užila. Co tvoje nechutenství a nevolnosti, je to lepší? Nemůžeš to mít z clostíku? Nebo nervy?

lucie.krajcarova
16. říj 2010

@fram čauky kočky, fram závidím to zalehnutí s knížkou 🙂 já to nezvládla ani na dovče. holt si budu muset počkat, až dítě trochu povyroste. týden s manžou, to by se mi moc líbilo 🙂 my na sebe fakt zvyklí jsme 😉

lichtakova
16. říj 2010

@breberuska krásné foto, moc gratuluju 🙂

lichtakova
16. říj 2010

jinak ahoj všecky,tak jsme si zase potvrdila, jak mě rozhodí úplně všecko, včera jsem byla u kamarádky, tak je v 18tt, povedlo se jim, hned jak se začli snažit a pak mi ještě povídala, jak naše dvě spolužačky mají krásná mimča-jedna už druhé a jak byla nakupovat věcičky-dárečky, pro jinou svou kámošku a další, že bude mít mimčo v lednu a ona teda v březnu a že s tím úplně rozth pytel.....tak jsem jen řekla hmm a u nás pořád nic..... ☹

martasl
16. říj 2010

fram-no zle mi bylo naposledy ve čtvrtek.teď zatím ne.clostíkem to asi nebude,brala jsem ho prvních 5 dnů v měsíci.dnes jsem si jen ze zvědavosti změřila BT a nízká,36.8 takže to asi nevyšlo.já jsem se teda nikdy přez 37 nedostala a jakou teplotu jsem měla na začátku těhu nevím,nikdy jsem neměřila.jak bude manža doma,to se na koníka nebudeš mít čas ani podívat,co??

lichtakova-koukám,že jsi na tom stejně jako já.taky mě zmínka o těhulce a nakupování rozhodí.prostě už to jinak mít nebudem.včera jsem si povídala s jednou spolužačkou,taky je na tom psychicky dost mizerně.ve 32 ketech ji zjistily nádor a museli ji vzít i dělohu a všechno kolem.chtěla ještě dítě,má dva velký kluky(otěhotněla v 16 a brzo se vdála).je rozvedená,měla přítele a pak ta operace.takže děti už mít nemůže a vztah nevydržel.prostě jsme si včera vylili srdíčka.potřebovala jsem to a ona viditělně taky.ach jo,holt se ten život s náma nemazlí.my máme to štěstí,že to dítě ještě mít můžem.nevím,co bych dělala,kdybych věděla,že už žádný nikdy nebude.tak hlavu vzhůru,my máme ještě šanci. 😉 a dočkáme se,neboj.

fram
16. říj 2010

@martasl na koníka budu chodit pořád, koncem týdne, až mě to snažilkování už nebude bavit budu potřebovat povzbuzení 😀 😀 S tou tvojí spolužačkou to je hrůza, člověk je pak rád, že je aspoň zdravej.
@lichtakova mě taky zabolí každá těhulka. S tím nic nenaděláme, ale neboj, taky se dočkáš 🙂

meiki
16. říj 2010

ahoj holky, tak tu sedim u pc a najednou me prepadl takovy strach a smutno a chce se mi strasne plakat. Jak se blizi to utery - prohlidka, zacinam mit cim dal tim vic strach
ach jo, hroznej panickej strach

martasl
16. říj 2010

meiki-neboj,všechno bude v pořádku.to je tím hnusným počasím.u nás je zima,zataženo a poprchává.no děs.udělejsi hezkej večer nebo si pusť nějakou bezvadnou komedii 😉

meiki
16. říj 2010

@martasl ahojky, to mas asi pravdu, ze je to tim pocasim, koukam ze je tady celkove nejak smutno
chjo, chtelo by to nejakou potesujici zpravicku, zas by nekdo uz mohl zahlasit //
moc bych si prala aby rozum dopadla kontrola v poradku a u broucka krasne tlouklo srdicko
dneska u nas to bohuzel nevypada na prijemny krasny vecer, budu tady mit na hlidani jeste od sestry holcicku, takze tady budu mit 1 a 3/4 meho raubyre a 1 a 1/3 malou a budu na ne sam, manzela mam dneska vecer pryc, prijede az v noci

anavirez
16. říj 2010

ahojky, ani jsem nestacila vse docist, ale hned me neco napadlo. ohledne tech depresivnich nalad. urcite jste o tom slyseli, ze podzim je hodne narocny na psychiku, deprese a sebevrazdy, protoze ubyva svetla.nejaky odbornik povidal, ze by si mel clovek doma rozsvecovat, zapalovat si svicky proste obklopovat se svetlem. je pravda, ze vyzdy na podzim vytahuju ze skrini svicky a vecer si delam prijemnou atmosku, moc fajn jsou i aromalampy. spousta olejicku ci vuni zveda naladu, nektere pusobi i proti depresi.
taky jsem cetla, ze nektere vune jsou vhodne predevsim i pro tehotne. vune pomahaji i na nechutenstvi v tehu atd. 🙂

fram
16. říj 2010

@meiki to je ten podzim + těhu hormony. Neboj, uvidíš, že v úterý bude vše v pořádku. Vždyť ti tady budem všechny držet palce.
@anavirez s tím světlem máš pravdu, hrozný je to,jak se rychle stmívá a to sluníčko prostě chybí. Ale zase mám ráda, když je venku zima a já sedím zabalená v županu s čajíkem a pěknou knížkou. To je slast. 🙂

jane84
16. říj 2010

@fram co ty tady? už se máš chystat na snažilkování 😉

martasl
16. říj 2010

fram-knížka a čaj,to je moje....vidím,že vášnivá čtenářka nejsem sama 😉

fram
16. říj 2010

@jane84 nojo, manža už volá, kde jsem 😀 Nějak mu asi nedochází, že má před sebou osm dní 😀 😀 nedočkavec.
@martasl já bych dokázala vydržet číst celý den. Už jako holka , když jsem přišla ze školy, mrskla jsem tašku na zem a zalezla s knížkou do křesla.

herbie
16. říj 2010

ahoj holky zdravim vas vsechny akorat jsem vas docetla ale hrozne na rychlo tak si ani moc nepamatuju kdo co psal.... breberusko krasny miminko jak je uz velky pekne super jen tak dal to leti za chvili uz budete mit mimisky u sebe 🙂 nam tu uz 2 den prsi je zima bleee ja mam po ovulce ale nic z toho nebude sexovali jsme jenom jednou a to tak na pul hahahhaha chapete ..... martasl caje mam taky moc rada hlavne ovocny piju je kazdej den fram doufam ze zahlasis brzy // a jane84 mi dve by jsme uz mohli taky vid // ja si to ted nejak nepripoustim nemyslim na tehotenstvi na mimisky nic proste jinak bych se z toho asi zblaznila tak vam preju dobrou noc a hezkou nedeli pa 🙂

lucie.krajcarova
16. říj 2010

@anavirez něco na tom je, taky si svítím svíčkou a používám i olejíčky. ale asi nevím, který je na dobrou náladu? a který pro těhu?

herbie
16. říj 2010

ja taky svicky mam moc rada zrovna ted mam jednu na stole 😉

lucie.krajcarova
17. říj 2010

ahoj kočky, tak dnes jsem první? koukáme s malým na skippiho, takový návrat do dětství. přejeme hezké ráno.

martasl
17. říj 2010

luci-jako malý jsme Skippiho žraly.teď jsem neviděla ani jeden díl a neláká mě to.ani holky to neláká.holt jak to není o upírech nebo dracích tak je to neba.-to je ta dnešní doba.
no dneska tady asi moc živo nebude,jako celej víkend.

fram
17. říj 2010

Ahoj holky,
my jsme byli na bowlingu, sežrala jsem mega pizzu a za chvíli jedem ke tchýni. Krásně u nás svítí sluníčko i když dost fouká.
Všem krásnou neděli. 🙂

jane84
17. říj 2010

ahoj holky, já jsem dneska nějak nepoužitelná, nic se mi nechce, ale musela jsem si sednout k angličtině, v pátek mám zkoušku ☹ Jak se tu probíraly ty deprese, četla jsem, že vliv má i vitamin B, už ale nevím, který z nich to byl. Kromě toho ovlivňuje i hojení ran a celkový stav sliznic. Tak jsem si říkala, že se mi teď vůbec nehojí akné a praskají mi koutky rtů, budu si muset skočit pro B-komplex a snad to zabere na všechno. Kdyby tak byla i pilulka na otěhotnění

@fram my si s přítelem byli včera sednout v pizzerce, chtěla jsem si dát jen kávu, přítel měl chuť na pizzu a nakonec jsem si taky jednu objednala a celou sežrala. domů jsem se kutálela. Nemohla jsem pak usnout, než jsem to trochu strávila, takže jsem byla do 2 ráno vzhůru. Takže to moje učení tak taky vypadá

rozum
17. říj 2010

Ahojte holky,
já měla na víkend neteře, tak bylo dobře, spousta zábavy a her. holky si pořád vycpávaly břicho a že budou rodit dvojčata 🙂
@meiki - děkuji, nějak to dopadne, bohužel to neovlivním, Tobě přeji, aby to mělo vše, co to má být
@brebe- no to je bobíšek, krásnýýýýýýýýýý nebo krásnáááááááááááá???
@fram - namazat pod kolenama a sex-martaton může začít 🙂
Krásný vstup do nového týdne všem!

fram
18. říj 2010

Dobré ráno 🙂
koukám, přes víkend tady bylo dost pusto 😕
@rozum maraton jsme zahájili a manžovi se to moooc líbí 😀 Hlavně, aby to mělo nějakej výsledek.
Pěkné pondělí všem 🙂

zzzzuuuuzzzziiii
18. říj 2010

Liptonek (26let, SP12/2009 Femibion) - 8.4.//
petra.vavra (30let, SP 3/2010 Femibion,kys.listová) - 30.4. //
kopretina82 http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f (28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel) - 5.5.//
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan ) - 24.5.//
leheckova http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova (31let, MA 12/2009 kys.listová) - 21.6. //
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan) - 23.6. //
mikkisek( 29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E) - už jsou //
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard) - 28.7.//
a.j.a. (33let, MA 4/2010, jeřáb ptačí, teď Femibion) - 17/8 //
helcenka (31 let, kyselina listová, MA 06/2010) - 18.8. //
rozum (30let, MA 1/2010 Kontryhel, Femibion 800 - 18.9. //
daniela699 http://www.fertilityfriend.com/home/2f81b4 (34let, MA 5/2010, a mamavit) - 20.9. //
veraakubik (23let,SP 7/2010 kys.listová) - 26.9. //

lucie.krajcarova (33let,VP 7/2010 kys.listovou,kontryhel,femigard).......................................36DC
meiki (31let, SP 7/2010, kys.listová )...........................................................................................35DC
natula http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a (29let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calib.b)... 28DC
sarykbrok (VP 6/2010, Femibion, kontryhel)..............................................................................24 DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan).....................................................22DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.)........................................................................ ...................18DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)...........................................17DC
zzzzuuuuzzzziiii (25let, MA 7/2010 kontryhel ).............................................................................17DC
vendulak http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak (22let, MA 4/2010, Letrox50,kys.list.+E)...17DC
fram (35let, MA 2/2010,Femibion)...............................................................................................12DC
endie(23let, MA 3/2010).................................................................................................................12DC
jane 84(26let,SP 8/2009 kontryhel,kys.listová).........................................................................11DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová)..................................................................................................8DC
pe_t (34let MA 7/2010,kys.listová, kontryhel)..............................................................................8DC
jahudka80 (30let, calibrum babyplan ) http://www.fertilityfriend.com/home/2f814a ....... ..8DC
yfka30 (30let, SP 7/2010 kys.listová )......................................................................................... 5DC

zzzzuuuuzzzziiii
18. říj 2010

Ahoj holky, tak zdravim po vikendu...
Dnes jsem 17 DC, tentokrate jsem jedinkrat nemerila ovulaci, jen piju kontryhel stridave s malinikem a sexik probiha tak nejak obden... i kdyz patek sobota byl vicekrat.
No... tak nevim nevim, co z toho bude a nebude...

zzzzuuuuzzzziiii
18. říj 2010

vlastne od 11DC do 16 DC jsme se zatim snazili a budeme pokracovat...

pe_t
18. říj 2010

dobré ranko 🙂