Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

anavirez
18. říj 2010

tak kontrola dopadla vcelku dobre, ty vcerejsi bolesti byla ovulace, takze to mam potvrzene - bolesti uprostred cyklu znamenaji ovu, byla tam videt i tekutina. hystologie, no, tak z te jsme se nedozvedely vubec nic, jen MA, ale to uz vime. taky se mi ozval sef a tak nastupuju do prace 1.11. na 9,00h. mam 3/4 uvazek. rano budu vodit adulku do skolky a pak vlakem do prace. docela se i tesim.

@meiki budu na tebe moc myslet a verit v co nejlepsi novinky a cekat na nove informace
@breberuska moc a moc gratuluju, katastroficke scenare take znam

manzel opet dela psi ocka, abych ho pustila k pc, no neodolam jim, snad az budu delat psi ocka ja ohledne snazeni, tak doufam, ze take vyhovi🙂

fram
18. říj 2010

@jane84 jakýpak přidávat se po vánocích mezi "nesnažilky", jsem myslela, že spolu cca za 14 dní nahlásíme // 😀 😀
@meiki budu na tebe zítra myslet, uvidíš, že to bude v pořádku
@breberuska gratuluju ke kontrolnímu UTZ, miminko bude asi stydlín 🙂 🙂
@anavirez vidím, samé dobré zprávy 🙂 🙂 jen tak dál. Přeju,ať jsi v práci spokojená.

jane84
18. říj 2010

@fram samozřejmě doufám, že brzy budu těhulka, ale kdyby náhodou, tak do Vánoc a šmitec

martasl
18. říj 2010

teda holky,kolik těch učitelek tady vlastně máme?? 😀 😀

jane-asi to fakt záleží,jak se oba cítíte a chápu,že už to bezvýsledné snažení unavuje-mě teda jo.ale spíš po psychické stránce.třeba když si řeknete,že do února,tak pak to bude co by dup. 😉 🙂

fram-teda,to musí být manžel hotovej erotoman 😀 😀 😀 😀 ....a ty erotomanka 😀 😉

breberusko-ani si neumíš představit,jak jsem děsně ráda,že je všechno v pořádku.tobě i miminku mooooooooc gratuluju.a co to pohlaví?? 😀 😉 🙂

jahudko-jé,floristka,to je hezký.tak tfuj tfuj,ať to vyjde. 😉 😉

holky,jak je to s těma BT??já teda neměřím,začala jsem v sobotu.ale dnes mě ta teplota překvapila,nikdy jsem takovou neměla.naposledy jsem měřila před prvním těhu a to jsem se nedostala přez 37.teď přez víkend jsem měla 36.8 a dnes ráno 37.2 tak v tom mám trochu maglajs.vy se už v BT vyznáte,tak jak to je??? 😅 😅

jahudka80
18. říj 2010

@martasl zatím se neozvali,.... myslím, že bude mnoho zájemců a tak asi nemám moc velkou šanci 😝

martasl
18. říj 2010

jahudko-nedělej ukvapené závěry.neřekli do kdy se ozvou??a jak pokračujete s bytem?

lucie.krajcarova
18. říj 2010

@karca07 čauky, mě se to stává taky po revizi. ale doktorka mě chtěla vidět po ms, tak se jí půjdu ukázat..

lucie.krajcarova
18. říj 2010

@breberuska tak to dopadlo moc dopbře, to jsem ráda!!

meiki
19. říj 2010

dobre ranko holky, u nas to dneska vypada na krasny slunecny den 😎
za chvilku vyrazim, tak mi prosim drzte palce, aby kontrola dopadla na 1*

zzzzuuuuzzzziiii
19. říj 2010

Liptonek (26let, SP12/2009 Femibion) - 8.4.//
petra.vavra (30let, SP 3/2010 Femibion,kys.listová) - 30.4. //
kopretina82 http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f (28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel) - 5.5.//
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan ) - 24.5.//
leheckova http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova (31let, MA 12/2009 kys.listová) - 21.6. //
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan) - 23.6. //
mikkisek( 29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E) - už jsou //
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard) - 28.7.//
a.j.a. (33let, MA 4/2010, jeřáb ptačí, teď Femibion) - 17/8 //
helcenka (31 let, kyselina listová, MA 06/2010) - 18.8. //
rozum (30let, MA 1/2010 Kontryhel, Femibion 800 - 18.9. //
daniela699 http://www.fertilityfriend.com/home/2f81b4 (34let, MA 5/2010, a mamavit) - 20.9. //
veraakubik (23let,SP 7/2010 kys.listová) - 26.9. //

lucie.krajcarova (33let,VP 7/2010 kys.listovou,kontryhel,femigard).......................................37DC
meiki (31let, SP 7/2010, kys.listová )...........................................................................................36DC
natula http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a (29let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calib.b)... 29DC
sarykbrok (VP 6/2010, Femibion, kontryhel)..............................................................................25 DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan).....................................................23DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.)........................................................................ ...................19DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)...........................................18DC
zzzzuuuuzzzziiii (25let, MA 7/2010 kontryhel ).............................................................................18DC
vendulak http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak (22let, MA 4/2010, Letrox50,kys.list.+E)...18DC
fram (35let, MA 2/2010,Femibion)...............................................................................................13DC
endie(23let, MA 3/2010).................................................................................................................13DC
jane 84(26let,SP 8/2009 kontryhel,kys.listová).........................................................................12DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová)..................................................................................................9DC
pe_t (34let MA 7/2010,kys.listová, kontryhel)..............................................................................9DC
jahudka80 (30let, calibrum babyplan ) http://www.fertilityfriend.com/home/2f814a ....... ..9DC
yfka30 (30let, SP 7/2010 kys.listová )......................................................................................... 6DC

zzzzuuuuzzzziiii
19. říj 2010

Ahoj holky...

@meiki drzim palecky, ale neboj se, vyjde to a vse bude oki.

@lucie.krajcarova luci uz mas 37 DC, jak je to s tebou? testovala jsi? uteklo mi neco?

pane jo 18 DC, vcera snazeni neprobehlo, tak nevim... ja jsem prisla na to, ze neverim, ze se nam to mohlo povest... proste tomu neverim, ze by se takove stesti mohlo dotknout i nas, ze bych JA mohla byt tehotna, tomu nejde verit.

meiki
19. říj 2010

@zzzzuuuuzzzziiii zadne negativni myslenky, pekne se naladit a urcite se povedlo, takhle brzy nehazej flintu do zita, ale je teda pravda, ze je to 1 a 1/2 tydne zpet a takhle jsem zde narikala ja, taky jsem byla na 100% presvedcena, ze to proste nevyslo a dokonce jsem to i obrecela - takze ty nase vnitri presvedceni nemusi byt pravda, jsem toho prikladem 😀

daniela699
19. říj 2010

Meiki, moc moc drzim palce at se nam vratis jen se samyma pozitivnima zpravama. 🙂

pe_t
19. říj 2010

dobré ranko holky 🙂
@meiki držím pěsti štěstí 🙂 jak píše danuška - samé dobré zprávy 😉

daniela699
19. říj 2010

@breberuska - Breberus, tak ted uz si muzes urcite oddechnout. 😀 😀 Aspon trosku co? 😀 Moc moc moooooooc gratuluju ze mimisek ma vsechno co ma mit. A ber to tak, co by se nevalelo v bazenku jak se mu zachce, no ne? 😀 Hlavne ze ukazalo, ze je vse na svem miste a jinak ma havaj. 😀 Ja jsem moc zvedava jestli to bude holcicka nebo kluk. 🙂 Mam svuj tip, tak jsem zvedava. 🙂

pe_t
19. říj 2010

holky já mám úplně nahoře a měkkej čípek - a to jsem 9DC 😕 😕

daniela699
19. říj 2010

Holky me tak mrzi, ze vas ted vubec nestiham cist. Vecer chodim spat hrozne brzo a v praci se to ted uz neda. Ale porad na vas myslim a obcas aspon nakouknu jak se mate, ale ani nepisu, ty moje reakce by uz byly stary, protoze uz jste davno jinde. 🙂 Jako treba jak psala Marta a tusim Meiki o knizkach, jak rady ctou a tak. Ja jsem totiz taky hroznej knihomol a mam doma silene moc knizek, ale kdyz jsem nasla jak jste se o tom bavily tak uz to bylo par dni zpatky, tak to ted pisu jen jako priklad jak desne jsem pozadu. 😀 😀

Ja ted nejak prezivam do kontroly pristi utery. Celkem se dost bojim, ale snazim se verit, ze to bude dobry. I kdyz vim, ze podle toho jak jsem unavena a jak mi je soufl, stejne nemuzu moc usuzovat. Takze odevzdane cekam jak to dopadne. 🙂

Tak preji hezky den a v ramci moznosti dobrou naladu. 🙂

daniela699
19. říj 2010

Peti, tak sup sup na to. 😀 At uz je to udelano, at uz je to hotovooo. 😀 😀

pe_t
19. říj 2010

@daniela699 no my se do toho pustili v so 6dc a v ne 7 dc. Včera nic a dneska chci zas....tak SNAAAAAAAD 😅
No ale mám to teda jaksi brzo ne? 😕 😅 Ale ted ráno jsem fakt čípek kontrolovala a přesně jak píšou - měkký jak ret a strááášně vzadu, téměř nenahmatelný - i pro tu měkkost.
Kdyby to včera byl plod.den, tak s tou sobotou a nedělí by něvadilo, že včera nic že???

jahudka80
19. říj 2010

@martasl zatím čekáme pán se vrátí v pátek z USA a bude mít tedy pro banku potvrzení o příjmu, pak už je to jen na bance, no nervíky pracují, už jsme dali rezervaci 5tis. a v pátek 29.10.máme podepsat nájemní smlouvu a zaplatit 17500kč a nevím jestli už budeme vědět zdy jim to na té bance dají ☹ tak abychom nevyhodili 22500kč a nic z toho 😢 , když bych aspoň věděla že jim to 100% dají tak budu v klidu 😉

lucie.krajcarova
19. říj 2010

ahoj kočky, tak jsem si včera koupila další testy, ať do toho skočím.. říkala jsem, že až 38DC, tak jsem snad minule dostala ms.. no furt nic. podbřišek bolel ve čtvrtek a v neděli, ale zatím se nespusitlo nic.
možná bych testla odpolko, ale nebudu mít ranní moč. mám ty obyč. testy. bude to stačit, nebo mám počkat do zítřka?

pe_t
19. říj 2010

@lucie.krajcarova no nevím nevím - vypadá to na čárky co? 😉 já myslím, že teď už je to dooost dlouho, že už by byl min. duch i na těch obyč - 25?

sarykbrok
19. říj 2010

@zzzzuuuuzzzziiii díky moc za zapsání do seznámku

Teda holky, jak to děláte??? Já tu několik dní nebyla a a vůbec se nechytám, kdo, co, jak, kdy,... ?????
Proběhly tu smutné nálady, ty bohužel dohoní každou z nás, musíme se s ní poprat a bude líp. 🙂

@meiki držim palečky ať je vše jak má

@lucie.krajcarova teda Luci, já bych běžela testit, to už je dost dlouho, držim palečky

meiki
19. říj 2010

ahojky holky, tak jsem zpet , mimi je tam kde ma byt, jeste malinkate, ale uz pan doktor videl i embrijko - malinkatou tecicku, tak snad bude vse ok, dasli kontrola 2.11
vsem moc dekuji za palecky

jahudka80
19. říj 2010

@lucie.krajcarova moc držím palečky 😉 určitě tam budou // čárečky 😀 😉

jahudka80
19. říj 2010

@meiki též držím palečky a mám za vás zavšechny velkou radost 😵 .

daniela699
19. říj 2010

Luci, ja si myslim ze uz to je hodne dni po, takze to bude videt na sto pro. Ja jsem 34. DC mela uplne jasny carky, sice z ranni, ale ty jsi jeste vic dni, takze ted nezbyva nez drzet palecky. 😀

Peti, me to taky vychazi ze v den ovu nic a povedlo se. Nekde jsem naopak cetla, ze stejne v den ovu uz to nemusi byt tak ucinny, ze nejlepsi je spise vic dni pred. Ze je lepsi kdyz tam ti bojovnici uz cekaji. 🙂 Ale nevim, kazdopadne neprestavejte. 😀 😀

Meiki, moc gratuluju, to je praradni. 🙂 Taky se mi ulevilo, kdyz mi potvrdila, ze to je na spravnem miste. Ty jsi vlastne ted na zacatku sesteho tydne, ze jo? Takze vzhuru k dalsim metam a za 14 dni na srdicko. 🙂

Rozum, moc na tebe na myslim a hlavne zitra. Snad to bude mit dobry konec. Moc moc drzim pesti.

meiki
19. říj 2010

@daniela699 na zacatku pateho teprve, nejak ze mne ten strach neopadl, odchazela jsem z ordinace ne na 100% klidna, stacilo mi, kdyz se me ptal kdy byl potrat a jeste se o nem zminil asi 2x. Rekl, ze uz byl relativne davno, ze gratuluje, ale jeste by si to nechal pro sebe, ze o tu udalost se by se podelil az po druhe uspesne kontrole.

jsem takova rozpacita a mozna se jeste vic kontroluju nez do ted, nadruhou stranu, hned mimiska nasel a vacek byl nadherne videt, minule pani doktorka v nemocnici hledala a hledala
nevim jestli mam mit dobry pocit snad ano

lucie.krajcarova
19. říj 2010

@meiki dobře to dopadlo, to je hlavní. asi jde o to, že je úplný začátek, asi ještě není srdíčko, proto byl kdoktor tak opatrný. taky půjdu až tak v 7. aby bylo něco vidět.

meiki
19. říj 2010

@lucie.krajcarova jj mas pravdu, kdyz to tak ted prebiram, uz bilo neco pekne videt minule to byl problem , takze snad bude vse ok, asi se mi vic ulevi az po dasli kontrole 😀
je to tam kde ma, coz je hlavni, minule si nebyli porad 100% jestli nahodou neni mimodelozni