Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

jahudka80
22. říj 2010

Holčenky moje nestíhám číst, jen děkuji vám co na mě myslíte, dělala jsem teď práci a jdu se sprchovat a spinkat ráno jdu do práce tak ať jsem čilá. Jsem se zas trochu vytočila když si kamarádka postěžovala že už přibrala 4kg je 18týdnu což je tak nějak půlka a ona si stěžuje na 4kg to by jí člověk kopl někam já mám problémy ani nevím kdy otěhotím a oni jí štvou 4kg 😠 😢 😢 😢 😢
Holky dobrou noc zítra mám ovulku a mám po náladě když teď vím , že nic nemůže bejt nebo může, ale ví te jak to myslím ☹ chjo to je nespravedlivé 😢
dobrou noc

mv
23. říj 2010

@jahudka80 přesně jak psala
@jane84 , je to, že už jedno dítko máte a druhé se nedaří.
S prací přeju,ať se ti moc líbí, teda fakt tak trošku závidím..... 😉

@a.j.a. s malou budu držet palce,syn měl něco podobného na noze a taky mu to vyndavali, myslím že mu bylo 8 let.A bylo to v pohodě, i histologie.Tyhle bulky málokdy u dětí znamenají průšvih.Ale chápu, že strach máš.
Ať to máte brzy za sebou a můžeš se radovat z těhulkování.

@fram a postel se ještě nerozpadla??? 😀 😀 Já už bych chodila jak kachna.... 😀

@lucie.krajcarova to jsem zvědavá, to je napínavé.

U mě se schyluje k mrše, nemůžu pít ten kontryhel, protože mi zkrátil druhou půli cyklu.Přesně jsem to čekala. 😒
Celkově to na mě zase včera padlo, vůbec nevím proč.Už jsem měla celý týden tak dobrou náladu po tom objednání do CARu a včera zase nějak na prd.Dokonce jsem přemýšlela i nad tím, jestli už si pod stromeček nenadělíme štěně a neskončíme s tím snažením.
Dneska jdeme do dvou studíí si nechat spočítat kuchyň, ale stejně to nebude levnější, než IKEA.Ale docela se na to těším,vezmeme to i s obídkem někde a kafíčkem... 😵

Hezký víkend všem... 😵

zzzzuuuuzzzziiii
23. říj 2010

Liptonek (26let, SP12/2009 Femibion) - 8.4.//
petra.vavra (30let, SP 3/2010 Femibion,kys.listová) - 30.4. //
kopretina82 http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f (28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel) - 5.5.//
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan ) - 24.5.//
leheckova http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova (31let, MA 12/2009 kys.listová) - 21.6. //
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan) - 23.6. //
mikkisek( 29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E) - už jsou //
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard) - 28.7.//
a.j.a. (33let, MA 4/2010, jeřáb ptačí, teď Femibion) - 17/8 //
helcenka (31 let, kyselina listová, MA 06/2010) - 18.8. //
daniela699 http://www.fertilityfriend.com/home/2f81b4 (34let, MA 5/2010, a mamavit) - 20.9. //
veraakubik (23let,SP 7/2010 kys.listová) - 26.9. //
meiki (31let, SP 7/2010, kys.listová ) - 11.10. //

lucie.krajcarova (33let,VP 7/2010 kys.listovou,kontryhel,femigard).......................................39DC
sarykbrok (VP 6/2010, Femibion, kontryhel)..............................................................................27 DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan).....................................................25DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.)........................................................................ ...................21DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)...........................................20DC
zzzzuuuuzzzziiii (25let, MA 7/2010 kontryhel ).............................................................................20DC
vendulak http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak (22let, MA 4/2010, Letrox50,kys.list.+E)...20DC
fram (35let, MA 2/2010,Femibion)...............................................................................................15DC
endie(23let, MA 3/2010).................................................................................................................15DC
jane 84(26let,SP 8/2009 kontryhel,kys.listová).........................................................................14DC
jahudka80 (30let, calibrum babyplan ) http://www.fertilityfriend.com/home/2f814a ....... ..12DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová)..................................................................................................11DC
pe_t (34let MA 7/2010,kys.listová, kontryhel)..............................................................................11DC
yfka30 (30let, SP 7/2010 kys.listová )......................................................................................... 8DC
natula http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a (29let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calib.b)... 6DC

jahudka80
23. říj 2010

Ahoj holčenky tak jsem doma, bylo to super, musím se ještě hodně věcí naučit, ale je to jedna z prací která by mě opravdu bavila 🙂
včera jak jsem byla smutná, jak jsem tedy psala že ta kamarádka přibrala 4kg že je těhu. a já že mám ovulku a nic z toho tak jsme se s manžou pomilovali a 😀 😀 😀 😀 😀 😀 žádnej pozor si nedávali 😀 😀 😀 😀 ráno to byl vodopád 😀 😀 😀 😀 tak jsem zvědavá 😀 😀 😀 😀 co z toho bude

meiki
23. říj 2010

@jahudka80 ahojky, tak to je super, ze se ti tam libi a i s manzou 😉

jane84
23. říj 2010

Ahoj holky, je tu nějak mrtvo 😒 Ráno jsme byli na zahradě rýt, pak jsme přáli taťkovi k narozeninám, bohužel bez toho nejlepšího dárečku (//) a zašli s našima na oběd, stavili se u tchýně na kafe a cestou domů jsme potkali kamarádku s dcerkou, tak zašla k nám. Teď jsem konečně doma sama, ale čeká mě žehlení.
@jahudka80 teda 😀 😀 😀 😀 ty budeš těhulka 😀 😀 😀 jsem ráda, že se ti práce líbí
@mv já taky začínám škemrat o štěňátko, když se nám mimčo nedaří, ale kdybychom si ho pořídili, tak pak určo otěhotním a to už by bylo moc 😉 že bych to zkusila 😀
@meiki jakpak se cítíš? nevolnosti se zatím neobjevily?

lichtakova
23. říj 2010

@jahudka80 to musí být krása
@jane84 neboj, všecko bude 😵

jane84
23. říj 2010

@lichtakova jak u Tebe?

lichtakova
23. říj 2010

@jane84 no hele, já se chystám dát příští týden teda tu výpověď.....takže očekávám // brzy 😀 😀 😀

lichtakova
23. říj 2010

@jane84 jo a myslím, že štěňátko j super nápad 🙂

jane84
23. říj 2010

@lichtakova tak ses rozhodla. Budu držet palce, aby to bylo bez velkých emocí 😀 nebooj, bude nová práce a // taky 🙂

jane84
23. říj 2010

@lichtakova no kdybychom už bydleli fakt ve svým a ne ve stejným baráku jak naši, tak neváhám a štěně pořizuju, ale my jsme v únoru po 16 letech přišli o kočičku a mamka od té doby nic nechce ani vidět

lichtakova
23. říj 2010

@jane84 to chápu, my jsem před rokem přišli o jednoho z pejsků a za týden jsme s bráchou našim dovezli štěníka, ale nechtěli o něm ani slyšet, hlavně mamka a teďka ho miluje 🙂
musíte ji obdarovat a bude to 😉 , naše mamča taky vždycky o dalším zvířeti nechce slyšet
K té práci, no v pátek jsem byla n apohovoru, řekli, že mi určitě dají víc peněz, aby to bylo pro mě výhodnější, ten přechod, na to, že se nebráním otěhotnění,jsem je upozornila, i jsem jim řekla, že to nemůžu vyloučit ani ve výhledu měsíců a že i když mě to fakt těší, že si na mě paní ředitelka vzpomněla i podelší době a chce mě tam, jestli by kvůli otmu nechtěli dát přednost někomu jinýmu a táří se, že ok, ještě mi i ta paní říkala, že oceňuje, že jsem upřímná.....no tak uvidím, co mi v pondlí pošlou mailem za nabídku... 😉

jane84
23. říj 2010

@lichtakova to zní moc dobře, i když odkejvat může všechno, že? Ale myslím, že to bude dobrý a přijde supr nabídka 😉

meiki
23. říj 2010

@jane84 no jo, skoro vubec nemam chut k jidlu, pak se mi zacne motat hlava, tak se trochu donutim najist a nevolonosti nastesti nejsou uplne pravidelne, ale jsou, zacinam si vsimat z ceho, jogurt vubec nemuzu - staci mi dve lzicky a mam co delat, ale nestezuji si, rikam si ze je to dobre znameni, ze miminku se dari dobre. Doktori rikaji, cim je hur mamince, tim lip je detatku
ale porad se kontroluju a pozoruju, mam obrovsky strach, pristi tyden to bude ta doba co se to minule stalo, nejradeji bych zasla v utery zase za doktorem na kontrolu, ale musim to ten tyden vydrzet az do toho 2.11

jane84
23. říj 2010

@meiki 2. listopadu je cobydup, už tam bude krásně bušit srdíčko 🙂 jééé jak já ti závidím, ale hezky závidím 🙂

meiki
23. říj 2010

holky co se pejsku tyka, mame doma dva, jeden velkej venkua doma maleho poltaroveho. Velkeho manzel dovezl domu, kdyz nasemu brouckovi byli 2 mesice, to teda byly rana - Viki chtel mlicko a stenatko uz po me hopsalo, ze chce jit curat (ze zacatku jsme ho meli doma, byla zima a on byl moc malej, abychom ho dali hned ven)
to byli casy

meiki
23. říj 2010

@jane84 neboj za chvilku nebudes muset zavidt, taky budete mit //, moc vam to preji

jane84
23. říj 2010

my bychom museli pořídit asi malého do bytu, sice teď je velká zahrada, ale s největší pravděpodobností budeme kupovat časem byt, takže to chce malého pejska

jane84
23. říj 2010

já tento cyklus víc než sobě držím palce Fram, protože se opravdu hoooodně snažili a manžel si bral dovču. Sakra to už musí klapnout

meiki
23. říj 2010

@jane84 obema

mv
23. říj 2010

Kdyby byly podmínky a nependlovali jsme mezi domem a bytem, tak můj sen je výmarák. 😵
Jelikož se ale musíme přizpůsobit podmínkám, tak to musí být malá rasa a to jedině pro mne westík. 😵
Tak uvidíme,když nevýjde IVF,tak bude pejsek. 😉

helcenka
23. říj 2010

Ahoj holky,
s Rozum mě to mrzí, hlavní je to nevzdávat.

Jahůdko, to je fajn, že se ti v práci líbí, ale moc se tam nezabydluj... 😀 😀 😀

Holky s tím pejskem, kamarádka měla taky MA, na miminko čekali 2 roky a pak to takhle skončilo. Po MA nemohla rok otěhu, tak jí po dlouhém škemrání manžel pořídil štěňátko a ona za měsíc otěhotněla. O štěňátko se ani nemohla starat, jak jí bylo zle, tak chudák manžel pořád lítal a nadával na štěňátko, ale konec konců jí po pořídil on....

Ajo, to mě mrzí, ale pevně věřím, že to bude jenom nějaká maličkost a vše bude OK.

A teď k mojí včerejší kontrole, sice jsem vám ani nechyběla, ale napíšu vám to. Byla to taková rychlovka, na UTZ miminko krásně mávalo ručkama a nožkama. Byla jsem včera 14+0, mimi bylo 14+4 - tak to bude asi obřík. Jinak je vše v pořádku, hematom se mi vstřebal. Měříme skoro 9cm od temene hlavy k zadečku a kdyby natáhlo nožky, tak máme cca 15cm. Na další kontrolu jdu už 1.11. jdu na nějaké krve a UTZ. Už teda dostanu tu průkazku - prý podle toho, jak dopadne ještě moč, jestli mě někam nepoženou, protože se mi zdá, že mám náběh na nějaký zánět močového měchýře. Tak dělám vše možné, abych to zažehnala.

A teď jdu odpadnout na gauč, protože od včerejška jsem nějak v jednom kole.

lichtakova
23. říj 2010

@helcenka super zprávy, hezky odpočívej 🙂

jane84
23. říj 2010

@helcenka pěkně rostete 😀 na ten zánět, hlavně hodně pít, aby se případné bakterie, které to způsobují vyplavily z těla, být v teple a mně pomáhá Urinal, je to extrakt z brusinek. Když mám pocit,že by se zánět mohl rozjet, tak ho začnu žívat a většinou to pomůže. A nebo si kup přímo brusinky a baštit 😉

a.j.a.
23. říj 2010

Ahoj holky 🙂 u nás dneska všechno v pohodě. Ráno dorazila mamka a byla s malou, většinou teda venku, abych mohla v klidu uvařit a něco málo pouklízet. Manžel dorazil z práce o půl třetí, tak jsme pak zase vyrazili ven a do obchodu. Před chvíli jsme došli, tak se teď s malou koupou a já mám na chvíli relax než půjdu vybalit tašky a asi se vrhnu na žehlení.

@mv pevně věřím, že vše bude ok. Prostě si špatnou variantu vůbec nepřipouštím. Hlavou se mi honí spíše ten pobyt v nemocnici a ta narkóza. Z té mám fakt strach.

@jahudka80 to je moc fajn, že se ti to líbilo. Musí to být opravdu moc příjemná práce 😵 no a večer s manžou jsi měla jako třešinku na dortu po úspěšném dni 😀 😵

@jane84 tak sice nebyly // k narozeninám, ale ještě pořád je tu šance, že všem dáte // pod stromeček 😵

a.j.a.
23. říj 2010

@meiki tak to máš fajn, že aspoň víš po čem ti je blbě. Já to ještě nevysledovala 😒 od odpoledne je mi prostě blbě furt 😝 pomáhá leda když se přecpu až nad hlavu 😝 jenže to pak každý večer chodím spát s takovým rancem na břichu, že se mi na něm pak blbě leží. Já jsem zvyklá spát na břichu, tak toho využívám dokud to jde 😀 ovšem po těch večerních obžerstvích stejně musím spát na boku 😝

@helcenka Heli, tak super, že kontrola dopadla ok. A co to NT ? To už máš za sebou, ne ?

meiki
23. říj 2010

@a.j.a. jeste nemam vysledovane vse , spis nemam chut na jidlo vubec, ted jsem zblajzla zeleninovy salatek a uz to na me jde
snad to s malou bude vse ok

@helcenka super zpravicky, blahopreji ke kontrole

my mame doma ritchbeka a bisonka

a.j.a.
23. říj 2010

@meiki já si koupila zeleninový salátek dneska ve Sparu, pak ještě jeden se sojovými kuličkami a jeden těstovinový 😀 mi bude blběěěěěěěěě u Pirátů 😅 😀

Ritchbek je hezké telátko 😵

jane84
23. říj 2010

ach jo holky, já mám doma cvoka. Nevím jestli to znáte, na Discovery dávají pořad s bývalým vojákem, který ukazuje jak přežít na různých místech světa, v poušti, pralese, na ledovci. Sežere jakýkoliv hmyz nebo mrtvé zvíře a já nevím co všechno. No prostě nechutný a já bych v tom případě asi umřela hlady. A můj přítel a jeho brácha ten pořad milují a o něčem takovém sní. Blázni. Zrovna teď šli do lesa k řece, dělají tam oheň, opíkají buřty, brambory a popíjejí pivečko. Kdyby mohli, nechali by se vysadit na neznámém místě, aby vyzkoušeli, jestli to zvládnou