Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

jane84
25. říj 2010

@martasl už jste se nějak shodli na těch školách pro dceru?

martasl
25. říj 2010

jani-celkem jo.jen mm ještě neví,jestli stihne do soboty,kdy máme jet do toho Skalska, přijet.budeme psát to ekonomické lyceum v Litomyšli.byli jsme se tam ve čtvrtek podívat a Katce se tam líbilo.příští rok se chystaj do USA,dávaj tam notebook ke studiu,kterej si pak studenti nechávaj a na tohle všechno Kača slyší.je to soukromá škola a platí se tam 16800 za rok.pak lyceum ve Vysokém Mýtě,taky soukromá za 14000/rok.obě jsou zaměřené na jazyky a právo,takže pak má lepší výběr kam dál na vysokou a pod.mě se ta škola v Litomyšli moc nelíbí,ale já tam chodit nebudu.do Mýta se teprve pojedeme kouknout.no a pak asi tu střední obor fotograf v Brně.ale pokud se nedostane do Skalska(ale hlavně asi na to nebudeme mít,platí se tam 30 000,-rok + 2-3 000za ubytování a stravu,ale to je už trochu lepší úroveň a mají 6 jídel denně).pokud se tam nedostane,tak chce do Litomyšle.jen mě štve,že je tam všechno roztahaný,sice ne moc od sebe,ale stejně.jinde škola,obědy,ubytování a snídaně s večeřema.v Mýtě je to všechno pohromadě.no bude to ještě rozhodování... 😅

jane84
25. říj 2010

@martasl můžu se zeptat proč všechno soukromé školy? nejsou u vás i státní? Já k těm soukromým nemám moc důvěru

martasl
25. říj 2010

no ekonomické lyceum je v Blansku,ale tam mají právo až od 4 ročníku.mě jde hlavně o to právo a jazyky(Katce taky).fotografická umělecká je v Ústí nad Orlicí,státní,ale na tu jsem slyšela ne zrovna dobrý reference.ta v tom Brně je státní.ekonomické lyceum zaměřené na právo a jazyky jsem našla jen tyto dvě.a proč k nim nemáš důvěru,budu vděčná za každou informaci.

lichtakova
25. říj 2010

@martasl díky 😉 , uvidíme 😀
@fram ahoj, tak už se vytasili s nabídkou, je vyšší, než mám teď, základ dokonce o sedm tisíc, sice menší bonusy, ale to vem čert, takže do toho asi praštím....asi podruhý v životě mám trochu obavy, jestli už nejsem těhotná 😅

a.j.a.
25. říj 2010

Ahoj holky 🙂 konečně jsem se dostala k netu. Nějak jsem zlenivěla ve psaní 😝 dneska byl fajn den, celou dobu až do odpo jsme s malou odpočívaly a hrály si 🙂 na pět jsme frčely na angličtinu, i když teda v tom počasí se mi vůbec nechtělo.

@lichtakova jeee, tak to moc gratuluji 😵 to je super, že se ti pracovně blýská na lepší časy 😵

a.j.a.
25. říj 2010

@fram nedivím se, že je ti smutno. Člověk si rychle zvkne, že má chlapa nějakou chvilku zase doma. Mě tak vždycky rozhodily Vánoce, kdy s nám byl manžel 3týdny a pak zase furt pryč.

@lucie.krajcarova tak snad se // ještě objeví 😕 ? Jinak b byl takový dlouhý cklus docela naprd 😝

lichtakova
25. říj 2010

@a.j.a. díky 🙂

martasl
25. říj 2010

lichtakova-tak tu práci honem chytni za pačesy,ať ti ji někdo nevyfoukne.takže to vemeš??

jahudka80
25. říj 2010

Holky zdravím, ani nevím co pak je nového 😀 já jen přišla z práce najdedla, vykoupala malou a už zase makám na netu 😀 😀 😀 jen jsem si vyplnila graf a zjistila jsem že mi to vyznačilo ovuli v den kdy jsem s manželem řádila o 106 😀 😀 😀 😀 tak se tu tlemím a manža je ze mě na hlavu a říká no to je tedy pěkné, už nám nepujčej ani na psí boudu jestli seš těhotná 😀 😀 😀 😀 😀
Jinak v práci super, dnes jsem si i uvazala květinu, každý den se něco naučí a je to lepší a lepši 🙂
No a byt ve čtvrtek jdem pro klíče od podnájmu, .... no ale ještě stále nemáme dořešen ten prodej a to mě nervuje , dnes jsem volala makléřovi, ale skoro jsem naslyšela co říká, ale mlel o papírech jako to potvrzení o příjmu, a snad že to na bance klapne že klienti mají sice nadstandartní příjmy ale jsou už starší...a bla bla no moc mi tedy na klidu nepřidal, jestli my tady dáme 22 500kč a neklapne to 😠 😠 😠 tak nevím, no co mi zbívá jiného než čekat a doufat že to klapne 😒 😅

jane84
25. říj 2010

@lichtakova tak ta nabídka je super, neváhala bych
@martasl jeden můj spolužák z gypmlu se stěhoval a přešel na soukromé gymnázium do Brna a po roce se zase vrátil k nám i když hodinu dojížděl. Obecně jsem slyšela, že tam není taková kázeň a kvalita učitelů a výuky jako na státních školách, navíc nevím jakým způsobem je ošetřeno zvyšování školného

lichtakova
25. říj 2010

@jane84 jojo, jen jsme dneska se sestřičkou bulely....
jak říkám, teď by byla prča, kdybych byla v tom....no ale co, bůhví, jak to bude
co ty, spisovatelko, jak to jde?

lichtakova
25. říj 2010

@jahudka80 tak budem čekat spolu 🙂
já vím...přijdu vám hodně pitomá, že teda měním práci a přitom si nedáváme pozor? 😔

jane84
25. říj 2010

@lichtakova nechala jsem stránku stránkou, budu muset sednou s počítačem v knihovně a půjčit si tam knihu. Je tam hodně info. Hledala jsem zbytek večera obrázky na googlu, já to tak nemám ráda. Hledání zdrojů je nejhorší, zabere to strašně moc času

lichtakova
25. říj 2010

@martasl asi vezmu....sice jsem pořád na vážkách, ale příležitost to je, to se asi nebude opakovat...

lichtakova
25. říj 2010

@jane84 prostě děs, fůůůůj

jane84
25. říj 2010

@lichtakova prosím tě proč pitomá. V dnešní době se na tebe nikdo neohlíží, dělej, co je pro tebe nejlepší. Člověk nemůže dělat někde, kde se necítí dobře

jane84
25. říj 2010

holky já se pro dnešek loučím, přeji dobrou noc 🙂

lichtakova
25. říj 2010

@jane84 to jo, spíš, jestli jsme si teda neměli dát pauzu...ale když to já si vůbec nedovedu představit, že bych šla zase do nějaký antikoncepce, připadala bych si, jako že ho plaším 🙂
jen mě asi moc nebudou plácat po zádech, kdybych nastupovala už těhotná, což je taky možný....no uviíme, jak taky vezmou tu výpověď...

a.j.a.
25. říj 2010

@lichtakova proč pitomá ? Jak píše Jane, v dnešní době nikdo na nikoho nebere ohledy. A s tou ochranou se holt budeš muset nějak rozhodnout. Záleží po čem nejvíce touži srdce tvé 😉 navíc nikde není psáno, že otěhotníš hned, třeba se to povede až po nějaké době, tak něco málo napracovat stihneš 😉 tím nechci říct, že bych ti nepřála, že už bys byla těhu teď 😉 to víš, že přeju 😵 jen je ten osud někdy holt nevyzpytatelný. Jestli se ti naskytuje příležitost super práce, tak jdi do toho....a mimi už si k vám cestu dříve či později určitě najde 😉 😵

jahudka80
25. říj 2010

@lichtakova 😀 😀 😀 😀 😀 já manžu překecala a v tu chvíli jsem fakt byla nadržená jak nevím co 😀 😀 😀 😀 a tak jsme sexíkovali a sexíkovali 😀 😀 😀 😀 no to bude plůšééér 😀 😀 😀 😀 😀 , uvidíme já to beru s rezervou tolikrát to nevyšlo tak proč by teď mělo 😅 😀

a.j.a.
25. říj 2010

@jahudka80 @lichtakova he he, tak to vypadá, že tu za chvilku budete dvě s novou super prací a // na testu 😀 😀 😀

martasl
25. říj 2010

jani-ony ty školy sepisujou s rodičema smlouvu o studiu a školném.no uvidíme.ale ekonomické lyceum správním a jazykovým zaměřením a ještě veřejnou jsem nenašla ani jednu.všude je právo až od 3 nebo 4 ročníku.no něco vyberem.

jahudko-takže z práce jsi nadšená??a už to máš jistý nebo jsi tam na zkoušku?vázat kytky můžeš i s bříškem a pak to nějak dopadne 😀 😀 😀 😀

lichtakova-když dáš přednost jednomu nebo druhému,tak by sis třeba něco vyčítala.takhle to přijde jak to přijde a nebudeš muset nad tím tak přemýšlet.takhle bych to brala já.

fram
26. říj 2010

Ahoj holky,
tak manža přijel včera večer nečekaně domů, nepřipravili mu nějaký papíry na cestu, či co, a odjížděl až dnes ráno. Takže maraton měl ještě pokračování 😀
@martasl nás tenhle výběr škol čeká za dva roky a už teď mi je z toho šoufl, přeju, ať vyberete dobře.
@jane84 ať ti jde práce na diplomce pěkně od ruky. To téma by mě strašilo, bych se dozvěděla i věci, který vědět nechci a byla bych si jistá, že trpíme všema formama neplodnosti 😕 😅
@lichtakova pitomá nejsi, já to před dvěma lety udělala stejně - nastupovala jsem na nový místo a přitom se snažila otěhotnět. Moc přeju, ať se ti tam fakt líbí.
@jahudka80 tak to jsem ráda, že se ti v práci líbí. A k tomu ještě // - to bude najednou štěstí 😀

lichtakova
26. říj 2010

@jahudka80 jojojojo, tak budem spolu čekat 😀 😀 😀 😀 😀
jinak moc moc moc děkuju vám všem za podporu, no kdyby se nezadařilo teďka do konce roku, tak si asi dáme pauzičku ve zkušebce, tak dva měsíce max a uvidíme, jak to bude....

zzzzuuuuzzzziiii
26. říj 2010

Liptonek (26let, SP12/2009 Femibion) - 8.4.//
petra.vavra (30let, SP 3/2010 Femibion,kys.listová) - 30.4. //
kopretina82 http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f (28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel) - 5.5.//
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan ) - 24.5.//
leheckova http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova (31let, MA 12/2009 kys.listová) - 21.6. //
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan) - 23.6. //
mikkisek( 29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E) - už jsou //
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard) - 28.7.//
a.j.a. (33let, MA 4/2010, jeřáb ptačí, teď Femibion) - 17/8 //
helcenka (31 let, kyselina listová, MA 06/2010) - 18.8. //
daniela699 http://www.fertilityfriend.com/home/2f81b4 (34let, MA 5/2010, a mamavit) - 20.9. //
veraakubik (23let,SP 7/2010 kys.listová) - 26.9. //
meiki (31let, SP 7/2010, kys.listová ) - 11.10. //

lucie.krajcarova (33let,VP 7/2010 kys.listovou,kontryhel,femigard).......................................42DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan).....................................................30DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.)........................................................................ ...................26DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)...........................................25DC
zzzzuuuuzzzziiii (25let, MA 7/2010 kontryhel ).............................................................................25DC
vendulak http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak (22let, MA 4/2010, Letrox50,kys.list.+E)...23DC
fram (35let, MA 2/2010,Femibion)...............................................................................................20DC
jane 84(26let,SP 8/2009 kontryhel,kys.listová).........................................................................19DC
endie(23let, MA 3/2010).................................................................................................................18DC
jahudka80 (30let, calibrum babyplan ) http://www.fertilityfriend.com/home/2f814a ....... ..17DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová)..................................................................................................17DC
pe_t (34let MA 7/2010,kys.listová, kontryhel)..............................................................................16DC
yfka30 (30let, SP 7/2010 kys.listová )......................................................................................... 11DC
natula http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a (29let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calib.b)... 9DC
sarykbrok (VP 6/2010, Femibion, kontryhel)..............................................................................2DC

zzzzuuuuzzzziiii
26. říj 2010

Ahoj holky, to je hruza, zase 25 DC za 3 dny by to melo prijit... aaaaaaaaaaaaaaaaa tohle obdobi nesnasim. Teseni zklamani premejsleni nastvani bezmoc... asi tak se to ve me mele...

zzzzuuuuzzzziiii
26. říj 2010

koukam, ze tady holky resili skoly... ja jsem osobne vystudovala soukromou vyssi skolu v hradci kralove a nemuzu si stezovat. mluvim jen za svuj nazor, vim, ze nektere ty soukrome jsou jen o penezich, ale ja mela fakt vyborne pedagogy a myslim, ze mi to hodne dalo... tak jen moje prispeni do mlyna 🙂 nekdy bych sla hned studovat neco na dalku k praci, ale pak si predstavim to vecny sprtani, psani seminarek a ta diplomka na konci a stacilo 🙂 vloni touhle dobou jsem chodila na kurz o vikendech a to bylo fajn...

zzzzuuuuzzzziiii
26. říj 2010

@jahudka80
@lichtakova
holky v breznu letosniho roku jsem take byla nucena hledat praci... a zaroven uz jsme touzili o miminku a vesele na nem pracoviali.... v dubnu jsem praci nasla a v kvetnu jsem zjistila, ze jsem tehotna... chtela jsem to zamestnavateli ze slusnosti rict aspon dva tydny pred ukoncenim zkusebky, protoze tu jsem mela 3 mesicni a nakonec to nebylo treba... bohuzel priroda to vyresila jinak...
takze praci si hledejte na mimi pracujte a nechte to volne plynout, nema cenu se stresovat...

zzzzuuuuzzzziiii
26. říj 2010

@fram tak jsem to trumpeta s tou tabulkou jsem rada, ze to tak berete 🙂
budu davat vetsi pozor, abychom to mely dobre...