Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

herbie
29. říj 2010

ahoj holky fram nebud smutna a radsi na ty alba nekoukej 😉 ja uz na ne taky moc nekoukam i kdyz mi to nekdy neda 🙄 moc ti preju aby jsi brzy nasla na testu // kdyz se tak s manzilkem hodne snazite to ja se alespon utesuju tim, ze tenhle mesic jsme fakt sex skoro vubec nemeli asi 3 jenom protoze on byl tech 19 dni pryc ted mam mrchu uz 4 dny a mam ji porad silnou docela tak uz aby skoncila a mi na to vlitli 🙂 snad bude tenhle mesic celej doma mel by bejt 😅 ted jsme jeli na pet dnu do santa cruz je to kousek od san franciska pritel tu musel jet surfovat tak jsem na hotelovem pokoji s mojim pejskem je tu zima jak prase a koukam na telku...........mejte se moc krasne musim vas jeste docist ooojjjooo jinak majjka24 je mi to moc lito a vitam te mezi nama....kdyz jsi mela potrat uz v 2 simestru asi bych tak tri mesice radsi pockala a papala vitaminy a pak na to hupsala podle toho jak se cejtis 🙂

herbie
29. říj 2010

chtela jsem napsat hupsla

pe_t
29. říj 2010

@majjka24 já tím prošla v 18tt. Po mrvní ms to bylo už trošku "veselejší" , ale snažit jsme se začali raději až p druhé - stejně to nevyšlo. Teď jsem 19DC po třetí ms a snažíme se zatím po ms obden tento měsíc. Tak uvidím za 10 dní....

pe_t
29. říj 2010

@fram já tam ani raději nekoukám - stačí mi ty ukázky na hlavní str., když sem jdu, aby mě to dostalo tam, z čeho jsem už venku. Počkej počkej, za pár dnů to uvidíš jinak - veseleji 😉 🙂

a.j.a.
29. říj 2010

@lichtakova juu, topinky, to mě nenapadlo. Ty už jsem sto let neměla. ňam ňam, tak si je asi zítra udělám na véču.

martasl
29. říj 2010

majjka24-mrzí mě to.já přišla o mimi v 16tt.snažit jsme se začali po 3 ms(v březnu) a zatím bezúspěšně.takže jestli se cítíš dobře,tak bych počkala po druhé ms a pak hurá na to.ale po první bych neriskovala.

silvidee
30. říj 2010

Ahojky všem,
hlásím 1DC.

lucie.krajcarova
30. říj 2010

ahojky, tak u nás je brigáda, tak za chvíli jdu vařit pro 5 llidí, snad to zvládnu.
silveidee, tak zase se objevila mrcha.. takže v říjnu už nikdo?

jane84
30. říj 2010

Ahoj holky, na mě asi taky něco leze, už mě bolí v krku ☹
Fram už jsme zase nahoře v tabulceeeee a budeme tam několik dní

fram
30. říj 2010

Ahoj holk,
tady je mrtvo 😕 a vidím, že se hodně marodí. Tak všem, které mají bacila přeju, ať ho úspěšně zdolají 😉
@silvidee ☹ 😒 to je mi líto,že to nevyšlo
@jane84 kéž by za pár dní nebyl sešup dolů 😉 😅

mv
30. říj 2010

Copak to, nějaký hromadný virový bacil tu řádí.... 😠 ☹ Bacil by to chtělo, ale jiného původu pro všechny.... 😵 😵

Tak já se do tabulky ani vůbec nedostanu, škoda.
Jako ty 3 měsíce života v celibátu nás oba doma dost děsí, jasně, jsou i jiné praktiky, ale ne na tak dlouhou dobu.ch jo...
A ještě jsem se dočetla v příbaláku, že bych neměla vůbec alkohol, tak to nevím, co z toho života jako teď mám mít.
😀
Jsem si koupila dnes krásné podkolenky na zimu s ujetým vzorem, jak dítě, říkal manža..

mv
30. říj 2010

@fram
@jane84 držím vám oběma moc palce!!!! 😵 Když už vím, že já mám min. na 4 měsíce s touto možností útrum, tak Ať můžu mít radost za jiné. 😵 😵 😵
Jo a
@fram něco mě ještě řekl mudr, co by mohl být i váš případ , tak ti to písknu do IP. 😉

fram
30. říj 2010

@mv čtvrt roku bez - to by mm nepřežil. Je po tom 9-ti denním snažení hrozně namlsanej 😀 😀 Když nemůžeš alkohol, co třeba čokoláda, to je taky dobrý lék 😀

mv
30. říj 2010

@fram budeme to muset vymyslet jinak, já bych už po týdnu bez lezla po zdi.... 😀
právě, že se po tom tloustne samo, tak i jídlo musím hodně omezit.No to bude očistec ve všech směrech, si se mnou doma kluci užijou.... 😀 😀
Ale jak dnes MM poznamenal, tak za to pak ten Šimon a Matouš stojej.Asi se chystá na školku doma.... 😀 😀

fram
30. říj 2010

@mv tvůj m se bude muset obrnit trpělivostí, aby s tebou vydržel - protivná, hladová, opuchlá, nevysexovaná...to bude lahůdka 😀 😀 😀 😀 Ale mimísek (nebo dva) 🙂 😉 za to stojí

mv
30. říj 2010

😀 😀 😀 😀 jo, přesně tak.To budu mít sama se sebou, co dělat, natož mé okolí.Ty lituju už předem.... 😀

martasl
30. říj 2010

mv-koukám,že to manžel bere z gruntu.když už,tak rovnou dvě 😀 ,jména jsou super 🙂 .a co takhle holčičku??vydržíte to,oba.ta odměna/ny bude stát za to!!!

silvidee-ach jo ☹ ☹ ☹ ,mrzí mě to.fakt se nám tady nedaří.

fram
30. říj 2010

@herbie vy si teda cestujete, úplně ti to závidím 🙂 Přeju, aby byl přítel na další snažení doma a za měsíc jsi nahlásila // 🙂

jane84
30. říj 2010

@fram jaká je nálada? u mě nic moc, popíjím tu pivo, nealko a jsem nějak smířená, že do Vánoc to prostě nebude a je mi z toho na nic, že to beru tak klidně. Protože se to ve mě pěkně hromadí a pak to pěkně ořvu

martasl
30. říj 2010

jane-a třeba bude.nevěš hlavu(no taky bych ji měla zvednout).naše potíž je v tom,že se na to tak upínáme a depkaříme při každé další ms.kdyby tak šlo vypnout a nemyslet na to pořád.teda,já až se konečně dočkám,tak mám takovej pocit,že to bude nejrozmazlenější dítko pod sluncem-to si užiju.ale já to na někoho svedu,třeba na manžela 😀 😀

fram
30. říj 2010

@jane84 u mě taky nálada nicmoc, cítím mrchu, ale snažím se uchovat si aspoň maličko naděje. O to pak bude větší to zklamání. ☹ Taky mívám chvilky, kdy jsem otupělá a smířená se vším nejhorším a pak to na mě dolehne a skoro se sesypu. Chtěla bych tě povzbudit a napsat, ať neztrácíš naději, ale já jsme ta poslední, kdo by mohl takhle radit, když už týden před mrchou na mě padá depka, že to nevyšlo a nejspíš už nikdy nevyjde. 😒

jane84
30. říj 2010

nejhorší je, že nemám takovou oporu v přítelovi, on je sice pro, ale kdyby to chvíli počkalo, bylo by pro něj taky dobře. pořád se bojí, že nedodělám školu. Jsou to oprávněné obavy, ale když mám svoje nálady nebo když se nechce tulit v době ovu, tak jsem schopná ho nařknout, že dítě nechce. Nejlíp ještě když odkládá svatbu, tak zase ze mě vyleze, že si nechává otevřená vrátka a mě má na dobu než si najde někoho jiného. Ještě pár takových výstupů a fakt mi zdrhne 😢

fram
30. říj 2010

@martasl já kdyby se zadařilo, tak bych to děťátko nikomu nepůjčovala a užívala si každičkou chvilku. Kluk často spával u babičky a dědy, když ho chtěli, ale tohle dítě by mělo smůlu, nedala bych ho 😀

fram
30. říj 2010

@jane84 ty chlapi 😠 😠 Oni vůbec nechápou, co pro ženskou znamená mít dítě. Můj chlap je zlatej a pokud jde o snažení, tak kdykoli, kdekoli. Ale pokud by mělo dojít na umělé, tak mám smůlu. Dozvědět se, že jsme neplodní, tak se nic řešit nebude a miminko prostě mít nebudeme ☹

martasl
30. říj 2010

fram,já to s holkama měla stejně.kdybych neměla fotky,tak si na nic nevzpomenu.taky byly holky hodně po babičkách(a jsou dosud).babičky bydlely ve stejném paneláku.byla jsem mladá a nevěděla jsem,že si ty dětičky musím náležitě užívat,že to rychle uteče.taky miminko nikomu nedám,moje moje..... 😀

jane84
30. říj 2010

@fram my se o umělém jednou bavili, tak u nás by asi bylo, ale byl by to dlouhý běh, už jen spermio, to by bylo přemlouvání. On nepotřebuje dítě k šťastnému životu, ale pokud chce mě, tak jedině s dítětem, já bez něj žít nemůžu

martasl
30. říj 2010

holky-já taky necítím v manželovi zrovna oporu.snaží se,ale nemluvíme o tom.někdy mám pocit,že to dělá jen kvůli mě a aby měl ode mě klid,pořád mu vyčítám,že jsem sama.nikdy mě nepovzbudí,když dorazí ta zatracená ms.ti hlapi si jsou nějak podbní,ne?? 😠 😠

fram
30. říj 2010

@martasl my právě, že jsem byli mladý a chodili na zábavy, plesy, diskotéky nebo jen tak posedět a kluka hlídali moji rodiče. Teď bych se z domu nehnula a vůbec by mi to nechybělo.
@jane84 když ještě dítě nemáte, tak je jasný, že by neměl dělat problém s umělým, kdyby bylo potřeba. Copak nechce někomu předat svoje geny? Oni se ti chlapi bojej, aby neztratily volnost 😠 ale jsem si jistá, že až otěhotníš a budete mít miminko, tak bude nejpyšnější a nejskvělejší táta na světe.

fram
30. říj 2010

@martasl mm je ochotnej přijet v noci na 3 hodiny nebo si vzít dovču na snažení. Za to si ho moc cením. Jenže snažení ho baví a není pro něho žádná námaha, ale nic víc ochotnej není. Aspoň kdyby bral ty vitamíny. 😠

jane84
30. říj 2010

já bych si strašně moc přála, aby když mu řeknu, že jsem těhotná, tak aby měl radost a třeba koupil nějakou malou hračku pro mimčo nebo cokoliv. Ale já to úplně vidím před sebou jak to bude: žádné jásání to nebude a neřekne vůbec nic. Krucinál. Je fakt, že na něm vidět, že si chce užívat svobodu a já se mu ji snažím vzít. Já bych tu tchýni přerazila. Všechno jsou následky její výchovy