Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

jahudka80
3. lis 2010

@zzzzuuuuzzzziiii já nevím ale podle grafu 😀 😀 😀 jsem fatk 24DC 😀 😀 😀

jahudka80
3. lis 2010

@fram to je divné s tím tvým špiněním, ale mě se stávalo že dva dny trochu pak třetí nic a čtvrtý ms, a u ms to mám to samé 2dny lítám a 3den klid jak když už by bylo po ms a tak šoupnu sipovku a 4 den zas normál 😀 😀 😀 😀 je to jak u blbech na půdě 😀 😀 😀 ale mám to tak od jak živa si pamatuji když jsem měla jednu z prvních ms tak jsem si myslela že už je po všem a pak jsem nestačila ve škole čumět 😀 😠 😠

jahudka80
3. lis 2010

@zzzzuuuuzzzziiii no zuzi možná jo asi to bude tím jak jsem to vůbec nesledovala a neměla čas tak včera jsem koukala že už jsem 24 a najednou koukám na graf a tam bylo o den méně 😉 no já spíž čekám kdy už ms dorazí.... 😀 😀 😀

pe_t
3. lis 2010

holky kdy se pozná těhu z krve?

jane84
3. lis 2010

@pe_t v krvi by mělo být hcg hned jak se začne tvořit
@jahudka80 62kč? to je teda pěkně blbej fór

pe_t
3. lis 2010

@jane84 už chci mít aspoň úterý 😅

zzzzuuuuzzzziiii
3. lis 2010

@pe_t peti a jak mivas cyklusy dlouhe???

zzzzuuuuzzzziiii
3. lis 2010

@jahudka80 tak jsem to snad spravila, je to mozne, delam u toho milion jinych veci...

zzzzuuuuzzzziiii
3. lis 2010

@jahudka80 reknu ti jahud vypada to nadejne...

ivasa
3. lis 2010

@jahudka80 páni, koukala jsem ti na graf a vypadá to moooc pěkně 😵 Držím pěsti 😉

@pe_t vy jste s jahudkou na stejno, co? Teda holky, fakt držím pěsti 🙂

pe_t
3. lis 2010

@zzzzuuuuzzzziiii teď mívám 29. Takže v PO by měla dorazit.
@ivasa no snad.... 😅

ivasa
3. lis 2010

@pe_t snad ne, ale určitě 😉 🙂 😎

ivasa
3. lis 2010

@pe_t jak mi to vždycky říká kamarád: Věř a vírá tvá tě oplodní 😀

pe_t
3. lis 2010

@ivasa 😀 😀 😀 😀 tak to je dobrý 😀 😀 😀

jahudka80
3. lis 2010

@zzzzuuuuzzzziiii 😀 😀 😀 😀 no to rači nééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé v naší situaci by to bylo tedy 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no když se daří tak se, dokud chce člověk strašně mimí tak to nejde a když už ho nechce (tedy chtěl by) ale situace u nás je fakt špatná a pro mimi ještě horší) mažu by kleplo 😀 a já nechci bejt ve 30ti vdova 😀 😀 😀
@ivasa rači drž jen pet 🙂 ta si to zaslouží já bych měla akorád starosti jak to zvládnem a nervy v těhu. být nemají a to mimi by si to nezasloužilo 😉

pe_t
3. lis 2010

holky občas mě sekundou píchne v podbřišku. Nikdy jsem neměla žádné cysty ani záněty. Měla jste to některá? Nachlazená určo nejsem a tak nevím, jaké jsou třeba projevy u cyst. Trošku mě to polekalo. Stává se to občas, i při třeba prudkém pohybu..pích ...fňuk kurňa co to je???

zzzzuuuuzzzziiii
3. lis 2010

@jahudka80 ale prdlajs, vsechno dobre dopadne a vse byste dobre zvadli... urcite... takze nech to osudu, ale ja bych se i primluvila, ze to vypada nadejne 🙂

zzzzuuuuzzzziiii
3. lis 2010

@pe_t peti ja cystu mela a bolelo to tak, ze jsem jen stezi mohla sedet, chodit nebo lezet... cysta boli porat je to takovy tlak na vajecniku... prestan se kontrolovat a nech tomu volny prubeh... ale myslim, ze me takhle obcas pichlo v podbrisku, kdyz jsem cekala miminko... jak rikam, radsi se prestan kontrolovat. Ps 🙂 pst, ale drzim palecky

pe_t
3. lis 2010

@zzzzuuuuzzzziiii tos mě zuzi potěšila,jak to popisuješ, tak cysta to není. To zas bolesti nemám. Včera mírně vaječníky a ještě dnes občas pichnutí - ale jen sem tam. Od včera. tak je to PMS, nebo....nechám to být. Jen jsem se chtěla ujistit a zeptat, abych neměla na krku zdrav.problemy. Tak aspn jsem se hodila do klidu - to můžu teda vyloučit 😝 🙂

ivasa
3. lis 2010

@pe_t jak píše zuzi, cystu jsem měla několikrát a tohle je spíš bolest - ty víš od čeho 😉 já tohle měla při každém těhu 😉 Tak doufám, že je to tak i u tebe 😉

pe_t
3. lis 2010

@ivasa popravdě si to teď nepřipouštím. Dokonce jsem před hod.volala s šéfem o termínu, kdy nastupuju do práce. 😕 NO jo, až tak počítám, že z toho nic nebude. Jinak já měla celé těhu v pořádku 7 let dozadu s malou a to už si vůbec nevzpomínám. A teď to poslední měla ms jemné pobolívání, víc si neuvědomuju. Nevím, proč mám po tom ZT takový strach, že nejsem ještě v pořádku.....raději budu příjemně překvapená, než se utvrzovat, že mám příznaky. Kromě toho občas píchnutí nemám ani ň.
Hoolky, u nás je zas nádherně - fantastickej podzim 😵 Máme okna do parku a je to tam teď pastva pro oči 🙂

daniela699
3. lis 2010

Ahoj holky, mam chvilku tak se snazim docist, pisu si to vedle do wordu jak vas postupne ctu, takze je z toho nakonec roman.  (ty ctverecky jsou smajly, ktery se mi nejak nechcou prevest sem, takze kdyz tak je domyslete. 😀 )

Marti, jsem rada, ze to nakonec tahkle Simce dopadlo a i kdyz to neni asi nic veselyho, taka son to neni tak vazny jak jsi se bala. Musi to byt fakt nervy.

Ajo, vlastne plati to stejne co Marti. Muselo se vam holky ulevit.

Jane, ja jsem si zrovna o vikendu koupila knizku o patchworku. Driv jsem si hodne sila a chci zase a jeste porad mam spoustu latek a zbytku, tak jsem si rikala, ze bych se do toho pustila, tak jsem potrebovala nejakou inspiraci. Nemusi to byt na zacatek nejaky obrovsky deky, hezky jsou i prosivany prostirani na stul nebo takovy ty stredovy dlouhy decky, misto ubrusu, nebo obrazky na zed nebo tam maji I adventni kalendar. V ty knizce jsou fakt hezky kombinace, je to tahle: http://www.knizniweb.cz/knihy/48160-kouzelny-pa...
Me hrozne rucni prace bavi, kdyz se do toho clovek ponori a povede se to, je to paradni pocit.

Fram, dekuju moc. Ale je mi fakt lito, ze ti to ted nedopadlo, moc jsem ti fandila. Ja bych to asi neodkladala, opravdu bych si zasla aspon na ten hormonalni profil, jsou to jen dva odbery krve a hned budes mit jasneji. Myslim, ze se takhle trapis uz celkem dlouho a treba uplne zbytecne. I kdyz ted jeste jak ctu dal, tak je mozne, ze treba se fakt povedlo.  Nebo jsem jeste premyslela, jestli treba to neni tim, ze z jednoho vajecniku to je vzdycky trochu jiny, pamatujes jak v srpnu jsi rikala, ze najednou prisla mrcha tak brzo? Ale preju tu dvojcarkovou variantu, jeee kez by to tak bylo.

Meiki, velika gratulace. At ti dopadnou dobre I ta dalsi vysetreni.

Ivasa, ani si to nedovedu predstavit, tolikrat si tim projit. Urcite ale Elinka je to co te drzi, protoze to musi byt na psychiku priserny. Moc drzim palce, at najdou nejaky jednoduchy, snadno odstranitelny duvod, proc se to delo, aby pristi tehu uz dopadlo dobre. Jinak na ty vysledky na stitnou zlazu jsem si vzdycky volala po tydnu, takze relativne rychle. (jee ted koukam, ze je budes mit uz zitra, tak to je je ultra rychlost.)

Peti, moc drzim palce, myslim, ze jste to dobre podchytili, takze to vypada slibne.  Jen jeste pockej s testem, je to moc brzo, a je lepsi videt jasnou carku nez zkoumat duchy.

Jahud, jak jak ctu cim si prochazis s tema bytema, to musi byt fakt na palici. Ber to tak, ze jste udelali co jste mohli a ted se to musi nejak vytribit, ja vim, ze se to lehce rekne ale nemuzete delat nic a budes z toho akorat na nervy. Hlavni je, ze mate kde bydlet a byt jste stejne chteli prodat, takze si to opravdu prinejhorsim na tri mesice pronajmou a pak koupi. Pozitivni je to, ze tu hypoteku daji I te pani samotne, takze prijmy maji urcite dobre, tak prinejhorsim pockate tri mesice. Hlavne se nenervuj, stejne tim nemuzes nic ted zmenit. A gratuluju k praci, musi to byt fakt hezky pracovat mezi kvetinama. 

lichtakova
3. lis 2010

Nazdar kočky, tak u mě zatím výpověď na početí nezabrala, jsem 1DC....
Jahůůůů, tak jsem na tebe zvědavá 😉

lichtakova
3. lis 2010

@jane84 Ahoj, jak pokračuje diplomka? A u tebe to taky vypadá slibně....? 😵

daniela699
3. lis 2010

Jeee ahoj Lichti, cetla jsem o tve vypovedi, myslim ze jsi udelala dobre. Kdyz jsi se tam uz dyl necitila dobre, tak to chtelo urcite zmenu. A ohledy bych nebrala, protoze nikdo je na nas taky nebere. 🙂 Tak drzim pesti at se ti pak v nove praci libi. 🙂

mv
3. lis 2010

Ahójky, jen vás jdu pozdravit a jdu se naložit do vany,a pak do postele, tak budu číst až zítra novinky odsud.
Neskutečně mě bolej vaječníky, jsem ráda, že vůbec lezu.... ☹ O to více mě štve, že z toho nic nebude. 😠 Z takových bolestí by musela být ovulka a folíky jedna báseň...tak pa

lucie.krajcarova
3. lis 2010

ahoj kočky, tak koukám, pořád se tu něco děje.
marti, ajo, prima, že to není nic vážného a děti jsou skoro v pořádku 🙂
Heli, ty učitelky nechápu, proč tam vůbec jsou... aby se matky o své děti bály i ve školce.. no už je mi jasné, proč jsou děti pořád nemocné...
Lichti, to mě moc mrzí.

my dnes byli v práci a řekla jsem na rovinu, že zkoušíme druhé, a když to nevyjde, tak bych chtěla 6hodinový úvazek. ptala jsem se, kdy to vlastně mám potvrdit. je to divné, ale v tuto dobu by bylo nejlepší těhu, když pro malého nemám hlídání... ale bylo tam fajn, ráda se tam vrátím 🙂))))) akorát že nejlepší kolegyndě bude mít už |35 let a nemá děti, tak buď si přestanem rozumět - že nemá dítě, nebo brzy odejde na mateřskou 😒

lucie.krajcarova
3. lis 2010

Pet, moc krásné výrobky 🙂 jde ti to suprově 🙂

jane84
3. lis 2010

holky já nevím dneska odpoledne mě začel dost pobolívat podbřišek i vaječníky, hleník skoro žádný, čípek lehce pootevřený. Mrška se asi hlásí 😒

pe_t
3. lis 2010

@jane84 to neeee 😨 já sice čípek nezkoumám, ale hleník taky nemám...Ten může být přece až po vynechané ms. 😕