Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

lucie.krajcarova
7. lis 2010

@mv ahojky, máš teď takové smutnější období, ani počasí tomu moc nepomůže...určitě bude líp, vydrž!!!!!!!! u nás je to s pejskem podobné....

@fram to jsou tedy zprávy, chudákmanža, muselo ho to taky vystrašit. ať už je doma!!!

jane84
7. lis 2010

Ahoj holky, my dnes vyrazíme někam na oběd, uděláme si hezkej den. I když se pak musíme stavit ke tchýně, ale to snad přežiju.
@fram ještě, že se manželovi nic nestalo. přesně vím, co jsi prožívala. Přítel vezl na Silvestra bráchy s přítelkyní na chatu, pak jsme měli vyrazit my kousek od nás za děckama. Dlouho se nevracel a pak mi volal, že se mu vyvrátilo kolo a stojí napříč silnice, v zatáčce. Byla jsem taky vystreslá a nakonec jsme už nikam nešli, zůstali jsme doma a užili si jeden druhého.
@mv nevzdávej to, všechno se vždycky zdá beznadějné a nakonec to dobře dopadne. Určitě to stihnete. Nekoukej na ty weby!!
@pe_t MS zatím nikde, ani špinění. Ale minulý cyklus z tohoto vaječníku byl 31 DC, což mám dnes, takže by teoreticky mohla přijít zítra. Nevím no, prsa bolí na boku na dotyk docela dost, včera mi bylo trošku špatně a zamotala se mi hlava. Ale nechci tomu moc věřit, spíš se přikláním k tomu, že zítra mrcha přijde. Jinak ta ozdoba, určitě budu dělat i další a jiné barvy, ale musím nakoupit materiál, hlavně špendlíky 🙂

jane84
7. lis 2010

@fram pamatuješ si mikkiska, taky našla // už dávno, měla chlapečka, Ondru, nevíš o ní něco? Nemá žádný nový fotoblog ani info o mimču

majjka24
7. lis 2010

@mv ty jdeš taky na dovyšetření na trombofilii? A kdo tě poslal? Nebo chceš sama?

fram
7. lis 2010

@jane84 na mikkiska jsem nikde nenarazila, tak nevím, snad je všechno v pořádku a jen nemá čas na koně 😕 Budu ti moc držet palce, ať mrcha nedorazí.

pe_t
7. lis 2010

@jane84 Zkusila jsem si ted ráno změřit teplotu. ( na teploty nijak netrpím ani když jsem nachlazená a bolí v krku...)
A mám 37,1!!! 😕 😅 Klíčí ve mě naděje.

fram
7. lis 2010

@pe_t 😕 😕 teeeeeda, vydržíš netestnout do středy? 😀

pe_t
7. lis 2010

@fram asi jo - teda snad 😀 ale nevím, jestli je to nějaký ukazatel, když bych to měla dostat až zítra. Vůbec o tepl. nic nevím jen to, že by měla být zvýšená. Nevíš, kdy před ms by měla klesnout? To se ale počítá asi na hod. co? Přemýšlím, jestli kdyby měla zítra dorazit, jestli by už tpl klesla, nebo se poříd držela. To hlodání a špekulování je šílený 😅

majjka24
7. lis 2010

@pe_t jukni http://merenibt.xf.cz/index2.html je to tam dobře napsáno

jane84
7. lis 2010

@pe_t já teplotu teda neměřila, celkově mám i tělesnou zvýšenou, ale byla jsem trošku nachlazená. Co ale musím říct. už třetí den jak mě něco rozhodí, tak brečím, nejen pár slz a pořádnej pláč, před chvílí zas. Ať se ukážou // nebo přijde MS, třeba to pak poleví

pe_t
7. lis 2010

@majjka24 děkuju - už jdu na to 😉

pe_t
7. lis 2010

@jane84 no ty s tím, co jsi psala dřív vypadáš taky nadějně 😵

mv
7. lis 2010

@pe_t
@jane84 oběma vámm moc držím palce!!!vypadá to u vás nadějně, holčinky... 😵
A užij si obídek a přežij i tchýni.Mě možná čeká odpoledne, ale zatím se vymouvám na kopu žehlení,kterou vůbec nemám... 😀

@majjka24 původně mě tam po MA poslal můj gynekolog a našli mi Leidena, tak musím na dovyšetřetření těch ostatních.Sice je to vše na dlouhé lokte, ale jsem ráda.Spoustu holek se na to vyšetření ani nedostane, nebo až když je průšvih... ☹

majjka24
7. lis 2010

@mv tam mě jako že nenašli nic testli mě na 20 nejčastějších + leiden a MTHFR a to jsem měla z 88 % negativní a chcu právě dovyšetřit , protože ať mi nikdo netvrdí že v 17 tt je ta jejich "slavná náhoda" infakrty placenty !!!

el29
7. lis 2010

Ahoj holky,hlásim 3 DC. Jsem z toho smutná,teď jsem byla hodně v očekavání,loni tuhle dobou jsem otěhu...
Asi půjdu na umělé oplodnění...
Včera mi psala kámoška,že je těhotná ve 12. týdnu,moc ji to přeju,ale u mně se prohloubila depka,znáte to...

mv
7. lis 2010

@majjka24 určitě budeš klidnější, když ti vše dovyšetří...

majjka24
7. lis 2010

@mv tak to určitě 😵 Tento týden se chystám k obvodačce, protože ten můj Dr. to uzavřel jako náhoda 😠 Je to třeba tak, ale něco mi říká, že ne

mv
7. lis 2010

@majjka24 tak ať ti nic nenajdou a byla to "jen" opravdu smutná náhoda... ☹ Držím palce do dalšího snaženíčka, ať se vám brzy zadaří. 😵

majjka24
7. lis 2010

@mv děkuju moc , jsi moc hodná 🙂 Tobě taky přeju ty // na testíku a ať je všechno tak jak má 🙂

pe_t
7. lis 2010

Teda tady je nějak mrtvo... 😕

jane84
7. lis 2010

@pe_t nechceš zítra testovat se mnou? ať v tom nejsem sama

fram
7. lis 2010

@el29 ahoj, moc mě mrzí, že vám to nevyšlo ☹ Takže uvažuješ, že to začnete řešit přes CAR?
@jane84 budu na tebe celou noc myslet, doufám, že nás budeš informovat už ráno. Zkusím sem mrknout,jestli to stihnu. Držím, držím, držím palce 😉
@pe_t taky, jako u jane - doufám, že ti nedorazí a ve středu tam budou. Někdo už to musí tady zase prolomit. Za chvíli bude polovina listopadu 😕

jane84
7. lis 2010

@fram 😀 😀 nechceš raději v noci spát? začala jsem slabě špinit, ale i tak testnu, pro jistotu

fram
7. lis 2010

@jane84 z neděle na pondělí spím většinou špatně 😀 Zkusím tenhle cyklus kontrolovat čípek, teď vím, jak vypadá úplně otevřenej a uvidím za pár dní, jestli nahmatám nějakou změnu. Stejně mi to ale bude k ničemu, jestli ovuli podle čípku poznám, když mm nebude doma 😅

jane84
7. lis 2010

@fram mně se čípek otvírá mnohem víc při ovuli než při MS, proto podle toho spíš určuju ovulku, těhu ne.

fram
7. lis 2010

@jane84 já HO (čípek 😀 ) ještě tak důvěrně neznám,tak jsem zvědavá, co mi během cyklu předvede 😀

jane84
7. lis 2010

teď jsem hledala nějaké info o prolaktinu, protože mi přijde, že mě hodně bolí prsa a jsou taková napnutá. Zítra ráno otestuju a pak uvidím. Kolem poledního jdu na kontrolu na endokrinolku, tak tam zkusím udělat psí oči, aby mi to vyšetřil.

jane84
7. lis 2010

@fram jak se člověk stále vzdělává, je to zajímavé sledovat jak to naše tělo funguje, že? 🙂

lichtakova
7. lis 2010

nazdar kočky
tak testovalkám přeju samé dobré zprávy, to jsem zvědavá, jak to dopadne

jahudka80
7. lis 2010

@pe_t mě klesla včera ráno a dnes tedy spíž v noci jsem to dostala 😒
@zzzzuuuuzzzziiii tak dnes hlásím 1DC

@jane84 mě už se právě druhej měsíc stalo že je zavřenej a ms šup tady, 😀 a tak nevím, pamatuji si ještě před pár měsíci že se krásně otevřel a do 24h jsem to dostala a teď 😖 už ani na čípajz není spoleh 😀 😀 😀 ale při ovuli tedy řekla bych že spíž tak 2,1den před je otevřen 😀 😀 😀 no ale to už mi bude teď k ničemu, ..... tohle bylo fakt už naposled jako snažení 😀 😀 😀 teď budeme mít úplně jiné starosti 😉