Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

pe_t
8. lis 2010

@helcenka gratuluju k dobrým výsledkům 🙂 to je super!
@jahudka80 tak to je sííííla - co na to říct! to jsou fakt idioti....to by vám měli kompenzovat tu ztrátu kvůli nim...
@a.j.a. jeee to je hezkyy, když vidíš i okolo štastné lidi z tvého štěstíčka v bříšku 😵

@fram testnu zas až ve středu, pokud do té doby nic

holky u nás pomalu začínají vánoce - na náměstí vánoční výzdoba a kluziště s domečkama už má frčet 😒 jéééje to letí

lucie.krajcarova
8. lis 2010

@jahudka80 vám se teda smůla lepí na paty 😔 je mi to strašně líto... na druhou stranu jsem moc ráda, že máš tak fajn práci a možnost občas zapomenout. bude líp, uvidíš!! a držím palce, ať to vyšetření dopadne dobře!!!
mv, taky moc držím palečky na zítra a manža se určo umoudří!!!! ráda bych řekla, že není kam spěchat, ale to asi není tak úplně pravda. cítím se na tom podobně.¨
Heli, to je prima, že výsledky jsou dobré 🙂 a náhodou nevíte, co to je?¨
aja, tak to rodina pěkně přijala, paráda 🙂
janičko, je mi to strašně líto... půjdeš teď někdy na gyndu na nějaké vyšetření?

lucie.krajcarova
8. lis 2010

@pe_t to jsem moc zvědavá, jak se to u tebe vyvine. vzhledem k tomu, že ses nahlásila do práce, tak bych se vůbec nedivila, kdyby nic nepřišlo 😉
lichtakova, už můžeš práci trochu flákat 🙂

jahudka80
8. lis 2010

@lucie.krajcarova Luci díky 😉

a.j.a.
8. lis 2010

@fram lehce nervózní z těch výsledků jsem, zvlášt když kámoška říkala, že je často zkresluje nachlazení a nemoc. Tak uvidíme. ale daleko hůře se mi čekalo na výsledky nt. Teď pevně věřím, že je vše ok a triple dopadnou dobře.
Jinak koblihu už cítím od minulého týdne 😵 ale musím v klidu sedět a ruku mít na břiše. Jinak je zatím necítím. Ale i tak je to parádní, máme večer vždycky svoji chvilku 😵 kdy sedím u telky a zevnitř mě oťukává kobliha 😵

@martasl Klárka se zatím moc těší. Řekli jsme jí to teď o víkendu, zároveň s babičkama, aby se náhodou neprokecla dříve. A ještěže tak, pže dneska nastoupila do angličtiny a hned ve dveřích hlásila, že maminka má v bříšku miminko 😅 a mermomocí si trvá na tom, že chce bratříčka 😕 he he, tak nevím, no 😀

@jahudka80 Jahud, to je fakt bordel. Asi bych se neudržela a té babě taky něco od plic řekla. I když to holt ničemu nepomůže 😝 mrzí mě to, že se vám tak teď se.. 😝 ale pevně doufám, že se vše v dobré brzy obrátí.
Aha, tak to jsem netušila, že prolaktin může mít něco společného třeba s nádorem 😕 ale já myslím, že po téhle stránce to bude naprosto v pořádku.

a.j.a.
8. lis 2010

@lucie.krajcarova jo jo, jsem ráda, že to vzali tak pěkně, pže jsem fakt od tchýně čekala blbé řeči. No jo, překvapila 😅

helcenka
8. lis 2010

Holky díky, mě spadl takový kámen ze srdce.

Jinak jsem už v 17. týdnu a termín mám 22. dubna, to tak letí. Do pasu to snad dám...
Pořád jenom nemůžu jíst moc sladké věci (ani sladký čaj), nedělá mi to dobře, jinak nevolnosti nemám, i ten močák jsem nějak zažehnala. Jenom mi tvrdne bříško, když delší dobu stojím, takže to střídám.

Lucko, my to vědět nechceme, co to bude. Teda u Kubíka jsme to taky vědět nechtěli, vzhledme k tomu, že jsem byla na UTZ 3x za těhu plus na UTZ ve 20. týdnu, a na tom jediném se mi zdálo, že něco vidím a vypadalo to, že to bude chlapeček, ale neptali jsme se na to a ani to nechtěli potvrdit. I když nebylo nic moc vidět, Kubík se pořád točil prdelkou a ne a ne se otočit, a když už, tak šup zpátky prdelkou a zády.
A teď na posledním na UTZ se mi už zdálo, že vidím, co to bude. A myslím, že na fotečce to taky vidět je, ale opět to nebudeme chtít potvrdit. Bude to překvápko, i když nevím, protože Dr. má ten 3D UTZ v ordinaci a ve 20. týdnu ho dělá sám, takže nikam nemusím a minule při UTZ to na ten 3D přepnul a tam je to všechno dobře vidět...

AJO, k nám tchýně přijde ve středu, tak jí to taky řekneme (aby mě pak snad nepomlouvala, že jsem ztloustla 😠 - ba ne to je vtip, ale vidět už to na mě je dost - taky jsem předtím neměla bříško žádný, a miminko je pěkněj kusanec).

Jahůdko, to jsou teda jobovky. Ale když se daří, tak se daří... 😖

Jdu spát, zítra jdeme do mateřského centra na divadýlko a odpoledne mě čeká prohlídka u obvoďačky do průkajdy, tak to bude náročnější den. Manžu už jsem přestěhovala do obýváku, má tak šílenou rýmu a pokašlává, tak abych ještě něco nechytila, když už jsem to s Kubíkem ustála a bylo mi asi tři dny a pak dobrý.

jahudka80
8. lis 2010

@a.j.a. Ajinko jsi moc hodná, mě už o výkendu tekli nervy hádala jsme se s manželem.... a už měla toho všeho plné zuby. No jak chtěj ať si seženou něco jiného. Mohli to říct rovnou oni tady celou dobu snáma hráli nečestnou hru a jem my jsme na to doplatili. 😠 😖 Jsem vytočená a jelikož už volám na kredit tak té babě aspoň pošlu zítra sms - slušnou něco v tom smyslu ,že jí moc děkuji, že se z nich vyklubali pěkní podvodníci kteří nás tahali za nos a že tedy kvůli nim jsme přišli opro nás o nemalé peníze, které nám teď budou hodně chybět. a že díky makléři který měl od nich vybrat zálohu a nevybral ,že jsme díky nim zadluženi a že by mě na jejich místě hamba fackovala. 😠 😒 ☹

a.j.a.
8. lis 2010

@helcenka Heli, tak hlavně, že je vše ok a cítíš se dobře 😵 takže u vás tchánstvo taky ještě neví, že jsi těhu ? Já jsem docela hleděla, že manžel vydržel nic neříct a neprořekl se mamce, pže přes týden bydlí u nich ve Zlíně.
To jsi dobrá, že jste vydrželi si nenechat říct pohlaví. Já o tom teď taky uvažuju, ale nevím nevím, jestli to vydržím. Navíc manžel to chce vědět stoprocentně.

@jahudka80 nedivím se, že ti tečou nervy. Tohle by naštvalo každého, takové hnusné jednání. Už skoro od začátku se teda chovali divně, furt nějaký problém. Škoda, že jste na to doplatili po finanční stránce a přišli o penízky. Takovou částku přece jen člověk na cestě nenajde, obzvláště teď před Vánoci. Ach jo, fakt mě to mrzí.

pe_t
9. lis 2010

dobre ranko 🙂
ta u mě zatím nic.... 😨

zzzzuuuuzzzziiii
9. lis 2010

Liptonek (26let, SP12/2009 Femibion) - 8.4.//
petra.vavra (30let, SP 3/2010 Femibion,kys.listová) - 30.4. //
kopretina82 http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f (28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel) - 5.5.//
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan ) - 24.5.//
leheckova http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova (31let, MA 12/2009 kys.listová) - 21.6. //
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan) - 23.6. //
mikkisek( 29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E) - už jsou //
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard) - 28.7.//
a.j.a. (33let, MA 4/2010, jeřáb ptačí, teď Femibion) - 17/8 //
helcenka (31 let, kyselina listová, MA 06/2010) - 18.8. //
daniela699 http://www.fertilityfriend.com/home/2f81b4 (34let, MA 5/2010, a mamavit) - 20.9. //
veraakubik (23let,SP 7/2010 kys.listová) - 26.9. //
meiki (31let, SP 7/2010, kys.listová ) - 11.10. //
vendulak http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak (22let, MA 4/2010, Letrox50,kys.list.+E) //

pe_t (34let MA 7/2010,kys.listová, kontryhel).............................................................................30DC
yfka30 (30let, SP 7/2010 kys.listová )........................................................................................ 25DC
sarykbrok (VP 6/2010, Femibion, kontryhel)..............................................................................16DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.)........................................................................ ...................15DC
lucie.krajcarova (33let,VP 7/2010 kys.listovou,kontryhel,jeřáb ptačí)....................................15DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)......................................................14DC
zzzzuuuuzzzziiii (25let, MA 7/2010 kontryhel, kyselina listová).................................................13DC
anavirez (29, MA 9/2010, kontryhel, kys. listová)........................................................................13DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)...........................................11DC
fram (35let, MA 2/2010,Femibion)................................................................................................9DC
endie(23let, MA 3/2010)..................................................................................................................6DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová)..................................................................................................5DC
jahudka80 (30let, calibrum babyplan ) http://www.fertilityfriend.com/home/2f814a ..........3DC
jane 84(26let,SP 8/2009 kontryhel,kys.listová)..........................................................................2DC

zzzzuuuuzzzziiii
9. lis 2010

@pe_t peti uz je to 30 DC co dneska prvni ranni moc, to uz asi nestihame, vid? 🙂 drzim ti palecky

pe_t
9. lis 2010

@zzzzuuuuzzzziiii no to ne, ale po tom bílém včera tomu moc nevěřím. ☹

pe_t
9. lis 2010

@zzzzuuuuzzzziiii BT mám pořád zvýšenou 😒 ☹

lucie.krajcarova
9. lis 2010

@pe_t čauky, a po kolika dnech chodí ms z thoto vaječníku?

pe_t
9. lis 2010

@lucie.krajcarova 29 , ale já vím, že den zpoždění nic není, klidně ji můžu dostat až třeba 32. Ale teď mi chodila pravidelně a tentokrát mě mate ta BT a ani náznak špinění....no a říkám si, že včera by byl asi aspn duch...Ovu byla minulý týden v SO..

lichtakova
9. lis 2010

@jahudka80 ahojda, to jsou teda fakt debilové, doufám, že se vám podaří brzy někoho sehnat, ať se strarosti začnou zmenšovat
@pe_t držím pěsti 😉
@fram čauky, no uvidíme, taky doufám, že se brzy ozve ta paní, že bychom třeba něco podepsaly.... 😅

jahudka80
9. lis 2010

@lichtakova jojo napsala jsi to přesně de.... 😀

Holky já dnes jdu o hodinu dřív do práce musíme vybalovat vánoční zbožíčko, najednu je to krásné všechny ty věcičky, tak aspoň nachvíli zapomenu na starosti .... snad.

pe_t
9. lis 2010

holky bývá před ms výtok? Já si to vůbec neuvědomuju...

pe_t
9. lis 2010

hrkl ze mě hodně hustý výtok, byla jsem jako poč....vůbec si neuvědomuju, jestli může být před ms takový výtok jak na intimku. Dopr.....štve mě, že vím prd.

yfka30
9. lis 2010

Ahoj holky 🙂

@zzzzuuuuzzzziiii hlásím 1DC 😠

Jestli to takhle půjde pořád, tak za chvilku to budu mít po týdnu, zase došla dřív než měla 😝

martasl
9. lis 2010

ahoj holky.

pe_t-tak to vypadá velice nadějně 🙂 ,hustý výtok je v těhu,ne?? 😅 .kdy budeš testovat,zítra??

jahudko-to hučení jsem nějak neregistrovala.pro mě problém byl vydržet se nehnout a to mě šíleně lechtalo v uchu.děs 😅 .jé vánoční ozdoby,bych tam nechala majlant,neodolala bych 😀

a.j.a.-tak to je hezký,že je malá nadšená,jen aby ji ten chlapeček vyšel 😀

tak naše Kč asi půjde na to lyceum.ale na tu fotografii si dá přihlášku taky,kdyby si to ještě rozmyslela.

martasl
9. lis 2010

myslela jsem naše Kača(jde nám blbě a).

yfko-to mě mrzí,psala jsi ale,že to čekáš,že přítel bude málo doma,nebo se něco změnilo??

yfka30
9. lis 2010

@martasl jojo, změna byla, přítel byl ted celej měsíc doma, chytly ho záda. Najednu stranu super, že mohlo být snaženíčko (bohužel k ničemu ☹ ) a na druhou stranu blbý, že přišel o dost penízků a to ted před vánoci není moc dobrý 😒 . Mě jenom zaráží ta moje mrcha, před tím jsem to mívala po 30 dnech a ted 2x po sobě takhle brzo a ještě nepravidelně. Myslíš, že se to ještě upraví, že je to ještě po tom potratu takový rozhozený? 😕 . Ještě , že jsem vždycky dopředu předzásobena vložkama, jinak bych byla v prdce 😀 , nevím kde bych o půl 3 ráno ty píčpanty sháněla 😅

martasl
9. lis 2010

yfko-myslím,že 25dc není tak brzo.kdyby to bylo ještě míň asi bych zašla k doktorovi.škoda že to nevyšlo.a to s těma penězma chápu,před vánocema je to na prd.

lucie.krajcarova
9. lis 2010

@yfka30 jejda, přišla ms už takhle brzo? to je fakt k zlosti ☹ ale zase dřív bude ovulka... jsem zvědavá, jestli mě zas přijde po 40 dnech 😖

lucie.krajcarova
9. lis 2010

teda pet, jsem na tebe moc zvědavá!!!
koukám do tabulky, je tam tteď taková zvláštní pauza, sarykbrok je 16dc, a pak už jsme zas hodně za sebou 🙂 snad to bude větší úroda za 14 dní

meiki
9. lis 2010

ahojky holky
heli: blahopreji ke ko, no ja bych asi nevydrzela si to nenechat rict :o), but to bude chlapecek a trosku asi budu smutna, protoze si ted moc preji holcicku, ale nejdulezitejsi je zdravicko, takze moc kazdy den prosim za zdrave miminko

@pe_t moc zdrzim palecky

jahudko: no to teda je skoda slov na adresu tech lidi, co delaji za veci, nepriznaji registr a nakonec reknout, ze ani tu vasi nabidku nevezmou, se nakonec jako urazili a tvari se ze oni jsou Ti co si jako muzou stezovat, chjo, jsou to dneska ale lidi

mv
9. lis 2010

Ahojky,
tak jsme doma a máme z první návštěvy CARu docela dobrej pocit. 😵 Vše s náma probrali,teda na začátku jsem šla do kolen, když mi doktorka říkala, že vzhledem k mému věku mi nebude nic nalhávat, že ta šance klesá každým dnem.Až po několika dalších větách, kdy už se o mě pokoušely mrákoty se ukázalo, že se podívala omylem na RČ manžela a myslela si, že mi už bylo 40. 😀 Měla jsem fakt co dělat, abych to prodýchala... 😀
Několikrát před manžou zdůraznila, jak on je na tom s "plavcema "super a ten se pnul do nebe 😀 .
Příště tam prý rád půjde...Ješitnost chlapů je holt velká v tomto směru a doktoři jsou v tomto dobří psycholozi.Vědi jak na ně.
Celkově jsem ráda, že jsme šli, když nám ukázala statistiku úspěsného otěhotnění po 35roce věku, tak jsem koukala jak puk, jak to prudce jde dolů v mnoha směrech.Bylo dobře, že to viděl i manžel.
Podle UTZ se rozhodneme, jestli v prosinci půjdeme na IUI,ale to jen kdyby dorostly folíky v levém vaječníku, což je nepravděpodobné, nebo pak nám hned dnes zažádali na pojišťovnu o IVF a to asi v lednu.
Konečně mám po měsících pocit, že se něco bude dít.... 😵

mv
9. lis 2010

@jahudka80 ty lidi jsou fakt na ránu.... ☹ 😠

Dneska jsem si nechávala vázat kytku, tak jsem si na tebe vzpoměla.Plný obchůdek krásných věciček na Vánoce. 😵
Já bych tam dělat nemohla, nic by mi z výplaty nezbylo.... 😀