• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

4. května 2017 
K té Mojžíšovce, když vám to napíše gyndr, tak to hradí pojišťovna. Chodí se jednou cca za měsíc, jinak cvičíš doma. Já byla poprvé a po prohlídce si napsala - silné spasmy (nevím, jak se to píše). Když jsem byla po 6 týdnech na kontrole, tak mě moc chválila, že o 2/3 lepší, že příště už bychom přímo stimulovali na snaženíčko.... To příště má být 21.4., tak už to bude o něčem jiném :wink: snad...
A k té krvi - mě po druhém potratu zjistili větší srážlivost krve, ale jen na jednom chromozomu - což je lehčí forma. Zjistili to na genetice. Z genetiky mě poslali na hematologii a tam mi dr. řekla, že v mém případě (vzhledem k lehčí formě) to určitě není důvod potratů. Ale pohlídají si mě od 20.tt . Je tam nebezpečí předčasného odlučování placenty. Co pomáhá na to ředění krve je listovka. Takže mám doporučeno papkat asi dvojitou dávku...
Holky, držím palečky, aby smutek brzy vystřídala radost z rostoucího bříška :wink:
5. dub 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Angel,endie,čauky ,vítám vás mezi námi :dizzy_face: :dizzy_face: ,holky držte se ,bude líp :dizzy_face:
Fram ,to jsem mohla že,ale už se probral,nic si nepamatuje,jak jinak :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: .
Hernajs břicho mě bolí a mršula nikde :angry: :angry:
5. dub 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Radus ajoj, :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,ono s tou diskuzi to bude asi tak lepší :dizzy_face: ,už by to nebylo stejně ono :confounded:
5. dub 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jajkaz to fakt,že to muže hradit i pojištovna,ale já se snažila chviličku,to bude asi pro dlouholeté snažilky a to se chodí jen jednou za měsíc,já myslela,že aspon jednou týdně :unamused: ,chci si tam zítra zavolat a domluvím se ,ale těšííím se,zrovna dneska mě tak bolí v kříží,ale to už muže být z MS
5. dub 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, byla jsem v kina na "Ženy v pokušení", vřele doporučuju!!!! Sranda, aspon něco na odreagování :slight_smile:
5. dub 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zrovna dneska mi o tom filmu říkala kámoška,prý to je fakt super :grinning: :grinning:
5. dub 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, je to super. Mě bolí břicho, no to se těším, mohlo by mi to vyjít na víkend , jinak v práci chcípnu :frowning2: Stačilo mi to po první revizi, po třech dnech, co jsem to dostala, jsem musela k doktorce, aby mi dala injekci na zastavení krvácení :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. dub 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky holky za přivítání :slight_smile:
5. dub 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
nat: jak vy počítáte ty DC, počítá se i ten den revize? To už bych byla 25DC.
5. dub 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
endie: ahojky :slight_smile:
5. dub 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach jo já jsem taková blbá, ted jsem koukala na jedny stránky a zjistila jsem že by to byl chlapeček :frowning2: a já si chlapečka tolik přála :frowning2:
5. dub 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
endie, ty máš doma takovýho krásnýho drobečka :slight_smile: Určitě se brzy zadaří, ale pak teda budeš mít honičku, skoro jako kdybys měl dvojčátka :wink:
5. dub 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
endie: nesmutni, chlapeček bude :slight_smile: :wink: já podle tý tabulky měla mít poprvé holčičku a podruhý chlapečka.
5. dub 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nesmutnětě a co to je za tabulka,ja to nechápu,o čem píšete :cry: :frowning2: :grinning: :grinning:
Silvi,první porevizní MS si už měla né,Tak kolik je to dni od prvního dne posledního krvácení.
5. dub 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
nat: ne neměla , na tu čekám:slight_smile:
5. dub 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
nat: 12.3. jsem byla na revizi, tak pokud to bude jaky minule měla bych to dostat po 30 dnech
5. dub 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
nat: to je ta tabulka :slight_smile:
5. dub 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
nat: mám jí ve fotoblogu, je tam líp čitelná
5. dub 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já doufám že bude ale mám takový problém( prodělal jsem určitou nemoc, ona mi zničila dělohu) už o malou jsem bojovali dr. myslel že jí nedonosím a ted než jsem o těhotněla tak mi řekli že to nedonosím no a tak se stalo, mám poškozenou dělohu, čekám až budu moct jít na zákrok a oni se mi tam pořádně podívají, dr. to chtěla udělat už při revizi ale prý to uděla zvlášt, tak uvidíme
5. dub 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
endie: je to ta tabulka co jsi myslela ty?
na ten zákrok bych rozhodně šla, protože miminko dá děloze dost zabrat a pak při dalším těhu můžeš být v pohodě, lepší tam jít, než podstoupit další revizi, to ted budu trnout já, jak budu schopná mimi dsonosit, pořád to byly docela zásahy do těla :confused:
5. dub 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak máš krásnou holčičku :slight_smile:
5. dub 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: děkuji, neboj donosíš úvidíš, mě třeba pomohl hodně gynex než jsem otěhotněla s malou
5. dub 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo to je ta tabulka
5. dub 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
endie: tak my se budem snažit květen, červen, červenec - vychází holčička :slight_smile:
5. dub 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
už jsem tu chvili tu nejsem a jsou nové dušičky vitam vas mezi nami všechny a jdu se juknout co jste psali a doplnit tabulečku
5. dub 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
lehe: jak to teda mám s tím DC,já na první porevizní mrchu teprve čekám , ale jinak jsem 25 dní po zákroku
5. dub 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no ted by se měla počítat revize jako mrcha a pak uvidime kdy to dostaneš vetšnouto je 4neděle od zakroku ale taky to může být 6neděl
5. dub 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
lehe: jj, tak to mám správně, minule jsem to dostala po 30 dnech, normálně jako to mám, tak ted uvidím, ale břicho mě bolí :confused:
5. dub 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vítam tě Endie mezi nami koukam že maš opravdu malé mimi doma ale hlavně že je vid????Tak ti přeju brzké uzdravení a až se na tebe podivají tak to třeba pujde raz dva...¨
Silvidee revize je 1DC tak napiš jak to je to by znamenalo 26??počítam to dobře
Endie napiš mi kolik ti je a revizi jsi měla minulé pondělí to je 29.3. a bereš něco na podporu asi ne vid když to byl takový omylek pokud budeš chtit dám tě do tabulky alespon jako snažilku ....
5. dub 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Silvi,tak bych tam dala teda den od revize,tj 25,Lehe kde jsi,já ji totiž dneska pasovala na tabulkářku naši,souhlásíte :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .
Endie na ten zákrok běž co nejdřív,já vím o čem mluvím,já měla 12 cm velkou cystu a taky jsem se vyhýbala operaci,přitom kdybych šla hned po revizi,tak už jsem možná byla těhu,ta cysta mi odtlačila prý i vaječník i vejcovod někde bokem,takže kdybych nešla,tak bych asi fakt neotěhotněla,ted vím,že je vevnitř vše ok a začíname se snažit hned po MS,člověku se nechce,to chápu ale pak to stojí za to a při dalším těhu už budeš klidnější :wink: .Jinak já jsem strašná sračka na toto a dala jsem to,Lehe ví o čem mluvím,chuděra mě musela furt uklidnovat,jak jsem bulela :dizzy_face:
5. dub 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek