Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

lichtakova
18. lis 2010

@jane84 možný to je, že třeba od krční páteře.... 😒

jahudka80
18. lis 2010

Holky tak výsledky z mag. rezonance jsou ok, jen nevím jakej mám prolaktin páč ta přiblblá sestřička to tam nezaškrtla tak mi ho ani nedělali jen cukr a jiné věci a ty mám prý v pořádku. dostala jsem dostinex 1týdně 1/2 tablety a za měsíc na krev zda to kleslo.... 😉

lichtakova
18. lis 2010

@jahudka80 tak fajn🙂

fram
18. lis 2010

@jahudka80 ty máš smůlu na trochu zabržděný sestřičky, jdeš na MR kvůli prolaktinu a ona ho nezaškrtne 😕 Ale je dobře, že výsledky jsou v pořádku.

fram
18. lis 2010

@jane84 mě někdy bývá podobně a bez příčiny, myslím, že to je jak píše licht - krční páteř. A u mě možná i nízký tlak.

martasl
18. lis 2010

jahudko-tak to je bezva,že jsou výsledky ok.to ti spadl kámen ze srdce,co??

a.j.a.
18. lis 2010

Ahoj holky 🙂 my dneska byly celý den u kámošky a krom drbání pekly vínové cukroví. Chuťove super, takže už je pořádná porce snězená. Do Vánoc stopro nevydrží, takže budu dělat ještě jednu várku. A to stejné s perníčky 😅 ny ty se chystám teď v sobotu a běda jak se zase sní 🙄

@rozum v pohodě 😉 každý jednou potřeboval více či méně pauzu. Snad bude brzy lépe.

@zzzzuuuuzzzziiii tak to jsou moc moc pozitivní zprávy 😵 držím pěsti 😵 takže pokud se teď nezadaří, čeká tě v lednu IUI ? To je velká šance 😵

@martasl Marti, tak od tebe taky dobré zprávy. To je fajn. Uvidíš, že bude všechno v pořádku.

@fram ale no tak, ještě přece není všem dnům konec. Do Vánoc ještě nějaký ten čas zbývá 😉 já vím, že se ti teď těžko myslí pozitivně, ale zkus to. Třeba se pak budeš cítit o trochu lépe.

fram
18. lis 2010

@a.j.a. trošičku mě deptá, že už pečeš 😀 😀 Mě se do toho nechce, ale je fakt, že ten můj 1-2 druhy cukroví zase takovou práci nedaj 😀 Mnohem těžší bude to ochránit až do vánoc, aby mi to nesnědli 😀

martasl
18. lis 2010

holky,jdu koukat na zoufalé manželky.a pak do hajan.zítra noční+víkend 😝 😝 😝 😝 .přeju hezké sny a papa 😉

a.j.a.
18. lis 2010

@fram my začly předminulý víkend s perníčky 🙂 a už jsou snězené 😠 tak tuhle sobotu další várka. Další kola mě čekají s mamkou a ještě se chystáme s kámoškou zopakovat úspěšný dnešek, tak se moc těším. Pečení miluji 😵

jane84
19. lis 2010

Dobré ráno holky. My se dnes odpoledne chystáme na nákupy do Brna, tak se těším, ale v obchodech bude určitě narváno, tak to bude muset být rychlovka, protože přítel jinak bude brblat.
@fram taky mám nízký tlak, je fakt, že se už delší dobu výrazněji neprojevil. Co se týče cukroví, u nás peče máti, protože do toho jí nikdo nesmí zasahovat, my smíme maximálně slepovat a zdobit. Nejlepší je si nachystat těsto den dopředu, poklidit a až druhý den vykrajovat a péct. já akorát peču perníčky, záleží na receptu. Já mám takový, že perníčky se dělají kolem Mikuláše, po upečení jsou chvíli měkké, pak ztvrdnou a změknou až na Vánoce, takže mi je nikdo nesežere 😀 pokud si je teda nenamáčí do čaje nebo kakaa.

zzzzuuuuzzzziiii
19. lis 2010

Liptonek (26let, SP12/2009 Femibion) - 8.4.//
petra.vavra (30let, SP 3/2010 Femibion,kys.listová) - 30.4. //
kopretina82 http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f (28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel) - 5.5.//
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan ) - 24.5.//
leheckova http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova (31let, MA 12/2009 kys.listová) - 21.6. //
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan) - 23.6. //
mikkisek( 29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E) - už jsou //
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard) - 28.7.//
a.j.a. (33let, MA 4/2010, jeřáb ptačí, teď Femibion) - 17/8 //
helcenka (31 let, kyselina listová, MA 06/2010) - 18.8. //
daniela699 http://www.fertilityfriend.com/home/2f81b4 (34let, MA 5/2010, a mamavit) - 20.9. //
veraakubik (23let,SP 7/2010 kys.listová) - 26.9. //
meiki (31let, SP 7/2010, kys.listová ) - 11.10. //
vendulak http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak (22let, MA 4/2010, Letrox50,kys.list.+E) //

sarykbrok (VP 6/2010, Femibion, kontryhel)..............................................................................26DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.)........................................................................ ...................25DC
lucie.krajcarova (33let,VP 7/2010 kys.listovou,kontryhel,jeřáb ptačí)....................................25DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)......................................................24DC
anavirez (29, MA 9/2010, kontryhel, kys. listová)........................................................................23DC
zzzzuuuuzzzziiii (25let, MA 7/2010 kontryhel, kyselina listová).................................................22DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)...........................................21DC
fram (35let, MA 2/2010,Femibion)................................................................................................19DC
endie(23let, MA 3/2010)..................................................................................................................16DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová)..................................................................................................15DC
jahudka80 (30let, calibrum babyplan ) http://www.fertilityfriend.com/home/2f814a ..........13DC
jane 84(26let,SP 8/2009 kontryhel,kys.listová)..........................................................................12DC
yfka30 (30let, SP 7/2010 kys.listová )........................................................................................ ..11DC
pe_t (34let MA 7/2010,kys.listová, kontryhel).............................................................................8DC

yfka30
19. lis 2010

Ahoj holky 🙂

lucie.krajcarova
19. lis 2010

čauky, tady se nic neděje 🙂

jane84
19. lis 2010

@lucie.krajcarova jj, je tu pěkně mrtvo

jane84
19. lis 2010

@lucie.krajcarova jak u vás snaženíčko? Jsi pěkně nahoře v tabulce, tak budeš kandidát na //. psala jsi, že možná byla ovulka později. Ještě mě napadlo, ty sis nechala zapsat 1DC a hlásila jsi při tom špinění, rozjela se mrcha ještě ten den? Aby to nebylo jen špatně spočítané a ty byla míň DC

martasl
19. lis 2010

ahoj holky.nahlížím,než se dokopu do práce.venku je pěkně hnusně a tma.tak jsem si zatopila v krb.kamnech a nechce se mi ani vylézat z baráku,natož do práce. 😖 😝

taky doufám,že se ještě někomu do konce měsíce objeví //.tenhle měsíc žádné // nebyly,nebo jo a něco mi uniklo??

naše holky taky chtějí perníčky,ale kdy se na to vrhnu,toť otázka 😅

a.j.a.
19. lis 2010

Ahoj holky 🙂 u nás pěkně pošmourno 🙄 nemám ráda tohle sychravé počasí. Mi kašel sednul na hlasivky, takže skřehotám jak Křemílek 🙄 fakt super.

@jane84 tak to bude náš problém 😀 my teď s mamkou zkoušely nový recept od kámošky a ty perníčky jsou měkké okamžitě a tím pádem už jsou sežrané 😅 😀 malá je valila jeden za druhým. Dneska dojídala poslední kousky. Takže zítra holt další várka 😀 už jsem si v Kauflandu ve slevě nakoupila ty barvené a bílé zdobičky, tak se těším.

@martasl Marti, já myslím, že v listopadu ještě žádné // nebyly ☹ tak snad se ještě zadaří ??

martasl
19. lis 2010

taky doufám.doufám,že se nám tady nebude zase držet smůla.už jí bylo dost.chtělo by to zase nějakou novou těhulku ať se nám zvedne nálada a spodní tabulka prořídne.

a.j.a.
19. lis 2010

Jo jo, novou těhulku by to chtělo, ať je ten závěr roku co nejkrásnější 😵 takže držím pěsti všem 😵

lucie.krajcarova
19. lis 2010

@jane84 jj snaženíčko docela jo, i díky tomu, že jsme se dřív vrátili od našich. akorát jako nevím, kdy je u mně ovulace.. jak jsem říkal, včera mě píchalo u vaječníků. tak kdo ví, jestli to bude zas později... tipuju, že se budu držet nahoře v tabulce pěkně dlouho a pak po 40dc zase sešup dolů ☹
@jahudka80 to je fajn, že na rezonanci nic nenašli, to by bylo vážné. hlavně a´t jsi zdravá, kočko.
@martasl taky čekám, až si zatopíme, počkám na manžu. bude krásně útulno. taky jsem dnes přemýšlela, že listopad je zatím neúspěšný. no uvidíme. včera jsem se zas vytočila, že si manžel opě t myslel, že jsem těhu. ale i kdyby, tak by to na mě ještě nemohl poznat...
@a.j.a. tak vy už pečete? musí to u vás krásně vonět. taky si už pečení musím naplánovat. jen nevím, jak to půjde s tím naším prckem.. a můžu tě poprosit o recept na měkké perníčky? do ip, díky moc.

lichtakova
19. lis 2010

@martasl joj, chtělo, a to já ani v tabulce nejsem, abych nezvyšovala počty.... ☹

a.j.a.
19. lis 2010

@lucie.krajcarova jo jo, my tak začínáme vždycky s perníčky. A letos poprvé jsme natrefily na recept, co je fakt super, takže stačí péct pár dní před Vánoci. Zkoušely jsme ještě jedno těsto, ale z toho jsou ty perníčky zatím stále tvrdé a chuťove nic moc. Recept ti přepíšu, jak malá usne, mám ho v mailíku. Nebo mi hoď do ip mail a můžu ti ho jen přeposlat 😉
No a včera jsme chtěly s kámoškou udělat radost našim holkám, které teď obě musí sedět doma kvůli bacilům, tak jsme se vrhly na to vínové cukroví. A ještě to budeme opakovat, pže se to holkám moc líbilo.

lichtakova
19. lis 2010

já jsem už dvakrát koupila krabici od Otkera a byly teda taky moc dobrý

fram
19. lis 2010

Ahoj holky,
tady se probíraj perníčky 🙂 Mňam mňam, kdo mi krabici pošle 😀 😀 😀
@lichtakova já peču jen 1-2 druhy kvůli klukovi, aby byla předvánoční atmosféra. Baví ho pomáhat, teda ještě loni bavilo 😀 Jinak bych nepekla nic - dostanu od babičky a navíc bychom se jenom cpali a přibírat kilečka fakt nikdo nepotřebujem 😉 Obžerství si užijeme na návštěvách u příbuzných. Manžova teta dělá makový buchty, který osmahne na másle, vykoup v sirobu a obalí v nastrouhaným perníku. To je pošušňání, jím to jen 1x v roce, právě u tety.

lichtakova
19. lis 2010

@fram my to taky hodně omezujem, pečem s babi, hlavně kvůli vůni a aby bylo něco na stole, co nejmíň a pár druhů, stejně se všichni cpeme a neměli bysme

jahudka80
19. lis 2010

Ahoj holčeny, tak jsi jdu vzít první prášeček, 😀 z jednoho prsa mi furt co si vytéká - při stlačení 😅 😠 no jinak se snažilkujem 😀 😀 😀 a snažilkujem a tak uvidíme zda budu mít od manžílka hezký dárek pod stromeček 😀 😀 😀

mv
19. lis 2010

@jahudka80 já už se u tebe úplně ztrácím, jestli teda mimčo jo, nebo až za pár let....Už to nějak nestíhám... 😀 😉

Já pekla v tu středu a jen linecké, košíčky a ořechy a teda lítalo to všude.Košíčky mám tak křehké, že až je naplním a poliju, tak se mi rozpadnou pod rukama.Udělám ještě dávku lineckého,různé tvary, různě nazdobím,vínové a vanilkové rohlíčky a peču na to.Já jím ten Prednison,tak to nemůžu, manža vůbec kvůli dietě a synek sní pár kousků,tak to stačí pár na stůl a je to.

@fram musím říct, že synek teď v pubertálním věku chce s cukrovím pomáhat víc, než když byl malej.. 😀

A příští čtvrtek jdeme přebírat byt, tak dřepím u netu a hledám spotřebiče do kuchyně.Je to maso, vybrat co nejlevnější,ale funkční.A příští víkend se vrhnem do IKEA a dáme dohromady nějakou linku.Do toho vánoční srazíky s kámoškama a možná IUI. 😉

jahudka80
19. lis 2010

@mv 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 to máš jedno my taky nevíme co chcem tedy já vím, ale prý nemohu mít vše co chci 😠 a to je fakt tak třeba výjde aspoň něco 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jane84
20. lis 2010

Dobré ráno holky. U nás pěkná mlha a zima. Včera jsme jeli na nákupy do Brna, peněz plno pryč, než jsem sehnala aspoň trochu ucházející rifle přítel už začal brblat, že to dlouho trvá. Nevím kdo ty úzké střihy nosí, to bych nesměla jíst, aby mi to bylo. Sama jsem pak už byla vytočená. 😠 A ještě k tomu cesta, před Brnem nehoda, dálnice zasekaná. Ale pořídili jsme, co jsme chtěli a večer padli mrtví do postýlky a hned usnuli, i když bylo slíbené snažilkování, ale to nevadí. Jdu ho vzbudit, sliby se mají plnit 😀 😀 😀