• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

8. prosince 2016 
autor
nooooooooooooooooooooooooo tak to by vypadalo dobře mě teda prsa nic moc takže to nedopadlo a spodek citim už asi 3dny na levé i pravé straně
23. dub 2010 v 11:08  • Odpověz  • To se mi líbí
gamb a co zajít na odběry, v pondělí už by tam mohlo něco být
23. dub 2010 v 11:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Já se omlouvám za tu tabulku :wink:
Moc držím palečky všem které očekávají //.
Všem ostatním hodně sil ať to netrvá moc dlouho :wink:
Kopretinko ahoj ,všimla jsem si tě až ted. Denda , Péťa a Petr mě drží nad vodou :wink:
23. dub 2010 v 11:34  • Odpověz  • To se mi líbí
jo lehe, ale zas si nechci dělat zbytečné naděje :frowning2: :pensive:
Jani to ne prdim na to, budu testit a uvidim, mam ještě týden čas, víc možností není bud jo a budu plašit aby to bylo v poho, nebo ne a budu muset na další stimulku :frowning2: a palšit budu taky :wink:
je fakt že nezbývá než čekat, mam poslední dobou pocit, že furt na něco čekam, na 6nedělí, na 2.poreviz mrchu, na ovulku, na ms a furt do kola je to otrava :frowning2: :sweat_smile:
23. dub 2010 v 11:49  • Odpověz  • To se mi líbí
lehe bylo by fajn se poprskat navzájem :wink: :grinning:
23. dub 2010 v 11:50  • Odpověz  • To se mi líbí
holky pijete ten kontryhel jen do ovulky nebo pořád?
23. dub 2010 v 11:55  • Odpověz  • To se mi líbí
jani do ovulky.
jinak mě bolí břicho,jako bych to měla dneska dostat,i tak divně mi je,hernajs ,ale to je ještě hodně brzo,no uvidíme :angry: :angry: .
Gam jo s tím čekáním je to na hov....,já si taky říkám,tak jestli nejsem těhu,tak at to dostanu a hotovo,a né,mě bude týden bolet břicho,pak to stejně dostanu a ztráta času. :angry: Furt se mi chce na malou,ale četla jsem,že to dělá hodně ženským i před MS a je to napsané i v PMS,tak zase mi to nic nenapoví,proč ty těhu příznaky jsou tak stejné s MS?jak by to bylo super,kdyby byly jiné
23. dub 2010 ve 12:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
Silvi - tak to máš za s sebou, budu držet palce ať jsi co nejdřív v pořádku a zahojená, jakoby nestačil jeden zákrok...sakra, na ty doktory fakt není spoleh. Takže projdi šestinedělí a jak vidíš v tabulce, mojí MS se nějak nechce, takže čekám na Tebe :wink:

Herbie - byla jsem v MA/blízko Bostonu - Plymouth a Marshfield, pracovně na 18měsíců. No a každou neděli jsem si jako odměnu zašla na snídani do Dunkin Donuts - jejda, mě kapou sliny na klávesnici :slight_smile: V ČR jsou v McDonal nějaké donuty, ale to víš, zdaleka se to nepodobá ani chutí ani vizáží :grinning: Jo a děsně mě tam bavilo nakupování oblečení, snad prvně byla moje velikost mezi menšíma. Odjížděla jsem do USA s jednou krosnou a vracela jsem se s dvěma kuframa a plnou krosnou hadrů. Některé nosím ještě teď a je to už skoro 8 let. Jak jsi dopadla s autem - ještě že jsi to včas zjistila. Nám se nedávno stalo, že nás "předjelo" naše vlastní kolo, protože troubové v servisu ho špatně dotáhli. Ještě že to dobře dopadlo.

Peti - tak jak jste si užili dopo u kamarádky? Je to fajn vyjít do jiného prostředí i pro Terku a jak píšeš, vypít si kafe v klidu, doma to prostě nejde. A co testík - držím všechny palce co mám!!!!!!!!!!!!!!!

Jdu balit věci na chalupu a příští týden budu mimo net, takže jsem se na vás nevykašlala, příští pátek se ohlásím. Držte se a moc hezký víkend!
23. dub 2010 ve 12:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Miki tak si to užij :wink: :slight_smile:
23. dub 2010 ve 12:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Peto jak ty pokračuješ s teplotama :confused: :confused: :confused: :confused: ,hod sem graf :wink:
23. dub 2010 ve 12:11  • Odpověz  • To se mi líbí
jo natu je to otrava, potřebovaly by jsme aby se nám rozsvítila nějaká kontrolka když by jsme byly těhu :cry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jo a ty příznaky je fakt, že se šíleně podobaj PMS :angry:
Natu ty jsi vlastně za náma v závěsu, pár dní sem pár tam, hlavně at jsme co nejdřív těhu :grinning: :grinning:
23. dub 2010 ve 12:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Mikki ať se vám vydaří počasí :sunglasses:
23. dub 2010 ve 12:24  • Odpověz  • To se mi líbí
gamb byla bych ještě pro jednu kontrolku, která by ohlásila den dopředu ovulku, pak by nebylo třeba sledovat čípek, hlen, teplotu...
23. dub 2010 ve 12:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Gam mi to vychází na středu,ale dneska jsem klesla,takže bud IP nebo se blíží MS :unamused: :unamused:
23. dub 2010 ve 12:43  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
to prvni natulko :grinning:
23. dub 2010 ve 13:13  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jj už jsem tu zase to by bylo fajn tak liptonek nas musi poprskat nebo nevim :frowning2:
Gamb to je pravě to že ja dřív před revizi měla bolesti na ms až den pred ms a ne 14dní dopředu tak si myslim že to tělo proste na to nění jeste tolik pripavené ci co...
Babili jsme se včera o tom jak to mas s tim iui když to dostaneš jako že nééééééééé ale kdyby tak další cyklus jdes znovu na stříknutí :grinning: :grinning: a je to hrazené nebo se za to plati???
23. dub 2010 ve 13:17  • Odpověz  • To se mi líbí
asi máš pravdu, že po revizi je to asi jinak, ale je to celkově i o psychice :confounded:
máš to zadarmo 6krát do roka,ale já už si příště asi zaplatim ty lepší hormony, v tom peru na injekce už nemam :sweat_smile: :rolling_eyes:
sílu, tak by to bylo něco kolem 3tis, ale asi bych musel cyklus vynechat to nevim jak to je dkyž stimuluješ hormonálně :sweat_smile:
23. dub 2010 ve 13:42  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
6x do roka tak to jde to je lepsí než umělé to je 3x a dost a pak platiš jako mourovata je to hrozné někteří za to dají penez a ani nemaji zaruku že se to povede a když jdu k tomu doktorovi myslis že i hustata sperma na to ma vliv ten můj to ma hrozně hustý a jeho strejda je neplodný ale manža i bracha maji oba deti takže se to asi nedědí
Ale že bych řekla doktorovi zda by nas na ten spermio neposlal přeci jen
23. dub 2010 ve 14:06  • Odpověz  • To se mi líbí
holky já jsem to asi dostala :angry: ,šahla jsem si na čípek a vytáhla krvavohnědý prst :angry: ,takže uvidíme co bude dál,ale mít cyklus dlouhý 17 dní,nooo to jsem ještě neměla :angry: ,ve středu jdu k dr,tak uvidíme :confounded:
23. dub 2010 ve 14:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo je to fajn, proto to zkoušíme naapřed takhle :wink: , říkala jsem si že to zkusíme tak 3krát a až pak IVF, jen musíš mít průchodné vejcovody, v což doufam :pensive: když jsem byla těhu
no na to IUI to vliv mít nebude, protože to sperma upravujou :sweat_smile: :wink:
lehe a jak dlouho to už zkoušíte, dyt vy jste v pořádku když už máte Ríšulku :wink:
23. dub 2010 ve 14:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Natu, tobě to vyšetřování snad dělá dobře :wink: :grinning: třeba to je jenz toho jak je překrvenej :wink: a vošmatláváš ho :wink:
23. dub 2010 ve 14:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Gam zas tak často ho neošmátrávám,abych mu ublížili,to po sexu by musel být uplně zničený :grinning: :grinning: :grinning: ,né ale fakt nevím,ale sere mě,že je to takhle brzo,17dc,je hoodně málo :angry:
23. dub 2010 ve 14:39  • Odpověz  • To se mi líbí
nat a kdy jsi měla ovulku, co kdyby to byla nidace?
23. dub 2010 ve 14:43  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
co je to nidace :grinning:
23. dub 2010 v 15:00  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no v pořádku asi jo ale vís jak to je s chlapama to sperma pokažde nemusi byt po 6letech v poho můžou tam být liný kluci nebo co ja vim a najednou je problem takhle kdyby tem klukum nekdo pomohl tak to by byla jina :grinning: :grinning: :grinning:
23. dub 2010 v 15:03  • Odpověz  • To se mi líbí
uhnízďování mimíska. já bych na ty teploty moc nespoléhala, může to ovlivnit spousta věcí, ale ta velikost čípku by podle mě byla spolehlivější
23. dub 2010 v 15:14  • Odpověz  • To se mi líbí
lehe uhnízdění :wink: co ty na to Natu :wink:
jak dlouho se snažíte? a kde bydlíš lehe :wink: zkus mu prozatim koupit aspon vit E :wink:
Natu já si dělam srandu, musíme to brát občas s humorem :wink: , nebo skončíme v Bohnicích :grinning:
23. dub 2010 v 15:15  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
před ms se zkracuje maš ho zkrácený nebo jaky dosahla si na něho
23. dub 2010 v 15:17  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Bere dávám mu od sebe vitamin E co mi předepsal doktor ja beru listovku a vit.E zvlast tak mu to budu ted davat pod tlakem a taky bral zinek
23. dub 2010 v 15:20  • Odpověz  • To se mi líbí
lehe to máš dobrý, já do toho svýho nedostanu ani ň
23. dub 2010 v 15:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek