Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

jahudka80
25. lis 2010

@lucie.krajcarova nic jsem netestovala 😀
@mv no šéf se včera moc na to netvářil ale vysvětlovala jsem mu že bude na tom stejně, že jako nebude nikomu platit nic navíc. Že kolegyně bude každý den o 1h déle, než příjdu já což je 20-22h měsíčně, a jelikož bych já měla pak málo hodin tak vemu za ní všechno soboty což je 20h měsíčně a ona bude mít aspoň volné víkendy když má doma dvojčata 10tiletá. A mě soboty nevadí od 8-12h. manžel je o víkendu doma tak pohlídá a já budu vydělávat, jen aby mu to tak nevadilo.

Jinak mě od včera pnou prsa a mám nafouklé břicho 😝 😀

lucie.krajcarova
25. lis 2010

ahojky, dnes je venku hezky, svítí sluníčko, i když teplota je asi jen 1 stupeń nad nulou 🙂
@mv teda, je to těžké, když syn tak nějak k ničemu neinklinuje sám. musím ale říct, že i já sama jsem si školu vybírala podle rodičů - podle mamky obchodku a podle taťky hornickou na počítače. no a šla jsem na tu ekonomku a pokračovala dál i na vysoké. Vidíš ty sama u něj nějaké sklony, že by ho něco víc bavilo? nebo se víc projevoval podle jednoho rodiče? s těmi počítači máš asi pravdu. hodně škol mění obory podle poptávky, ale za pár let to může být jinak. a gympl vůbec nechcete? pokud se kluk vůbec nevyhraňuje, tak bych o tom ještě popřemýšlela.

sarykbrok
25. lis 2010

Ahoj holky, nezlobte se, nějak nezvládám sem chodit, dneska jsem 3DC. Snažim se na otěhu nemyslet, ale stejně mi to nejde a nedaří se.
Užijte ji v pohodě první adventní neděli 😵 😵 😵

zzzzuuuuzzzziiii
25. lis 2010

Liptonek (26let, SP12/2009 Femibion) - 8.4.//
petra.vavra (30let, SP 3/2010 Femibion,kys.listová) - 30.4. //
kopretina82 http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f (28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel) - 5.5.//
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan ) - 24.5.//
leheckova http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova (31let, MA 12/2009 kys.listová) - 21.6. //
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan) - 23.6. //
mikkisek( 29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E) - už jsou //
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard) - 28.7.//
a.j.a. (33let, MA 4/2010, jeřáb ptačí, teď Femibion) - 17/8 //
helcenka (31 let, kyselina listová, MA 06/2010) - 18.8. //
daniela699 http://www.fertilityfriend.com/home/2f81b4 (34let, MA 5/2010, a mamavit) - 20.9. //
veraakubik (23let,SP 7/2010 kys.listová) - 26.9. //
meiki (31let, SP 7/2010, kys.listová ) - 11.10. //
vendulak http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak (22let, MA 4/2010, Letrox50,kys.list.+E) //

lucie.krajcarova (33let,VP 7/2010 kys.listovou,kontryhel,jeřáb ptačí)....................................31DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)......................................................30DC
anavirez (29, MA 9/2010, kontryhel, kys. listová)........................................................................29DC
zzzzuuuuzzzziiii (25let, MA 7/2010 kontryhel, maliník, Femibion).............................................29DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)...........................................27DC
fram (35let, MA 2/2010,Femibion)................................................................................................25DC
endie(23let, MA 3/2010)..................................................................................................................22DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová)..................................................................................................21DC
jahudka80 (30let, calibrum babyplan ) http://www.fertilityfriend.com/home/2f814a ..........19DC
jane 84(26let,SP 8/2009 kontryhel,kys.listová)..........................................................................18DC
yfka30 (30let, SP 7/2010 kys.listová )........................................................................................ ..17DC
pe_t (34let MA 7/2010,kys.listová, kontryhel).............................................................................14DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.)........................................................................ .....................1DC
sarykbrok (VP 6/2010, Femibion, kontryhel)..............................................................................3DC

zzzzuuuuzzzziiii
25. lis 2010

Ahoj holky...

jak zacit... tak snad jen, ze moje vysledky z biopsie nejsou dobre a musim na operaci. Snad co nejdriv nevim, ale nejake dalsi cekani psychicky nedam.
Na dalsi pulrok muzu na miminko zapomenout a proto sem musim prestat chodit, protoze vam to vsem hrozne preju, ale nedokazu to tady s vama rozebirat, kdyz ja mam proste smulu.
Je tu nekdo, kdo si vezme tabulku?
Druha vec, jeste jsem to nedostala a pokud ted jsem tehotna, budou mi to muset prerusit... takze si dovedete predstavit, jaky nervy mam... ☹
Nechapu, co jsem komu udelala a nechapu proc se mi tohle deje, ale proste to tak je a ja se s tim musim smirit.
Tak se nezlobte, ale tabulku uz delat nebudu.

lucie.krajcarova
25. lis 2010

@zzzzuuuuzzzziiii Zuzi, to je mi tak strašně líto 😢 až mi z toho jdou slzy... asi nemá cenu na nic čekat a odkládat operaci. jsi pořád mladá, všechno bude v pořádku, všechno máš před sebou 🙂))))) kdyby ti bylo o deset víc, tak by to už byl boj s časem. držím palečky!!!!

lucie.krajcarova
25. lis 2010

@sarykbrok se máš, že máš celkem pravidelný a normálně dlouhý cyklus... mně se to zas prodlužuje..

jahudka80
25. lis 2010

jéééééééééééééééééééééééééééé holkýýý koukáte někdo na sama doma 😀 tak ta blondýna co byla těhotná tak teď rodíííí, a to byla ještě včera v tv 😀 takovou práci bych chtěla taky pracovat až do porodu 😀 😀 😀

lucie.krajcarova
25. lis 2010

@jahudka80 jj taky jsem čuměla'!!! ona totiž ani moc o těhu nemluvila, tak jsem vůbec nevěděla, kdy má termín. ta druhá, Ester, má na přelomu roku 🙂 Alena je asi statečná 🙂

jahudka80
25. lis 2010

@lucie.krajcarova no tak teď mi psal manža, že u nich propouští ☹ a bohužel není tam jeho nadřízenej a on ho zastupuje tak musí s tou paní zajít na perzonální kde jí to řeknou ☹
No a já zas včera pro změnu uklízela kytky a schodila porcelánové andělíčky 😒 a 4 jsem rozbila, no budu muset je dnes zaplatit (naštěstí to není mnoho peněz) a vemu si je domu a přilepím jim křidékla a ručičky 😖

silvidee
25. lis 2010

Ahojky všem,
hlásím 2 DC.

lucie.krajcarova
25. lis 2010

tak zuzi, že bych vedla tabulku já?

fram
25. lis 2010

Ahoj holky,
vidím, že listopad je asi prokletej měsíc.
@zzzzuuuuzzzziiii ☹ ☹ je mi to hrozně líto, doufám, že ti to nedá a aspoň občas nahlídneš a napíšeš nám, jak to zvládáš. Moc držím palce, ať jsi co nejdřív v pořádku a uteče ti to do dalšího (úspěšnýho) snažení. Se mi z toho chce brečet, jak to tady v poslední době nevychází ☹ ☹
@lucie.krajcarova přeju, ať je ti brzo dobře a byla bys moc hodná, kdybys převzala tabulku.
@sarykbrok @silvidee mrzí mě , že vám to tento měsíc taky nevyšlo ☹
A teď já - trošičku krvácím, není to špinění ani začínající mrcha, ale světle červená krev. Nevím, co se zase sakra děje 😠 😠 Myslím, že mám zánět, zkouším gynopevaryl, tak snad to pomůže.

fram
25. lis 2010

Doufám, ža aspoň Marti přijde s dobrou zprávou, aby ten listopad nebyl tak smůlovatej.

mv
25. lis 2010

Byt jsme převzali, jako vše dobrý ,ale mám depku jak prase..... ☹ 😒 😠
Přímo vedle nás sousedi, co jsme je potkali a paní s břichem a termín porodu den poté, co bych měla já.Chápete to???Takže jsem místo představení začala bulit a manžel mě odtáhnul pryč.
Jako, co jsem komu udělala????Jednu těhuli se stejným termínem mám denně na očích v práci a teď jí mít i v bytě, to nezvládám,fakt ne..Jiné těhule mi nevaděj, ale ty únorové rodící bych...... ☹ 😒
dočtu vás až zítra, nemám náladu vůbec na nic. ☹ ☹ ☹ ☹
Já se tam snad vůbec nebudu stěhovat, či nevím... 😝 😝

fram
25. lis 2010

@mv tak to je fakt neskutečná smůla, umím si představit, jak ti je ☹ ☹ Mohla jsi se radovat z novýho bytu a teď tohle.. Ale neboj, až budeš čekat svoje miminko, tak se zase budeš chlubit s bříškem ty.

martasl
25. lis 2010

ahoj holky.
zzzzuuuuzzzziiii -to je mo hrozně líto.a to ti neřekli,kdy by jsi na tu operaci měla jít?hlavně,aby pak bylo všechno v pořádku a konečně jsi mohla soustředit síly jen na snaženíčko a miminko.budem rády,když se na nás aspoň občas příjdeš kouknout a popřípadě informovat,jak se ti vede.

sarykbrok-to mě s ms mrzí.nálada hned v čudu,že?
takže holky u mě taky nebude co testovat.dnes jsem začala špinit,ms je zatím hodně slabá,ale určitě se rozjede.prostě listopad je opravdu prokletej a už jsem totálně znechucená,unavená a smutná z těch neúspěchů.s manželem jsme se opravdu snažili a nic.sice si myslím,že to chtělo ještě tu středu,kdy jsem byla 22dc.no ale manželovi se už nechtělo.jinak snažení bylo a stejně na prd.při představě prosince a smutných vánoc,kdy opravdu není z čeho mít radost je mi zle.nejraději bych se někam na celej měsíc zavřela a vylezla až v lednu.

martasl
25. lis 2010

mv-tak pohled na těhulku v takové blízkosti by mě taky dostal.to je úplnej zákon schválnosti.člověk si myslí,že už je malinko lépe a pak otevřeš dveře a ...... ☹

jane84
25. lis 2010

Ahoj holky. kruciš dneska je tu jedna lepší zpráva vedle druhé.
@fram A nemohlo by to být zahnízdění? 😉 to krvácení může trvat klidně celý den
@martasl ještě nehaž flintu do žita, třeba se MS nerozjede
@mv těhule na očích a ještě se stejným termínem, to je jak červenej hadr pro býka.
Jinak já si dnes užívám opět synovce. Ráno jsme šla k nim domů, počkala až se trochu oteplí a vzala si ho k nám. Kurýrujeme angínu, chuděrka nechce jíst, vždycky je to jedno sousta a pak nic. Hlavně že pije aspoň čaj s medem. Ale vždycky pak plače, že ho to bolí, tak se musí přitulit a chce hladit. Teď jsem ho konečně uspala, ráno mu bude líp
@zzzzuuuuzzzziiii to mě moc mrzí, ale neboj, dáš se rychle dokupy, občas nakoukni a pak to půjde samo. Držím palce, aby operace byla co nejdřív a vy se mohli rychle začít snažit

martasl
25. lis 2010

jane-já vím a tuším,že rozjede,cítím to.prostě ikdyž jsme se poctivě snažili,tak to bylo na houby.OPĚT to nevyšlo.a manžel bude teď doma ještě míň než byl doteď.takže už si žádný naděje nedělám.u nás je to fakt o tom se sejít ve správnou dobu.

helcenka
25. lis 2010

Ahoj holky,
ty mrchy mě štvou. Ale určitě nesmutněte, protože všechny miminka chtějí přijít až pod stromeček. V prosinci se s nima určitě roztrhne pytel. 😉 😀 😉

Jinak u nás bacily snad ustupují. Malej sice trochu pokašlává, hlavně po ránu se vykašle a pak přes den párkrát zakašle, tak snad je to na ústupu. U mě taky lepší, i rýma se mi zdá na ústupu, ale mám zase migrénu, to je děs. No a manža teda už dobrý, ale prý ho tlačí na průduškách, tak se pro jistotu objedná k Mudře, aby si ho poslechla popřípadě poslala na rentgen.

Já vás trochu pobavím, pamatujete si, jak jsem psala, že mě pořád otravují ze stavební spořitelny kvůli stavebkům a abych si je zrušila a dala nové, že úroky budou zdaněný a já nevím co ještě. Tak asi měsíc byl klid a najednou večer ve čtvrt na osm zvonek, já akorát vylezla ze sprchy, bylo mi ještě blbě a za dveřma nějaká ženská ze stavební spořitelny, že prý na mě nemá telefon, že v mojí složce není nikde uvedený, tak jde osobně. A než jsem stačila něco říct, tak už se natlačila na předsíň a sundavá si boty... Tak jsem jí teda řekla, že jdu ze sprchy (to ale musela vidět, protože jsem měla mokré vlasy), a že jsem nemocná a ona že prý je odolná bacilům a nevadí jí to... A už do mě hustila. Po půl hodině jsem jí konečně vypakovala, že se jí ozvu. A ona mi od včerejška pořád volá - a to jsem jí telefon nedávala, ale je mi jasné, že ve složce ho mám, když mi předtím pořád volali.
Už jich mám docela plné zuby, přitom mamka má u té samé stavební spořitelny stavebko a tu neotravujou a ségra to samé a volali jí asi dvakrát a pak měla už klid. To si mě nějak vytipovali nebo co, že mě budou pořád otravovat...

@zzzzuuuuzzzziiii - moc ti držím palce, co k tomu jiného říct opravdu nevím.

Zbytek dočtu snad zítra. Dobrou noc holky.

martasl
25. lis 2010

ahoj heli 😉
tak hlvně,že je vám už lépe.hlavně tobě i malýmu.a těší se n miminko??co by chtěl,sestřičku nebo brášku?a co jména,už vybíráte?teda s tou stavebko to je mazec.to si snad takhle ani nemůžou dovolit,ne?asi se jim líbíš,tak k vám pořád volaj a lezou.já bych to dělat nemohla,nemám na to náturu.

lucie.krajcarova
25. lis 2010

@helcenka takovým lidem raději ani neotvírat ☹

@martasl taky tuším, že se mi to rozjede.. jo a řekni mi, koho to držíš v náručí na fotce v profilu? vypadá to jako kluk. ale okolo máte jen samé holčičky, i neteře ne?

@jane84 tak jsem se ti podívala do albíčka a moc vám to spolu sluší. a prohlídla jsem si i ríšu. Jani, nemáš lepší fotku do profilu? na téhle nejsi moc vidět.

martasl
25. lis 2010

luci-to je moje neteř,teď jí jsou 2 roky .teď jim v červenci přibyla neplánovaně holčičk,takže mají už 3.všechny jsou neskutečně hodný,prostě moji mazílci.

lucie.krajcarova
25. lis 2010

@martasl já furt vidím kluka 🙂 tak třeba se vám povede!
jsem zvědavá, jak zvládnu ten wellness víkend s vložkama ☹

lucie.krajcarova
25. lis 2010

petra.vavra (30let, SP 3/2010 Femibion,kys.listová) - 30.4. //
kopretina82 http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f (28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel) - 5.5.//
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan ) - 24.5.//
leheckova http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova (31let, MA 12/2009 kys.listová) - 21.6. //
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan) - 23.6. //
mikkisek( 29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E) - už jsou //
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard) - 28.7.//
a.j.a. (33let, MA 4/2010, jeřáb ptačí, teď Femibion) - 17/8 //
helcenka (31 let, kyselina listová, MA 06/2010) - 18.8. //
daniela699 http://www.fertilityfriend.com/home/2f81b4 (34let, MA 5/2010, a mamavit) - 20.9. //
veraakubik (23let,SP 7/2010 kys.listová) - 26.9. //
meiki (31let, SP 7/2010, kys.listová ) - 11.10. //
vendulak http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak (22let, MA 4/2010, Letrox50,kys.list.+E) //

lucie.krajcarova (33let,VP 7/2010 kys.listová,kontryhel,jeřáb ptačí)..............................................32DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)...........................................................31DC
anavirez (29, MA 9/2010, kontryhel, kys. listová).................................................................30DC
zzzzuuuuzzzziiii (25let, MA 7/2010 kontryhel, maliník, Femibion)..................................................30DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)......................................................28DC
fram (35let, MA 2/2010,Femibion)..................................................................................26DC
endie(23let, MA 3/2010)...........................................................................................23DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová)..................................................................................22DC
jahudka80 (30let, calibrum babyplan ) http://www.fertilityfriend.com/home/2f814a ..........................20DC
jane 84(26let,SP 8/2009 kontryhel,kys.listová)....................................................................19DC
yfka30 (30let, SP 7/2010 kys.listová )............................................................................18DC
pe_t (34let MA 7/2010,kys.listová, kontryhel).....................................................................15DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.)........................................................................ .....4DC
sarykbrok (VP 6/2010, Femibion, kontryhel).........................................................................4DC

lucie.krajcarova
25. lis 2010

oprava:
petra.vavra (30let, SP 3/2010 Femibion,kys.listová) - 30.4. //
kopretina82 http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f (28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel) - 5.5.//
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan ) - 24.5.//
leheckova http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova (31let, MA 12/2009 kys.listová) - 21.6. //
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan) - 23.6. //
mikkisek( 29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E) - už jsou //
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard) - 28.7.//
a.j.a. (33let, MA 4/2010, jeřáb ptačí, teď Femibion) - 17/8 //
helcenka (31 let, kyselina listová, MA 06/2010) - 18.8. //
daniela699 http://www.fertilityfriend.com/home/2f81b4 (34let, MA 5/2010, a mamavit) - 20.9. //
veraakubik (23let,SP 7/2010 kys.listová) - 26.9. //
meiki (31let, SP 7/2010, kys.listová ) - 11.10. //
vendulak http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak (22let, MA 4/2010, Letrox50,kys.list.+E) //

lucie.krajcarova (33let,VP 7/2010 kys.listová,kontryhel,jeřáb ptačí)..............................................32DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)...........................................................31DC
anavirez (29, MA 9/2010, kontryhel, kys. listová)...............................................................30DC
zzzzuuuuzzzziiii (25let, MA 7/2010 kontryhel, maliník, Femibion)..................................................30DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)......................................................28DC
fram (35let, MA 2/2010,Femibion)..................................................................................26DC
endie(23let, MA 3/2010)...........................................................................................23DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová)..................................................................................22DC
jahudka80 (30let, calibrum babyplan ) http://www.fertilityfriend.com/home/2f814a ..........................20DC
jane 84(26let,SP 8/2009 kontryhel,kys.listová)....................................................................19DC
yfka30 (30let, SP 7/2010 kys.listová )............................................................................18DC
pe_t (34let MA 7/2010,kys.listová, kontryhel).....................................................................15DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.)........................................................................ .....4DC
sarykbrok (VP 6/2010, Femibion, kontryhel).........................................................................4DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo).......................................................2DC

mv
26. lis 2010

@lucie.krajcarova to mi mrzí s tím víkendem, nemůžete to nějak prohodit za jinej termín??
S tím synem to je těžký.Chce buď něco stavebně zaměřeného, či elektro, nejlépe kombinace obou směrů.Já jsem jasně věděla v jeho věku, kam chci jít, tak se asi neumím do něj vžít, že nemá tušení, co by chtěl v životě dělat.
Ti klučíci jsou prostě nevyzrálí, oproti holkám.Kdo z kámošek má kluky, tak je to jdene jak druhej, každej neví a tápou všichni.Holky alespoň dokážou říct rámcovou představu.
Gympl určitě ne, jednak by nestíhal to tempo tam, kvůli LMD, akorát by se stresoval a pak chci něco odborného, když už by se pak rozhodl nepokračovat dál na VŠ.
Docela se mi líbil obor technicé lyceum, je to vlastně příprava na VŠ technického směru.Něco jako technické gymnázium.Ale to nám říkali, že opravdu jen pro děti, co budou mít zájem jít dále studovat.

@helcenka fajn, že vás nemoci opouští. 😵

Jinak mi teda po vyspání o moc lépe není...
☹ Já se do toho bytu tak těšila, že mi práce v něm odvede myšlenky od plození a myšlení na CAR a tam tohle... 😠
To je jak v blbém filmu.... 😒

Hezký víkend všem, my dnes jdeme kupovat světla, konzole a záclonu a závěs a takové věci, ať můžeme v bytě začít něco dělat a nejsme tam jak ve výkladu... 😀

jahudka80
26. lis 2010

Ahoj holky ☹ koukám zprávičky nic moc ☹ , mě není nějak dobře, asi jak chodím těch 45minut denně v mrazu do práce a z práce tak mi to dává zabrat, hlavně mě chytli záda, tak mě manža mazal ale nic moc to nepomohlo v noci jsem se furt budila ☹
@lucie.krajcarova to je fajn že budeš dělat tabulku 😉 ten čas letí za týden to mám dostat to zas mám ten nejhorší týden před sebou 😠

meiki
26. lis 2010

ahojky holky, koukam na tabulku ani nedycham a moooooc drzim pesti,
tfuj, tfuj tfuj
a jak tak premejslim, jsem ani na vas vlastne nenaprskala tehu bacilky a taaak rychle jeste napravit

prrrrrsssssssssssssssssssskkkk, prrrrrrssskkkkkkkkkkkkkk, pppppppppppppppppppprrrrrrrrrrrrrrssssssssssssssk

snad se alespon jeden ujme