Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

lucie.krajcarova
29. lis 2010

petra.vavra (30let, SP 3/2010 Femibion,kys.listová) - 30.4. //
kopretina82 http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f (28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel) - 5.5.//
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan ) - 24.5.//
leheckova http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova (31let, MA 12/2009 kys.listová) - 21.6. //
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan) - 23.6. //
mikkisek(29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E) - už jsou //
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard) - 28.7.//
a.j.a. (33let, MA 4/2010, jeřáb ptačí, teď Femibion) - 17/8 //
helcenka (31 let, kyselina listová, MA 06/2010) - 18.8. //
daniela699 http://www.fertilityfriend.com/home/2f81b4 (34let, MA 5/2010, a mamavit) - 20.9. //
veraakubik (23let,SP 7/2010 kys.listová) - 26.9. //
meiki (31let, SP 7/2010, kys.listová ) - 11.10. //
vendulak http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak (22let, MA 4/2010, Letrox50,kys.list.+E) //

lucie.krajcarova (33let,VP 7/2010 kys.listová,kontryhel,jeřáb ptačí)............................................35DC
anavirez (29, MA 9/2010, kontryhel, kys. listová)...............................................................32DC
zzzzuuuuzzzziiii (25let, MA 7/2010 kontryhel, maliník, Femibion)................................................32DC
fram (35let, MA 2/2010,Femibion)................................................................................28DC
endie(23let, MA 3/2010).........................................................................................25DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová)................................................................................24DC
jahudka80 (30let, calibrum babyplan ) http://www.fertilityfriend.com/home/2f814a .............................23DC
jane 84(26let,SP 8/2009 kontryhel,kys.listová)..................................................................221DC
yfka30 (30let, SP 7/2010 kys.listová )..........................................................................20DC
pe_t (34let MA 7/2010,kys.listová, kontryhel)...................................................................17DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.)........................................................................ ...6DC
sarykbrok (VP 6/2010, Femibion, kontryhel).......................................................................6DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo).....................................................5DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)..........................................................5DC

lucie.krajcarova
29. lis 2010

tak jsem koukala, že vendulak si už založila téma červenec 2011, takže se jí asi daří dobře 😉

endie
29. lis 2010

to je dobře že mimi jí prospívá 😵

jahudka80
29. lis 2010

@jane84 já v sobotu , nebo v neděli tak příští týden v pondělí budem mít jasno 😒 no u mě to vidím bledě mám tipické PMS období ☹

endie
29. lis 2010

@jahudka80 😒 nezoufej,sice ten tvůj graf je klikatej jak hrom 😀 ale kolikrtá i ten nejbláznivější byl výherní 😉

mv
29. lis 2010

@leheckova bohužel u mě už je to v jiné rovině, než jen, že o mě někdo ví a může mne sledovat.
To už není o tom, že by člověk nechtěl nikomu pomoct a podpořit. 😒

anavirez
29. lis 2010

Ahojky,
tak konečně už dorazila mrcha, jsem šťastná jak blecha. venku sněží na stole v práci mám kávičku. parada. díky vám za odpověď. holky, konečně se můžeme už začít snažit🙂 🙂 jsem ráda, že to čekání na druhou mrchu mám za sebou. mejte se moc krasně, posílám vám pozdrav z olomouce plný naděje a radosti 🙂
pevně doufám, že se nám podaří se posunout do první tabulky 🙂

jahudka80
29. lis 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak jsem tak dlouho doplňovala do grafu až se mi to zas líbí 😀 😀 😀 😀 😀 sice z toho nic nebude ale por můj lepší pocit 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jahudka80
29. lis 2010

@endie klikatej 😀 ani moc né to byl ten minulej tenhle je docela dobrej 😀 ale já mám vždy krásné a nic z toho ☹

jane84
29. lis 2010

@jahudka80 vrátila jsem se z nákupu a koukám na tvůj graf a fakt jako koukám 😀 😀 😀 😀 😀 to vypadá moc hezky. Ten pokles 6DPO by mohlo být zahnízdění 😉 😉 😉 🙂

jahudka80
29. lis 2010

😀
@jane84 😀 😀 😀 Janinko u mě 😀 😀 😀 nevěřím tomu 😒 byl by to ták trochu zázrak 😵

endie
29. lis 2010

@jahudka80 😀 já sem pakoš 😠 kam sem to zas koukala 😀 souhlasím s @jane84 to by mohlo být uhnizdování

jane84
29. lis 2010

@jahudka80 tohle období je ideální na zázraky 😀 😀 😀 😀

jahudka80
29. lis 2010

@jane84 😵 😵 😵 kéž by
@endie 🙂 🙂 🙂 stane se

Holky jste moc hodné 🙂 ještě mám před sebou celý týden ☹ a to je mooooc dlouhá doba, Já vás nemít tak nevím co bych dělala 😒

jane84
29. lis 2010

@jahudka80 ženské jsou stvoření ukecaná. Nebýt těchto stránek mám napsanou diplomku 😀 😀 😀 😀 😀 Ne dělám si srandu. Jsem ráda, že si tady můžu pokecat s někým, kdo ví o čem mluvím

jahudka80
29. lis 2010

@jane84 😀 😀 😀 ty mě mluvíš z duše, už jsem mohla mít vytřeno, uvařeno a ještě tu sedím 😀 😀 😀 ale už fakt jdu ať máme co baštit ten PC to je strašněj žrout času 😀 😀 😀 . Holky přeji krásný den pááááááááááá

endie
29. lis 2010

tak to jsme tři 😀 jak tady sednu tak konečná, ještě že malá spí.

pěkný den 🙂

a.j.a.
29. lis 2010

Krásné zasněžené skoropoledne 😵 u nás od včerejška sněží a sněží a ještě nepřestalo 😖 z okna to sice vypadá moc krásně, ale potřebuju se dostat do obchodu, tak to zase tak zábavné nebude. Furt se nemůžu zbavit toho kašle a není mi moc dobře, takže malá je od pátku ve Zlíně a užívá si tam s babičkou, dědou i tatínkem a já se flákám doma a kurýruju se. Nic nepomáhá, ale včera mi holky poradily čaj z cibule a majoránky, tak snad to konečně zabere. Potřebuju se dát co nejdříve dokupy.

@jahudka80 graf máš zase jako vždy hezký 😵 ale je mi jasné, že krásný graf ještě nic neznamená. Já měla těhu graf tak rozházený, že jsem si moc nadějí nedělala a ejhle 🙂 takže držím pěsti na příští týden 😵

Vlastně držím pěsti všem, co se blíží testování 😵 už ať se ta dlouhá mezera, kdy nikdo nenašel // konečně prolomí 😵

rozum
29. lis 2010

Sněžný den všem!
Holky díky za odpovědi na otázku, co mimi? Budu to používat!
@mv, @endii, tak nemějte tady fotku, já ji tady taky nemám z toho důvodu, kdyby někdo náhodou, nemám ani napsané město, i když bych se Vám ráda ukázala 🙂 @jahu 😀 😀 😀 to pro ty šmíraky jsi napsala výborně a líbí se mě ty Tvé adventní svíce bez věnce. Já jsem totiž zdechlá dělat ten věnec nebo ho kupovat, a vidím, že stačí si stím pohrát a jde to i bez zeleného, šikovná holka!

marulinka
29. lis 2010

ahoj holky.já se vám přiznám,že vás sem lezu číst,ale žádnou z vás osobně neznám a vše si nechávám pro sebe..nechtěla sem vám tady psát,protože ste krásně zaběhlý a mně někdy stačí číst si vaše zkušenosti,když nemám nikoho poblíž komu bych se vykecala,aspon vím,že to nezažívám sama..moc mi to pomáhá..myslím si ,že nejsem jediná,tak by mě mrzelo,kdybyste se zamkly,ale na druhou stranu to i chápu,lidi sou potvory ☹ Klidně se i přiznám,že sem psala Jahůdce do IP-svůj názor,co si myslím a že ted by to mohlo vyjít -zácpa v těhu je normální...tak držím palce😉 .Některý mně znáte z diskuze na revizi...už to budou 2měsíce od mé revize..začaly sme se snažit hned po 1MS,na rady doktorů sem nedala...četla sem u vás zkušenosti holek,co nečekaly a otěhotněly hned,narozdíl od těch,co poctivě vše dodržely a pořád nic...což mě moc mrzí a pořád vám všem držím palce 😉 tak snad to brzy vyjde.taky bych chtěla pro ty,co si myslí,že sou už staršího věku-Fram,Martasl--vůbec nee--moje švagrová má 36pryč a tento týden má termín čtvrtého dítěte.moc jí to přeju,ale i tiše závidím,měly sme v dubnu vozit spolu 😢 znám v takovém věku hodně maminek-je to krásnej věk....tak sem se vám přiznala,trochu hned vykecala,snad vám to nevadí.mějte se pěkně a všem vám přeji brzké // 🙂

lucie.krajcarova
29. lis 2010

@marulinka ahojky, klidně piš častěji 🙂
@anavirez jsi dnes 1. nebo 2. den cyklu? píšu si to tabulky.
u mně furt nic. to je každý měsíc napínavé 😔

anavirez
29. lis 2010

poslušně hlasím 1DC 🙂 a děkuju, držím pěsti 🙂

jahudka80
29. lis 2010

@a.j.a. děkuji moc snad už tu budou nějaké //, jsi hodná. U nás začlo sněžit až dnes ráno ale sněží jen drobně a to my tu býváme zvyklí na kalamitu a tohle tedy kalamita není 😀 Tak ať jsi brzo v pořádku. Jo a představ si že dnes jsme měli konečně celé dopol.suchou plenu byla 4x čůrat na nočník a jednou i kakala, ale než šla spát teď tak jsem jí dávala na nočník a měla čerstvě počůranou plenu ☹, no ale jsou tam pokroky sice pomalu ale snad budem do Vánoc bez plíny 😀
@rozum je to fakt obyč. ale na to aby mě to malá roztahala úplně stačí. před štěsrým dnem asi poslední ad.neděli budu dělat svícínky 🙂 tak ty budou s živými větvičkami 😉 a šušeným ovocem a skořicí
@lucie.krajcarova Luci skoč si k dr. normálně by tedy cyklus mohl být až 36dní, ale pokud máš i 40 tak je to hodně 😠

Holky tak si představte jak jsem ráno psala ,že budu dělat sýr smaženej ale že nemám chuť tak jsem před chvílí snědla 2 obalené sýry (menší) a tatarku s bramborem a jak mi je dobře.
No teď jsem zjistila že mi přestává fungovat myčka 😠 už párkrát začla pípat a hodila eror 😠 a nebo přestala mejt v půlce cyklu ☹ chjo . A to jí máme 3roky, to tedy dlouho nevydržela, no snad to půjde opravit a nebude to nějak moc drahé 😒

jahudka80
29. lis 2010

@marulinka klidně se k nám přidej a u Tebe mi nevadí že nám sem chodíš číst, tohle se asi týká konkrétních lidí. Lidí kterým by člověk tohle co tu píše sám neřek a ani nechce aby to věděli. Klidně se k nám připoj a můžeš tu být snámi. Já už kolikrát chtěla jít pryč, když se mi nedařilo, ale dlouho jsem to nevydržela a zas jsem přišla zpět. A jsem ráda ,že jsem chodím protože mi holky tady pomáhají a člověk i když tady sedí sám, tak když tady píše tak najednou zjistí, že sám není 🙂 No Marulííí zácpa je pryč, a bolí mě břicho jako před ms 😒 😠 tak počkám do pátku no a uvidím co bude 😅

jane84
29. lis 2010

@jahudka80 😀 😀 já na ten smažený sýr taky neměla chuť, ale nechtělo se mi nic vymýšlet, tak je už obalený a jak přítel dorazí z práce, tak osmažím a vrhneme se na něj

jahudka80
29. lis 2010

@jane84 😀 😀 tý jo ale víš jak jsem ho zblajzla 😀 😀 a to ráno když jsem si řekla že mám dělat smažák se mi skoro zvedl kufr 😀 😀 😀 já bych šla spát, venku chumelí a mě se nece do práce, a koukám, že jsem tu dnes nejvíc ukecaná to asi z toho strachu jak to dopadne 😀kecám a kecám. A to moje málé škvrně zas nechce spát 😠 😠 😠

marulinka
29. lis 2010

@lucie.krajcarova
@jahudka80 --holky děkuju,sem ráda,že vám to nevadí,já vás tady hltám 😅 Do potratu sem vůbec nevěděla,že nějaký takový stránky jsou,až když sem to zažila a chtěla se o tom něco dovědět,tak sem narazila na Koníka. Tak Jahůdko to mě bude moc mrzet,jestli se zas nezadařilo..na pátek ale stejně držím palečky 😉

jahudka80
29. lis 2010

@marulinka jsi moc hodná, já jsem tu tak trochu černá ovce páč jsem jediná nepotr.ale četla jsem holky a přirostly mě k srdci a tak jsem sem začla chodit. Já měla problém už před prvním těhu. a tak jsem si říkala že třeba do toho druhého to bude šup a ani nebudu vědět kdy ☹ bohužel jsem se po 3 měsících zašla zas hlídat a kontrolovat a začlo mě štvát že zas opět nic a nic. 😢 a i pozit.testíky jsem měla. No a uklidňovalo mě když mi holky psali do léta času....,pak neboj do listopadu otěh.to je 8měs. a to je dlouhá doba 😠 hm listopad nám pomalu končí ......

jane84
29. lis 2010

@marulinka 🙂 klidně si tu s námi piš, každá tu přispěje svou trochou do mlýna. Vždycky se od někoho dozvím něco nového. A jak píše Jahud, i to, že člověk sem napíše, tak se mu občas dost uleví
@jahudka80 co bych dala za těch 8 měsíců

jahudka80
29. lis 2010

@jane84 no jo Janíí já vím máš jich kápánek víc, ale na první jsem čekala přez 2roky a to jsem cvičila Mojžíšovou, a chodila na cvíčo, pila čaje, jedla prášky,.... tak jsem si říkala když mám kamarádku a měla něco podobného a u druhého otěh.raz dva že by se nám mohlo také povést. A není zaručeno že se mi to povede ....a zas budu čekat a doufat, už mě to neba a štve. Koukni na ty holčiny co otěhotní na poprvé max. na podruhé ☹ ty nás nikdy nemůžou pochopit jaké to je čekání a zklamání 😠 ☹ a ještě mi kámoška napíše to máš blbé že vám to zas nejde 😠