• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

16. března 2017 
@jane84 :grinning: :grinning: :grinning: bylo tu asi -13C :angry:
@lichtakova no moc se neraduj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@a.j.a. :grinning: tak ty po tom co jsem dostala ms skončily v koši
3. pro 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jahudka80 škoda, mohly jsme je porovnat a třeba být trošku chytřejší :slight_smile: tak nezbývá než počkat do termínu MS. Kdy ji máš ne/dostat ?
3. pro 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@a.j.a. no mohla přijít včera a nebo v sobotu :sweat_smile: už to neřeším , beru spíž to že tam nic není, škoda no :cry:
3. pro 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jahudka80 dívala jsem se na fotky testíků do albíčka. Ten poslední, po zaschnutí, je o dost tmavší jak ten včerejší. Beruško to vypadá vážně moc hezky, ty čárky jsou skoro stejně tmavé a takhle to podle mě nebylo
3. pro 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jane84 jsi zlatínko natulka mě přemluvila abych ty testíčky dala na e-mimi a už 3 holky mi píší že je to těhu, a jedna gratuluje a mě se tady z toho chce bulet :cry: :cry: :cry: :cry: já mám strach že to zítra nebo v neděli dostanu :sweat_smile:
3. pro 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jahudka80 schválně jsem projížděla stránky a hledala fotečky testíků. Mrkni na stranu 438. Tenhle je o dooooooost tmavší a když bereš léky, tak by ten prolaktin takové čárky dělat neměl
3. pro 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jahudka80 sem nervozni za tebe,moc držím palečky,ať ta mrcha nedorazí a //sílí :slight_smile:
3. pro 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jane84 jů ty jsi to vážně celé projížděla :dizzy_face: mrknu pak už se musím pomalu balit do práce :wink: A zas sem mrknu až večer
@marulinka jsi zlatíčko drž a nepouštěj :grinning:
@jane84 to jsou ale meki testíky a né moje :grinning:
3. pro 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jahudka80 sekla jsem se o stránku 439 :grinning: :grinning:
3. pro 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jane84 na straně 306 jsem měla 25test, a na straně 307 z 10 testů no řekla bych jsou stejné asi opět nič, no nic letím do práce pa večer
3. pro 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jahudka80 ahojky, nechci nic zakriknout, tak jen mooooooc drzim vsechny pesti jak muzu a posilam jeste par tehu bacilu, prsk prsk
3. pro 2010 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jahudkou neposlouchej :o) ted chvilinku :o), teda ja si holky myslim, ze ma jahudka tentokrat tu carecku daleko silnejsi nez na tech stranach 306 a 307

mooooc drzim pesticky
3. pro 2010 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meiki že jo, já si to myslím taky, obzvlášť když už bere měsíc léky na ten prolaktin
3. pro 2010 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak já jsem okamžitě kukla na str.306,307 a ta čárečka je teď opravdu silnější :confused: ale pššššt, ať nic nezakřiknem. Jahudce to nepovíme, aby pak nebylo zase zklamání. :wink:
3. pro 2010 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fram ještě je testík na straně 439, ale i ten mi přijde slabší
3. pro 2010 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jahudko ja tam tu druhou carku vidim ty jsi tehule to je jasny :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak vcera snazenicko bylo, ale uz tech snazeni bylo tolik v ovulce a nic pak z toho takze tomu moc nedavam........potrebujem stesti k tomu snazeni tak uvidime kdy se k nam obrati :grinning: lichtakova nevim jestli tyhle testy se daji koupit v CR ale na internetu ho sezenes urcite ja ho kupuju v obchode normalnim :slight_smile:
3. pro 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jahudka80 :dizzy_face:

holky já už to měla dostat a nic :slight_smile: ,prsa bolí, ´žerui ja čuník :grinning: ale test sem si ještě nedělal,sem u rodičů a nechci vyvolávat paniku :grinning: ale byl by to krásnej dárek pro manžela :dizzy_face:
3. pro 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@endie
@jahudka80 holky vy mi děláte radost :slight_smile: Je to na vás. já právě začala špinit
3. pro 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@endie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no nekééééééééééééééé tak to by bylo vážně báječné :wink: :slight_smile: budu držet palečky :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: a kdy budeš doma a né u rodičů abys mohla testit??? :grinning: :grinning: :grinning:
3. pro 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jane84 :angry: :frowning2: chjo, no nekřič, já nemám ještě vyhráno ještě je předemnou dlouuuuhý víkend :frowning2: a strach tedy mám :unamused:
3. pro 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@herbie :wink: jsi hodná ale ještě musím čekat :wink: ale kéž bys měla pravdu
3. pro 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jahudka80 neznáš prosím nějaký dobrý dětský bazar na netu? kromě mmb. Zjistila jsem, že malej nemá žádné oteplovačky a v obchodech už samozřejmě nic není, pokud tedy nechceš draze platiti
3. pro 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@endie a Jahů, že by taková úroda už začátkem prosince? :slight_smile:
3. pro 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jahudka80 v neděli :slight_smile:
@jane84 to mě mrzí, ach jo
3. pro 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie.krajcarova :grinning: :grinning: :grinning: to nevím pápej mě kozy :grinning: a bradavky, a čípajz zatím drží a teplota taky uvidím co zítra a pozítří :sweat_smile: ráno testnu a když zesílí tak by to mohlo být....a pokud ne tak vím co mám během dnes čekat :angry:
@endie no když to nedostanu ani v neděli tak už to bude hooooodně nadějné a v po.bych skočila na krev ale to předbíhám :unamused:
Holky ještě uvidíme jen aby to zas nebylo planej poplach jinak 4holčeny na e-miminu nebo 5 říkaly že je to těhu.ale taky nemohu věřit všemu oni nejsou dr. a do mě nevyděj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. pro 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jahudka80 strašně moc ti držím palce :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. pro 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jane84 občas jsem něco hezkého koupila i přez bazoš , a nebo moje mamka koupila naší malé oteplovačky i s bundou u větnamců a i tady jsem viděla hezké cca 249- 349kč za komplet bunda + oteplovačky :wink: zkus mrknout
Jani jsi moc hodná
3. pro 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jane84 Jani, proč ne přes mmb? já teda zkouším i mimiaukce, aobčas se zadaří koupit za korunu. ale je to náhoda. na mmb nedám dopustit.
3. pro 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek