• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

9. června 2017 
autor
co mam říkat ja se na mě podivej :frowning2:
24. dub 2010 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nikdo nikde pojdte si povidat halo halooooooooo je mi smutno v noci se mi zdali sny hruza nemohla jsem od 12h spat do pul3 rano v pul 7 stavaní do prace děsný šla bych spát :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. dub 2010 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vždyt se nic nestalo néé,třeba o ten IP pujde u tebe :wink: ,ale hodně se ti podobá tomu minulému,ale bud v klidu,aspon nemáš rozdrbaný cyklus jako já,vubec nevím,co se to děje,i na MS je to slabé,ach jooo,at už je aspon neděle,at vím co a jak :frowning2: ,jééžiš to bude dneska den :angry: ,jen nervy
24. dub 2010 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no nevim minule jsem měla dva dny stejný teploty fakt nevim co se děje v noci jsem nemohla spat ten byl na pivu zase u nas v hospodě a přisel v pul 3 a pak až jsem zalomila a chrapala a rano se mi nechtělo vztavat :angry: :angry: :angry: ja jsem dnes 9DPO takže nevim co se děje že to jde už dolů minule byla LF asi 15dní :angry:
24. dub 2010 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
koukni mi na graf neni možné že jsem měla ovulku 18dc a ted 19dc je to takový skok neni to možné ale to by mi to graf posunul kdyby si to myslel vid? ale hlen jsem neměla
24. dub 2010 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hej já taky vubec nevím co se to se mnou děje,víš jak mi to vrtá v hlavě,na jednu stranu,dobře nejsem těhu,aspon se mužeme začít zase hned snažit,ale na druhou stranu to je brzo,abych měla kramy,a ty se neboj,ještě stoupneš :wink:
24. dub 2010 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
myslíš že když jsem měla v noci nervy a nemohla jsem spat že se to mohlo nějak ovlivnit ale to bych měla zvyšenou třeba ne?
24. dub 2010 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj na jeden den a pak sup pad dolůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů
24. dub 2010 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jak to děláš že ti graf počíta DPO ja to chcu taky ale mě to počítal minule a ted už ne
24. dub 2010 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mě se ten tvuj graf nezda definitivní a beznadejny to jeste pujdes nahoru uvidís
24. dub 2010 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky, tak jak to tak vypadá, budeme mít další slunečný den. Já za chvilku musím bohužel do školy kvůli bakalářce, takže se budu muset obléknout a namalovat jako dáma, abych je tam nestrašila při tak pěkném dni.
NAt, kde uvidím tvůj graf??ve fotoblogu máš jen březen...
24. dub 2010 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
leh a kde ty??? holky vy mě tady houpete...já vidím jen březnové grafy :astonished: :grinning:
24. dub 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jdi o stranku zpět tam jsou tabulky :wink:
24. dub 2010 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja to mam pěkný sešup z kopce jsem 9DPO tak nevim co se děje holky tenhle cyklus je fakt nějaký zaklety asi cooooooo???ja už nechci měřit nechci čekat prosim prosim ja chci už byt těhu.... :frowning2:
24. dub 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
LEhe, ale tvůj graf vypadá dobře :wink: nesmí spadnout pod 37, ale jestli je 37,1 nebo 2 nebo 37, tak je dobrý, držím palce, ať to pokračuje s 37..... :wink:
Nat- já bych ještě nevěšela hlavu, myslím, že ještě stoupne :wink:
24. dub 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj lehe já taky,je to všechno na hov.....,ale jak říkám,tak at se mi mrcha rozjede se vším všudy a silná a hotovo,a né takové joo a néé,to je na prd :angry: :angry: ,holky já bych vraždila nejraději,jsem totálně nasraná a smutná dokupy,já vím,že je lepší dostat MS dřív,než míít cyklus dlouhý 50 ddní ale co pak budu v pohodě další měsíc,zase nervy,aby to nedopadlo stejně,no tak jak v tomhle tom mám udělat prcka,v takovém bordelu :angry: :angry: ,ve čtvrtek jdu na to hormonální vyšetření,tak snad se na něco příjde a začne se to konečně léčit :angry: :angry: .
24. dub 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peto myslím,že nééé :angry: :angry: :angry: :angry:
24. dub 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lehe já dostala od FF na 5 dní VIP,tak proto to mám očíslované,ale to zase zmizne,to jen tento cyklus
24. dub 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
nat- když já se v tom, tak nevyznám jako ty...tys mi okomentovala graf se vším všudy :wink:
ale NADĚJE umírá poslední :wink: , držím place :wink:
24. dub 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peto tak já ti nem muj graf okomentuju jo?stojí to totálně za hovno :angry: :angry: ,jsem pod červenou čárou a to je konec,takže ještě počkám co bude dneska a zítra značím krvácení a chci nový graf a lepšíííí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. dub 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, koukám, že se řeší grafíky, ráda bych něco řekla, ale vůbec tomu nerozumim :grinning: :sweat_smile:
24. dub 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no to spis takový detaily Gamb a jak ty jak to s tebou vypada :slight_smile:
24. dub 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi jako u vás čekam :sweat_smile:
prsa furt šíleně bolí, ale to může být po tom utrogestanu a na testu prd, ale jsem 8 po ins tak uvidim :confused: , ale myslim, že mě to čeká ještě párkrá :pensive: t, ale ted už si zplatim ty lepší hormony :wink:
24. dub 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gam já už nečekám,já už to mám jasnéé,kramy sorazily,takže v uterý začínám nový cyklus,ach joo
24. dub 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Hlásím,že mi skončila mrcha. Teď musím hlídat kdy bude ovulace.
nat-máš pravdu je to bordel,mne se taky všechno rozhodilo,hlavne ten poslední cyklus,už 21 den začalo špinění,to trvalo týden,pak sme zasexovali a mrcha se rozjela. Buď nech je normální nebo ať nechodí vůbec. Och Bože,já chci být taky těhule...
24. dub 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přesně tak El já mám už jen zase ružovou šmouhu,já se z toho fakt poseru :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ,jdu dát sprchu
24. dub 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no konečně :wink: :grinning:
24. dub 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Neplaš nenervuj se třeba to je opravdu tou cystičkou na to hnědé a tak by to mohlo být prasklo to a odešlo to a ted budeš pokračovat pfuj pfuj pfuj...taky mě někdo poplivejte :grinning: :grinning: :grinning:
24. dub 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, my jsme si dneska přispali a jeli se projet na motorce když je tak hezky. včera mi klesla nálada na bod mrazu, přítel usnul už odpoledne, ale nedala jsem se a večer se zasnažila a znásilnila ho :slight_smile: jinak by to nešlo. Minulý měsíc jsem měla ovu už 10 DC, takže intenzívní snažení musí probíhat už teď :slight_smile:
Lehe pfuj pfuj pfuj pro štěstí :grinning:
24. dub 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak já dorazila domů, měly jsme s Terkou docela hezký den v PRaze, ale knourá tady, že chce ještě ven. Koupila jsem si lilie a gladioly, tak je deme nasázet. Předpokládám, že tu stejně nikdo nebude. Jo a jedna dobrá zpráva, přešla mě ta migréna a budu doufat, že se už nevrátí. :slight_smile: Hezké odpoledne všem :wink:
24. dub 2010 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek