Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

leheckova
autor
24. dub 2010

co mam říkat ja se na mě podivej ☹

leheckova
autor
24. dub 2010

nikdo nikde pojdte si povidat halo halooooooooo je mi smutno v noci se mi zdali sny hruza nemohla jsem od 12h spat do pul3 rano v pul 7 stavaní do prace děsný šla bych spát ☹ 😝

natulaaa
24. dub 2010

No vždyt se nic nestalo néé,třeba o ten IP pujde u tebe 😉 ,ale hodně se ti podobá tomu minulému,ale bud v klidu,aspon nemáš rozdrbaný cyklus jako já,vubec nevím,co se to děje,i na MS je to slabé,ach jooo,at už je aspon neděle,at vím co a jak ☹ ,jééžiš to bude dneska den 😠 ,jen nervy

leheckova
autor
24. dub 2010

no nevim minule jsem měla dva dny stejný teploty fakt nevim co se děje v noci jsem nemohla spat ten byl na pivu zase u nas v hospodě a přisel v pul 3 a pak až jsem zalomila a chrapala a rano se mi nechtělo vztavat 😠 😠 😠 ja jsem dnes 9DPO takže nevim co se děje že to jde už dolů minule byla LF asi 15dní 😠

leheckova
autor
24. dub 2010

koukni mi na graf neni možné že jsem měla ovulku 18dc a ted 19dc je to takový skok neni to možné ale to by mi to graf posunul kdyby si to myslel vid? ale hlen jsem neměla

natulaaa
24. dub 2010

Hej já taky vubec nevím co se to se mnou děje,víš jak mi to vrtá v hlavě,na jednu stranu,dobře nejsem těhu,aspon se mužeme začít zase hned snažit,ale na druhou stranu to je brzo,abych měla kramy,a ty se neboj,ještě stoupneš 😉

leheckova
autor
24. dub 2010

myslíš že když jsem měla v noci nervy a nemohla jsem spat že se to mohlo nějak ovlivnit ale to bych měla zvyšenou třeba ne?

leheckova
autor
24. dub 2010

jj na jeden den a pak sup pad dolůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů

leheckova
autor
24. dub 2010

jak to děláš že ti graf počíta DPO ja to chcu taky ale mě to počítal minule a ted už ne

leheckova
autor
24. dub 2010

mě se ten tvuj graf nezda definitivní a beznadejny to jeste pujdes nahoru uvidís

petra.vavra
24. dub 2010

Dobré ráno holky, tak jak to tak vypadá, budeme mít další slunečný den. Já za chvilku musím bohužel do školy kvůli bakalářce, takže se budu muset obléknout a namalovat jako dáma, abych je tam nestrašila při tak pěkném dni.
NAt, kde uvidím tvůj graf??ve fotoblogu máš jen březen...

petra.vavra
24. dub 2010

leh a kde ty??? holky vy mě tady houpete...já vidím jen březnové grafy 😲 😀

leheckova
autor
24. dub 2010

jdi o stranku zpět tam jsou tabulky 😉

leheckova
autor
24. dub 2010

ja to mam pěkný sešup z kopce jsem 9DPO tak nevim co se děje holky tenhle cyklus je fakt nějaký zaklety asi cooooooo???ja už nechci měřit nechci čekat prosim prosim ja chci už byt těhu.... ☹

petra.vavra
24. dub 2010

LEhe, ale tvůj graf vypadá dobře 😉 nesmí spadnout pod 37, ale jestli je 37,1 nebo 2 nebo 37, tak je dobrý, držím palce, ať to pokračuje s 37..... 😉
Nat- já bych ještě nevěšela hlavu, myslím, že ještě stoupne 😉

natulaaa
24. dub 2010

Jj lehe já taky,je to všechno na hov.....,ale jak říkám,tak at se mi mrcha rozjede se vším všudy a silná a hotovo,a né takové joo a néé,to je na prd 😠 😠 ,holky já bych vraždila nejraději,jsem totálně nasraná a smutná dokupy,já vím,že je lepší dostat MS dřív,než míít cyklus dlouhý 50 ddní ale co pak budu v pohodě další měsíc,zase nervy,aby to nedopadlo stejně,no tak jak v tomhle tom mám udělat prcka,v takovém bordelu 😠 😠 ,ve čtvrtek jdu na to hormonální vyšetření,tak snad se na něco příjde a začne se to konečně léčit 😠 😠 .

natulaaa
24. dub 2010

Peto myslím,že nééé 😠 😠 😠 😠

natulaaa
24. dub 2010

Lehe já dostala od FF na 5 dní VIP,tak proto to mám očíslované,ale to zase zmizne,to jen tento cyklus

petra.vavra
24. dub 2010

nat- když já se v tom, tak nevyznám jako ty...tys mi okomentovala graf se vším všudy 😉
ale NADĚJE umírá poslední 😉 , držím place 😉

natulaaa
24. dub 2010

Peto tak já ti nem muj graf okomentuju jo?stojí to totálně za hovno 😠 😠 ,jsem pod červenou čárou a to je konec,takže ještě počkám co bude dneska a zítra značím krvácení a chci nový graf a lepšíííí 😝 😝

gambrinuska
24. dub 2010

Ahojky holky, koukám, že se řeší grafíky, ráda bych něco řekla, ale vůbec tomu nerozumim 😀 😅

leheckova
autor
24. dub 2010

no to spis takový detaily Gamb a jak ty jak to s tebou vypada 🙂

gambrinuska
24. dub 2010

asi jako u vás čekam 😅
prsa furt šíleně bolí, ale to může být po tom utrogestanu a na testu prd, ale jsem 8 po ins tak uvidim 😕 , ale myslim, že mě to čeká ještě párkrá 😔 t, ale ted už si zplatim ty lepší hormony 😉

natulaaa
24. dub 2010

Gam já už nečekám,já už to mám jasnéé,kramy sorazily,takže v uterý začínám nový cyklus,ach joo

el29
24. dub 2010

Ahoj holky 🙂
Hlásím,že mi skončila mrcha. Teď musím hlídat kdy bude ovulace.
nat-máš pravdu je to bordel,mne se taky všechno rozhodilo,hlavne ten poslední cyklus,už 21 den začalo špinění,to trvalo týden,pak sme zasexovali a mrcha se rozjela. Buď nech je normální nebo ať nechodí vůbec. Och Bože,já chci být taky těhule...

natulaaa
24. dub 2010

Přesně tak El já mám už jen zase ružovou šmouhu,já se z toho fakt poseru ☹ ☹ ☹ ☹ ,jdu dát sprchu

leheckova
autor
24. dub 2010

no konečně 😉 😀

leheckova
autor
24. dub 2010

Neplaš nenervuj se třeba to je opravdu tou cystičkou na to hnědé a tak by to mohlo být prasklo to a odešlo to a ted budeš pokračovat pfuj pfuj pfuj...taky mě někdo poplivejte 😀 😀 😀

jane84
24. dub 2010

ahoj holky, my jsme si dneska přispali a jeli se projet na motorce když je tak hezky. včera mi klesla nálada na bod mrazu, přítel usnul už odpoledne, ale nedala jsem se a večer se zasnažila a znásilnila ho 🙂 jinak by to nešlo. Minulý měsíc jsem měla ovu už 10 DC, takže intenzívní snažení musí probíhat už teď 🙂
Lehe pfuj pfuj pfuj pro štěstí 😀

petra.vavra
24. dub 2010

ahoj holky, tak já dorazila domů, měly jsme s Terkou docela hezký den v PRaze, ale knourá tady, že chce ještě ven. Koupila jsem si lilie a gladioly, tak je deme nasázet. Předpokládám, že tu stejně nikdo nebude. Jo a jedna dobrá zpráva, přešla mě ta migréna a budu doufat, že se už nevrátí. 🙂 Hezké odpoledne všem 😉