Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

a.j.a.
13. pro 2010

Hmmm, ten koník ale zase zlobí 🙄

@meiki určitě zítra vyraž na zkušební jízdu 😉 a dej pak vědět, jak se jelo 😉

Jo jo, o těch penízkách vím. Už se na ně těším 😅 jen aby se nemocenská někam nezatoulala, jako se to teď stalo pár známým. Chtěla bych pořídit nějaké věci pro koblihu, tak se mi ta dvojitá platba hodí.

lucie.krajcarova
13. pro 2010

@jahudka80 no to si někdo to těhotenství vytrpí ☹ to já bych mohla být těhotná furt, nic mi nebylo, vlasy mi zhoustly, cítila jsem se fajn 🙂 jenom občas se ozvala kostrč 🙂

a.j.a.
13. pro 2010

@jahudka80 u nás taky furt sněží a sněží a sněží 😝 a to jdu ráno s malou do školky, pak k dr a odpo na službu do herny. To zase bude cesta 😝

lucie.krajcarova
13. pro 2010

@a.j.a. prosím tě, a kolik teď dělá ta měsíční nemocenská? nemám vůbec přehled..

lucie.krajcarova
14. pro 2010

petra.vavra (30let, SP 3/2010 Femibion,kys.listová) - 30.4. //
kopretina82 http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f (28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel) - 5.5.//
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan ) - 24.5.//
leheckova http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova (31let, MA 12/2009 kys.listová) - 21.6. //
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan) - 23.6. //
mikkisek(29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E) - už jsou //
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard) - 28.7.//
a.j.a. (33let, MA 4/2010, jeřáb ptačí, teď Femibion) - 17/8 //
helcenka (31 let, kyselina listová, MA 06/2010) - 18.8. //
daniela699 http://www.fertilityfriend.com/home/2f81b4 (34let, MA 5/2010, a mamavit) - 20.9. //
veraakubik (23let,SP 7/2010 kys.listová) - 26.9. //
meiki (31let, SP 7/2010, kys.listová ) - 11.10. //
vendulak http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak (22let, MA 4/2010, Letrox50,kys.list.+E) //

pe_t (34let MA 7/2010,kys.listová, kontryhel)....................................................32DC
herbie(28let, SP 8/2009 prenatal vit.)................................................................21DC
sarykbrok (VP 6/2010, Femibion, kontryhel).......................................................21DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo).............................20DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)......................................20DC
anavirez (29, MA 9/2010, kontryhel, kys. listová)................................................16DC
lucie.krajcarova (33let,VP 7/2010 kys.listová,kontryhel,jeřáb ptačí).........................15DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová)......................................................................15DC
fram (35let, MA 2/2010,Femibion).....................................................................14DC
jane 84(26let,SP 8/2009 kontryhel,kys.listová).....................................................10DC
endie(23let, MA 3/2010)..................................................................................9DC
yfka30 (30let, SP 7/2010 kys.listová )................................................................7DC
jahudka80 (30let, calibrum babyplan ) http://www.fertilityfriend.com/home/2f814a ..7DC

leheckova
autor
14. pro 2010

krásny den holky co je tu nové????ja se vám daří??

jahudka80
14. pro 2010

Ahoj Holky, tak tady sněží a sněží a přez noc taky ,jestli to bude pokračovat tak zachvíli nenajdu na parkovišti své auto 😀
@leheckova Ahojky, no jde to, 😉 musí jinak bychom se už zbláznily 😀
@lucie.krajcarova hele si ke mě můžeš klíďo napsat 12/2010 😠 včera tam byla dcera dr. (oni jsou obě gyn.a obě super) a ona na mě vy jste po potratu byla jste na čištění ☹ no tak mě tedy dost zarazila, a tak jsem jí řekla že né, že jsu proto na ULZ abych věděla zda je vše ok, (no v tu chvíli jsem dostala strach.... no a jak tak začla do mě koukat a já viděla ULZ a říká čistá, sliznice 5mm,... no to mi spadl kámen ze srdce. Pak říkala jedno ovário 25mm druhé 28mm, 😅 no a to je to čemu nerozumím ,nevítě někdo kolik má mít??Jako abych poznala že budu ovulovat??? Já vím že musí být folikul a ten jako je pak před tím ováriem??? Hm, to jsou zas otázky co??? 😀 😀 😀 Jinak HCG bylo 231, to je asi málo no ☹

leheckova
autor
14. pro 2010

@jahudka80 ja bych z toho nebyla špatná výsledky super to HCG je odeznění toho co bylo ber to tak že na nový rok začneš s čistým štítem a jak psala Mircisek myslim že po tomhle nezdaru je to jako když pohnojiš fakt to tak je jen se na to tolik neupínej samo v sobe musis říct kašlu na to uziju si svátky máš krásné miminko a to tě musi těšít jsou tu holky co nemají ani jedno....
Ber to tak že to tak mělo být....

jahudka80
14. pro 2010

@leheckova 😉 😉 😉 jj máš pravdu holka. Jen jediné nad čím přemýšlím když bych si přeci jen přála otěhotnět tak kdy bude ovula 🙂 jestli se to tím krátký těhu.nějak rozhodilo 😒 Ale tak jako tak je to smůla kor u mě když už se mi letost podělao tolik věcí 😠 no ale jsou na tom lidi huř,.... tak snad bude líp, když to všichni říkají. A co ty jak je ??

lucie.krajcarova
14. pro 2010

@jahudka80 myslím, že to je v pořádku, u mně taky hlásí dvě různá čísla k vaječníkům.

jahudka80
14. pro 2010

@lucie.krajcarova 😀 😀 tak už jsem v klidu 😀 😀

jahudka80
14. pro 2010

no tak mám blbou náladu už od rána a teď volám na gyn. a hodnota HCG 0,2 tak říkala že je to v podstatě negativní. A že cyklus počkat a další ms by měla přijít již normálně v termínu, to se jak nesmíme teď snažit jo ☹ mě už je to jedno já na to ser. 😢 😢 😢 😢

jane84
14. pro 2010

@jahudka80 já přišla o mimi asi týden po MS, takže skoro zpožděná MS. Přišlo mi, že se tělo dočistilo. A dr mi řekla, že počkat do další MS a nekoupat se,ale sprchovat. My to tedy nevydrželi, protože jsem měla šílenou chuť na sex, snad jako nikdy. Byla bych schopná i třikrát denně 😀 😀 a nic se nestalo. Ms přišla normálně
Zato teď mě ten cyklus štve. Jako včera jsem zjistila,že mi začíná hleník a měkne čípek. Ještě se mi může rozhasit ovulka a bude hotovo 😠

kolebka
14. pro 2010

Ahoj všichni,ono se to určitě povede,já vim je hrozné člověk to chce hned a né furt čekat..každý další Ms obrečíme.Na první děcko jsme se snažily 1 rok a čtvrt,dnes jí sou 4 roky.A boužel o chlapečka jsem přišla ve 27týdnu těhotenství.Měla jsem bezproblémové těhotenství ultrazvuk ve 20 týdnu byl v pořádku,den předtím sem byla na kontrole a druhý den jsem přestala cítit pohyby a bylo.

jahudka80
14. pro 2010

@jane84 No Jani to je stresem, tak hlavně nic nepodcenit a snažit a snažiot ovulku můžeš mít klidně 12DC...aspoň to čekání na // nebude tak dlouhé, čím dřív ovule tím dřív těhule 😉 Já se dnes cítím mizerně dokonce mě pobolívá podbřišek a chce se mi furt bulet, přitom vůbec na to nemyslím, prostě ...mi je smutno, venku furt chumelí zachvíli tu máme kalamitu 😠
@kolebka ☹ to je mi moc líto ach jo ve 27týdnu to je děsné 😢 😢 😢 a neboj budeš zas těhulka a třeba i ten chlapeček to bude 😉

jane84
14. pro 2010

@jahudka80 mně chvíli trvalo než mi vše došlo. Ale neměla jsem vůbec šanci se radovat. těhu jsem zjistila až podle krvácení při potratu. Bylo podezření na mimoděložní, tak jsem měla i strach. Až za pár dní mi to docvaklo a rozjel se pláč
Jo. stresu je hafo. Jsem pochodující stresmen. Myslím na pět věcí zaráz 😒

lucie.krajcarova
14. pro 2010

@kolebka ahojky, tak to je hrozný, je mi to strašně líto.. a přišli aspoň na to, proč miminko umřelo? 😢

kolebka
14. pro 2010

@lucie.krajcarova prožola jsem peklo.Musela jsem malého porodit a nevzít si ho domu.Měla jsem v sobě stek,obvinovala jsem se,lékařství jsem proklínala.. pak přišla smutek a bezmoc.Dnes už je to relativně dobré dokáži o tom mluvit..teky to byl 23.102009 rok.Čas vše zmírní.. tenkrát jsem to nesnášela.. Z pitvy zjistily že malý byl dobrý..Já měla spatnou placentu-zánět.. Niní se snažíme o miminko 3 měsíc zatím nic!Doufám že to už pak vše dobře dopadne.. Musím věřit..

marulinka
14. pro 2010

@kolebka to mě strašně mrzí,to je fakt smutný a porodit mrtvý miminko je to nejhorší ☹ ☹ přeji,ať se brzy zadaří a dojdete do úspěšného konce...

marulinka
14. pro 2010

holky dnes sme navštívily švagrovou v porodnici-malá je překrásná-jako všechny miminka-.slzy sem si zakázala už doma,proběhlo to v pohodě...já už chci takýýý....byl to krásnej pocit držet maličkou v náručí,ale smutek z toho,že to nebylo naše..doufám,že se zadaří co nejdříve...

kolebka
14. pro 2010

Všem Vám děkuji za podporu.. jak dlouho se snažíte vy?Držím palce...

helcenka
14. pro 2010

😉 Ahoj holky,
tak zase nakukuju, nemám teď vůbec čas, to je hrůza. Vánoce by měly být svátky klidu a já lítám jak blázen. Dneska jsem oběhla celé město a dokoupila ještě nějaké maličkosti. Ale začalo mě píchat na levém vaječníku, tak jsem asi trochu prochladla, takže zítra si naordinuju klídek, ale musím alespoň dopéct cukroví. Mám ještě v lednici 2 těsta, tak to snad s Kubíkem doděláme.

@lucie.krajcarova - jo jo je to kozoroh jak vyšitý, a druhý mělo být taky... měla jsem termín na dědovo narozky. No a teď nás čeká býk, no a kdyby to náhodou bylo o trochu dřív, tak beran. Tak snad tam vydrží do termínu, s beranem nevím nevím, to by byla teda kombinace s kozorohem. On býk bude stačit. 😀
Jinak co se týká toho žaludku, tak už dva měsíce mi nic nebylo, ale od té střevní virózy před dvěma týdny, kdy jsem prozvracela celý večer a noc, tak mi prostě nic nesedne, všechno se mi vrací zpátky a to přitom mám i třeba velký hlad. Tak snad se to brzo srovná, už se těším na kapříka a salátek. Cukroví moc nemusím.

@jahudka80 - já myslím, že by jste to klidně mohli zkusit hned, teda ne žádný maraton, ale asi bych neřešila tenhle cyklus ovuli a prostě to nechala náhodě. Přesně takhle to měli i Kopretina s PetrouVávrou a hned otěhu. Tak si nekaž Vánoce chmury a prostě to nechte na přírodě. 😉

Tak holky, jdu uložit Kubíka a asi taky zalehnu. Takže dobrou všem.

martasl
14. pro 2010

ahoj holky.
to sněžení mě zabije.zítra musím do města a doufám,že budu moct autem.zatím to tam ale na auto moc nevypadá.

kolebka-to je mi líto.já taky měla špatnou placentu.přeju vám,ať se co nejdříve dočkáte //.to samozřejmě přeju nám všem. 😉

teda,mohla by se nám tady ukázat pe_t.copak s ní asi je??že by.... 🙂 ?

jahudka80
14. pro 2010

@jane84 no já si říkám když bych sem nelezla tak bych možná ani nevěděla že jsem těhotná, ale asi né, já bych si stejně 30DC dělala test protože mám ms pravidelně a dostala jsem jí jen 1x 29dc jinak dřív... říkám si že je to jedno a že na to nebudu myslet a pak něco příjde a člověk se stejně zamyslí a řekne si, no nemuselo se to stál...ale stalo. 😠
@helcenka jojo prostě to necháme na náhodě (i když víš jak je těžké se nehlídat 😀 😀 😀 a nezkoumat 😀 😀 😀 ) a Tobě přeji ať je Ti už hlavně dobře a můžeš papkat 😉 salátek a řízek to musí být 😉
@martasl no to mě povídej ráno jsem uklidila čtvrt metru sněhu z auta a teď už je zas zapadané a já musím zítra jed k dr. a nakoupit už nemáme pomalu co jíst a to tady má zas napadat 30cm 😠 . Nemám nic proto sněhu na vánoce ,ale tohle to už je fakt moc ☹

lucie.krajcarova
14. pro 2010

@kolebka my se snažíme od října.. no a máme poslední měsíc, pak se budu chystat do práce...

fram
15. pro 2010

Ahoj holky,
@kolebka ve 27tt, to je hrůza, ani si to neumím představit. Já byla na revizi v únoru, naplno se snažíme od května a pořád nic ☹ Ale tobě se určitě zadaří dřív. Moc držím palce.
@jane84 já už ovuli vůbec nepoznám , čípek se mi zdá pořád stejnej, podle hlenu nepoznám nic. Tenhle cyklus mě ani nebolí prsa, jako vždy okolo 13-15. dne. Tak nevím.Je to stejně jedno ,mm byl doma naposledy v pondělí.
Holky, tady zase chumelí. Za chvíli vyrážím do práce, to budu jako sněhulák 😖
Pěkný den všem.

herbie
15. pro 2010

dobre ranko holky tady bylo dneska krasne celej den mam ted 9 hodin vecer utery a pritel prave odletel az do nedele takze jsem opustena samotinka.......v patek ma prijit mrcha uz ji cejtim bricho boli jak prase 🙂 kolebka to je hrozny vubec si nedokazu predstavit takovou situaci clovek aby se fakt bal az do uplneho konce drzim palce at se ti brzy zadari a nam vsem tady 😀 vypada to tak ze tu nebudem snad mit vanocni testik s // ? co?

herbie
15. pro 2010

jinak holky kdo jezdite autem davejte pozor ...... jak koukam na zpravy tak je vsude plno nehod tak opatrne 😉

jahudka80
15. pro 2010

Holky já už nemám sílu na nic ☹ , venku je zas sněhu ja nasr.... než to uklidím tak je to tak na hodinu ☹ a to nevím jaká je cesta k dr. a já se bojím v tomhle jed 😢 😢 A ztovna bych k ní potřebovala, chytl mě žaludek z těch ATB a ještě mám druhej den depku, nic mě nebaví chce se mi bulet a jen ráno vylezu z postele tak si řeknu už aby byl večer a pujdu zas spát 😖 nejhorší je že jsem tu zavřená a nemám si s kým promluvit ☹

leheckova
autor
15. pro 2010

@kolebka věřím že si silná ženská protože tohle je snad ta největší bolest v životě kterou nikdo nedokáže pochopit snad jen ten kdo to prožil sám.Smekám před tebou.....
Jen síla vůle tě dovede k miminku,věř nám že všichni co jsme tu jsme se nebo jeste potýkáme s tím že to nejde....
Ja jsem o své první děcko prosila 7mes. na druhé jsme nemuseli ani čekat hned na podruhé se to povedlo ale přišli jsme o neho...to třetí jsme si vymodlila po 6mes. po potratu...Vím že to je fráze holky ale něco na tom asi bude ja když jsem se s manželem pohadala že jsme spolu spali jen pri ovulce a intenzita byla 2x tak vic nez v jiné dny a on se mnou nemluvil že není stroj PAK teprve jsem pochopila že chtít to za kazdou cenu nepomuze musime se od toho odprostit a věnovat se uplně jiným vecem a pak to proste jde jak po másle....A u nas to tak zafungovalo 2x a fakt verim že psychyka ma na to 80% vliv.....proto vám všem přeju holky krásné svátky plné štěstí lásky sexíčku porozumění a trpělivosti do pytle...a nejvíc zdraví protože to je k vytouženému miminku taky hodně potřebné 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 🙂