Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

lucie.krajcarova
27. pro 2010

petra.vavra (30let, SP 3/2010 Femibion,kys.listová) - 30.4. //
kopretina82 http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f (28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel) - 5.5.//
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan ) - 24.5.//
leheckova http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova (31let, MA 12/2009 kys.listová) - 21.6. //
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan) - 23.6. //
mikkisek(29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E) - už jsou //
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard) - 28.7.//
a.j.a. (34let, MA 4/2010, jeřáb ptačí, teď Femibion) - 17/8 //
helcenka (31 let, kyselina listová, MA 06/2010) - 18.8. //
daniela699 http://www.fertilityfriend.com/home/2f81b4 (34let, MA 5/2010, a mamavit) - 20.9. //
veraakubik (23let,SP 7/2010 kys.listová) - 26.9. //
vendulak http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak (22let, MA 4/2010, Letrox50,kys.list.+E) //

martasl (34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan).....................................33DC
anavirez (29, MA 9/2010, kontryhel, kys. listová)........................................................29DC
lucie.krajcarova (33let,VP 7/2010,kys. listová,jeřáb ptačí).......................................28DC
el29 (31let,MA1/2010,kys.listová).................................................................................28DC
fram (35let, MA 2/2010,Femibion)................................................................................27DC
jane 84 (26let,SP 8/2009 kontryhel,kys.listová).........................................................23DC
endie (23let, MA 3/2010)................................................................................................22DC
yfka30 (30let, SP 7/2010 kys.listová )..........................................................................20DC
pe_t (34let MA 7/2010,kys.listová, kontryhel).............................................................14DC
herbie (28let, SP 8/2009 prenatal vit.).........................................................................11DC
silvidee (35let,SP 10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)...........................5DC
sarykbrok (VP 6/2010, Femibion, kontryhel)................................................................3DC
slunicko-luca (29 let MA 11/2010, femibion, vitamín E,bylinný čaj)............................

lucie.krajcarova
27. pro 2010

@sarykbrok tak to je mi líto, asi to přišlo na Štědrý den 😠
@martasl ahojky, jak to vypadá u tebe? nemíváš takhle dlouhý cyklus, což? 😉

lichtakova
27. pro 2010

@sarykbrok, to je smůla, já jsem to taky dostala na Štědrý den ráno a ještě mi teda bylo táák blbě... 😠

lucie.krajcarova
27. pro 2010

tak si holky představte, že za chvíli bude rodit naše první těhule - Petra vávra. ve čtvrtek má termín. tak až se to narodí, tak to taky připíšu do tabulky 🙂))))

martasl
27. pro 2010

ahoj holky.
no luci,někdy mám delší cyklus,ms měla dorazit v pátek.teď poslední 2 měsíce jsem měla cyklus 30 a 31dní.jen v září to byl ten výkyv 43dc.ale jinak kolem 31dc.tak jsem napnutá jak kšandy.a musím se přiznat,že tak trochu tuším,že se zadařilo.už to nemůžu vydržet.mám vysokou BT a pořád roste.u mě je zázrak mít jeden den 37.1.no a od středy je to 36.9,v sobotu už 37 a dnes jsem naměřila 37.2 což by před ms mělo hodně klesnout.v neděli jsem dělala test citlivost 25 a byl negativní.ale podle doktora ovuluju později.takže jestli se zadařilo 23dc,tak je asi ještě brzo.ale dnes jsem si jela koupit citlivost 10.jen nevím,jestli testnou zítra nebo až ve středu.

nemáte holky někdo nějakou tabulku s hcg a jak roste v době těhu??

breberuska
27. pro 2010

ahojky holky! @martasl strašně moc držím palečky, aby to vyšlo... tady je docela dobrá tabulka 😉 http://www.miminka.cz/clanky/snazilky/hormony-h...

breberuska
27. pro 2010

@natulaaa moc gratuluju, fotečka je nádherná! přeju, ať jde všechn dobře a hlavně ty nevolnosti co nejdříve zmizí 😉

martasl
27. pro 2010

breberusko-díky za tabulku.už jsem jukla i na womenzone,a asi je ještě brzo.pokud pokud jsem otěhotněla kolem 15.12 tak si asi ještě musím počkat.no pokud to do středy nedostanu,zajdu si na krev.ať už těhu test vyjde nebo ne.ještě že mám dovču.a co ty a miminko,jak se máte??už vybíráš kočárek a začala jsi nakupovat výbavičku??já jsem se zařekla,že jestli budu těhu,tak aspoň do 20 týdne nic nekoupím.abych něco špatného nepřivolala.otázka je,jestli bych to vydržela 😅 .ale nejdřív musím být těhu,že?? 😉

breberuska
27. pro 2010

@martasl my máme skoro všechno z minula - včetně kočárku, takže dokopuju jen nějaké drobnosti,plenky a tak. takže pohoda.
Moc držím palce, aby to vyšlo, pokud bys otěhotněla kolem 15.12. tak stedeční krev ti už s jistotou řekne co a jak🙂 moc ti to přeju....vám všem tady!

fram
27. pro 2010

@sarykbrok @lichtakova achjo, je mi to líto. Mě už se mrcha taky blíží ☹ Prostě nás ta radost čeká až v roce 2011
@martasl myslím na tebe a držím všechny palce 🙂 🙂

fram
27. pro 2010

@breberuska máte pro holčičku krásný jméno 🙂

fram
27. pro 2010

@lucie.krajcarova co ty? Ale ty jsi měla teď delší cykly, viď, tak je na nějaké úvahy asi ještě brzy.

a.j.a.
27. pro 2010

Ahoj holky 🙂 u nás vše v pohodě. Atb zabírají, takže kašel jde pomalu ale jistě do útlumu. Ještěže tak, pže už mi to leze na nervy.

@martasl Marti, moc moc moc držím palečky, ať tam ty // jsou 😵

@natulaaa fotečka gumídka je moc krásná 😵jsem ráda, že je všechno v pořádku.

a.j.a.
27. pro 2010

@fram zrovna jsem @breberuska chtěla napsat to stejné 😵 😵 😵

rozum
27. pro 2010

@lehe - hezká rýmovačka 🙂
@martasl - 😵 😵 😵 , co to čtu, držím mooooooooooooc pěsti
Holky krásný Nový rok a hezky si dejte alkohol, jelikož v roce 2011 si ho moc neužijeme 😉 😉 😉

fram
27. pro 2010

@a.j.a. 😀 😀 ty už svoji Klárinku máš, tak, pokud to bude princeznička, budeš muset vymyslet něco jinýho 😀 My máme dost tvrdý příjmení,takže já bych bohužel při výběru jména musel najít nějaké bez R.

fram
27. pro 2010

@rozum taky doufám, že pro nás všechny bude alkohol v příštím roce tabu 😉

rozum
27. pro 2010

@fram přesně tak jsem to myslela 🙂

a.j.a.
27. pro 2010

@fram jsem si teď kolikrát říkala, že pokud bude druhá princezna, tak kdyby to šlo, dám jí klidně zase jméno Klárka 😵

fram
27. pro 2010

@a.j.a. to by vám asi na matrice neschválili 😀 Ale určitě vyberete i jiné krásné jméno 🙂

martasl
27. pro 2010

asi jsem něco přehlédla,ale jaký má breberuska pro holčičku jméno??asi zítra testnu tu 10,nějak to nemůžu vydržet.prsa bolej jak čert a začala jsem častěji chodit na wc.jestli z toho nakonec bude ms,tak se asi picnu a už nerozumím ničemu. 😒

fram
27. pro 2010

@martasl breber má Klárku, má to v pase 🙂 Zítra moc držím palce, dej hned info.

breberuska
27. pro 2010

@fram @a.j.a. díky holky 😎 ale byl to boj se na něčem domluvit 😀

a.j.a.
27. pro 2010

@fram hm, to bude zase boj 😀 😝 s klučičími máme problém, že se nám skoro žádné nelíbí a u holčičích máme problém, že se nám jich líbí moc 😀 😀 😀

@breberuska Breber, to věřím 😉 ale nakonec jste vybrali moc krásné jméno 😵

@martasl Marti, nedivím se ti, taky bych hořela zvědavostí a rána bych se nemohla dočkat. Já třeba u obou prďolků testovala odpo 😀 budu na tebe myslet a pokud to půjde, ještě dopo nakouknu, jak jsi dopadla.

martasl
27. pro 2010

krásný jméno.já jsem byla příjmením Klárová a ruštinářka mi říkala Kláro Klárová.a Klára se dá říkat hodně způsobama.breber a kluka by jste dali jaké??

breberuska
27. pro 2010

@martasl kluk Filip...manželovi se líbí Filip Fiala, takže jsem mu to nechala...jsem ráda, že jsme se dohodli aspoň na té kláře 😀
@a.j.a. to je mi jasné, že tobě se líbí, jak jsme vybrali 😀

lucie.krajcarova
27. pro 2010

Martasl, tak to moc držím palečky a čekám na fotku pořádných dálnic // 🙂
breberuska, takdy se mi moc líbila Klára. ale když jsem se dozvěděla, že to je karmicky hodně zatížené jméno= docela těžký osud, tak jsem ho opustila. podobné to mají třeba Vojtěchové a Nely.
Fram, přesně tak, moje cykly snad nešly pod 33 dní, takže času dost. no a hlavně tomu nevěřím, že by se zadařilo.

lucie.krajcarova
27. pro 2010

@breberuska Klárka k vašemu příjmení jde krásně. mám pocit, že se mi Klára líbí jak s českým, tak i s cizím příjmením, je to tak nějak univerzální a to je moc fajn.

a.j.a.
27. pro 2010

@martasl taky znám jednu Klárovou za svobodna 🙂

@breberuska Filip je pěkné jméno. I když s vaším příjmením mi to připomíná naši situaci, kdy Peťa furt trval na Ondřejovi nebo Oliverovi, načež já v mrákotách, že to bude Oliver Olivík 😅 OO 😀 😀 😀 jak dvě nuly na záchodě 😀 😀 😀

Jo jo, Klárinka je opravdu dobrý výbět 😉 😀 hlavně se mi líbí, že se jí dá říkat mnoha způsoby. Já ji nejradši říkám Kájínko, mamka jí třeba říká Kláruško, Peťa jí říká Jájinko, když zlobí je to Klárina 😀

herbie
27. pro 2010

ahoj holky martasl ze by? moooooc bych ti to prala alespon roztrhnes pytel s tema co se snazime uz tak hodne dlouho pak dej hned urcite vedet .... drzim ti mooooc palce 🙂