Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

jane84
24. dub 2010

Peťo to by byl hřích sedět doma u pc, když je tak krásně. 🙂 Chtěla jsem se zeptat co děláš za školu?

petra.vavra
24. dub 2010

Ahoj všem, my už sedíme doma na večerníčka a půjdeme do vany, musím najít pod tou špínou své dítě.
jane- dělám VŠO v Praze- mezinárodní teritoriální studia 😉

herbie
24. dub 2010

ahoj holky preju krasnej vecer akorat jsem stala jeste jsem v pyzamu hned jsem sla jsem a precetla jsi nove prispevky 😀 natul treba to neni jeste mrcha treba se zahnizduje 😀 ale jestli je to mrcha tak teda jsi ji dostala brzy ja zatim nic me ma prijit az koncem tydne zatim me nic neboli ani prsa uz nebolej nic tak uvidim .... jinak jsme byli vcera na predavani cen stim mim tak to bylo dobry po dlouhy dobe jsme vyrazili ven dneska taky pujdem nekam na nejakej film (premieru) ale o surfarskej film 🙄 tady je slunicko krasne ale chladno venku sexicek uz u nas nebyl asi 5 dni takze snad dneska neco bude 😠 ach jo

jane84
24. dub 2010

😕 Peťo a co si pod tím můžu představit? 😀

petra.vavra
24. dub 2010

jane- cestovní ruch.....ale není to můj obor, dělám to jen kvůli tomu, abych měla titul před jménem neb ten za jménem nikdo neuznává. V této republice každý kouká co máš za tituly a pak teprve, jestli vůbec něco umíš. Bohužel jsem se s tím setkala pouze zde. To proč nedělám svůj obor je na dlouhé povídání a to je spíš na IP než na veřejný web 😉

jane84
24. dub 2010

🙂 já jen, že mě zajímalo co se pod tím názvem skrývá. Nejdřív mě napadla politologie nebo něco takového. Jinak s těmi tituly máš pravdu, u nás je to stejné, že uděláš VŠ neznamená, že umíš učit, to máš buď v sobě nebo ne a žádná škola tě to nenaučí

petra.vavra
24. dub 2010

přesně tak....opravdu krásná slova. Bohužel znám hodně učitelů (bez urážky), které kdyby dělaly ve třídě stojku, tak je stejně nikdo poslouchat nebude, na druhou stranu znám i také, kteří vejdou do dveří a je klid aniž by se o to muselo žádat. Já mám sen přednášet na VŠ, ale uvidím. Jsem zaměřená spíš marketingovým směrem a jediné co mě aspoň vyšlo je, že mohu psát takovou BP. Zrovna dneska jsem právě byla na konzultaci, protože ji chci mít přes prázdniny hotovou 😉

jane84
24. dub 2010

taky budu makat přes prázdniny na diplomce, musím ji do vánoc stihnout, aspoň bych chtěla 🙂

petra.vavra
24. dub 2010

já bych taky měla jít je státnicim v lednu/únoru....

jane84
24. dub 2010

herbie budeš toho svýho muset znásilnit. Občas to jinak nejde 😎

martasl
24. dub 2010

ahoj holky,tak konečně z práce doma a zítra dovolenááááá 😀 😀 😀

nějak jsem to s tou končící ms zakřikla.ms pořád je,sice slabá,ale je 😠 😠 tak doufám,že zítra už bude konec 😅
koukaly jsme s holkama v práci z okna-tak krásně a my v práci 😝 😝 😝 😝 😝 😝 já už nechci do práce,já chci na mateřskou,chjooooo ☹

fram
24. dub 2010

ahoj holky,
natul, mě ta mrcha taky pěkně štve 😠 Sice dorazila přesně po 28, ale už týden před ní jsem asi 3 dny špinila a když jsem se zaradovala, že konečně přišla normální mrcha, tak se vůbec nerozjela, byla hodně slabá a ještě pořád špiním a už mi to leze krkem.
martasl, neboj , dočkáš se mateřský a budeš mít od práce pokoj 🙂

petra.vavra
24. dub 2010

Herbie- já bych si taky někam vyšla 😉 , ale jaksi mé dítě u nikoho nechce spát 😠 , takže mám smolíka...

marti- tak super, že máš aspoň zítra volno...má být také moc krásně. Můžu se zeptat co děláš, že máš i víkendy???

martasl
24. dub 2010

petro-dělám v AVX v Lanškrouně,na kontrole.takže sedím 12 hodin a čumím do lupy na takový mrňavý kostičky a hledákm vady 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 Děláme na 12hodinové směny.jeden týden dlouhej-po,ut a pak pá,so,ne.No a pak krátkej týden st,čt.střídavě noční denní.

petra.vavra
24. dub 2010

marti- to jsem se teda musela podívat co to je a musím teda smeknout, to jsi dobrá, že můžeš dělat takovou piplačku. Já jsem v tomto směru dost neohrabaná...takže klobouk dolů.
Věř, že se to brzy vyřeší a ty si budeš užívat jiné pozorování 😉

jane84
24. dub 2010

nechápu proč musí mít chlapi tak drahé koníčky 😠

petra.vavra
24. dub 2010

jane, jaké??

jane84
24. dub 2010

u nás je to hlavně motorka a rybaření. Kdyby aspoň donesl nějakou rybu, já nevím co tam dělají 😉

petra.vavra
24. dub 2010

´tak to u nás naštěstí ani jedno....my ted děláme hodně kolek baráku, tak na koníčky nějak nezbývá čas...ale jinak většina kamarádek mluví dost podobně 😉 takže tě naprosto chápu....hlavně nevím co na těch rybách dělají....mě by tam kleplo nudou 😀

jane84
24. dub 2010

mě dneska přesvědčoval, že rybaření je sport. Koukala jsem na něj jako na blázna, protože jsem párkrát šla s ním, protože studuju biologii a zrovna jsme brali ryby, tak se mi to hodilo 😀 ale nuda šílená. I když občas se přiznám, že jsem ráda, že na víkend vypadne 😀 😀

jane84
24. dub 2010

nic, jdu se trošku zušlechtit, aby měl sám chuť a nemusela jsem opět zneužívat 😉

petra.vavra
24. dub 2010

sport 😀 😀 😀 😀 😀 ...hlavně se u toho dost schodí co 😀 😀 😀 😀 , tak bych občas brala víkend sama pro sebe, ale když ho mám tak se musím šrotit 😒 😠 😠

leheckova
autor
24. dub 2010

ahoj děvčata depka už je doufam pryč jsem zvědava na Natulku jak dopadne a teplotky zda pujdou nahoru ja to mam taky nízko a na ms je brzy mam jeste asi 6dní cas

petra.vavra
24. dub 2010

dobrou noc a sladké sny 😉

gambrinuska
24. dub 2010

ahoj holky vy se máte já trčim na noční 😝
lehe třeba to je uhnizdování 😉 já jsem taky zvědavá jak to u nás dopadn ☹ e, už aby byl pátek 😔

natulaaa
25. dub 2010

dobré ránko holky,tak kdybych zustala ve starém grafu,tak jsem zase nad čárou,ale já to prdím,už mám novou tabulku,včera jsem skoro nekrvácelá a dneska ráno to se mě teklo ulně příšerně,ale jen jednou,od té doby zase nic,ale to už je jedno,je tam krvácení a hotovo,tak aspon to byl krátký cyklus a od uterý se snažíme znovu, a ve středu jdu na gyn a ve čtvrtek jdu na to hormonální vyšetření a k té homeopatičce,tak to budu mít doufám už vše podchycené a doufám,že to pomuže,takže květen bude plný vyšetření a odhalení,,no to bude veselo,ted mě mrzí,že jsem na to nešla už dřív.

herbie
25. dub 2010

ahoj holky jeeee natul no to je v prdeli vid, ale alespon ze mrcha dorazila to je taky dobry lepsi nez cekat jeste na ni a nic.....budu drzet palce at ti vsechno dopadne dobre.....

natulaaa
25. dub 2010

No Herbi ja naopak doufám,že něco najdou na tech hormonech,holkám na grafech ,když něco našli,tak na to dostali léky a hned byli těhu,protože oni mi vlastně zjistíní,já nevím jak to byvá přesně v MS cyklu,nějaký progesteron a estrogen a co já vím co ještě,tak to mi zjistí,jakou hladinu mám a doufám,že se třeba na něco příjde a začne se to regulovat,protože takhle se mužu snažit třeba rok a nic,tak jsem se rozhodla na vlastní žádost,že chci do toho jít,tak se fakt těším už,ted už budu mít vše ,co s tím souvisí,a nakopala bych si do zadku,že jsem na to nešla už dávno a zase jsem čekala 😠

herbie
25. dub 2010

no ale tak to jsi taky nemohla tusit, alespon ted uz budes mit jistotu a doufam, ze budes hned tehulka 😎

natulaaa
25. dub 2010

Herbi neboj,ty budeš předemnou,možná už tento cyklus nééé? 😵 😵 😵 ,si měla krásnou ovulaci 😉