Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

jane84
5. led 2011

@jahudka80 já jsem chtěla po endokrinologovi, aby mi to udělal, ale prý je to věc gynekologa, takže musím k němu

jane84
5. led 2011

Holky jak jste přišly na tu Peťu?

lenkacar
5. led 2011

petra.vavra chodí do jedné diskuze co já ..do zamčené a porodila Viktorku ..

jane84
5. led 2011

@lenkacar jeee, děkuji za zprávu. Tak teď se mi spravila nálada.
HOLKY, takže tu máme první miminko z naší diskuze 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lenkacar
5. led 2011

já jsem teda nevěděla že sem chodí taky ..nemůže mít nikdo stejnej nick ne?počkej já zkopíruju míry od jinud

lenkacar
5. led 2011

Ahoj, to jsem já Viktorka, mám 3.850 g a 52 cm. Obě s mamkou jsme v pořádku.

jane84
5. led 2011

@lenkacar to je určitě ona, je z MB nebo poblíž a dálkově studuje. Páááni, hezky Viktorka narostla

lenkacar
5. led 2011

@jane84 je to ona ,už jsem jí tady našla na začátku diskuze ..včera večer po 22hod. jí vezl 😉 ale porodní čas nevím..

jane84
5. led 2011

@lenkacar to nevadí, ona se určitě ozve

lenkacar
5. led 2011

malinká je kouzelná ..jen víc takových miminek .. 😵

jane84
5. led 2011

Hezky nám ten nový rok začal, za pár dní nám přibude ještě jedno mimčo, že Kopre? 😀 😀

a.j.a.
5. led 2011

Juuu, Petře velká gratulace 😵 doufám, že se tu pak ukáže a hodí nějakou fotku malé 😵

a.j.a.
5. led 2011

Ještě pozdravit bych mohla, že 😅

Ahojky všem 😀

lenkacar
5. led 2011

ahoj 😀

lenkacar
5. led 2011

a já mám taky dneska radost velikou ,byla jsem na kontrole a na revizi ,že mě nepošle ,v pondělí že to co odešlo ,byl ten velikej kus dle utz a zbytek že se dočistí sám ,že když mě bolí břicho tak to pracuje a ještě tam je zbytek blan ,nevim co zas dělala ,ale bylo to teda nepříjemný a zase mám pocit ,že to půjde ..tak jsem fakt ráda .. 😵

jane84
5. led 2011

@lenkacar tak to jsou super zprávy 😀 😀 🙂

lenkacar
5. led 2011

@jane84 je to na posrání ,nejdřív to nejde do břicha a pak to nejde z břicha ..ale dneska už jsem klidnější a mám radost ,že mě mine další řezničina ..

jane84
5. led 2011

Holky jsem ráda, že je dnes den dobrých zpráv. Mně totiž není dobře a tohle mi pomáhá a dává naději, že zase bude líp

lenkacar
5. led 2011

já jsem včera měla solidární kontra z petruškou ,tak z každé z nás vypadlo to co mělo 😉

lenkacar
5. led 2011

@jane84 máš proto nějaký důvod a nebo jen tak není nálada?já jsem koupila Vladísovi tričko k narozkám a večer ho vezmu na véču .

lucie.krajcarova
5. led 2011

@mircisek a jak to bylo u prvního dítěte, to se ten nádor vrátil? to jsou hrozný věci..
@jane84 moc díky 🙂 no snad se ti to nerozjede... a jinak, k čemu je dobrý ten prolaktin?

lucie.krajcarova
5. led 2011

@mircisek a jak to bylo u prvního dítěte, to se ten nádor vrátil? to jsou hrozný věci..
@jane84 moc díky 🙂 no snad se ti to nerozjede... a jinak, k čemu je dobrý ten prolaktin?

jane84
5. led 2011

@lenkacar večer se mrcha rozjela, tak jsem neměla nálada. Už mi i došly slzy. Taková menší deprese. Prostě jsem si svůj život představovala trochu jinak. No a dneska mi teda mrcha dala pěkně zabrat. Myslela jsem, že to zkusím bez ibalginu, ale měsíc co měsíc mám čím dál víc silnější bolesti. Ráno jsem byla 3x pod horkou sprchou, průjem, zvracela jsem, ležela jsem s nohama nahoru. Takhle jsem to mívala v pubertě.

lenkacar
5. led 2011

já taky na to koukam co si tady holky zažívají ,začla jsem mít mezi vámi pocit ,že jsem kapka v moři a to mi pomohlo..ale at to tady všem dobře dopadne ..některý ty příběhy jsou dost o nervy ..

lucie.krajcarova
5. led 2011

@lenkacar tak to je fajn, že to už vypadá dobře a nemusíš pod kudliu.
gratulace petře k Viktorce, asi ji připíšu do tabulky!!! narodila se včera nebo dnes? normálně nebo císařem?

lenkacar
5. led 2011

@jane84 to já taky ,museli mě pouštět i domu.. a taky mi říkala doktorka že po potratech se to horší ..no nazdar ..byla jsem na konizaci ,docela dost mi to upravilo výtoky a všelijaké problémy a cytologie parádní ,ale tohle bude asi síla ..jeden můj nevydařený pokus jsem si pár dní odležela v klubíčku než to vyšlo ..bože ,co si my ženské musíme vytrpět ..

jane84
5. led 2011

@lucie.krajcarova už se rozjelo, napiš mi prosím 1DC. Prolaktin může způsobovat nepravidelné cykly nebo nepřítomnost menstruace a taky neplodnost. Mě strašně bolí po ovu prsa a přejde to s příchodem MS. A je to čím dál horší. Tak raději ať se to prověří. Přeci jen od potratu je to rok a půl. A já už toho mám plné zuby

lenkacar
5. led 2011

@lucie.krajcarova já právě nevim přesně v kolik ,ale myslím ,že dneska,poslala jen fotku a míry a určo rodila normálně .. 😉

lenkacar
5. led 2011

@jane84 já zas měla problémy s progesteronem..normálně ženský ani neví co to je ,proč to je ..to jo at tě někdo vyšetří kdy tio dělali naposledy nějaký hormonální profil?

lichtakova
5. led 2011

Ahoj holky, zdravím vás z nové práce, málo pacošů-zatím...
@jane84 co ty, žížalko, jak ti to jde?

jane84
5. led 2011

@lenkacar při potratu před rokem a půl dr zjišťovala hladiny hormonů, aby vyloučila mimoděložní. Od té doby nic. Nějak jsem to neřešila. Moje dr pak šla na mateřskou, místo ní tam jiný dr, který řekl, že je ještě brzy něco řešit (to bylo půl roku po potratu) a endokrinolog říká, že to není jeho věc. Při tom mu zdr. sestru dělá moje mamka. Pak jsme začali s přítelem řešit, jestli se budeme snažit dál a teď jsme se definitvě rozhodli, že tedy ano. Takže už stopro jdu k dr a všechno si vydupu