Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

natulaaa
26. dub 2010

Lehe no to víš,já nevím co mi to blbne,že to odešlu 2x 😀 😀 😀 😀 😀 .
Holky valím,musím uklidit a jdu sekat trávník a odpoledne jedeme do Polska pro kytky na balkon a na terasu,pak hodím fotku 😉 😉 .
herbi škoda,že to tak není furt,že když neotěhotníme ,tak at dorazí mrcha a jedeme znovu že,né tam nějaké protahování 😝 😝 ,říkám mi to furt připadá,že jsem furt ještě v jednom cyklu a ne že už začínám nový,strašný fofr to byl
Tak papapapapa

jane84
26. dub 2010

Ahoj holky, zdravím Kackabo a Momin 🙂 u nás bude dnes krásně a já budu kysnout nad věcma do školy 😠
Momin možná dobře, že to tak nesleduješ 🙂 aspoň pak tolik nestresuješ, že je teď ovulka a teď by se mělo snažilkovat. Zas na druhou stranu je dobré vědět, že ovulka vůbec byla, aby se to dalo třeba řešit 😉

leheckova
autor
26. dub 2010

Kopre a kdy si měla ovu ja bych to taky typla na tenhle den a byl sexiček??? 😀 ja stale nic chodim kontrolovat na wc jsem v praci tak abych něco nepropasla ach jo mrcha mi vychazi podle teplot ted ale podle vypočtu LF na čarodejnice taky nevim co se dějeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

peko
26. dub 2010

Ahoj děvčata, náhodou jsem objevila Vaši diskuzi, tak vás jdu podpořit 😉
Já měla MA v listopadu 2008 v 11tt, docela nás to zaskočilo, sice jsem věděla, že se to občas stává, ale až poté jsem zjistila, jak často se to stává. Začala jsem brát Femibion, pila kontryhelový čaj, nějakou dobu jsme se nesnažili, úplně jsme snahu o mimčo vypustili, dokonce jsem opět 3 měsíce brala HA, po vysazení jsem začala užívat ještě Femigard a za půl roku jsem našla na testu 2 čárky 🙂.
Držím všem pěsti, ať se taky co nejdříve zadaří 😉

kuchy
26. dub 2010

Ahojky, všem držíme pěsti a jdeme vás sem povzbudit a nakazit.... 😎 😎 😎
Měla jsem missed ve 12tt v červnu 2008, ač na dnešní trend docela mladá ,miminko jsem už strašně chtěla a hrozně mě to vzalo, nechápala jsem, jak ve svém věku můžu mít tyto problémy ☹ Dodrželi jsme 3 měsíční půst ve snažení a pychicky jsem to dost těžce nesla. 4 měsíc po revizi jsme na to vletěli a šup , byla jsem zase hned těhu a 30. června 2009 se nám narodil Matyášek, ještě jsem se ani pořádně nevzpamatovala a neznámo jak 🙂 jsem neplánovaně v lednu znovu otěhotněla a v říjnu 2010 budeme hned 4.
Tak budu mít prcky 14 měsíců od sebe 😀 😀 😀 Ted se spíš trošku bojím, jak to zvládnu,ale jsem ráda....
Tak at na Vás ten těhubacil přeskočí, já jsem asi nakažlivá 🙂 🙂 🙂

herbie
26. dub 2010

jeeeeeeeeee holky to je od vas moc hezky ze nas chcete nakazit jenom posilejte bacili hahahahaha kuchy tak to budes mit doma pak peknej kolotoc vid to je super peko taky dobry jak vam to hned vyslo gratuluju vam holky a at mate krasny miminka 😉

jane84
26. dub 2010

peko a kuchy děkujeme 🙂 trocha nákazy se snad chytí 😀

jane84
26. dub 2010

Vtip pro zasmání:
Blondynka potka svoji kamaradku a rika: "Tak si predstav, ze jsem si vcera delala tehotensky test!" A druha: "Fakt? A jaky otazky ti tam davali?"

natulaaa
26. dub 2010

Jani tak proto mi ne a ne ukázat //,asi furt odpovídám špatně 😀 😀 😀 😀 😀

jane84
26. dub 2010

třeba taky dávají špatné otázky 🙂

martasl
26. dub 2010

ahoj holky 😉 vítám kacku a momin-doufám holky,že vám to tady aspoň trošku pomůže od bolesti a že vám dodáme dost psychické podpory 😉
momin-já taky nic nehlídám,žádnou ovulku,nic neměřím.(občas zadám údaje do ovulačního kalendáře,ale moc na to nespoléhám),manžel stejně jezdí pryč,takže se moc nevidíme.

peko a kuchy-díky za podporu a povzbudivá slova,moooc vám přeju,aby jste měly krásný a hlavně zdraví miminka-doufám,že se nám pak pochlubíte s fotečkama 😀

jinak pouť docela ušla,kolem oběda tam moc lidí neblo.Simona kolotoče ignorovala a utratila penízky za hadříky.starší dělala,že nás nezná a chodila si s se svou partou 😠
já mám takovou radost ze sluníčka,už peru druhou pračku ,jsem maniak na věšení prádla,tak budu dnes ve svým živlu 😀 😀

kopretina82
26. dub 2010

Tak jsme se zrovna chystali s Domčou na odpolední vycházka a ona se přihnala bouřka jako prase.A to jsme sami doma, tak tu sedíme na gauči a klepem se spolu-já se totiž bouřek docela bojím-i když večer/v noci by to asi bylo horší...
Jo, kdo to tzu psal, že čáp je kluk, vrána holka as datel dvojčata? Já jen, že jsem dneska podruhý v životě viděla datla... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Holky, vypínám PC a jdeme se s Domčou bát... 😲 😲 😲 Večer až n´mi to stvoření usne, zas nakouknu 😉

petra.vavra
26. dub 2010

Kopre, to jsem psala já 🙂)))....a upřímně, mě je jedno takej pták co nosí, jen ať aspoň něco 😀 😀 😀

jane84
26. dub 2010

souhlas s Peťou, hlavně ať něco přineses 🙂 na okně mám krmítko a lítají mi sem různé druhy, snad to v našem případě nebude něco vzácného, třeba takhle kondor z And 😀

natulaaa
26. dub 2010

Holky víte co mě napadlo,jestli já tento cyklus neměla ovu ,když mi končila MS,vite proč si to myslím?
1- čípek jsem měla uuplně nahoře a uplně rozplajzlý,za to mi to bylo divné,jsem si říkala,že by se po MS ještě nezavřel?
2-pocity mokra,to mívám u ovu,jinak jsem po MS vždycky suchá,ted to tak nebylo
3-7 DC jsem si dělala ovu test a další dny už jen slábnul,což je divnéé
4-A teploty mi furt stoupaly nahoru,což taky nemívám,a to měřím od prosince,už se mi na grafech smáli,že jdu nějak divně nahoru a pak by mi seděla i ta moje LF,kterou mívám běžně 14 dní.
5-a loni v srpnu jsem otěhotněla taky tak,sexovali jsme v době,kdy jsem ještě špinila a Peta pak odjel na 14 dní a pak už nebylo nic a najednou těhu,takže tehdy jsem něměla co počítat to bylo uplně jasné
Tak co říkáte na ten muj pruzkum,ale mi to dává logiku 😕 😕 ,no kež by to tak bylo,v tom případě testuju už dneska

natulaaa
26. dub 2010

Holky víte co mě napadlo,jestli já tento cyklus neměla ovu ,když mi končila MS,vite proč si to myslím?
1- čípek jsem měla uuplně nahoře a uplně rozplajzlý,za to mi to bylo divné,jsem si říkala,že by se po MS ještě nezavřel?
2-pocity mokra,to mívám u ovu,jinak jsem po MS vždycky suchá,ted to tak nebylo
3-7 DC jsem si dělala ovu test a další dny už jen slábnul,což je divnéé
4-A teploty mi furt stoupaly nahoru,což taky nemívám,a to měřím od prosince,už se mi na grafech smáli,že jdu nějak divně nahoru a pak by mi seděla i ta moje LF,kterou mívám běžně 14 dní.
5-a loni v srpnu jsem otěhotněla taky tak,sexovali jsme v době,kdy jsem ještě špinila a Peta pak odjel na 14 dní a pak už nebylo nic a najednou těhu,takže tehdy jsem něměla co počítat to bylo uplně jasné
Tak co říkáte na ten muj pruzkum,ale mi to dává logiku 😕 😕 ,no kež by to tak bylo,v tom případě testuju už dneska

natulaaa
26. dub 2010

Kruci proč se mi to jako dycky odešle 2x to nechápu,tak sory 😵 😵 😵

petra.vavra
26. dub 2010

jane- 😀 😀 😀 kondor z and??? až mě bolí břicho, jak jsi mě rozesmála
nat- mě všechno od tebe přijde také 2x.......tys prostě spisovatelka 😀 😀 😀

gambrinuska
26. dub 2010

prostě tu chceš mít nejvíc příspěvků 😉 😀 😀 😀 😀

petra.vavra
26. dub 2010

nat a hlen byl??po té MS??

gambrinuska
26. dub 2010

holky mně by stačil i vrabec 😉

natulaaa
26. dub 2010

Pet byl ,když jsem se utřela na wc,tak na wc papíře,ale ne moc,ale byl.Ono já ho vždycky nezastihnu,a to mívám pěkné ovušlky ,prý nemusí být vždy jen táhlý hlen,stačí i vodový a to já mívám hodně,jsem vždycky strašně mokrá,ted jsem zvědavá,jestli to odešlu zase 2x 😀 😀 😀 😀

jane84
26. dub 2010

a já proč má tohle forum tolik stránek 😀 nat zkoušelas ovu testík?

jane84
26. dub 2010

nat jsem zvědavá, co ti řeknou na té endokrinolce, mít ovu tak brzy taky není tak dobrý, sliznice je ještě nízká

vendulak
26. dub 2010

Ahojte holky,
tak až včera odpoledne mě pustili z nemocnice. Závidím Mysi že ona revizi nakonec neměla. Já ano v pátek, a byla tam až do neděle, protože sem měla prý něco s HCG a museli tedy čekat než se hormony ustálý, aby to mohli zkontrolovat. Bylo to tam pro mě peklo.
Ale chtěla bych se zeptat za jak dlouho po revizi jste dostali první menstruaci? To mi nikdo neřekl. A jak se sexem? Nám bylo řečeno že dodržovat šestinedělí čili během té doby nemít ani styk, ale to tedy nevím jak vydržíme 😕. Předem vám moc děkuju za odpovědi, hlavně kdy přijde ta ms mě zajímá. Strašně moc se těším až se budeme moct zase snažit, protože ten pocit prázdnoty teď a ještě s tím nemoct ani se pokoušet nic dělat to mě děsně ničí ☹.

natulaaa
26. dub 2010

Jane já ji nemám takhle furt,ale občas se to prý stane u každé ženy a ona si potom myslí,že má třeba anovulační cyklus,mluvím ted o těch,které si měří BT,
Jani já takhle otěhotněla minule a když si zadáš otěhotnění během MS,nebo tak nějak,tak se to prostě stává,že někdo otěhotní během krámu a to proto,že má ovulaci,no uvidím tento měsíc,zatím mám čípek dole a tvrdý ,takže se ovu ještě nechystá ,ale ode dneška budu testovat to určitě.

herbie
26. dub 2010

ahoj holky tak jsem u kamosky hlidam ji adamka je 6 mes starej je zlato jsem mu dala novou plinku mlicko a sup do postele uz spi pak ho vemu asi ven zatim ani nebrecel mam kavicku a chleba tak muzu psat no jako me vcera zacalo bolet bricho jako na mrchu takze jsem si vzala radsi tampon kdyby nahodou i jsem testovala rano a ni jenom / a mam to dostat az 2 kvetna takze jako nevim ted to asi dostanu po 22 dnech nebo co mam to taky nejaky rozhozeny ted jak ty natul no uvidime co bude jako to prijde zatim teda mrcha nic ale ty bolesti tady je nejaka zima kurna 🙂

jane84
26. dub 2010

holky to je jasný, co jsem já minulej měsíc přetáhla, o to si to teď vy dvě zkrátíte 🙂

herbie
26. dub 2010

no asi jo hele to je divny nikdy jsem v tom nemela takovej chaoz jako ted za posledni 4 mesice ale mozna je to zmena prostredi zase to podnebi no nevim holka hlavne at to uz dostanu lepsi neco nez nic a pak zase na novo snazeni 🙄

petra.vavra
26. dub 2010

já tu přepisuju přednášky do počítače, tak jsem z toho už docela zblblá....
Herbi- to je pohoda, ale nevěř, že je to takhle pořád....to je buď vyjímečně hodné mimi nebo jen náhoda... 😀 😀 já si u Terky vypila kafe asi tak 1x za její 1. rok. Ta bolest může být hnízdění nebo růst dělohy 😉 .
nat- to jsem zvědavá co ti ty ovu řeknou 😉 , ale to co jsi popsala dává smysl 100%

herbie
26. dub 2010

no peto spis je to priprava asi na mrchu test byl jenom /